Zkušenosti z uzdravení se z boreliózy, únavového syndromu, chlamydiózy... a dalších koinfekcí (část z komunikace)

Ing. Zdeněk Rozehnal

V případě dotazu ohledně vašeho zdravotního stavu na e-mail: manta9@seznam.cz, uveďte i číslo telefonu (skype), děkuji.

V níže publikovaných zkušenostech jsou identifikační údaje klientů změněny nebo vypuštěny, aby se jim a případně příbuzným bílé pláště nemstily. Popisy zdravotních obtíží a průběh uzdravování je nezměněn.

Každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření. Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty.

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v roce 2014

V roce 2019 byla průměrná návštěva lékaře jednotlivcem v Rakousku 4x za rok, v Česku 14x za rok.

Poznámka: V níže publikovaném textu jsou odstraněny názvy chemických léků z důvodu jejich cenzury Googlem. Zde je necenzurovaný text.

Mail: 07.05.2024, 14:25

Dobrý den,

posílám další zprávu o vývoji mého zdravotního stavu.

Neuroložka se mi už nezvala, přestože slíbila, že vysokou hladinu IgG protilátek probere s mým obvodním lékařem, a dá mi vědět co dál. Na lumbálku se mi nechtělo, tak sem to nechal být.

Na Vaši radu jsem od konce ledna 2024 znovu navýšil dávkování oregánového oleje, kurkuminu a echinaceu. K tomu jsem bral ještě cca 1 měsíc Nattokinázu a Bromelain.

Cca od března se cítím velice dobře, dřívější problémy většinou zmizely, občas se objevují jen v malé míře a pak se zase utlumí.

Myslím, že pokud se držím protokolu pro prevenci a beru doplňky proti borelióze (oreg. olej, kurkumin a echinacea), tak se cítím velmi dobře.

Ze zkušenosti z konce loňského roku a začátku letošního mám pocit, že jsem ty borélie úplně neporazil, ale pokud beru ty doplňky, tak je nutím, aby byly schované a daly mi pokoj, uvidím, jak to půjde dál, snad to vydrží.

Dlouhodobě užívám: Cordyceps 1-0-0, Hericium 0-1-1, C-MAX 1-0-1, Kurkumin 0-2-2, Boswelie 1-0-0, Echinacea 1-1-1, oreg. kapky 8-0-8; vitamíny D3, Mg, Se, Zn, B, Ca.

Hezký den

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

20. 1. 2024, 13:34

Dobrý den,

posílám další zprávu o vývoji mého zdravotního stavu.

Na Vaši radu jsem od cca poloviny října začal brát ke Curcuminu 0-1-1 nově i Nattokinázu 1-0-1 a Bromelain 1-0-0  (jako detoxikace po očkování proti Covidu).

Po pár dnech užívání mi odezněla i většina zbylých problémů kromě podivného křupání a vrzání krční páteře. Levé rameno mě bolelo pořád, ale tam je prý problém s manžetou.

Asi měsíc jsem se měl opravdu skvěle. Potom se začaly některé dřívější potíže plíživě vracet. Mám nějaké menší bolesti, brnění, občas jako by se mi motala hlava, ale celkově je to docela dobré. Koupil jsem další l balení Nattokinázy a Bomelainu a zkusím znova, jaký to bude mít účinek.

15. prosince 2023 mi neuroložka dělala kontrolní rozbory krve, mj. i na borélie. Včera mi volala, že je znepokojená hodnotou IgG protilátek Borrelia Burgdorferi IgG (CLIA) 738,2 U/ml (0-18) , IgM (CLIA) 11,8 U/ml (0-18).

Prý to ještě zkonzultuje s obvodním lékařem, ale chce mě poslat na lumbálku s podezřením na neuroboreliózu. Pokud se prokáže, tak mi prý předepíše denně antibiotika nitrožilně (nevím na jak dlouho).

Moc se mi do toho nechce.

