Zkušenosti z uzdravení se z boreliózy, únavového syndromu, chlamydiózy... a dalších koinfekcí (výtah z komunikace)

Ing. Zdeněk Rozehnal

e-mail: manta9@seznam.cz, v případě dotazu uveďte prosím telefon.

Případné identifikační údaje klientů jsou zpravidla změněny nebo vypuštěny. Popisy zdravotních obtíží a průběhu uzdravování jsou nezměněny. Odstraněny jsou názvy chemických léků z důvodu jejich cenzury Googlem. Zde je necenzurovaný text.

=====================================================

Mail: 27. 9. 2021, 9:22

Re: borelióza

Vážený pane Rozehnale,

píši Vám po tří týdenním užívání doporučených níže uvedených produktů (Cordyceps, Hericium, C-max komplex, Kurkumin).

Musím s velkou radostí konstatovat, že příznaky chronické boreliózy výrazně ustoupily. Rozostřené vidění a řezání v očích téměř vymizelo, stěhovavé bolesti kloubů a ve svalech podstatně nižší, rovněž se zklidňuje bušení srdce, hodně mě trápily záškuby ve svalech - zde se rovněž snížila intenzita i četnost. Trochu více ještě zlobí pískání v levém uchu, které bývá po ránu mírnějsí, občas téměř neslyšitelné, ale během dne opět zesiluje a také zatuhlé a bolestivé svalstvo na krku, rovněž na levé straně.

Jen se musím přiznat, že jsem si dovolila udělat změnu v užívání Hericia, u něhož jste doporučil užívání 0-1-2. Jelikož jsem měla dojem, že záškuby svalstva bývaly dopoledne intenzivnější dovolila jsem si brát jednu kapsli i po ránu (tedy 1-1-2).

V prvním emailu jsem zapoměla zmínit časté motání hlavy, kvůli kterému jsem ani neměla odvahu jezdit autem na delší vzdálenosti, dá se říci, že až na drobné vyjímky zcela vymizelo. K průběhu léčby musím ještě zmínit - bylo pro mně velmi zvláštní, že po necelém týdnu užívání se příznaky hodně zmírnily a následně po dalších cca 3 dnech se vše opět prudce zhoršilo. Poté následovalo postupné mírné zlepšování až do současného výše popsaného stavu.

Moc Vám děkuji za to, že se celkově cítím vítálnější a podstatně méně unavená a prosím o Vaše další pokyny k léčbě.

Předem děkuji za Vaši odpověď.

Se srdečným pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 29. 8. 2021 16:32:06

Předmět: borelióza

    Vážený pane Rozehnale,

    obracím se na Vás s prosbou ohledně léčby boreliózy. V minulosti jsem měla několik klíšťat, ale před dvěma lety se mi přisálo klíště, po němž se mi vytvořila kolem místa přisátí zarudlá skvrna. Kontaktovala jsem lékařku, která mi předepsala užívání tetracyklinových ATB po dobu 3 týdnů. Žádné zdravotní potíže jsem na sobě nepozorovala, z odběru krve cca po následujících dvou měsících byly bakterie boreliózy neaktivní (omlouivám se za případné neodborné vyjadřování). Vše bylo v pořádku, až do letošního dubna, kdy jsem absolvovala vakcinaci proti Covidu, po pár dnech začaly bolesti v křížové oblasti, které byly především v noci a to tak intenzivní, že jsem nemohla spávat. Lékařka mi naordinovala prášky proti bolesti, jelikož nepomáhaly, tak po dalším týdnu mi přidala ještě další léky proti bolesti, s tím, že léky proti bolesti jsou prý základ. Po dalším týdnu, kdy jsem se dožadovala vyšetření mi předepsala antidepresiva, následně se přidala i zimnice, opět jsem navštívila lékařku. Udělala odběr krve, z něhož bylo zjištěno, že bakterie boreliózy se opět zaktivovaly. Znova jsem dostala tetracyklinová ATB na 3 týdny (a injekce proti bolesti). Bolesti postupně ustávaly, pro posílení imunity jsem začala brát přípravek, po kterém jsem se začala cítit výrazně lépe.

Současně (již dlouhodobě) užívám i zelené potraviny (zelený ječmen, spirulina, chlorela). Postupně jsem ale na sobě začala pozorovat, že se začaly projevovat stěhovavé bolesti kloubů, řezání v očích a rozostřené vidění, pískání v uchu a bušení srdce. Další týden se přidaly záškuby ve svalstu (které se stále zintenzivňovaly). Hledala jsem na internetu a na Vašich stránkách jsem narazila na výčet projevů chronické boreliózy. S vyděšením jsem zjistila, že se ztotožňují s mými potížemi.

Podle příspěvků na vašich stránkách jsem si nasadila (tento týden) Hericium (2-0-1) a Cordyceps (1-0-1). Záškuby ve svalstvu se snížily i stěhovavá bolest v kloubech. Nevím však, zda užívám Hericium a Cordyceps ve správné výši. Proto Vás tímto MOC PROSÍM, zda mi můžete doporučit správnou léčbu.

Je mi 48 let, měřím 165 cm, vážím 60 kg. Mimo výše uvedených doplňků stravy užívám i B12 3x denně, ...

    Moc Vám předem děkuji za Vaši odpověď.

    S pozdravem...

Zkrácený protokol odeslán po telefonické konzultaci 30.08.2021 08:55. V rámci tel. konzultace 29.9. klientka hodnotila zlepšení stavu o 98%.

=================================================

Mail: 1.9.2021 17:40

Předmět: Borreliose

Dobrý den pane Rozehnale

Vámi stanovenou kúru jsem započala 15.7.2021. Cítila jsem se velice rychle lépe. Potíže hodně ustoupily, hlavně bolesti, a ustupuje i chronické vyčerpání.

23.8. jsem kúru upravila, něco málo tobolek vyřadila a místo nich zařadila chlorellu, tinkturu ze zeleného koriandru a česnek. Také jím vlastní fermentovanou zeleninu.

Od pondělka 30.8 užívám odpoledne 1 Čagu.

Pociťuji v průběhu kúry většinou slabší bolesti a únavu, ale v souvislosti s detoxikací, vnímám ten rozdíl. Také další projevy jako občas zhoršená pleť nebo motání hlavy.

Zvládám ale denně více aktivit, jsem znovu soustředěná, vyrovnaná a spokojená.

Řekla bych, že z nejhoršího - borreliosy/RS jsem už venku, zbývá dotáhnout do konce celkovou detoxikaci organismu. To hodlám přibližně rok (prostě podle potřeby) praktikovat, jak to popisuje Dr. Klinghardt z Německa/USA.

Také si potřebuji znovu vybudovat fyzickou kondici, ta mi stále chybí. Po troškách denně cvičím a chodíváms naším pejskem na procházky.

V porovnání s hrůzou minulých let se cítím skvěle. 

Kompletní uzdravení mám opravdu na dosah ruky. DĚKUJI!

S přátelským pozdravem a přáním všeho dobrého

Elen...

Co tomu předcházelo:

Datum: 1. 7. 2021 7:06:59
Předmět: Re: Žádost o radu/ borreliose

    Dobrý den pane Rozehnale

    Velice Vám děkuji za zaslané informace.

    Určitě se Vám později ozvu, abych Vás informovala o průběhu léčby.

    Už teď mohu zmínit, že co jsem si minulou neděli (27.6.) ucelila informace a rozhodla se pro tento druh léčby (detoxikace, zbavení parazitů a následná regenerace), se mi ulevilo a cítím se lépe. Ti paraziti - to mi uniklo.

    Dlouhá léta se potýkám s různými obtížemi, vyzkoušela jsem mnoho alternativních, přírodních i duchovních metod, ale vše vedlo jenom k přechodnému zlepšení stavu a ne k uzdravení. Dělala jsem i yogu, dechová cvičení a meditace. To byl patrně důvod, proč jsem po tak dlouhé době ještě neskončila v invalidním vozíčku. Projevují se u mě už i symptomy roztroušené sklerozy. Stravu mám už upravenou dávno, a s manželem jsme už několik let vegetariani.

    Takže teď jsem konečně našla pravé kořeny příčin.

    Tento měsíc mám v jedné místní lékárně termín na vyšetření parazitů z krve - "dark field". Do té doby, a taky než mi přijdou objednané produkty, konzumuji od pondělka denně syrový česnek.

    S pozdravem do Česka

    Elen...

Datum: 29. 6. 2021 8:50:43
Předmět: Žádost o radu/ borreliose

Dobrý den pane Rozehnale

    Přečetla jsem si Váš příběh o utrpení, i o Vašem uzdravení. Prožívám něco podobného.

    Zaujalo mě Vaše doporučení produktů Hericium a Cordyceps a rozhodla jsem se je vyzkoušet.

    Můžete mi prosím poradit:
     - jaké množství od obou produktů potřebuji na jednu kůru (na jak dlouho mám kůru nastavit)
     - jak mám tobolky denně dávkovat

    Loni mi bylo 50 (ročník 1970), vážím 64 kg na výšku 168 cm.

    Zdravotní potíže mám už velmi dlouho, borreliose u mě byla diagnostikována v roce 1993 a následně léčena antibiotiky. Poté bylo údajně vše v pořádku.

    Tehdy, 1993, jsem měla oslabený organismus po těhotenstvích a kojení mých dvou dcer. Klíště samotné mě napadlo o dva roky dříve - 1991.

    Momentálně užívám pouze rostlinný přípravek na potíže klimakteria, jsou to tabletky z kořene rostliny Cimifuga racemosa = Black Cohosh = Ploštičník. Píšu to kvůli možné kontraindikaci (?). Ještě užívám vitamin D. Léky momentálně neužívám žádné.

    Byla bych Vám zavázána, kdybyste mi mohl co nejrychleji odpovědět. Ráda bych s kúrou okamžitě začala.

    Bydliště mám v zahraničí, tak si netroufám po Vás žádat, abyste mi zavolal. Zavolala bych já Vám v dobu, kterou si stanovíte. Moje číslo je 0041 ........... Ale asi bych telefonovala z manželova mobilu - on mívá volné minuty do zahraničí. Mám také WhatsApp, kdyby Vám vyhovovalo telefonování po internetu. Rovněž uvítám odpověď mailem. Nechám to na Vás.

    Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji příjemný den.

    Elen....

Zkrácený Protokol odeslán po telefonické konzultaci 30. června 2021, 20:32. Nebylo nutné zasahovat do režimových opatření. Kvalita certifikovaných produktů s garancí účinných látek se opět potvrdila.

==================================================

Mail: 31. 8. 2021, 16:26

Re: Prosba o pomoc

Dobrý den, pane Rozehnale,

za pár dnů to bude měsíc léčby, tak se ozývám, jak bylo domluveno.

Můj stav se zlepšíl, ale na skákáni přes kaluže to ještě není.

Zlepšení: úplně přestaly záškuby svalů, v uších už mi hučí jen výjmečně a málo, subfebrilie již nemám, únava - z celodenního ležení jsem schopná jít na krátkou procházku (max. 2km) a doma něco málo udělat, nicméně spánek po obědě je nezbytný, jinak bych byla dost unavená. Se spánkem jsem schopná do večera tak nějak fungovat. Ale opravdu všeho s mírou.

Bolesti kloubů - bolesti mám už jen v P lokti (kde vlastně byly od počátku), jsou to úponové bolesti, které ale limitují funkci P ruky. Před 10 dny jsem byla na obstřiku, protože hybnost ruky (omezená bolestí) byla na 50 procentech. Efekt obstřiku dobrý, ale krátkodobý.

----

Co mě velmi mile překvapilo, začaly mi mizet pigmentové skvrny na rukou, mám jich o polovinu méně. Vypadají jako stařecké, ale vzhledem k mému věku a že je mám už pár let, to budou skvrny asi z jiného důvodu. Mám jich pár i na obličeji, ale tam se zatím drží beze změny. A atypický flek, který se mi objevil v červnu na L stehně při vzniku mých celkových potíží, už je téměr neviditelný.

Někdy mívám stav celkové slabosti, objevuje se tak 4x do týdne, trvá tak hodinku. Může to být způsobeno poklesem glukózy, ale to je jen můj odhad.  Diabetik nejsem.

Pravidelný denní režim dodržuji. Jsem stále v PN a zatím vůbec nepřemýšlím, že bych šla do práce.

Léčbu beru dle Vašeho rozpisu.

Prosím Vás o zhodnocení a případnou úpravu léčby.

Děkuji.

S pozdravem a vděčností

Vlasta...

Co tomu předcházelo:

Datum: 12. 8. 2021 10:31:53
Předmět: Re: Prosba o pomoc

    Vážený pane inženýre,

    dle kompletních výsledků krve doplnuji informace, prosím o jejich zhodnocení v souvislosti k nasazené léčbě.

    Borellie IgG pozitivní
    Chlamydie pneum. IgG pozitivní
    EBV IgG pozitivní- hlášeno při telefonické konzultaci

    nové:
    Parvovirus B19 IgG pozitivní, VP-N a VP -1S silně pozitivní
    Chlamydie trach. IgM hranicni

    Co se týká mého stavu po týdnu vaší léčby - PH ranní moči zvýšeno z 5,5 na 6. Únava o fous menší, bolest kloubů střídavá, některý den lepší, některý horší. Subfebrilie již nejsou celodenní.

    Doporučení striktně dodržuji, úbytek váhy 1, 5 kg.

    Od tohoto týdne atb - po, st, pá.

    Mám pokračovat v medikaci stejně nebo mám něco, vzhledem k novým výsledkům, změnit?

    Děkuji.

    S pozdravem

    Vlasta...

Datum: 1. 8. 2021 12:13:45
Předmět: Prosba o pomoc

    Vážený pane inženýre,

     dovoluji si Vás kontaktovat s prosbou o pomoc.

    Jsem zdravotní sestra ve směnném provozu na oddělení ARO. Poslední rok byl neskutečně psychicky i fyzicky náročný díky neustále plnému oddělení pacienty s Covid 19. To, co jsme si v práci všichni zažili opravdu nejde ani popsat. Nicméně k ....  bylo naše oddělení překlopeno do normálního režimu. Myslím, že jsem ani moc nepocítila úlevu, jak jsme byla vyčerpaná. Toto píší jen aby byla vykreslená celá situace mého problému.

    V červnu jsem měla klíště, bez reakce v okolí kousance (P rameno). Po 14 dnech se mi udělal rudý nepravidelný atypický flek pro boreliózu na L stehně. Po dalším týdnu mě začalo bolet P rameno a postupně se bolest šířila do lokte a prstů, poté to samé na druhé ruce, dále kolena prsty nohou, subfebrilie a neskutečná únava. Bolesti byly opravdu kruté a když jsem už nemohla ani vstát, odvezli mě k lékaři. Kompletní náběry - nic neukazovalo na příčinu. Dokonce i Borelie a Chlamydie negativní. Dostala jsem kortikoidy, které s mým stavem za týden nepohnuly. Poté mi lékařka, prý pro jistotu, kdyby to byla Borelióza, která vyjít v náběrech nemusí, nasadila atb na 8 dní. Po 3 dnech braní ATB se přidala něco jako viroza- průdušky, rýma, zalehlé uši. Ale celkově došlo ke zlepšení. Z rudého fleku se stal flek hnědý, po okrajích mírné vyblednutí. Ovšem 3 den po dobrání ATB se stav vrátil ještě ve větší síle.

    Byla jsem poslána na revmatologii. Tam vyšly Borelie a Chlamydie - ale pozitivní jen IgG. Pro akutní infekci byly výsledky hraniční, takže v medicíně negativní. Revmatické onemocnění nevyšlo žádné. Nicméně mi lékařka nasadila atb - na 14 dni. Opět se historie opakuje, došlo k úlevě od bolesti, je tak na 20%, ale začaly potíže s průduškami a trvají subfebrilie. Dle RTG jsem v minulých měsících prodělala zánět plic, ani o tom nevím a je zvýrazněna kresba průdušek. Jinak nic patologického.

    Lékařky se prý nemají čeho chytit a nálezy Boreliózy a Chlamydií, jaké mám, by mi tohle prý způsobovat neměly. Spíše se shodly na tom, že to sice bude bakteriální, když to reaguje na ATB, ale neví, co....prý by to mohla být nějaká agresivní brebera z práce....ale už neví, jak to zjistit....

    Já jejich závěr nezastávám.

    Vzhledem k tomu, že mi nikde nic jiného nevyšlo a dělaly se i kultivace všech tělních tekutin, bolesti se stěhují, mám vysokou únavu, subfebrilie a vzhledem k tomu, jakým jsem si prošla stresem, kterým jsem jistě oslabená, tak se můj imunitní systém sám nepopral s nákazou a jsem přesvědčená, že za můj stav mohou výše uvedené dvě brebery.

    Své tělo dobře znám, vnímám a vím, že sebemenší odchylku mi vždy dá najevo, cítím, že aktuální braní těchto ATB je jen oblbování nákazy, která zase udeří. Úplně se bojím, až doberu ATB, jak to zase přijde... hlavně K..... - není na léčbu Boreliózy a asi ani ne na léčbu Chlamydií, ale dle lékařů i z Infekcni kliniky, je léčba A...... na Boreliózu dostatečná, tudíž jestli jsem ji měla, jsem dle lékařů zaléčena.

    Když měl člověk někdy ATB třeba na angínu, tak cítil, že zabrala a člověku se ulevilo a celkově se postupně stav zlepšoval. Ale tentokrát cítím, že dochází k úlevě jen do určité míry a dále to nepostupuje.

    Co se týká prodělaného pracovního stresu, určitě mě oslabil, o tom nepochybuji, ale že by mé potíže byly psychosomatické, to si tedy opravdu nemyslím.

    Nedává mi smysl to, že mám kruté bolesti svalů a kloubů, začnu brát ATB, bolesti poleví a potíže se přesunou na průdušky, ač výše zmíněný K..... - se dává právě na záněty plic a průdušek. Je to celé nepochopitelné a postavené - jak se říká - na hlavu. Zákony fyziky fungují vždy a všude. Ale pokud jsem léčena a potíže jsou migrující, opakující a neustanou, pak je léčba k ničemu.

    Přesné výsledky budu mít v ruce zítra. Informace, které mám, mi lékařka sdělila telefonicky.

    Možná se opravdu mýlím já, proto bych Vás moc žádám o názor a případně léčbu.

    Je mi 53 let, váha 68 kg, výška 171 cm. Covid 19 jsem neprodělala, očkovat jsem se nenechala.

    Děkuji.

    S pozdravem

    Vlasta...

    Protokol odeslán po telefonické konzultaci 3. 8. 2021 21:44. Za necelé 4 týdny parádní pokrok.

=================================================================

Mail: 26.8.2021 20:59

Re: zpráva

Dobrý večer pane Rozehnale,

chci Vám napsat, že po všech doporučených produktech došlo k výraznému zlepšení. Žádné křeče, brnění, mnohem menší bolesti kolen, ustoupila únava, žádná arytmie, stres. Pobolívá jen kyčel, dle doktora to je artróza. Momentálně jsem si zlomila pravé zápěstí, tak mám zase o čem přemýšlet.

Ráda bych si vyslechla Váš názor na případnou další léčbu. Děkuji a přeji příjemný večer.

Jana...

Co tomu předcházelo:

Datum: 7. 7. 2021 16:36:26

Předmět: zpráva

    Dobrý den pane inženýre Rozehnale.

    Dojíždím na metodu C.I.C. MuDr.Jonáše již 7 let. Vždy se objeví nějaký ten parazit, vir nebo bakterie. Vlastním přístroj Zapper, který společně s kapkami používám. Již 2x mně byla zjištěna borelioza, podle terapeutky byla vyléčena, nohy prý mám v pořádku. Přikládala jsem své zdravotní problémy k pádu na běžkách, stresu, nedostatku minerálů a vitamínů.

   11.5.2021 byla na přístroji EAV naměřena borelioza b. ve vazivu, úponech, žilách, tepmách,v krčních gliích, v neuro.systému, dále cytomegalovirus, EB virus, nedostatek hořčíku, mědi, manganu, chromu, křemíku a nějaký parazit... již nevím název. 20.7.21 jdu opět na kontrolu. Necítím žádné zlepšení, mám velké stěhovavé bolesti nohou....kolena, kyčle, lýtka..záškuby, brnění, křeče, chvění. Občas srdeční arytmie, bolest hlavy, výkyvy nálad...až deprese, stálá únava, v noci nespím bolestmi. Nevydržím dlouho stát, dřep je mojí noční můrou.

    Cítím se duševně na 20 let, fyzicky na 100. 1.5. mně bylo 71let, vážím při své výšce 165 cm...75kg. Jím málo masa/ krůtí, ryba/, dost zeleniny, ovoce, vločky, pohanku atp. Žádné omáčky, knedlíky, pečivo minimálně. Snažím se udržovat pH 7.

    Přečetla jsem si na Vašich stránkách všechny informace a zkušenosti léčených klientů, a jsem nadšena. Prosím Vás tímto o pomoc s léčbou mých dlouhodobých neduhů. Děkuji, budu netrpělivě čekat na Vaši odpověď. Přeji příjemný večer.

Jana...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 8. 7. 2021 9:19. 7 let aplikace kapek Joalis nepomohlo jako mně. Naopak certifikované extrakty z Coriolusu, Cordycepsu, Hericia... s garancí účinných látek cca po 7 týdnech aplikace zásadně pozitivně zlepšily zdravotní stav klientky.

=======================================================

Mail: 24. 8. 2021, 20:28

Re: borelioza

Dobrý den pane Rozehnale,

ozývám se po delší době, léto bylo trochu hektické a prostoru na psaní málo. Po doporučených preparátech se můj zdravotní stav podstatně zlepšil, skoro se až bojím napsat, že jsem se takhle dobře necítila několik let. Bolesti kloubů ustoupily, pobolívají mě jen občas na prstech ruky, brnění mezi lopatkou a páteří už se neozvalo, mravenčení v celém těle také ne, oči mám bez zamžení a pocitu písku. Večer usnu a probudím se až ráno, tedy na vyjímky způsobené spíš aktuálními starostmi, únava také ustoupila. V létě jsem zvládla turistické výlety po horách, s ortézou na operovaném koleni, když jsem cítila, že by to bylo už moc zůstala jsem doma a odpočívala. Jinak chodím jednou až dvakrát týdně do posilovny, cvičím maximálně s patnácti kily, jak jste řekl, nic nepřehánět. Jediné s čím jsem bojovala byl jídelníček. Třicet let jsem byla zvyklá jíst čtyřikrát denně malé "školkové" porce, když jsem jedla jen třikrát s rozestupy šesti hodin mezi jídly, měla jsem stále hlad, zvětšit porce moc nešlo, to jsem pak měla pocit přejedení a bylo mi těžko. Pomalu si zvykám, vytvořila jsem si šablonu co kdy jíst a teď po dovolených už bude režim jednodušší dodržovat. Na krevních testech jsem ještě nebyla, musím co nejdříve. V užívání doporučených preparátů chci pokračovat, ráda bych věděla zda je potřeba upravit dávkování nebo ještě nechat stejné?

S přáním hezkého večera

Romana...

Co tomu předcházelo:

Datum: 15. 6. 2021 20:53:07

Předmět: borelioza

    Dobrý den pane Rozehnale,

    Mám zdravotní problémy a objevila jsem Vaši stránku s přírodní léčbou, kterou bych chtěla zkusit a obracím se proto na Vás s prosbou o pomoc. Nevím jaké preparáty by pro mě byly nejvhodnější a jaké dávkování zvolit. Po pěti letech zdravotních problémů mi byla diagnostikována borelioza, anaplasma, bartonella, plicní chlamydie, ureaplasma a zánět štítné zlázy. V současné době jsem po dvouměsíční léčbě antibiotiky, za měsíc mám mít kontrolní krevní testy. Po antibiotikách se zdravotní stav zlepšil, ovšem některé potíže přetrvávají, bolest a otok kloubů, únava, Pro informaci ještě uvádím popis předchozích potíží. Nikdy jsem nebyla moc nemocná, problémy začaly v roce 2017, bolesti hlavy, bolesti v krku, dlohodobé zvýšené teploty a únava, dle lékařky jsem byla v pořádku a požadovaný test na boreliozu odmítla udělat, prý je to zbytečné. V témže roce byla operace polypu na hlasivkách, z neléčených zánětů. Rok 2018 a 2019 jsem řešila záněty močových cest, bakterie e coli které jsem se nemohla zbavit. V roce 2020 zánět kloubů na prstech rukou, kolene, které bylo v roce 2021 akutně operováno, utrhané menisky. Na ortopedii vyslovili možnost boreliozy a začalo se to řešit na revmatologii, kde potvrdili prodělanou boreliozu, léčbu navrhovali kortikoidy, které jsem odmítla. Našla jsem si imunologa který mi udělal komplexní krevní vyšetření jehož výsledkem byly různé infekce, stále pozitivní, následovala léčba antibiotiky. Letos jsem ještě prodělala koronavirus, s lehkým průběhem, při němž jsem měla silné mesnstuační krvácení a byla mi provedena kyretáž. Jako poslední byla diagnoza autoimutního onemocnění štítné zlázy, zatím bez léků. V současné době se léčím jen s vyšším tlakem. Od roku 2017 do roku 2020 jsem měla téměř patnáctery antibiotika, letos troje.

    Pracuji v kanceláři, občas vyjíždím do firem, celý život sportuji, teď jen co zvládnu a s ohledem na stav kloubů, vážím 55 kg, věk 55 let.

    Předem Vám děkuji  a přeji pěkný večer

Romana...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 16. 6. 2021 11:51:20.

====================================================

Mail: 22. 8. 2021, 8:18

Re: chronická borelióza

Dobrý deň,

píšem Vám po 3 týždňoch liečby. Miernejšie bolesti hlavy pretrvávajú. Vysadila som všetky 3 lieky od neurológa. Takže veľký úspech zvládnuť celý ten čas bez liekov od bolesti. Protokol sa snažím dodržiavať. Najväčším problémom bolo pre mňa jesť len 3-krát denne a neujedať nič medzi jedlami. To som bola dosť nervózna hlavne večer. Verím, že sa to bude už len zlepšovať.

Chcem Vás poprosiť o radu pre moju mamu. Má 60 rokov. Momentálne má veľké problémy s trávením. (bolesti pod ľavým rebrom. (príčinu bolestí po týždennej hospitalizácii na chirurgii ani na neurológii nezistili) Mama je onko pacientom. Pred 7 rokmi karcinóm hrubého čreva. Vyšetreniami zistené pľúcne chlamýdie. To sme rozprávali, že by mohla taký istý protokol ako ja + reischi. Viete mi poradiť aké švédske kvapky by som jej mohla na to trávenie? Keďže na trhu je mnoho druhov.

Ďakujem veľmi pekne.

Lenka ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 26. 7. 2021 14:44:36

Předmět: Re: chronická borelióza

Dobrý deň,

moje meno v skype: ......

môžete mi zavolať. Neviem kedy Vám vyhovuje. Ja som dnes od 16:30 doma..

Ďakujem veľmi pekne.

Lenka ...

Datum: 24. 7. 2021 13:12:25

Předmět: chronická borelióza

Dobrý deň,

píšem Vám so žiadosťou o zaslanie protokolu pre liečbu chronickej boreliózy. Mám 40 rokov, 169 cm a 65 kg. Od roku 2000 mám potvrdené autoimunitné ochorenie - sclerodermia circumscripta.

V roku 2010 zistená borelióza. Preliečená 21 dní. V auguste 2015 tŕpnutie končatín, tváre, bolesti hlavy, hrudnej a krčnej chrbtice, sucho v ústach, problémy s prehĺtaním, búšenie srdca.

Liečená antidepresívami - záver tetanický syndróm. V roku 2018 som fungovala bez antidepresív. V novembri 2019 návrat príznakov "tetánie" (teraz už viem že boreliózy) - bolesti hlavy, šije, zahmlená myseľ, rozmazané videnie, citlivosť na svetlo, bolesti kĺbov, svalov, hučanie v ušiach atď.

V 6/2021 zistená reaktivácia boreliózy, pozit. yersínie, ureaplazmy. Prekonané chlamýdie a mycoplazmy bez liečby.

Za vašu odpoveď Vám ďakujem. Po prečítaní príbehov na vašej stránke svitlo vo mne svetielko nádeje, že je možné začať znovu život žiť a nie len prežívať..

S pozdravom

Lenka ...

PS. V prílohe posielam výsledky testov

Protokol odeslán Mon, 26 Jul 2021 18:59:54 po konzultaci přes skype.

=================================================

Mail: 11.08.2021 11:52

Předmět: Po druhém cyklu

Dobrý den pane Inženýre,

dobral jsem druhé kolo přípravků, které jste mi doporučil. A po striktním užívání přípravků a dodržování režimů po 3 měsíce Vám musím moc a moc poděkovat. Bolesti v pravé noze jsou již dobře měsíc naprosto pryč.

Opravdu děkuji mnohokráte za Váš čas a doporučení a hlavně za vyléčení.

Přeji Vám pěkný den a ještě jednou děkuji moc!

Jindra z Chomutova

Co tomu předcházelo:

Datum: 5. 6. 2021 18:00:30

Předmět: Po měsíci užívání přípravků

Dobrý den pane Inženýre,

píši Vám po měsíci užívání přípravků C-Max, Cordyceps, Coriolus a Curcumin, včetně dodržování doporučených opatření. Dávkování jsem ponechal základní. CRP test jsem si udělal hned na začátku a byl negativní. Měřil jsem i kyselost těla, pohybuji se mezi 6,5 a 7,0.

Chci Vám moc poděkovat: již teď je ta pulzující bolest v pravé noze o hodně lepší. Tak jak jsem před tím musel v klidu hledat polohu, kde mne noha nebolí, tak teď spíše musím hledat polohu, kde bolí.

Přípravky samozřejmě doberu a předpokládám, že mi doporučíte, abych si zakoupil druhou sadu na další měsíc a půl?

Ještě jednou moc děkuji a přeji pěkný víkend.

Jindra z Chomutova

Datum: 30. 4. 2021 19:15:40

Předmět: Podezření na boreliózu

Dobrý den pane Inženýre,

narazil jsem na Vaše stránky a musím říct, že na mne udělaly velký dojem.

Oproti pisatelům jsou mé potíže malé, ale mám obavy ze zhoršení. Vloni v létě jsem do pravého stehna dostal klíště. Otok ani reakce nebyla.

Klíště jsem odstranil a nepozoroval jsem na sobě žádné příznaky. Teď však přibližně od Nového roku mne překvapuje bodavá pulzující bolest v pravém koleni a kyčli nebo holeni, která se mi stěhuje po noze. Zajímavé je, ze pouze v klidu. Při fyzické aktivitě o bolesti nevím. Mám podezření na boreliózu.

Je mi 35 let, výška 180 cm, váha 82 kg. Jsem aktivní, denně běhám 10-20 km, posilovna, kolo, brusle, bojová umění. Budu vděčný, za jakoukoliv radu.

Děkuji předem a přeji pěkný den.

Jindra z Chomutova

Protokol odeslán po telefonické konzultaci  1.5. 2021 13:30:37. Klient má profesi, která vyžaduje bezchybný zdravotní stav, proto nenavštívil lékaře a neabsolvoval krevní test. Obával se, že by mu lékař vystavil pracovní neschopnost.

Jestli za obtížemi byla borélie nebo jiný patogen, to ví jen Bůh. Hlavní je, že se uzdravil.

Odeslán "Protokol 2021 pro prevenci".

============================================

Mail: 11.08.2021 11:06

Dobrý den Zdeňku,

Děkuji za odpověď na můj předchozí email. Jak jste psal, ozývám se po měsíci od našeho telefonátu. Pomalu mi budou docházet některé přípravky jako je Cordyceps, Hericium, C-Max, Kurkumin.

Co se týče stavu, musím říct, že se cítím lépe než kdykoliv předtím. Brnění končetin, především v noci, skoro úplně odeznělo, jen přes den se to občas ozývá v konečcích prstů. Volali jsme spolu v době (mám pocit, že za 5 dvanáct) kdy mne již asi 2 týdny bolela pravá část mozku a měl jsem prapodivné pocity v pravé ruce a pravé noze. To se s nástupem léčby také velmi zlepšilo. Některé dny mi to však stále dává vědět, někdy i na straně levé a zatím se nedaří se toho úplně zbavit. V noci mívám cukavé pohyby při usínání. Dlouhou dobu mne také trápil ztuhlý a bolavý krk/šíje. To je poslední dny lepší - snažím se mazat oreganovym olejem a hřát. Rozmazané vidění se zatím nelepší - jedenkrát denně do něj kapu stříbro (musím častěji). Podrážděný krk je také zatím stejný. Celkově tedy mnohem lepší.