Hezký den a hodně zdraví do nového roku...

Tento příběh začal v prosinci 2021 prvním mailovým kontaktem ze strany klienta, přičemž klient se postupně uzdravoval. Nicméně už v té době přes 4 roky zápolil s bolestmi zad a kyčlí a uváděl podezření, že vakcinace mu způsobila zhoršení zdravotních problémů.

V průběhu roku 2022 a 2023 měl klient neustále problémy s levou rukou, kde byla aplikována v roce 2021 2x rádoby vakcinační látka. Na potlačení negativních účinků "vakcinace" jsem mu doporučil v říjnu 2023 aplikaci Protokolu dr. McCullougha (nattokináza, bromelin, kurkumin).

Klient tuto kombinaci aplikoval 2 měsíce a následně v únoru 2024. Poslední 2 měsíce se cítí velice dobře, nicméně po prostudování Protokolu MCullougha jsem upozornil na jeho doporučení. 1 injekce - aplikace trojkombinace min. 3 měsíce, 3 a více injekcí - min. rok. 2 injekce - odhaduji min. půl roku.

=================================================

Další adept na Protokol McCullougha.

Mail: 6. 5. 2024, 18:19

Dobrý den pane inženyre, dovoluji si požádat o radu.

Již tři roky trpím spazmou svalů a šlach na obou DK a stejnym staženim svalů na levé přední a zadni časti podžeberniho břisniho svalstva. Vsechna vyšetřeni neurologie, revmatismu, imunologie neprinesla řešeni a přičinu. Chladymie mam vyšší ale lékaři tomu nepřičitaji dúlezitost. Mam výrazné pohybové potíže. Stav neni bolestivý ale 24/7 jsem ve stejnem spazmatu. Nemohu se rozeběhnou, s obtížemi vstávám, nemohu do dřepu atd. Prosim o info zda by tato pro lékaře záhadná nemoc nemohla být v souvislosti s problémem latentni chlamydie a nemohl mi poradit jak dál. Je mi 68 let a jiné obtize nemám...

Děkuji za Váš čas....

Na základě telefonické konzultace: Klient 2x vakcinace Moderna. Krátce po 2. injekci v podstatě částečné ochrnutí. Krevní rozbor: chlamydie pneumoniae (IgA pozitivní), Cytomegalovirus - vysoké paměťové protilátky, EB virus - vyšší paměťové protilátky. CRP pod 1.

Při podezřeních poškození injekcí, doporučuji změřit hodnotu d-dimer v krvi. Vyšší hodnota d-dimer ukazuje na mikrozáněty v těle, CRP to nedokáže.

Protokol dr. Petera McCullougha jsem publikoval na Úspěšné léčbě v únoru 2024.

=======================================================

Mail: 01. 04. 2024, 13:29

Re: borelioza

Dobrý den,

posílám další report.

Cítím se dobře. Občasné rozostřené vidění při únavě, třeba když se mi špatně spí. Ale to není nic častého nebo běžného. Jinak mě v současnosti nic žití omezujícího netrápí. Snažím se hýbat, odpočívat, dodržovat pitný režim a nepít alkohol.

To je asi všechno, lépe řečeno nic dalšího, co bych napsal, mě nenapadá.

Mějte se dobře a děkuji,

K.

Co tomu předcházelo:

Datum: 5. 3. 2024 19:10:18
Předmět: Re: Fwd: borelioza

    Dobrý den,

    předem se omlouvám za zpoždění, byl jsem myšlenkami jinde (učil jsem se na autorizaci, kterou jsem úspěšně složil).

    Přípravky užívám dle plánu.

    Cítím se dobře. Pískání v uších je většinu času na takové úrovni, že už ho často vůbec nevnímám. Hlava se mi nemotá, rozostřené vidění mám pouze při větší únavě, ale i to se o dost zlepšilo.