Cvičím, ale musím být opatrný. Snažím se najít balanc mezi takovým posilováním, které nevyčerpá (mám tendence vše přehánět) a takovým, aby svaly nechably. Stravuji se podle zásad, snažím se dýchat. Mám velmi rychlý metabolismus, tak mám občas velký hlad, ale ukájím to vodou. Pěstuji pohodu a jednoduchost v životě.

Jedna otázka, i když jím velmi zdravě a vyhýbám se lepku a mléčným výrobkům na které se mi vyvinula intolerance, i tak mám často nafouklé břicho a trpím nadýmáním. Máte zkušenosti s kandidózou, která se objevuje jako přidružená "infekce"? Pozoruji v tomto smyslu reakci na sladší ovoce i na doplňky hub.

Budu moc rád, když  mi doporučíte další kroky v léčbě, případně úpravy dávkování.

Přeju hezké léto,

Mirek ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 13. 7. 2021 18:35:11
Předmět: Re: borelioza

    Dobrý den Zdeňku,

    Píši Vám po hned po začátku léčby mám však pouze malý dotaz ohledně dávkování Cordyceps a ostatních hub. Coriolus, Cordyceps a Hericium dohromady dávají 5 tobolek, což je trochu méně než uvádíte ve vašem článku, kdy by měl součet houbových přípravků dávat přibližně 1tobolka/10kg. Chtěl bych se tedy jen zeptat z jakého důvodu jste to nastavil tak jak jste nastavil.

    Moc děkuju za odpověď.

    Mějte se hezky

    Mirek...

Datum: 9
. 7. 2021 14:47:15
Předmět: Re: borelioza

    Dobrý den pane Rozehnale,

    právě jsem se vrátil z Finska do Čech a chtěl bych začít léčbu  neuroboreliozy dle vašich rad. Přivezl jsem si i několikero zmiňovaných houbových  tinktur, ale bohužel se mi nepodařilo přesně zjistit obsah látek, na které jste se ptal. Po dotazu mi bylo odpovězeno takto (viz příloha). Myslím, že výrobky jsou kvalitní, ovšem nevím jak dávkovat.

Když jsem si přečetl písemnou odpověď, mohl jsem konstatovat, že ty předmětné finské přípravky z hub lze nazvat neúčinný šunt. V odpovědi klientovi vůbec neuvedli množství účinných látek, na což se přímo ptal, jenom kecy okolo - že chtějí zvýšit kvalitu atd. Závěrem uvedli: "Doufáme, že brzy zveřejníme dobré výsledky naší řady soma, takže zůstaňte s námi!"

    Píši vám ale s prosbou o radu co se týče dávkování a celkově doplňků/cvičení/stravování. Již mám mnoho načteno a myslím si, že rozumím základním principům stravování, dýchání a škále doplňků, velice rád však přijmu konkrétní doporučení, kterého se mi nepodařilo najít.

    Momentálně se nacházím ve stavu, kdy se mi zhoršilo vidění na jedno oko a začaly bolesti pravé části mozku, pravé ruky a nohy. Myslím, že jde do tuhého, ale jsem připraven tomu čelit. Myslím si také, že mám přidružené přemnožení kvasinky candidy.

    Začínám brát prozatím jedlou sodu (půl lžičky ve sklenici vody 2x/den), chci začít dechová cvičení (budu vděčný za doporučení), cílím na zásaditou stravu. Doplnky zatím nemám (pouze cistus incanus, colostrum, vitamin c, magnesium).

    Předem děkuji za váš čas a přeju krásné letní dny.

    Mirek

Datum: 18. 4. 2021 16:01:38
Předmět: Re: borelioza

    Dobrý den,

    Po konzultaci s doktorem, který mi naordinoval antibiotika jsem po dobu této léčby raději houbové tinktury a atb nekombinoval především kvuli zátěži na játra. Antibiotika jsem však před pár dny po 3 měsících dobral a bohužel se stav nezlepšil. Stále mne bolí v krku a momentálně mi brní nohy i ruce každý den, ráno se pak probouzím s pocitem přeleželých končetin do takové míry, že je skoro necítím. Únava a pocity unaveného těla, skelných očí také přicházejí skoro denně.

    Po ATB léčbě nyní nasazuji 4 tinktury z hub: shittake, hericium, reishi, čaga. Podle navodu společnosti, která tyto tinktury prodává jako doplněk stravy by se tinktury měly brát denně po 1ml. To znamená ráno 1ml čaga, dopoledne 1ml hericium, odpoledne 1ml shittake, večer 1ml reishi. Chtěl bych vás poprosit, jaké byste doporučil dávkování v případě léčby, pokud uvážíme že zmíněný 1ml je dávka pro běžného zdravého člověka? Na obale udávají max denni davka 2ml. Případně, zda-li byste doporučil dokoupit ještě cordyceps či jiné doplňky.

    Toto je případně stránka odkud jsem tinktury pořídil. KÄÄPÄ Health (kaapahealth.com)

    Velice vám děkuji za odpověď.

    Mirek

Datum: 8. 1. 2021 11:05:24
Předmět: Re: borelioza

    Myslíte tedy, že je příhodné kombinovat klasickou antibiotickou léčbu s těmito doplňky? Jaké doplňky byste tedy ještě doporučil?

    Zde si chci zakoupit tyto tinktury: Hericium, Chaga, shiitake, reishi.
    S sebou mám:  lipozomální vitamin C, probiotika, colostrum, cistus incanus

    Mockrát děkuji.

Datum: 8. 1. 2021 7:25:38
Předmět: Re: borelioza

    Děkuji. Chtěl bych se vás zeptat, zda-li byste mi Doporučil místo prášku také tinkturu z hub. Mám možnost se dostat k velmi kvalitním tinkturám odsud přímo ze severu Finska a myslím, že by bylo příhodné toho využít.

    Děkuji

    Mirek

Datum: 5. 1. 2021 v 17:45

    Dobrý den pane Rozehnale,

    Právě jsem narazil na váš článek ohledně léčby boreliozy ze stránky uspěšná-lečba.cz. Po přečtení vašich doporučení a ostatních příběhů mě zaplavil hezký pocit.

    Píši Vám s prosbou o pomoc a radu. Nevím však jak to probíhá, zda-li je interakce s Vámi s poplatkem či bez.

    Můj stručný příběh zde:

    Jmenuji se Mirek ... a je mi 24 let. Od roku 2013, kdy jsem si oslabil imunitní systém nedostatkem spánku a vyčerpáním, trpím bolestí krku a postupným chřadnutím těla. V průběhu času se k bolesti krku přidaly neurčité neurologické problémy (zvýšená citlivost kůže, již pul roku mě brní končetiny). Všímám si také problémy s koncentrací a krátkodobou pamětí. Občas vynechávám v textu písmena či celá slova. Dále pak zvýšená únava, zvláštní mravenčení v kloubech, které mi už druhým rokem pěkně lupou a skřípou. Horší a lepší stavy chodí ve vlnách. Mám podváhu a kruhy pod očima.

    K léčbě: podstoupil jsem nespočet vyšetření a vyzkoušel jak léčbu klasickou tak alternativní. Výsledky: chodím momentálně do neurologické ordinace Tomáše ... v Praze. Byl jsem u něj již před pěti lety, kdy podezříval boreliozu a nasadil antibiotika (ty jsem bral ve velké míře asi 3 týdny, bohužel si nepamatuju, jestli jsem je dobral. Utekl jsem totiž od těchto smrtících dávek ATB, abych však ale nepochodil ani u léčby alternativní (čínská/bylinková) - nutno dodat, že jsem byl ze všeho vždy tak zmatený, že ani nevím, jestli jsem dělal vše dobře, byl jsem z toho ve stresu. Na nějaký čas jsem léčbu nechal a neřešil stav. Nyní jsem se znovu vrátil k doktoru ...., protože byl jediný, kdo alespoň tušil co mi je. Udělal mi lumbální punkci a na jejím základě mi nasadil antibiotika na 3 měsíce.

    Zrovna jsem přijel na 6-měsíční studijní pobyt do Finska. Měl jsem v plánu brát tyto atb, žít zdravě a vyléčit se. Nějak se mi ale tato kombinace s ATB v hlavě neslučovala. Náhodou jsem pak narazil na váš článek, když jsem zkoumal učinky jedlé sody. Jsem na rozpacích. Doktor říkal, že mám náběh na roztroušenou sklerózu, ve kterou borelioza často přeroste a nerad bych nebráním ATB tuto nemoc rozjel. Vím ale, že ATB boreliozu v takové formě jakou ji pravděpodobně mám já, stejně nikdy nezabije a jen ji zažene zpátky do buněk. Uvažuji tedy o tom, že bych si nechal z Česka poslat přípravky a vyzkoušel vaši léčbu. Již mám mnoho načteno a poslední dobou stále víc a víc věřím houbám.

    Prosím o radu: s sebou zde mám:
    lipozomální vitamin C, probiotika, colostrum, cistus incanus.

    Budu zde žít 5 měsíců a jsem připraven se z toho dostat, nikdy už takovou šanci mít asi nebudu. Myslíte že mám nejdříve 3 měsíce brát atb nebo začít rovnou s přírodní léčbou?

    Děkuji moc. Bůh s vámi

Mirek ...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 9. 7. 2021 v 18:00 hodin. Klient na první místo zařadil studijní pobyt ve Finsku. Snaha o uzdravení především antibiotiky a extrakty z hub finské firmy se minula účinkem.

Po měsíci skutečné léčby (ověřenými přípravky s Certifikáty s uvedením množství účinných látek) je už na dobré cestě k úplnému uzdravení. Určité nedodržování zaslaného "Protokolu" jsme si 11.8.2021 vyříkali. Problém se střevem - navýšeno Hericium a přidány 2 přípravky.

================================================

Mail: 30.07.2021 12:58

Dobrý den pane Rozehnal

Uběhl další měsíc a měl jsem se vám znovu ozvat.

Čím bych začal.., práci zvládám líp než bych čekal i když v ní jsem denně 12-13 hodin, k tomu je celkem fyzicky náročná, začal jsem hrát zase fotbal, už se jen zřídka kdy cítím opravdu unavený, ale to bude spíš tou prací a vším okolo, bolest hlavy už mě přestala taky konečně trápit, řekl bych, že se všechno začíná vracet do normálu , tak jak to bylo předtím, ještě jednou Vám chci moc poděkovat, pochybuju že bych na to byl bez Vaší léčby tak jak na tom jsem momentálně, chtěl bych se ještě zeptat jestli už se bude snižovat dávkování, děkuji.

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 22. 6. 2021 13:34:31

Re: Borelioza

Dobrý den, pane Rozehnal,

uběhl měsíc od začátku léčby a říkal jste, že se mám po cca měsíci ozvat a budeme řešit úpravu dávkování, měl jsem jít už do práce dřív ale zařídil jsem to tak, že do práce nastupuji až zítra takže první měsíc léčby jsem měl možnost dost odpočívat, chtěl bych Vám moc poděkovat protože už po měsíci užívání a dodržování této léčby se cítím mnohem lépe, spánek se neuvěřitelně zlepšil, záškuby a bolesti, které mi nedaly spát už skoro zmizely, únava je taky o dost lepší, stále jsou dny, kdy se cítím slabý a musím víc odpočívat, ale v porovnání před terapií je to mnohem méně a zvládám víc a víc věcí, bolesti kloubů přetrvávají ale v mnohem menší míře, než tomu bylo předtím, stále mne trápí bolesti hlavy, tuto věc jsem začal řešit i s očním protože když už jednou za čas přijde špatný den tak cítím jakoby ta bolest šla od očí do hlavy.

Když to shrnu, po všech směrech se toho hodně zlepšilo, v podstatě nebýt bolestí hlavy už bych si i připadal relativně zdráv.

Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem hezkého dne...

Datum: 16. 5. 2021, 22:51

chronická borelióza - dodatek

Ještě jednou dobrý večer,

v mém prvotním mailu jsem zapomněla zmínit, že přítel v minulosti bojoval s plicními chlamydiemi, nyní dle lékařky tento problém prý již nemá, ale z vlastní zkušenosti vím, že výsledkům se nikdy 100% věřit nedá. Příznaky, které popisujete na Vašich stránkách, přítel téměř všechny pociťuje také, proto raději píšu i o těch chlamydiích. Ještě doplním, že přítel už má bohužel pocit, že mu nic nepomůže a je z toho hrozně nešťastný, proto budeme vděční za jakoukoliv Vaši radu.

S pozdravem,.....

Datum: 16. 5. 2021 22:30:46

Předmět: chronická borelióza

Dobrý den, pane inženýre,

na Vašich stránkách jsem narazila na Vaše zkušenosti s léčbou chronické boreliózy a chtěla bych Vás poprosit o radu jaké přípravky užívat a jak je nejlépe dávkovat. Můj přítel, 26 let, v červnu 2020 onemocněl boreliózou. Byl přeléčen několikrát antibiotiky, absolvoval i lumbální punkci, avšak dle lékařů a výsledků by nyní měl být v pořádku a potíže které ho trápí prý vymizí postupně. Přítel ale trpí obrovskými bolestmi hlavy téměř každé ráno a má potíže vůbec vstát z postele. V noci trpí silnými záškuby svalstva, které mu často ani neumožní spát, takže je pořád vyčerpaný a unavený. Trápí ho i občasné bolesti kloubů a svalů. Zároveň i psychicky je na tom čím dál hůř. Po přečtení diskuze lidí na Vašich stránkách jsme zjistili, že se jeho příznaky shodují s příznaky ostatních, kterým Vámi doporučená léčba začla pomáhat.

Chtěla bych Vás proto moc poprosit, zda byste mohl i přítelovi doporučit dávkování tak, aby mohla být léčba co nejvíce účinná. Přikládám zde i přítelovo telefonní číslo: ......

Předem mnohokrát děkuju a přeju hezký večer!

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 19. 5. 2021 10:21:56. 22.6.2021 doporučeno navýšení Hericia a Ašvagandy kvůli přetrvávajícím bolestem hlavy.

======================================================

Mail: 26.07.2021 11:27

Re: dotaz

Dobrý den, pane Rozehnale,

asi po měsíci a půl Vám píši, jak protokol, který jste mně doporučil zabírá. Jsem překvapen, kolik problémů se buď zmírnilo nebo hodně zlepšilo.

Problém s lícním nervem - brnění až bolest levé poloviny obličeje např. při holení úplně zmizel a to je pro mě velká úleva. Dále se zlepšily oči. Už tolik neslzí a nepálí a  mám ostřejší zrak. Zdá se mě, že mně to lépe a rychleji myslí, jsem daleko klidnější a vše řeším v klidu a s nadhledem. Pravidelné a normální je i vyprazdňování.

Ale stále mně nejvíce trápí závratě a noční křeče a v pravidelných intervalech se opakující záškuby hlavně nohou, někdy levé a jindy pravé dk, což mně v noci budí. Tinnitus v levém uchu se zdá být mírnější, ale opakující se záškuby levého čelistního kloubu a lupání v levém uchu jsou nepříjemné, ale po provedení cviků na uvolnění čelistních kloubů, tak na 20 min. zmizí a pak se vše opakuje. Nejhorší je to večer, když je klid. Bolest v bederní části zad a krční páteře přetrvavá i když je mírnější. Cvičím. Močení po operaci prostaty je méně přerušované a lépe se vyprázdím. Nechodím, tak často. Ale náhlá urgence trvá. Musím hned na wc.

Ale mám více energie a chuti do života. Ráno po probuzení a  cvičení přemýšlím co budu všechno dělat, což před touto léčbou bylo skoro nemyslitelné. Ph moči mám ráno kolem 7,0 a např. v 16.00 a na večer mám ph 7,0-8,0.

Červené maso a mléčné výrobky jsem úplně vynechal a občas - 1x týdně si udělám rybu nebo kuře. Bílkoviny se snažím si hlídat a doplňuji je semínkama např. v ovesné kaši a konopným proteinem nebo tempehem, soj. boby, cizrnou nebo tofu přidáním do zeleninových salátů místo sýrů.

Celkově je mně lépe, tak o 40 proc. Snažím se vše dodržovat dle Vašeho protokolu. Na manželčiny narozeniny jsem vypil akorát 1 pivo. Jinak bez alkoholu a ani mně nijak nechybí. Jím 3x denně a mezi tím nic. Piji filtrovanou vodu bez chloru, pesticidů a težkých kovů - alespoň podle certifikátu ze st. zkušebny a kvalitní  zelený čaj - občas. Celkem asi 2l. Více nezvládnu kvůli časté urgenci močit. Sladím, když už, tak javorovým sirupem. Jinak ovocem. Ani nemám na sladké chuť. Věřím, že můj stav se bude dále postupně zlepšovat.

To by tak asi bylo vše.

Mnohokrát za vše děkuji a přeji krásné letní dny a taky to zdraví. To je nejdůležitější.

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Re: dotaz
Datum: 9.7.2021 9:51

Problém

Dobrý den neskutečně mě bolí v kříži. Co mám dělat? Prosím ozvěte se co nejdříve. Děkuji

Datum: 7. 6. 2021 9:17:15

Předmět: dotaz

    Dobrý den, pane inženýre

    pravidelně se  detoxikuji a snažím se zdravě stravovat a užívám i Hericium, Reishi a Coriolus mimo jiné a kvalitní řasu Chlorellu. Před 6 lety jsem byl operován - odstranění prostaty - roboticky. Nádor byl v počátečním stadiu odstraněn a momentálně mám PSA 0,3. Při užívání Chlorelly mám obavy z růstového faktoru CGF. Prosím poraďte, jetli je užívání Chlorelly pro mě bezpečné. Rakovinu máme rodovou. Otec zemřel - rakovina prostaty a moč. měchýře.

    Děkuji a přeji pěkný den. S pozdravem ...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 9. 6. 2021 14:57:45. Na počátku velice špatný zdravotní stav, v pracovní neschopnosti. Za 6 týdnů velice dobré zlepšení.

================================================

Mail: 25.07.2021 18:14

Re: Konzultace

Dobrý den,

na základě naší předchozí konzultace Vám píši ohledně pokroků u syna. Jeho stav se výrazně zlepšil, a to viditelně. Má mnohem více energie, únava je pryč, i problémy s pamětí vymizely. Je to skoro zázrak, úplně mu to vlilo energii do života. Dokonce se s přáteli vypravil na dovolenou, což znělo ještě před měsícem nereálně. Je vybaven dávkovačem s přípravky ještě na týden, proto bych se chtěla poradit, jak pokračovat dále. Jestli ponechat dosavadní dávkování nebo jej upravit. Musím už doobjednat přípravky.

Moc děkuji za odpověď. ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 20. 6. 2021 23:20:18
Předmět: Konzultace

    Dobrý den pane Rozehnale,

    velmi mne zaujaly Vaše stránky a ráda bych se s Vámi poradila o vhodné kombinaci přípravků pro mého syna.

    Synovi bude brzy 23 let. V 17 letech prodělal těžkou boreliózu. Začalo to poruchami krátkodobé paměti, únavou, mravenčením končetin. Až po 2 měsících vyšetření  (i MR) mu konečně udělali test na boreliózu a hodnoty byly vysoké. Byla mu udělána lumbální punkce, ze které se zjistilo, že má i anaplasmosu. Neuroborelióza ani RS se nepotvrdila. Téměř dva měsíce užíval silná antibiotika. Aby situaci zvládl, užíval i antidepresiva. Stav se podařilo stabilizovat, ale pořád si ztěžoval, že se necítí stejně jako dřív. Po dvou letech se mu problémy vrátily. Z krve mu znovu vyšly aktivní borelie, opět užíval antibiotika, ale problémy přetrvávaly. Zkusili jsme přírodní kapky - štětku soukenickou, topol, křídlatkou japonskou s koloidním stříbrem, zkusili jsme i  Bicom. Znovu začal užívat i antidepresiva. Stav se stabilizoval. Letos prodělal v lednu covid s mírnými příznaky. Koncem dubna se opět vrátily původní problémy. Znovu neurologie, z krve mu zase vyšly zvýšené borelie, ale ATB mu lékařka již nenapsala, poslala ho znovu k psychiatrovi.  Znovu jsme tedy zahájili léčbu kapkami, které se nám osvědčily plus jsme nasadili multivitamíny, omega 3 a hořčík. Syn byl dnes znovu i na MR, opět užívá antidepresiva. Stav se trochu lepší, ale stále si  ztěžuje na paměť, cítí se jako v bublině.

    Zaujal mě Váš popis problémů po borelióze a v mnohém je to popis naší situace. Zkusili bychom uváděné přípravky, ale chtěla jsem se poradit, které by byly nejvhodnější a v jaké dávce. Moc děkuji za odpověď...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 21. 6. 2021 21:01:53

==============================================

Mail: 21.07.2021 12:08

Dobrý den pane Rozehnale,

mluvili jsme spolu před cca osmi týdny, můj stav se díky vašim radám velmi zlepšil, mockrát děkuji. Byla jsem zoufalá, protože možnosti klasické léčby boreliózy mi moc nadějí nedávaly a neuměla jsem si představit, že za 7 týdnů to bude o tolik lepší. Nejlépe mi je, když se snažím dodržovat i obecná doporučení, což je samozřejmě to nejtěžší, ale snažím se. Myslím, že opravdu hodně pomáhá i jedení pouze 3x denně. V této chvíli mi některé preparáty už došly, jiné docházejí, zajímalo by mě jak nastavit nadále dávkování. Dokupuji si C-max, Kurkumin, Cordyceps a Hericium, Ashvagandu a další ještě mám.

Moc děkuji za zprávu,...

Co tomu předcházelo:

Datum: 27. 5. 2021 11:32:42
Předmět: borelióza - dotaz ohledně alternativní léčby

     Vážený pane Rozehnale,

    našla jsem váš článek o alternativní léčbě boreliózy na internetu, pokud se boreliózou stále zabýváte, budu moc ráda, pokud mi poskytnete konzultaci či přímo léčbu.

    Pokud to má význam, popíšu už teď svojí situaci. Mám zhruba rok, rok a půl trvající bolesti kloubů, svalů. Před cca 3/4 rokem jsem po skvrně na noze dostala ATB, bohužel si nepamatuji typ, brala jsem ve 3 týdenních dávkách s přestávkou několik dní mezi dávkami. Mezitím mě začalo bolet rameno, potíže s krční páteří. Protože cvičím aktivně jógu, přičítala jsem potíže celkovému přetížení organismu, že jsem se tzv. přecvičila. Potíže s pohybovým aparátem jsem tedy řešila obíháním rehabilitací, úpravou cvičebního programu, ale překvapovalo mě, že nic nepřináší úlevu. Bolesti přetrvávají, přidalo se tuhnutí krku. Ani masáž nepomáhá. Napadlo mě znovu zajít k praktické lékařce, byly mi naměřeny protilátky na boreliózu (pokud si správně pamatuji, co paní doktorka říkala, tak aktivní?) a dostala jsem ATB .... 1 balení 200 mg, beru 1 tb po 24 hodinách. Druhý den se potíže značně zhoršily, poté naopak zlepšily, dnes dobírám ATB, a potíže setrvávají. Mezitím se poptávám po známých po zkušenostech, zjišťuji, že je borelióza častý problém a lze si s ní lépe poradit alternativní cestou. Tomu jsem velmi nakloněná, mám z dřívějška jen ty nejlepší zkušenosti s homeopatií, bylinkami, TCM. V této souvislosti však předokládám, že čím více zkušeností má lékař či terapeut právě s boreliózou, tím lépe a proto se s důvěrou obracím na vás. Jsou dny, kdy poněkud propadám beznaději...

    Děkuji vám za zprávu,...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 27. 5. 2021 v 12:12. Klientka se už bez problémů douzdraví.

======================================================

Mail: 22.6.2021 19:54

Re: Dotaz

Dobrý den, užívám vše už 76. den a je mi báječně vše se zlepšuje, mám i chuť znovu sednout na kolo. Byla jsem na měření v kyčli nic nemám, ale dolní končetinu mi znovu potvrdila. Občas přichází únava, těžké nohy, ale zase to odezní. Pokračuji tedy dál až do vyléčení. Moc vám děkuji. Chtěla bych vás ještě poprosit o radu, jak se zbavit chlamydií. Synovi je 20 leta paní mu je naměřila. Pracoval rok v teletníku, tak jestli to tam chytl, nevím. Měl nějaké kapky od p.Jonáše, vyplachoval nos slanou vodou, už není tolik zahleněný, ale stále smrká. Pokud byste chtěl jeho číslo je ....

Děkuji ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 18. 5. 2021 20:40:05

Předmět: Re: Dotaz

Dobrý den, dobírám cordyceps můžu si objednat další nebo nějakou pausu? Kyčel bolí hlavně při rotaci a zvedání jinak je zlepšení. Pomáhá protahování a prodýchávání.

Děkuji ...

Datum: 23. 3. 2021 15:15:51

Předmět: Dotaz

Dobrý den, mám všechny ty příznaky co tam popisujete. Celá levá půlka těla mi chátrá slábne mi sluch i zrak na levé straně. Dost se to teď zhoršilo. Před půl rokem mi na EAV přístroji paní naměřila boreliozu, dala mi activ col a anti-B, tak střevo bych měla mít dobré, Chlorelu jím, kapu si dračí krev je to stěhovavá bolest o moc se to nelepší.

Zkusím vaše přípravky. Mám 50 kg, Stačí mi poměr 2:1, jak popisujete? Ten vitamín C jednou denně? Než objednám chtěla jsem se zeptat, jestli mi k tomu něco doporučíte? Moc vám děkuji...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 26. 3. 2021 10:46:47. Všelijaké kapky typu Jonáš, Podhorná... jsou na chronickou formu boreliózy neúčinné. Promořenost chlamydií pneumoniae je nejvyšší v zemědělství u lidí pracující se zvířaty.

======================================================

Mail: 22.6.2021 17:40

Re: Borelioza

Dobrý den pane Rozehnale, po dvou měsících užívání vašeho protokolu vám zasílám ke zhodnocení mého stavu.

První měsíc se vše velice zlepšilo ale tento druhý měsíc, posledních 14 dnů mám opět motání hlavy přes den až do večera, takové střední, u toho my nepravidelně zvoní v uších a mám rozostřené vidění, stolice je pevná, spím 6 až 7 hodin, otázka zní, jestli mám léčbu navýšit či ponechat, užívám to co jste předepsal, předem děkuji, s pozdravem ....

Co tomu předcházelo:

Datum: 8. 4. 2021 18:13:10

Předmět: Borelioza

Dobrý den !

Obracím se na vás s prosbou o léčbu neuroboreliozy, již 18. měsícem se léčím na MC Klinice u doktora Klubala a je mi čím dál hůře, cpu do sebe hodně atb a  bez výsledku, motá se mi stále hlava a jsem unavený, neujdu ani 200 metrů, ráno se probouzím jako zmlácený a přes den nejsem schopný nic dělat, takto to trvá třetí rok. Atb nezabírají a proto hledám nějakou jinou formu léčby.

Je mi 46 let, nekuřák, alkohol nepiji, před tím sportovec, teďka mrtvola, mohu vám také zaslat výsledky testů, jestli budete chtít.

Předem mnohokrát děkuji za cokoliv, s pozdravem p. ....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 09.04.2021 13:21. Zhoršení zdravotního stavu po 1. měsíci je výsledkem především používání nekvalitních přípravků, bez garance účinných látek. Druhou příčinou je nedodržování režimových opatření, týká se to hlavně mužů, když se jim zlepší zdravotní stav.

=================================================

Mail: 16.6.2021 11:28

Předmět: Objednanie prípravkov

Dobrý deň pán Rozehnal,

moc rada by som Vám poďakovala za Váš výber a kombináciu produktov. Objednala som si skoro všetko a včera som bola na infekčnom na kontrole po 3 mes. a svete div se, borelia, kt. som mala roky vysokú, je naraz iba na hraničných číslach, niektoré hodnoty úplne negatívne.

Mockrát teda ďakujem!!!

Využívala som 1 krabičku Cordycepsu, Hericia, C-max komplexu, Kurkuminu, Ašvagandy,...

Chcela som sa opýtať, mala by som pokračovať niektorým prípravkom ešte v nejakom udržovacom "režime"?

V prípade, že áno, napíšte mi prosím ktorý a dávkovanie.

P.S. Už som Vás odporučila i kamarátke, ktorá tiež už objednala prípravky na boreliózu od Vás a ozve sa Vám i moj muž, ktorý rieši boreliu a Crohnovu nemoc.

Ešte raz vďaka a krásne dni prajem, ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 25. 3. 2021 18:41:17
Předmět: Objednanie prípravkov

Dobrý deň pán Rozehnal,

veľmi rada by som vyskúšala Vašu liečbu houbami.

Pred dvomi rokmi mi bola zistená borelióza, myslím ale, že ju mám v sebe už o veľa rokov dlhšie.

Roky trpím silnou únavou, bez denného odpo spánku by som nebola schopná fungovať do večera. A i po výdatnom spaní som stále bez energie. Mám bolesti kĺbov, hlavne záda, krčné obratle, loket a zápestie.  Bolesti hlavy, kt. trvajú pár dní a potom je zas nejakú dobu klud.

Bola som 2x liečená atb po mesiaci, pred pol rokom som mala nastúpiť do  nemocnice na infúziové podanie atb, pretože hodnoty neklesli.

Kvoli covidu ale nie je stále volné lůžko a vlastne som i rada, že som narazila na Vás, pretože by som radšej skúsila liečbu s Vami ako byť 3 týždne na infúziách :-)

Mám 35 rokov, dve deti, 66kg, 174cm.

Iné zdravotné problémy nemám.

Veľmi pekne ďakujem za radu, čo si mám objednať ako ako liečivé prípravky dávkovať. Žijem v ČR, takže dodanie by bolo vrámci republiky.

Prajem krásny deň, ...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 29.03.2021 11:32. Klientka se cítí dobře, všechny bolesti odezněly, pouze má slabou únavu. Důvodem je po zásadním zlepšení následné ne úplné dodržování režimových opatření. A to jsme si telefonicky vysvětlili. Dávkování přípravků ponecháno, po úplném vymizení únavy doporučeno postupné jejich snižování.

=============================================

Mail: 14.6.2021 11:40

Re: žádost o pomoc

Zdravim pane Rozehnale, ozývám se zase po nějaké době ohledně svého zdravotniho stavu. Váha 87kg. Tlak původně 139-93, teď 120-80 bez prášků. Moč se mi taky zlepšila ráno 6.0 přes den 6.5 až 7.0. S tim dýchanim mám trochu problém, často zapominám. Stolice v pořádku, do očí si kapu a je tam výrazné zlepšení. Zvýšení cordycepsu na 3-2-0 byla dobrá volba. Od prvního dne jsem pocítil výraznou změnu k lepšímu. Únava začala ustupovat, cítím zlepšení tak o 70 procent, ale ještě to není úplně v pořádku. Proto píši, abyste mi poradil jak pokračovat ohledně medikace. Po výsledcich krevních testů mám všechno v normě i cholesterol se mi snížil. Celkově se cítím lépe, takže mi alkohol a maso už tak nechybi. Proto bych se potřeboval s vámi telefonicky spojit ohledně dalšího postupu. Děkuji s pozdravem Jiří

Co tomu předcházelo:

Datum: 19.4.2021 20:24

dotaz

Zdravim pane inženýre, před osmnácti dny jsem vas žádal o pomoc při léčbě chlamydií, kdy jsem nevěděl, který druh mám, že asi pneumonie. Zavolal jsem panu doktorovi a ten mi řekl, že jsem pozitivní na pneumoniae a že jsou tam i hodnoty na trachomatis. Tak se chci zeptat, jestli mám pokračovat v léčbě, kterou jste mi napsal nebo se pro mě něco mění. Děkuji

Datum: 2. 4. 2021 18:53:07

Předmět: žádost o pomoc

    Zdravím pane Rozehnal, využívám vaší nabídky o pomoc. V roce 2018 v září z ničeho nic únavový syndrom, bolest svalů a kloubů nic mě nebavilo. Po lékařskem vyšetřeni chlamydie antibiotika učinkovala jen krátkodobě, doktor řikal, že jsem zdravý. Když jsem chodil opakovaně se stejným problémem říkal, že hodnoty jsou lepši, že je to psychického původu a mám chodit na procházky. Od té doby jsem pořad unavený a to mám namáhavou práci, zhoršil se mi zrak. Je mi 47 roků. t.č. 603..... dekuji

Protokol odeslán po telefonické konzultaci: 5. 4. 2021 22:13:07. Paráda, navíc snížení hmotnosti ze 100 na 87 kg během 10 týdnů aplikace přírodního protokolu (detoxikace). Výška klienta 175 cm, takže má ještě rezervu. Klient je nadšený, protože pracuje ve výškách...

=================================================

Mail: 13.6.2021 17:24

Dobrý den pane Ing. Rozehnale

Dobral jsem Vámi doporučenou léčebnou kůru .

Nastalo zlepšení zdravotního stavu tak o 40-50% , v noci žádné pocení , ale tvrdý spánek , zlepšení bolestí kloubů , přestalo bolet oko . Přestaly nervové pulsy v horní části těla .Zmírnění pálení kůže , zmírnění únavy .

Chtěl bych poprosit o radu jak dál pokračovat .

......

Co tomu předcházelo:
Datum: 2. 4. 2021 19:41:31
Předmět: borelioza

Dobrý den pane Rozehnal,

Po přečtení Vašeho článku jsem se rozhodl Vás poprosit o radu v léčbě borelie.

Již před šesti lety jsem začal mít různé zdravotní problémy , bolesti kloubů , únava , motání hlavy , noční pocení , natékání kloubů , špatná viditelnost na jedno oko , hrozné pálení kůže , pískání v uchu a jiné neurologické problémy .

Po třech letech trávených u různých doktorů , mi byla zjištěna borelioza . Další tři roky jsem absolvoval antibiotickou léčbu . Nic nepomohlo . Dva měsíce po vysazení antibiotik , návrat všech problémů zpět.

Děkuji za odpověď

...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci  6. 4. 2021 8:42:32. Klasické projevy neuroboreliózy. Čtyřkombinace antibiotik 3 roky u klienta byla ztráta času. Obdobně byla u mě trojkombinace atb 18 měsíců také neúčinná. Delší dobu než 3 měsíce nemá cenu užívat kombinace atb, pokud nezaberou.

Klient se přírodním protokolem standardně uzdravuje. Bude to trvat ještě 2-3 měsíce, pokud bude dále přísně dodržovat doporučené, což zatím naplňuje. Jak řekl, po změně počasí si už v současnosti nemusí jít lehnou na 1-2 dny jako před přírodní léčbou. Imunita se mu podstatně navýšila.

====================================================

Mail: 27. 5. 2021 07:52

Předmět: Re: doporučení léčby

     Dobrý den pane inženýre,

     píšu po téměř půlročním dodržování protokolu léčby. Dá se říct, že můj stav se vrátil k normálu. Ovšem v dubnu jsem prodělala Covid, s lehkým průběhem, ale nyní měsíc po se začínají objevovat záněty na různých místech v těle. Zánět močového měchýře, zanět šlach na palcích obou rukou, afty v puse. Dodržuji dále protokol. Měla bych něco navýšit nebo nějaký lék přidat?? Děkuji za radu!! S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 4. 1. 2021 12:53:37
Předmět: Re: doporučení léčby

     Vážený pane inženýre,

     dle naší domluvy píšu po měsíci dodržování protokolu. Zatím mohu konstatovat snížení míry únavy, kdy vydržím dopoledne v pohodě fungovat. V případě větší fyzické či psychické zátěže jsem nucena si po obědě jít lehnout. Pracuji některé dny na home officu takže je to možné. Bolest ramenních kloubů je kolísavá, někdy menší někdy větší, co přetrvává je pálení jazyka. Snažím se myslet pozitivně a dodržovat protokol. Ovšem současně řeším i menopauzu. Nevim, jestli tento fakt nemůže mít vliv na pomalejší ústup potíží. Ráda bych Vás poprosila o radu, jak pokračovat dále.

    Děkuji,....

Datum: 16. 11. 2020 22:11:46
Předmět: doporučení léčby

    Vážený pane inženýre,

    obracím se na Vás s prosbou o pomoc při určení kombinace houbových produktů na léčbu boreliozy, chlamydie pneumoniae, mykoplazmat. Po léčbě antibiotiky, jsem prý zdravá. Ovšem již rok a půl se můj stav nezlepšil a přetrvávají potíže jako bolest kloubů, bolest celých paží, hlavy, rozostřené vidění, tlak na hrudi, pálení jazyka, všudypřítomná únava, vlčí hlad, motání hlavy, výkyvy nálad ... Po přečtení Vaší úspěšné léčby pomocí houbových produktů jsem se rozhodla, že to musim zkusit.

    Proto bych moc chtela poprosit o Vaši radu, které produkty a v jakém množství užívat. 44 let, 58 kg.

    Mnohokrát děkuji za odpověď.

    S pozdravem....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 20. 11. 2020, 14:56. Projev covidu - mírný průběh - rýma a kašel několik dnů, bez teploty. 27.5.2021 doporučeno přidání Coriolusu a navýšení Kurkuminu. Snížen Cordyceps (únava odezněla, doužívání), na afty koloidní stříbro.

Manžel klientky s covidem souběžně skončil v nemocnici. Nadváha a standardní český způsob života, bez suplementace přírodními přípravky.

=================================================

Mail: 15. 05. 2021, 20:42

Předmět: Re: Dotaz

Dobrý den pane Rozehnal,

píši vám jak jsem slíbila. Dne 7.5. jsem byla na kontrolním odběru ohledně boreliozy, a požádala jsem o CRP. ( jiná laboratoř ). 13.5. byla kontrola u pana doktora Neurologa, pane Rozehnal jsem zdráva. Tímto, Vám chci strašně moc poděkovat.

Tentokrát mi CRP vyšlo 1,3. Naposledy jak jsme spolu hovořili, jste se zmínil , že mi pošlete nový Protokol ( jestli jsem to dobře pochopila). Produkty vámi určené, užívám pravidelně. Moc, vám za ně děkuji.

Pane Rozehnal, manžel užívá na noc ..., a přesto nespí, prosím o radu. Manželovi je 68 let.

Ještě mám jednu velkou prosbu. Má dcera trpí kožní nemocí Rosacea (Růžovka), je možné, aby vám napsala svuj zdravotní příběh.

Pane Rozehnal, z celého srdce Vám děkuji.

Přeji krásné dny.

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 8. 4. 2021 20:11:15
Předmět: Re: Dotaz

Dobrý den pane Rozehnal,

moc vás zdravím a píši , že nohy - svalstvo nebolí. Achillova pata - šlacha ještě malinko táhne ,ale mažu několikrát denně.
Byla jsem na kontrolním odběru ohledně cholesterolu, a nechala jsem si udělat CRP, hodnota je 0,9 myslím že hodnota je dobrá. Jak to vidíte, vy.?

V květnu jdu na neurologii, opět se vám ozvu .

Mějte se moc hezky, a s pozdravem...

Datum: 20. 3. 2021 17:40:39
Předmět: Re: Dotaz

Dobrý den pane Rozehnal,

opět vám píši o mém stavu s Boreliozou. Produkty, které užívám jsou velmi kvalitní, a také se cítím plna energie. Dobře spím a ráno nejsem ospalá.

Nohy stále trochu bolí, nejvíce achilova šlacha. Na kontrolní odběr jdu 11.5. prosím o radu: dobíram CORDY CEPS, HERICIUM, C-MAX, ASHWAGANDHU (tu jsem navýšila 2 kapsle + 2 kapsle ženšen) mohu ještě objednat a užívat. Prosím, jak to vidíte, vy.

Moc Vás zdravím, a děkuji...

Datum: 28. 2. 2021, 19:50
Předmět: Re: Dotaz

Zdravim pane Rozehnal ,

po naší domluvě vám píši o mém zdravotním stavu ohledně Boreliozy.

Určitě se mi hodně ulevilo, hlavně v nohách svalstvo. Ta bolest není tak výrazná. Přípravky užívám všechny, které jste mi nabídl v Protokolu.

pH ranní moči 7 a večer 6,5, mám to obráceně. Krátkodobá pamět zatím, nic moc., myslím že po měsíční kůře , toho chci moc:). Nejsem moc na psaní, pokud budete potřebovat doplnit informace, ráda odpovím. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat, za vaší laskavost a dobré srdce.

S pozdravem ...

Datum: 2. 2. 2021 19:23:13
Předmět: Dotaz

Dobrý den pane Rozehnal, obracím se na vás s prosbou o radu při léčbě boreliozy. V červnu 2020 jsem měla klíště, a má obvodní lékařka mi naordinovala antibiotika. To jsem užívala, a bez výsledků... Mám problémy s nohama, bolí mě svalstvo a klouby u palců. Navštívila jsem lékaře Neurologa, a opět antibiotika bez známek zlepšeni.

Děkuji moc za radu a odpověď. S pozdravem...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 5. 2. 2021 20:40:30

===========================================

Mail: 2.5.2021 19:58

Re: Žádám o radu

Vážený pane inženýre. Měsíční léčbu končím. Léčbu jsem začala asi o 14 dní později. Jednak, než jsem veškeré produkty zakoupila a potom, měla jsem plánované očkování na covid a nechtěla jsem po očkování alespoň týden nebrat žádné léky. Můj stav se rozhodně zlepšil. Jsem aktivnější, necítím se unaveně. Dokonce nemám žádné křeče v končetinách a ani žádné cukání, nebo brnění. Připadala bych docela zdravá až na to, že mi zůstala bolest páteře, bederní páteře. Z těchto důvodů jsem rychle vyčerpaná. Snažím se chodit a ujít alespoň jeden km. chůze. To ujdu pouze za pomocí hůlek a musím chodit tam, kde jsou sem tam lavičky na sednutí. Když se vrátím domů, musím odpočívat a druhý den se na vycházku nezmůžu. Nevím a asi to nebude mít nic společného už s boreliozou. V léčbě, kterou absolvuji, bych měla zřejmě pokračovat a proto by jsem potřebovala vědět, co si dokoupit a jak dlouho se léčit. Mám radost, že nekašlu, že nejsem tak udýchaná. Dokonce mohu udělat dřep a zase se zvednu, i když si trochu pomohu držení židle. Ale to jsem dříve vůbec nemohla.. Děkuji Vám za pomoc a děkuji za případnou další radu. Klára...

Co tomu předcházelo:

Datum: 15. 3. 2021 1:37:42

Předmět: Žádám o radu

Vážený pane, stále se odhodlávám k napsání  mého problému, který trvá už několik let. V roce 2005 jsem prodělala silně pozitivní boreliózu, s kterou jsem ležela v .... v nemocnici. Do roku 2018 jsem  byla 4x  léčena  atb, když jsem si stěžovala  na  velkou únavu. Na podzim v r.2019   jsem si opět nechala vzít  krev, opět jsem na sobě měla klíště  a  obv. lékařka mi sdělila, že žádnou  boreliózu nemám. Dále jsem si stěžovala, že při  sebemenší námaze jsem ihned zpocená, unavená, dušná a dělá mi zle chodit na slunce. Asi za týden jsem odjela  za rodinou do Čech, kde jsem se setkala s neteří a ta se podivovala  kolem mého zdraví a že  nemohu ujít  ani 10m. Pracuje v ... nemocnici jako primářka sice na kožním odd., ale hned mě vzala do nemocnice a nechala  provést vyšetření vč. odběru krve. Byla zjištěna aktivní borelióza a chlamydie. Z toho nálezu jsem byla zděšená a pátrala , kde jsem mohla přijít  ke chlamydiím. ........ Někde jsem se dočetla, že i ze zvířat je možná nákaza. A já jsem člověk, který se  stará o opuštěná zvířata a to hlavně o kočky. Koček mi prošlo rukama hodně, které jsem nechala léčit, kastrovat, očkovat. Dnes už další nepřijímám, mám věk a  doufám, ještě trochu rozum.

V ...... nemocnici jsem dostala silná atb a přesně si nepamatuji, ale několik balení to bylo. Ovšem stav se mi stejně nezlepšil. Četla jsem, co způsobují  chlamydie. a borelióza. Před měsícem jsem byla  na prevent. prohlídce a opět jsem žádala o  vyšetření na borelku. Výsledek mi sdělila  sestra, že mám  vše ok, ale že musím brát léky na dnu. Beru léky ještě na štit. žlázu, jinak žádné jiné.

Od začátku minulého roku jsem si objednávala  Hericium, Cordyceps a to jsem brala po jedné tbl. Ještě jsem brala další houby a co mi  zmírnilo stav bylo, že odešly  velké záškuby  ve stehnech, zmírnily se také křeče v zadní části stehen. To byly hotové záchvaty. Další problém, který mi potkal  bylo, že mi praskla cévka  v sítnici. Já jsem byla přesvědčena, že to bylo způsobeno krkolomným pádem, ale primář  očního odd. v ..... tvrdil, že ne. Vím, že se toto děje hlavně lidem s cukrovkou a vysokým tlakem. Ani jedno zatím nemám. Musela jsem tedy podstoupit 3x inj. do oka. Při druhé inj.  se vpich nějak nepovedl,oči  se mi nějak točily a viděla jsem nějaké barevné obrazce. Vše jsem viděla 3x až 5x. Místo jedné televize jsem měla  pět tel. vedle sebe. Jedna postava  byla 5x atd. Do dneška nemám odhad na  vzdálenost a připadala jsem si jako v nějaké bublině.

Po užívání Hericiem jsem měla pocit, že jsem se  bubliny zbavila. Nyní beru  již třetí balení, ale stále si myslím, že nemám správné množství. Proč jsem začala užívat Hericium? Pravděpodobně po vpichu do oka, mě byl napíchnutý  nějaký nerv do mozku a způsobilo to  slabší mozkovou příhodu. V těch ...... jsem se  nelíbila  paní lékařce  a nechala udělat vyšetření,/teď si nevzpomenu, jak se nazývá, ale je to v tunelu/. Tam  byl zjištěn  nález. Jen mi  nějakou dobu trvalo se podepsat, hůře se vyjádřit a v chůzi se motám, nemám stabilitu.

Roky rychle utíkají a i já vím, že mám věk. Od úmrtí mé matky u kterého jsem byla, nějak jsem  vše odnesla a  během týdne jsem nemohla pořádně  chodit, celé tělo, kosti, klouby  mě bolí. Nic neunesu, bolesti se  stěhují a já už nevím, co  by pomohlo.  Naše paní doktorka  nemá moc zájem důchodce posílat na  vyšetření a zvláště, když řeknu, že 50 km  na vyšetření nezvládnu. Sanitku pro mne, je  asi velká  finanční zátěž. Takže jak jsem byla vždy mluvná, vše jsem vyřídila, tak mám strach  si o něco říci, raději k paní doktorce nejdu.  

Dnes mám  nějaký strach  už ze všeho, nemám  zájem a vyhýbám se  i pozdravu se sousedy. Každý mě znal veselou, upovídanou, pracovitou a dnes nejsem schopná ničeho. Stále si myslím, že se musím  dát zase dohromady a docela doufám , že  mně pomohou houby. Nevím, zda stačí, co jsem napsala a zda vůbec má smysl hledat ještě nějakou léčbu. V případě odpovědi, moc děkuji. Mé jméno je: .... tl: ....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 15.3.2021 9:53:37. Paní je dost přes 70. Ukazuje se, že testům na boreliózu nelze věřit. Došlo k velkému posunu k lepšímu cca za měsíc. Zlepšila se i krátkodobá paměť. Sníženo dávkování Cordycepsu, Hericia a Kurkuminu. Coriolus a další přípravky ponechány.

Chlamydií pneumoniae jsou nevíce promořeni pracující v zemědělství se stykem se zvířaty. Podle německých studií lidé trpící chronickou boreliózou mají v 80% chlamydii pneumoniae.

=============================================

Mail: 01.05.2021

Re: prosím o radu

Dobrý den pane Rozehnal,

jsem už více jak měsíc na vašem protokolu. Zvýšila se mi energie, už dobře spím a probudím se tak 1x za noc na wc, přes den nejsem unavená. Bolesti v kyčlích a koleni mírnější, šlachy v tříslích a tuhnutí svalstva je také lepší. Užívám Cordyceps, Curcumin dle protokolu. Citlivost močového měchýře přestala, užívala jsem pár dní dvojitou dávku Curcuminu a pár dní kapky Lichořeřišnice. Ta ztuhlost svalů ustupuje, tak můžu jít i na delší procházku, koleno v orteze a s turist. holemi.

Také se mi zdá, že se mi zmírnily intolerance na lepek, užívám také Balanční olej Zinzino a poměr omega 6 a 3 mám už 2,5:1. Ještě některé hodnoty testu nemám v zelených barvách, ale to se také určitě zlepší, aby mohly buńky lépe pracovat. Tak už jen ty bolesti v kyčlích a opuchlé koleno, ale i to se lepší. Každý den jedu také na rotopedu.

Děkuji mnohokrát za vaše rady a přeji krásné jarní dny...

Co tomu  předcházelo:

Datum: 24.3.2021 14:32

Výsledky borelie .....

Dobrý den pane Rozehnal,

přišly mi další výsledky, všechno v červeným, vyděsilo mně to. Sama těmto výsledkům nerozumím, prosím jestli mi k tomu můžete něco říci. Zavolejte mi.

Děkuji.

Datum: 17. 3. 2021 12:14:12

Předmět: Re: prosím o radu

Dobrý den pane Rozehnal,

Děkuji za protokol, produkty jsem už objednala. Byla jsem ráno na odběru, CRP mám 13,2.... Kyselina močová je asi spojená s bílkovinami, že? Posílám Vám do přílohy výsledky, heslo je 1234. Na ty bakterie si musím počkat týden. Doporučili mi ty základní, tak uvidím co z toho bude vidět.

Datum: 13. 3. 2021 9:26:48

Předmět: prosím o radu

Dobrý den pane Rozehnal,

náhodou jsem si někde přečetla, že ty bolesti, které mám může způsobit chlamydie...a když jsem koukala na internetu jak se léčí, ukázali se mi Vaše rady. Mohu Vás požádat o radu?

Zatím nemám žádná vyšetření na chlamydii, boreliozu apod. Když čtu o těch všech potížích, tak se v tom vidím. Je mi 69 let. 89 kg/174 cm. Už po 50 roku věku jsem začala mít bolesti prstů, rukou, vřed na dvanácterníku, bolesti zad. Užívala jsem na radu dr. Erbena doplňky stravy na snížení hcy, kolostrum, reishi, aloe vera gel, odkyselení....dostala jsem se z toho, bylo mi lépe...

Snažila jsem se z těch stresů dostat, ale v květnu 2020 mně začalo bolet levé koleno, opuchlo a ty svaly okolo kolena neodpuchly ani po laparoskopické operaci menisku a trvají do dnes. Injekce S......., kortikoidy ani rehabilitace v lednu nepomohly. Na začátku prosince 2020 mně začaly hrozné křeče z tříslí do stehen, bolesti kyčlí. Lékař řekl jen artroza 3 a 2 st. Operace.

Ty bolesti z tříslí jsou každý den jinde, tuhne mi svalstvo jak stehen, tak kolena. Delší  pohyb mi  pak způsobí větší  bolesti. V noci mně to nenechá spát. Pomalu nezvládám domácnost. Každý den je to jinak a jinde. Užívám různé doplńky stravy, ale zřejmě dávkování nebude dobré, nebo jsou neúčinné. Mám udělané testy na intolerance, vadí mi lepek, vynechávám ho ze stravy a měla jsem i Candidu, tu nyní léčím N......., třetí měsíc. Mám alergii (po lécích na žaludek) na konzervanty v potravinách, už léta to eliminuji.

Poradil byste mi prosím, co si nechat vyšetřit a co případně užívat. Děkuji mnohokrát....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 16. 3. 2021, 19:26, včetně doporučených vyšetření. 24.3. se potvrdilo, že paní měla pravdu. Chlamydie pozitivní jak pneumoniae, tak i trachomatis. Borrelia lehce nadlimitní, EB virus vysoce nadlimitní, oboje v paměťových protilátkách, C-reaktivní protein 13,2. Navíc nadlimitní glukóza a kyselina močová. Výsledky odpovídají zdravotním obtížím. Paní se celou dobu "uzdravuje" víceméně sama.

Teď už to zvládne, má ty správné přírodní přípravky a už i detailně ví, jak správně na prevenci.

==================================================

Mail: 30. 4. 2021 16:20:39

Předmět: Re: Fwd: únavový syndrom, infekce mycoplasma pneumoniae

Dobrý den, pane Ing.,

hlásím se zase zhruba po 14 dnech. V posledním týdnu se nyní můj stav znatelně zlepšil, mám velkou radost, únava se zmírňuje, bývá už jen ráno a večer, v průběhu dne je to lepší. Brnění hlavy a celého těla výrazně ustoupilo, tlaky ve šlachách ještě mám, ale mnohem méně přechází v bolesti a mnohem lépe se mi na cokoliv soustředí. Tlak na hrudníku přetrvává, ale je mírnější, inhaluji, natírám oregánovým olejem.

Jinak dodržuji celý Váš protokol. Prosím dejte mi vědět jestli mohu takto dál pokračovat nebo jestli mám něco změnit. Děkuji moc...

Co tomu předcházelo:

Datum: 11. 4. 2021 17:30:59

Předmět: Re: Fwd: únavový syndrom, infekce mycoplasma pneumoniae

Dobrý den pane Ing., zdravím Vás. Vámi stanovený protokol dodržuji 14 dní, zatím nepozoruji výraznou změnu k lepšímu, doufám že to není špatná známka, že mi nepomůže. Již předtím jsem jedla velmi zdravě, nyní ale dodržuji pitný režim, tak jak mi doporučujete a neuzobávám mezi jídly. Mám s prací už nůž na krku, ještě mi tu neschopenku prodloužili cca do konce května, ale pak již musím nastoupit a zatím toho teda rozhodně schopna nejsem, tak nevím co budu dělat. Snažim se myslet pozitivně, ale sám to znáte, že je to v tomto stavu obtížné. Chci se zeptat, jakou si můžu dovolit zátěž, abych to nepřehnala, chodím denně cca kolem 6 km výlet, procházka, pomalým tempem, občas tak 2-3x týdně cvičím jógu 1,5 hod. denně, k tomu odpočívám, vařím, starám se o domácnost, ale zátěž musím rozvrstvit do delšího času. Můžu takto, nebo je to moc, mám ubrat? Podle čeho poznám, že je to moc. Příznaky cítím stále, mají měnlivý charakter, tlak na hrudníku stále, občas kašel, teplota kolem 37 st., tlaky nebo lehké pobolívání šlach, brnění jemné stále, výraznější jen občas, po výletu mi občas i cukají svaly.

Děkuji moc za odpověď, S pozdravem ...

P.S: Vše co jsem brala předtím, jsem vysadila, beru teď jen Vámi doporučený protokol.

Datum: 7. 3. 2021 6:51:34

Předmět: únavový syndrom, infekce mycoplasma pneumoniae

Dobrý den pane Ing. Rozehnale, velmi Vás zdravím.

Jsem lékařkou ...., nyní ale již 1 rok v pracovní neschopnosti, kvůli infekci mycoplasma pneumoniae, která z mého hlediska nasedla jako superinfkt k prodělané chřipce nebo COVIDU, v té době se ještě netestovalo.

1. půlrok onemocnění byl doslova na vyskočení z kůže (ATB 2x 14 dní K..., A.... nezabrala, spíše naopak), nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala, pak se stav po nasazení bylinných preparátů a vitamínu + koloidní stříbro začal pomalu zlepšovat, ale jde to opravdu velmi pomalu a ani po roce mi není zdaleka dobře. Nyní se mé potíže ustálily na těchto potížích. tlak na hrudníku, hlavně vlevo, občasné pokašlávání, lehce zvýšená teplota kolem 37,0, občasné brnění hlavně v hlavě, ale někdy i celého těla, únava, která velmi pomalu ustupuje, ale stále nejsem schopna nastoupit do práce, občasné tlaky ve šlachách, nejvíc večer a ráno, jsem prostě v takovém stavu mezi zdravím a nemocí, mám únavový syndrom.

V posledních 10 letech před onemocněním jsem byla v naprosto nadstandartním zdravotním stavu, nepotřebovala jsem žádná antibiotika, byla jsem ale asi hodně vytížená, v posledním roce před onemocněním jsem měla psychicky náročné období - problémy v rodině, nemoc přítele, neshody v práci. Jinak zdravou stravu s vysazením polysacharidů mám dlouho, kdysi mně pomohla ze zdravotních problémů, piji čištěnou vodu, cvičím jógu, medituji, chodí do přírody, v zimě jsem již zkoušela i běžky, ale stále se nemůžu dostat do kondice.

Má současná léčba: Im..... 2x týdně předepsán na Imunologii, Ráno čaj z eukalyptu, odpoledne čaj z kořene pampelišky, koloidní stříbro přerušovaně 2x 100 ml denně 25 ppm, Diamond Yacca 4 tablety /d., extrakt z ženšenu 2x20 kapek denně, extrakt z žampionu 3x20 kapek denně, liposomatický C vitamín přerušovaně, Se, koloidní Zn a nyní jsem nově přidala ještě Chlorellu.

Byla jsem vždy příznivcem alternativní cesty ke zdraví, protože ta se mi z dlouhodobého hlediska vždy vyplatila a tak zatím nechci uvažovat, že bych musela začít s nějakým dlohodobým ATB protokolem, kde není jasné jestli by mně pomohl a naopak by mně zhuntoval organismus.

P.S. boreliózu, chlamydiózu nemám, ze serologických testů vyšla pozit. jen Mycoplasma pneumoniae a pak Ureoplasma ureolyticum, ale tu už mám dlouho, mé nynější potíže jsou v souvislosti s mycoplasmou.

Velmi děkuji za Váš čas a prosím o váš názor a radu...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 9. 3. 2021 9:27:05. 11.4. jsme lehce pozměnili protokol (bylo navýšeno Hericium a Kurkumin), včetně dodržování biorytmů a heuréka.

Kombinace všeho možného je k ničemu. Musí to mít hlavu a patu! Různé kapky, byť kvalitní jsou k ničemu. Pouze je to jako na houpačce. Jednou je líp, jednou je hůř, k celkovémi uzdravení nedochází, hrozí další chronické onemocnění. Kapky Joalis, kapky mgr. Podhorné, Energy dále třeba Chlamydil, Štětka... jsou v případě chronických stavů neúčinné. Přílišná fyzická aktivita také uzdravení nepomáhá. Chemická antibiotika v tomto případě selhala, stejně tak chronická ortodoxní medicína.

Paní doktorka mj. uvedla:

"P.S. boreliózu, chlamydiózu nemám, ze serologických testů vyšla pozit. jen Mycoplasma pneumoniae a pak Ureoplasma ureolyticum, ale tu už mám dlouho, mé nynější potíže jsou v souvislosti s mycoplasmou." Jedním z problémů správné diagnózy je přílišná důvěra ve výsledky serologických testů! Pravděpodobně se nejedná jen o mycoplasmata. Nicméně je to jedno, protože "Protokol" likviduje všechny patogeny.


Paní doktorka je chirurg. Jsem velice rád, že se brzy vrátí ke své oblíbené profesi v plné síle.

===============================================

Mail: 9. 4. 2021, 18:43

Aktuální info

Dobrý den pane,

A. Pomohl jste mi již dvakrát, zázračně:
- při neuroborelioze
- při zdánlivě nezničitelné plísni na noze, po provedení "odborné" pedikúry

Přitom v obou situacích jsem si já, ani běžná medicína nevěděla rady.

Nyní jsem po stupňujících se úporných bolestech v bederní oblasti, s postupující necitlivostí do levé nohy a po magnetické rezonanci bez závad, nasadil dle Vaší rady doporučené přípravky, a již se začaly projevovat šťastné změny, potíže jsou už jen v jakýchsi vlnách a časech, včera jsem ušel krajinou 20 km, dnes asi 15, i těžkým terénem a bezbolestně, po 4 dnech pečlivého užívání na postižené místo, odkud potíže vycházely.

Je dost možné, že jsem pod vlivem zhoršujícího se stavu mé "achillovy paty" poslal svojí partnerku "do háje" zbytečně, kdybych se Vám ozval dříve! Naštěstí jsme si dali pauzu jen měsíc a mám ještě šanci, poskytovat jí a nám společně, více partnerské trpělivosti, bez utajované bolesti zad a necitlivou nohou.

Dnes jsem navíc začal užívat refresh kúru, tak se těším na celkovou vzpruhu a ochranu před historickými prevíty v těle.

B. Před dvěma dny se mi ozval kamarád Filip, který po nějakém traumatickém rozchodu, ve kterém je i malé dítě, začal pociťovat, následkem půlročního těžkého stresu, příznaky nekontrolovaného třasu levé ruky a nohy, s předběžnou diagnozou z nemocnice - potenciální Parkinson.

Dal jsem mu na Vás spojení, mám za to, že i u něj budete vědět, jaký záchranný kruh by mu pomohl.

C. Ještě prosím o radu u mojí mamky, ročník 1943. Po operaci hlavy, při které ji vyndali nezhoubný nádor, byl zjištěn zánět mozkových blan, který napadl i část kosti. Hlavu ji tedy znovu otevřeli, vyčistili velké ložisko zánětu a pro jistotu odstranili část napadené kosti, kterou budou muset v budoucnu nahradit implantátem.

Po kultivaci zánětu, nasadili žilní léčbu ATB. Mamka je unavená, ale komunikuje v tlf dobře, ředí ji krev, takže je samá modřina po celém těle.

Doplňuji ještě, že je po chemoterapii nějakého druhu krevní rakoviny, určitá forma leukémie, s údajnou úspěšností, že je to nyní v pořádku.

Bohužel příhoda v hlavě téměř těsně navázala na doléčení chemoterapií, takže životní síla slábne.

Bude-li třeba, zjistím ještě další info, které případně napíšete. Faktem je, že zcela otevřená přírodní léčbě mamka není, nyní má být ještě 5 dní na žilních ATB v nemocnici, pak s uvidí. Kdyby ale byl nějaký snadný preparát na užívání, věřím, že by ho přijala. Moc nejí, užívá nějaké vita drinky které ji nosí táta do nemocnice. Jinak má běžnou nemocniční stravu, ze které moc nesní.

Dovolím si počítat s Vaší radou.

Přeji ať se daří, Vám osobně i hledajícím...

S vděčností...

A. Achillova pata u mužů to je prostata. Doporučený fytosomální kurkumin a Coriolus před 2 týdny je v tomto případě již poněkolikáté velice dobrá volba.

B. Kamarád Filip se sám ozval a byl mu po tel. konzultaci odeslán protokol.

C. Mamka - hlavně švédské kapky nejen pro zlepšení chuti k jídlu a Cordyceps s C max komplexem pro posílení imuity a zesílení účinků antibiotik.

==============================================

Mail: 27.02.2021 14:26

Dobrý den,

tak jsem absolvovala kůru, kterou jste mi poradil...

Cítím se lépe, unavená už nejsem. Nebyla jsem zatím na kontrolních krevních testech na Boreliozu, půjdu někdy za týden nebo 14 dní.

Snad se mě to pustilo:-)

Děkuji Vám za Váš protokol a ochotu:-)

Teď ještě nechytit Covid:-D

Moc Vás zdravím,...

Co tomu předcházelo:

Datum: 5. 12. 2020 11:10:44
Předmět: Prosba - Borelioza

Dobrý den,

četla jsem Vaše stránky a ráda bych Vás poprosila o radu.

Boreliozu mi diagnostikovali cca před dvěma měsíci. Byla jsem léčena antibiotiky a dle kontrolního vyšetření krve je tam stále... cítím lehkou bolest kloubů a velmi nepříjemnou únavu, která se objeví okolo osmé hodiny vecer.

Výrobky firmy Superionherbs znám. Jím Cordyceps a Reishi. I přesto jsem Boreliozu chytla... Reishi mi moc pomáhá uz dva roky. Témeř jsem nebyla nemocná oproti době předchozí. Až teď ta Borelioza...

prosim můžete mi poradit co mám brát? Do dalších ATB se mi moc nechce. Dost mě devastují.

Děkuji a zdravím Vás,...

Protokol odeslán po tel. konzultaci: 7. 12. 2020 13:57:16

NEŽ NAVŠTÍVÍTE LÉČITELE

ZAČNĚTE NEJDŘÍVE U SEBE

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypijte minimáně 3 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky sody bicarbony), v případě únavy a pro posílení imunity a energie můžete použít extrakt z  nejúčinnějšího Cordycepsu a nejdříve po 15 minutách

kefír z tibetské houby + lněné semínkomletá skořice

 0,3-0,5 litru + 1-3 lžíce čerstvě rozemletých semínek + 1 lžička-max.4 g za den!
 

===============================================

Datum: 25.02.2021 10:02:02

Předmět: Re: Borelioza

Dobrý den.

Tak nám uběhlo pár měsíců od naší poslední komunikace a rád bych vás informoval o současném stavu manželky a změnách.

Někdy po začátku tohoto roku byla manželka na celkové  kontrole doplněné magnetickou rezonancí kvůli zánětu v krční páteři. V loni jsem o tom psal a nejčerstvější závěr ze zprávy je v příloze.

Jinak manželka vypadá dobře a myslím, že se i cítí dobře. Chodí do práce, na masáže,  začíná sportovat a dodržuje vámi navržený protokol (C-max, cordyceps, kurkumin, hericium...)

Celkově si myslím, že je na tom lépe, než popisuje závěr ze zprávy.

Prozatím děkujeme moc...

Co tomu předcházelo:

Datum: 25. 6. 2020 22:02:42

Předmět: Re: Borelioza

Dobrý večer.

Tak trochu informací o současném stavu manželky.

Kortikoidy tento týden dokončujeme, navržené dávkování doplňků od Superionherbs dodržujeme přesné + vyvážená strava... Myslím, že je to lepší - hlavně energicky a mimo zátěž již není téměř žádné brnění končetin, tak se to snad nepokazí či nezhorší. Měli jsme o víkendu takový náhlý nával slabosti, pocit na omdlení a horkost, ale snad to bylo jen ojedinělé a cca za 15 min. se to spravilo.

Zatím se mějte a díky moc.

Datum: 31. 5. 2020 13:47:35

Předmět: Re: Borelioza

Dobrý den.

Tak jen krátké info. V dávkování pokračujeme podle předchozí domluvy, kromě cordycepsu. který dáváme kvůli kortikoidům až před obědem. Stav je asi trochu lepší, hlavně energicky. Mírně se zlepšila jemná motorika a nejlépe je na tom večer cca dvě hodiny po Hericiu. Ještě stále není problém dostat se do energetického dluhu, pak je to brnění a třas horší.

Zatím díky a mějte se. ..

Datum: 19. 5. 2020 15:15:11

Předmět: Re: Borelioza

Dobrý den.

Tak dnes mi přišel Kurkumin a C max, takže mám vše. Doposud jsem jí podával Cordyceps 0-2-0 kvůli kortikoidům, Hericium 0-0-2, plus dnes večer již s C maxem. Po večeři bere akorát Béčko, probiotika, takže  s tím Kurkuminem bych možná ještě počkal na dobrání kortikoidů, nebo alespoň na snížení jejich dávek. Co myslíte?

Jinak, manželka se dle jejich slov cítí asi stejně, což je  zřejmé k délce braní této kůry. Možná se jí méně třepou ruce a po Cordycepsu má asi trochu více energie.

Zatím díky moc a mějte se.

Datum: 16. 5. 2020 18:44:19

Předmět: Borelioza

Dobrý den. Včera, tj po pěti týdnech jsem přivezl moji ženu z neurologie, kde ji diagnostikovali boreliozu.

21 dní ATB kapačkou, kortikoidy atd.

Nyní je doma a její stav - no ujde, žije, ale ve starosti o domácnost a děti nepoužitelná. Má  brnění v končetinách, někdy méně a jindy více. Trochu se jí třepou ruce a  energie na nule, což je jasné.

Dostala koktejl prášků s sebou. Ráno kortikoidy, které se mají ubírat, 3x denně, hořčík, B- komplex a cosi na žaludek, aby to vše zvládla.

Koupil jsem na základě zdejšího doporučení v diskuzích Cordyceps a Hericium. Můj dotaz zní, kdy a v jakých dávkách tyto produkty podávat.

Velice děkuji za odpověď a omlouvám se za vyrušení.

Prvotní dávkování doporučeno po tel konzultaci: 17.05.2020 19:43:39. Protokol odeslán po tel. konzultaci: 01. 06. 2020 10:55:18. Manžel hodnotí stav v únoru 2021 (po 9 měsících) jako zázrak, zlepšení z více než 90%. Manželka funguje normálně, chodí do práce a stará se o děti. Nicméně zdravotní stav popsaný v lékařské zprávě vyžaduje vysokou obezeřetnost a přísné dodržování protokolu, což se po markantním zlepšení úplně neděje. Práce a starost o rodinu je na prvním místě a zdraví na druhém, protože vnímatelné obtíže prakticky odezněly.

Závěr z lékařského nálezu manželky klienta: MR krční páteře
Minule patrné ložisko v úrovni C6 na dnešním vyšetření přítomno není. Je patrné jiné nové susp.ložisko v etáži C1/2 stejného charakteru, vel. kolem 3 mm.
Meningoencefalitida při likvorologicky potvrzené neuroborelióze, klinicky meningeální syndrom (soubor subjektivních a objektivních příznaků vznikajících drážděním mozkomíšních plen patologickým procesem), parestezie horních končetin (může se projevovat jako brnění, mravenčení, apod. Vzniká při poškození nervového systému), ataxie (nespecifický klinický projev naznačující dysfunkci části nervové soustavy zodpovědné za koordinaci pohybů), kvadrupyramidový syndrom (kognitivní porucha), na MR izolované ložisko demyelinizace míchy v úrovni C6 (MR mozku a Th míchy bez ložisek), likvorologicky celkově hraniční nález, který by mohl odpovídat demyelinizačnímu on. typu RS (roztroušené sklerózy), nutno nadále sledovat. Kontrola za půl roku.

V tomto stavu je i po 9 měsících především důležitý kvalitní extrakt z Hericia. Používá se u všech neurodegenerativních chorob a to i pro jejich prevenci. Pomáhá i chránit hematoencefalickou bariéru před průnikem patogenů do mozku. Neporušená hematoencefalická bariéra prakticky znemožňuje prostup makromolekul do mozkové tkáně. Lidé ve vyšším věku ji mají mnohdy porušenou.

Pokud by paní nepřešla na můj Protokol, tak bychom s velikou pravděpodobností měli dalšího invalidního důchodce.

Intravenózní léčba cefalosporiny v délce 21 dnů v červnu 2006 byla u mě také neúčinná. Postup léčby neuroboreliózy ortodoxní medicínou se za 14 let nezměnil.

===================================================

Mail: 10.02.2021 17:36

Borelioza, prubeh lecby

Dobrý večer pán Rozehnal. Na začiatok Vam chcem napísať, že I keď Vas osobne nepoznám, ste aniel. Venoval ste mi svoj vzacny čas a na oplátku chcel iba moje uzdravenie. A tak podobne ste pomohol stovkám bezradných ludi bojujúcich s boreliozou. Veľmi Vam ďakujem.

Keď mám zhrnúť moj stav po mesiaci, cítim zlepšenie. Stravu som zmenila o 100%, protokol celkovo dodržujem na 95% vodu, tabletky, strava, pohyb, dýchanie, takže určite by som chcela pokračovať ďalej s liečbou. Jedine co ma trápi je ten konecnik, ktorý sa nejak nechce zhojit, mam pocit, že všetky tie prípravky, ktoré užívam, tak ztvrdsuju stolicu, vody vypijem denne cez 3 litre, nasadila som I psylium a zatiaľ bez výsledku... začína mi to doliehat na psychiku.

Za všetko moc ďakujem ešte raz, keby ste mal nejakú radu, budem moc rada.

Krasny večer, s pozdravom...

Co tomu předcházelo:

Datum: 29. 11. 2020 18:29:11

Předmět: borelioza

Dobry den, zaujali ma pribehy Vasich klientov, za co dakujem.

Je mi 41 a nikdy ziadny zdravotny problem, horecka, proste nic. Vyrastla som pod Tatrami, takze evidentne dobre zaklady.

Az tent  rok v lednu to zacalo. 1.Tyzden zanet dasni, 3. tyzden kasel neskutocny. 5. tyzden zase zanet dasni. 7. tyzden herpes. 9. tyzden zase herpes. Nemoci, ktore som nikdy nemala. Po vypuknuti Covidu, som zacala pocitovat ja, silna zena, kazde rano divne uzkosti az to jedneho dna vyvrcholilo a volali mi zachranku. Vobec som nechapala, co sa deje. Od vtedy som sa 5 mesiacov dopovala AD 1. mesiac som takmer nespala, nejedla, triaska, zachvaty paniky, busenie srdca a navstevovala psychiatriu v nemocnici. Sialene. Ja, stastna, spokojna, krasny dom, rodina, 3 deticky, dobry manzel.... nikto nechcel riesit, co je za tym, vzdy mi len predpisali dalsie lieky.

Konecne som si v srpnu zohnala svojho psychiatra.

1. otazka na mna bola, ci som v poslednej dobe nemala kliesta. Ano mala som pred 2 rokmi, moje prve kliesta vobec, ale testy negativne

Prvy dr., ktory mi nepredpisal dalsie lieky, ale hladal pricinu, v podstate ma zachranil....poslal hned na testy a samozrejme vysoke stadium boreliozy, takze ATB atd.

Po dobrani ATB par tyzdnov ok, ale postupne som citila, ze mi zas neni uplne fajn psychicky.

Zhruba pred mesiacom som narazila na tuto Vasu stranku, moc za to dakujem. Hned som si kupila Cordyceps a Hericium, citim zlepsenie, hlavne ten spanok je super, proste konecne tvrdo spim, mam viac energie. A hlavne verim, snazim sa naladit i psychiku na pohodu.

Len neviem, ci to dobre uzivam, mam 87 kg.

Mam doma, Cordyceps, Hericium, C-max komplex, Coriolus, Triperten max. Neviem jak spravne kombinovat, aby to malo tie spravne grady.

Prajem krasny vecer a moc dakujem...

Protokol "2021" odeslán po tel. konzultaci: 5. 1. 2021 v 11:18:25. 

Po telefonické konzultaci 10.2.2021 doporučen navíc Enterosgel,  kyselina listová,  kefír z tibetské houby a Gallotin - průnikový gel... (střevo není v pořádku). Nedávné vyšetření konečníku a střeva u lékaře nic nezjistilo, pouze nehojící se trhlinku. Klientka zapomněla napsat, že zhubla 7 kg (178 výška, z 87 na 79,9 kg, jak mně telefonicky sdělila) především díky dodržování režimů, prostě další benefit z kterého je pochopitelně také nadšená, protože mnoho let se jí zhubnout nepodařilo.

===============================================

Mail: 06.02.2021 07:45

Dobrý den

Po měsíci užívání přípravků dle protokolu Vás chci informovat a zároveň poděkovat. Cítím se mnohem lépe. Řekl bych, že na stupnici 0-10 jsem se subjektivně vyhoupnul ze 4 na 8. Přísně dodržuji předepsaný protokol, jím jak jste doporučil. Piju pouze čistou vodu. Jediný můj hřích je pivo během večeře. Stravu jsem upravil hlavně ve prospěch zeleniny.

Snížila se mi značně únava a tak jsem zařadil každodenní dlouhé procházky. 14 dní také 3x týdně zlehka posiluji s činkami. Tohle dříve vůbec nešlo. Kašel je také lepší, ale to jde spíše ve vlnách. Týden jsem bez kašle a další týden se zase vrací. Trochu mě trápí nadýmání a plynatost. Tady pozitivně působí ty procházky. Vedlejším efektem úpravy životosprávy je pak snížení váhy o 4kg.

Chci poděkovat a zeptat se zda mám pokračovat v nastaveném protokolu nebo něco upravit.

S poděkováním ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 3. 1. 2021 10:50:10
Předmět: chlamidie

"Dobrý den

Prosím o laskavost a radu s dávkováním. Je mi 56 let a nikdy jsem netrpěl žádnými nemocemi ani alergiemi. Více jak rok trpím kašlem, únavou a žaludečními problémy s občasnými průjmy. Obtíže se během roku zmírňují a zase zhoršují. Absolvoval jsem nejrůznější vyšetření včetně nukleární medicíny. Jediné, co bylo nalezeno, byly plicní chlamidie. Všechny ostatní hodnoty i v krvi mám v normě. Byl jsem přeléčen loni v létě antibiotiky.

Chvíli se mi ulevilo ale obtíže se vrátili. Prosím o doporučení přípravků a dávkování.

Moc děkuji

Protokol "2021" odeslán po telefonické konzultaci: 04.01.2021 21:14. Klient má v únoru již vyhráno.

===============================================

Mail: 05.02.2021 13:27

Dobrý den pane Rozehnale, můj zdravotní stav je daleko lepší. Bolest  zad ustoupila po 14 dnech , únava se také zlepšila . Akorát problém z očima je pořád stejný . Jinak je to o mnohem lepší a chtěla bych vás poprosit jak mám pokračovat . Mnohokrát  děkuji za radu a pomoc. Milada J.

Co tomu předcházelo:

Datum: 28. 12. 2020 8:39:38
Předmět: Dotaz

Dobrý den , přečetla jsem si vás článek a měla bych zájem o léčbu .

Kdysi už jsem boreliozu prodělala ..

Nyní mám chronické příznaky ....hlavně pohybové , únavový syndrom atd.

Protokol odeslán po tel. konzultaci: 28. 12. 2020 19:41:42. Klientka je na dobré cestě. Trvající problém s očima se telefonickou konzultací vysvětlil. Klientka si omylem pořídila koloidní stříbro 50 ppm, tedy 5ti násobnou koncentraci oproti doporučené.

=========================================================

Mail: 18.01.2021 21:40

Re: Léčba boreliozy a chlamydie pneu

Dobrý den, pane Rozehnale,

píši Vám po dvou měsících, jak pokračuji v léčbě. Od listopadu jsem užívala Cordyceps, Hericium, C max... a v prosinci jsem ještě přidala... Ze stravy jsem vynechala cukr a smažená jídla. Omezila jsem mouku.

Cítím se mnohem lépe snad o 70%. Únava je menší a lépe usínám. Nemám už stavy zimnice a studené ruce a nohy. Svaly, klouby a páteř bolí vyjímečně. Odezněly i závratě, motání a záškuby ve svalech. Přetrvávají bolesti, brnění, mravenčení, pálení, svědění nohou, hučení v hlavě, vnitřní třes a chronické pokašlávání. Nicméně v léčbě budu dále pokračovat.

Dnes jsem se nechala kontrolně otestovat na boreliozu a různé další infekce, tak jsem zvědavá, jak dopadnou výsledky.

Moc děkuji za rady a přeji pěkný Nový rok.

Milada...

Co tomu předcházelo:

Datum: 10. 11. 2020 21:51:52

Předmět: Léčba boreliozy a chlamydie pneu

Dobrý den, pane Rozehnal,

obracím se na Vás s prosbou, jak přípravky Cordyceps, Hericium a C max dávkovat v mém případě?

Na základě doporučení mého kolegy, který také úspěšně bojoval s boreliozou s Vaší pomocí, jsem si zakoupila tyto přípravky.

Je mi 32 let, 75 KG, 175 cm.

Můj příběh začal někdy na podzim 2018. Začalo to tím, že jsem byla neustále unavená, pokašlávala jsem a dělaly se mi neustále opary. V lednu 2019 jsem byla na RTG plic a dutin. Plíce dle rentgenu v pořádku a v dutinách malý zánět, dle ORL lékaře nic závažného, přesto jsem dostala antibiotika na 10 dní. Krev v pořádku. Pak jsem v květnu 2019 měla úraz krční páteře a od té doby začalo peklo. Byla jsem na chirurgii, na rentgenu krční páteře žádný nález, dostala jsem léky na bolest. Po třech týdnech stále bolest vzadu na krku a přidala se bolest při polykání a špatně jsem slyšela. Na ORL sděleno, že je vše od krční páteře. Objednala jsem se na neurologii. Vzali mě za měsíc a poslali na rehabilitace. Vyzkoušela jsem snad všechno, co u nás nabízejí (cvičení, masáže, elektro, magnetoterapii), ale krk mě bolel stále.

Pak jsem začala mít problémy s tlakem (jednou nízký a jednou vysoký) a mívala jsem ataky rychlého pulsu v klidu, přidaly se zimnice v létě, únava a v noci mě budily křeče v rukách. Pak se mi udělal větší pupen na chrupavce ucha. Praktická lékařka mi vzala krev, kde borelioza měla všechny hodnoty negativní, ale vyšly mi chlamydie pneu pozitivní.

Nasadila mi atb na 20 dni a že na odběry už nemusím. Po antibiotikach mi bylo lépe, tak jsem se v říjnu vrátila do práce. Můj vedoucí naložil mi tolik práce, že se to nedalo zvládnout, takže po 14 dnech v práci plné stresu se tělo opět ozvalo a natekly mi krční uzliny. Na ORL mi napsali na týden antibiotika, stav se zlepšil, ale stále přetrvávaly občasné zimnice bez teplot, vyšší tlak a bolest za krkem. Nicméně o Vánocích, kdy jsem byla 14 dni v klidu doma, jsem byla v pohodě. Po návratu do práce začal opět stresový maraton, v půlce ledna mě manžel vezl do nemocnice na internu s podezřením na infarkt, bolela mě levá ruka a špatně se mi dýchalo, měla jsem nějaký záchvat paniky, všechna vyšetření byla v pořádku, krevní obraz ukázkový, ale nedělali na boreliozu nebo chlamydie. O infarkt se nejednalo. Nicméně jsem nasadila hořčík, B-Komplex, chlorellu a hlavně detox stravu. Po měsíci mi bylo lépe.

V březnu kvůli Covidu, jsem nastoupila na home office, do toho jsem měla doma dvě děti. Takže 8 hod u PC (s půlhodinovou přestávkou na uvaření rychlo oběda) a pak ještě tak 4 hodiny u PC s dětmi. Začala mě opět bolet krční páteř a přidaly se i kyčle a bederní páteř, bolest mi vystřelovala do chodidla levé nohy a začalo vrzat levé koleno. Začala jsem znovu rehabilitovat, bolesti v bedrech už nebyly takové. Pak mi začly hrozně padat vlasy, to jsem přisoudila častému saunovani. Od března do května (covid) jsme se saunovali obden, máme doma finskou saunu, ale minerály jsem stále doplňovala. V dubnu mi vysadila i menstruace na 3 měsíce. Neustále bolesti prsou. Dle gynekologa je vše v pořádku, hormonální profil v pořádku, v přechodu prý nejsem, ultrazvuk prsou bez nálezu, bolesti jsou prý od páteře, dal mi hormonální injekci na vyvolání menstruace. Stejně jsem to nedostala, což doktor nechápal. Pak jsem začala mít časté noční křeče v lýtkách, přidalo se pálení holení, svědění žil na nohou. Poté svědění a pálení předloktí, svědění obličeje. Občas i pálení moč. měchýře, bolest kostrče. Po sauně nervový třes. Přestala jsem se tedy saunovat. Začla jsem užívat Aescin na prokrvení. Po 14 dnech jsem dostala silnou menstruaci s bolestmi v bedrech, bolesti vystřelovaly do stehen. Začaly problémy se spaním, nemohla jsem třeba 2 hod usnout, vadil mi jakýkoliv hluk, a ráno jsem se brzy budila, takže se přidala únava. Občas jsem se v noci hrozně zpotila. Vždy večer jsem měla v posteli ledové ruce a nohy, a tak po půlhodině najednou začaly horknout, svědit, pálit a mravenčit. Do toho jsem se jakoby od páteře třásla. Doktorka fungovala jen na telefon a řekla mi, ať se objednám na neurologii. Termín jsem dostala v červenci.

V červenci nám skončil home office a musela jsem do práce, kde jsem trpěla neustálým mravenčením nohou a rukou. Musela jsem si vzít dovolenou. V červenci mi neurolog řekl, že to mám od páteře, napsal mi vit B a hořčík, rehabilitace a objednal mě na MR krční páteře, kde dali termín až na říjen. Takže celé léto jsem trpěla studenými nohami, rukama, zimnicemi, výkyvy tlaku, zrychleným pulsem, bolestmi SI skloubení, krční páteře, na dotek mě bolely i kyčle, lokty, zápěstí, bolestí hlavy a hlavně těmi pro mě nejhoršími neurologickými problémy (paleni, svědění, brnění, mravenčení, třes, nespavost, noční pocení, zhoršení citlivosti v nohou na holeních a na předloktí, úzkostí, depresemi, někdy i poruchy řeči, zakoktavání).

Na MR normální nález, žádný výhřez nebo zúžení kanálu, to se prý dá upravit cvičením. Neurolog mi ale po té rezonanci provedl EMG vyšetření a zjistil poruchu periferních nervů jen v dolních končetinách, horní končetiny jsou v prý v normě, tzv. Polyneuropatii. Nabral krev, aby zjistil příčinu, krevní testy na ledviny, cukrovku, játra, štítnou žlázu, boreliozu a chlamydie. A vše dopadlo dobře, až na boreliozu a chlamydie. Borelioza vyšla IGG neg. a IGM pozitivní ve Westernblot testu. Chlamydie pneu i trich. vyšly pozitivní v IGG, IGM negativní, napsali k tomu možná KO infekce.

Nasadil mi antibiotika na 3 týdny, které jsem včera dobrala. Na kontrolu na krev jdu 25.11.. Nicméně jsem k antibiotikům nasadila štětku soukenickou a Drags imun. Dále užívám probiotika, chlorellu, milgammu, hořčík, vápník s vit D. A dnes mi přišel Cordyceps, Hericium, a C max komplex.

Mám na Vás prosbu, když jsem pročítala, kolik máte pozitivních reakcí na Vámi doporučovanou léčbu, zda byste mi mohl poradit, jak ty infekce doléčit, co byste mi doporučil užívat a v jakých dávkách. Bolí mě teď bederní oblast a pálí, brní ty nohy, jakoby křeče. Občas svědění celého těla.

Jinak klíště jsem neměla, ani žádnou skvrnu nebo jiné ošklivé kousnutí.

Ale před rokem jsem dceři vyndavala klíště, a vůbec to nešlo, bylo strašně maličké a přetrhlo se a ty kusadla jí zůstala v kůži, jeli jsme s tím k doktorovi a ten nám dal jen mast, že to tělo samo pustí, měla to tam tak 3 dny a já ji to mazala. Tak jestli jsem to nechytla tímto způsobem.

Děkuji za Vaši odpověď a omlouvám se za tak dlouhý román, ale chtěla jsem popsat všechno, jak to se mnou šlo.

S pozdravem

Milada ...

Protokol odeslán po tel. konzultaci: 14. 11. 2020 v 12:04. Kapky Joalis, kapky mgr. Podhorné, štětka, produkty Energy - to jenom způsobí houpačku. Jednou hůř, jednou líp, ale neuzdraví vás z chronické boreliózy.

==================================================

Mail: 18.1.2021 9:42

Re: Prosba

Dobrý den! Moc Vás po delší době zdravím! Chci Vás požádat o rozpis dalšího dávkování přípravků. Jsem bez problémů a chtěla bych dál pokračovat v užívání. Krásný den a moc díky!

Co tomu předcházelo:

Datum: 4. 10. 2020 16:18:14

Předmět: Prosba

Dobrý den! Chci Vás poprosit o radu. Začátkem roku 2019 jsem byla léčebna 6 týdnů atb na Chlamydie pneumoniae (Cpn). Nyní, po 1,5 roce se mi nemoc vrátila. Prosím, můžete mi pomoci s léčbou? Moc děkuji! Léčím se na revmatologii s chorobou pojiv. tkání. Budu Vám vděčná za odpověď...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci: Dne út 6. říj 2020 11:45. Po vymizení všech příznaků je vhodné ještě 3 měsíce pokračovat cca v polovičním dávkování při dodržování všech režimů.

===============================================

Mail: 7.1.2021

Předmět: Problém s borélií

Pane Zdeňku,

tímto Vám chci moc poděkovat za uzdravení, přičemž ještě pokračuji ve snížených dávkách přípravků, jak jste doporučil, ale už se cítím skoro měsíc úplně zdravá. Vánoce jsem zvládla, trochu jsem hřešila, ale nijak se to neprojevilo.

Přeji Vám hodně štěstí v životě a hlavně pevné zdraví. A také Vám děkuji za Váš přístup, za strašně detailní vysvětlení proč co, kolik, jak a kdy a i za to zprdnutí, ale měl jste pravdu, byla jsem neukázněná. Takhle se doktoři pacientům nevěnují jako Vy. Jste fajn člověk, ale to už Vám napsalo hodně lidí...

Co tomu předcházelo:

Datum: 30.11.2020 18.56

Dobrý den, pane inženýre,

jsem nadšená, já se prakticky cítím až na drobnosti úplně zdravá. Občas se ještě zabolí nějaký kloub, ale únava je úplně pryč, oči se mně úplně vyčistily. Ráda Vás uslyším...

Datum: 27.10.2020 20:13

Dobrý den, pane inženýre,

teď nastalo další zlepšení, udělala jsem doporučené změny a už se i těším na celý den. Únava je o mnoho menší, mravenčení vymizelo a cukr jsem už vůbec neměla. Děkuji předem za telefonát a za další upřesnění...

Datum: 24.09.2020 19:41

Dobrý den, pane Rozehnal,

píši po měsíci a mohu vám poděkovat, protože můj stav se zlepšil. Lépe spím, mám méně únavy a méně mě bolí hlava. Klouby také méně bolí a psychicky jsem se srovnala. Ta Ašvaganda je fakt dobrá. Oči se zlepšily a ty doporučené kapky jsou vynikající.

Se stravou jsem měla trochu problém, ale už jsem si zvykla. Cukr jsem skoro úplně z jídelníčku vyřadila. Snažím se dýchat, jak jste mi doporučil.

Děkuji za sdělení, jak dál pokračovat...

Datum: 14.08.2020 14:14

Předmět: Problém s borélií

Vážený pane,

objevila jsem Vaše stránky a prosím o pomoc.

Letos v dubnu jsem zjistila, že po vytažení klíštěte se mi udělal druhý den flek, který se další den rozrůstal. Tak jsem šla k doktorce a ta mně řekla, že mám přijít k odběru krve na boreliozu za 2 týdny. Asi za týden jsem se začala cítit unavenější, ale šlo to. Měla jsem dovolenou, tak jsem víc spala. Potom mně odebrali krev a za 10 dnů byla potvrzena borelioza. Dostala jsem antibiotika na 3 týdny, ale stav se začal zhoršovat. Únava se zvýšila, začaly mě bolet klouby a cítila jsem se celá nesvá.

Po dobrání antibiotik jsem byla na kontrole, říkala jsem doktorce, že to není ono, ale na to mi řekla, že to chvíli bude trvat než se to srovná. Ať užívám vitamíny, že jsem byla přeléčena. Po 14 dnech mně ještě jednou odebrala krev, prý pro jistotu a když jsem ji za 10 dnů volala, tak řekla, že už boreliozu nemám.

A teď, jak vám píšu, je to o hodně horší, jsem trvale unavená, pobolívá mě občas hlava, zamlžil se mi zrak, mám mravenčení končetin, bolí mě v zátylku a mnoho dalších problémů. A i psychicky na tom nejsem dobře. A k doktorce se mi nechce.

Je mi 54 let a vážím 76 kg. Děkuji předem za pomoc.

Marcela K.

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 18.8.2020 14:56.

===============================================

Mail: 6.1.2021 08:23

Předmět: Borelióza manželky

Vážený pane,

tímto Vám chci moc poděkovat, co jste pro mě vykonal. Veškeré zdravotní problémy související s boreliózou v prosinci odezněly, jak jste přepokládal. V současnosti jsem již plná energie a cítím se zdravá.

Měla jsem spokojené vánoce, což byl můj nejlepší dáreček pod stromeček, ale nejen mně, ale i manželovi, který Vám také děkuje, a mým dětem, které mě velice milují.

Ještě jednou moc děkuji.

S přáním všeho dobrého v Novém roce a Bůh s Vámi.

Irena a Karel S...

Co tomu předcházelo:

Datum: 17. srpna 2020 13:05:14

Předmět: Borelióza manželky

Dobrý den, vážený pane,

obracím sa na Vás s prosbou o pomoc pro mojí manželku při odstraňování následků chronické boreliózy.

Borelióza u mé 64leté milované manželky v plném rozsahu vypukla na jaře tohoto roku. Začalo to poštípáním hmyzem (asi komáry) na noze na podzim 2019, po čemž se objevil mírný otok místa vpichů a velký začervenaný flek. Po 14 dnech začala manželka chřadnout. Do té doby velice aktivní důchodkyně najednou ztratila energii a snížil se zájem cokoliv dělat, většinou chtěla jenom ležet.  

Po pozitivních krevních testech následovala po 5týdnech od poštípání orální léčba postupně několika druhy chemických antibiotik. Stav se ale stále zhoršoval a manželka ještě více zeslábla. Z užívání antibiotík měla silné bolesti břicha a průjem, i když brala probiotika. Z tohoto důvodu jsme tuto léčbu museli ukončit a přešli jsme na přírodní postupy doporučované na internetu (např. štětka, kapky Joalis, kapky mgr. Podhorné...). Zkoušené přírodní preparáty byly a jsou do dnešní doby víceméně neúčinné.

Nastalo období jakéhosi "přežívání" (člověk je v jakési bublině), projevující se především silnou únavou, depresemi, tinitusem, bolestivými klouby a svaly, bolestmi na páteři především v oblasti krku a beder, záškuby a i problémy s očima.    

Když jsem objevil na internetu i Vaše úspěchy a doporučení při léčbě této nemoci, tak po následném hovoru s jedním Vaším bývalým pacientem jsem už skutečně nadšeně zajásal.

V závěru bych Vás chtěl znovu požádat o pomoc a poděkovat Vám za pomoc a ochotu, kterou poskytujete hlavně chronicky nemocným s boreliózou, jímž konvenční medicína neumí pomoci.

S úctou

Karel S...

Protokol odeslán: 20. srpna 2020 18:45 po telefonické konzultaci s detailním vysvětlením postupu. Následovaly další 3 konzultace v měsíčních cyklech, s úpravou přípravků a jejich dávkováním v závislosti na konkrétním zdravotním stavu v čase. Zároveň bylo upozorňováno na chyby při dodržování režimních opatření - to bývá většinou největší problém klientů.

Klientka je v současnosti prakticky uzdravena, ale v prosinci 2020 bylo doporučeno dodržovat nastavené snížené dávkování přírodních přípravků ještě 3 měsíce, včetně režimních opatření, které je dobré trvale dodržovat a tím udržovat imunitu na dobré úrovni.

Mohu zrekapitulovat, že od roku 2012, tedy za 8 let, se uzdravilo několik tisíc mých klientů s chronickou boreliózou, případně neuroboreliózou + dalšími koinfekcemi a jsem přesvědčen o své (jejich) 100% úspěšnosti. Navíc jsem přesvědčen o uzdravení dalších postižených, kteří se řídili mými doporučeními, aniž by mě kontaktovali.

V roce 2021 přeji všem lidem pevné zdraví a co nejméně závislostí na chemických lécích, protože jenom příroda a správný životní styl uzdravuje trvale

VŠECHNY PUBLIKOVANÉ PŘÍSPĚVKY (2018-2021)
NA "ÚSPĚŠNÉ LÉČBĚ"

ZDE

 

NEJÚČINNĚJŠÍ CORDYCEPS

 

 

CORDYCEPS

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

 

DUANWOOD RED REISHI

EXTRAKT                  SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Duanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenůDuanwood Red Reishi 100% spor

 

DUANWOOD RED REISHI

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!Triterpen MAx 20% triterpenů

 

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ ČERVENÁ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

  

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY

 

ČAGA

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

HERICIUM

 

Duanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

CORIOLUS - OUTKOVKA

Betaglucan MaxCellDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

BETAGLUKAN

Betaglucan MaxCellDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Standardní verze