    Byl jsem na kontrolních odběrech krve na boreliózu. Protilátky, dle slov doktorky: "velice mírně klesly, téměř neznatelně", ale nestoupají - což je dobré.

    Fyzicky se cítím celkově dobře a po zvládnutých zkouškách i psychicky.

    Průjmy, o kterých jsme se posledně bavili, odezněly.

    To je asi vše, co považuji za důležité.

    Ještě tedy: má žena tvrdí, že jsem mnohem klidnější či vyrovnanější, než dříve. A i když toho mám na krku teď dost (práce, rekonstrukce domu, učení), zvládám to prý velmi dobře :-)

    Děkuji za Váš čas a ať se Vám daří,

    K.

Datum: 15. 1. 2024 19:42:47
Předmět: Re: Fwd: borelioza

    Dobrý den,

    dle dohody se opět ozývám. Všechny přípravky užívám dle doporučení, doplnil jsem Ašvagandu. Snažím se plnit pitný režim vodou s citronem a méně pít během jídla. Dále jsem do svého jídelníčku zahrnul více ovoce a zeleniny a je-li to možné jako přílohu volím rýži. Omezil jsem maso krom kuřecího a ryb. Snažím se lépe dýchat.

    Netvrdím, že vše dokáži plnit dokonale, ale je-li možnost, volím variantu dle doporučení nebo článků.

    Cítím se vcelku dobře, občasné motání hlavy nebo rozostřené vidění se dostavuje, jak jsem vypozoroval, především při únavě - celkově je to, ale lepší. Bolesti mírné za krkem a bohužel jsem prodělal zánět chrupavky v koleni, ale již je to dá se říci dobré. Pomáhal jsem si především obinadlem a mastí s kostivalem a kafrem.

    To je asi vše podstatné, co mě v tuto chvíli napadá.

    Těším se na další spolupráci a děkuji,

    K.

    Datum: 17. 12. 2023 17:45:47
    Předmět: Re: Fwd: borelioza

        Dobrý den,

        píšu po třech týdnech, dle dohody.

       Cítím se vcelku dobře. Pískání v uších a motání hlavy je mnohem lepší. Je otázkou, je-li to doporučenými přípravky nebo intenzivními návštěvami rehabilitačního centra (parafin, masáže, cviky a elektrika zaměřené na krční páteř).

      Budu doufat, že doplňky Vámi předepsané mají nemalý vliv na zlepšení zmíněných obtíží, a především, že pokračování léčby bude mít dlouhodobý efekt vedoucí k léčbě boreliózy. Jediné, co mě teď trápí - začalo mě bolet koleno a nejsem si vědom nějakého vnějšího vlivu. Pravdou však je, že jsem poslední dobou podstoupil pracovně větší fyzickou zátěž, než je v mém případě obvyklé.

        To je asi vše, co stojí za zmínku.

        Prosím tedy o návrh další léčebné kůry. 30.1.2024 jsem objednán na další kontrolu na infekčním oddělení - testování z odebrané krve, takže uvidíme, zda se hodnoty nějak pohnou.

        Prozatím velice děkuji, K.

        Datum: 20. 11. 2023 10:00:09
        Předmět: Kalivoda - borelioza

        Dobrý den,

        po letech s průběžným ne/léčením boreliózy jsem narazil na stránky https://www.uspesna-lecba.cz/ a rozhodl se, že Vám napíšu.

       Ve zkratce: s boreliózou jsem měl poprvé co dělat někdy v sedmnácti letech po brigádě v lese a spousty klíšťat. Tehdy jsem jim nevěnoval pozornost a ani projevu ve formě skvrny na kůži jsem si nebyl vědom. Leč přišlo období, kdy jsem byl neustále nemocný a obvodnímu lékaři  se to zdálo podezřelé. Nechal mi tedy udělat krevní testy včetně boreliózy a výsledek byl pozitivní. Následovalo klasické přeléčení antibiotiky a několik let byl klid.

       Poté se můj stav zhoršil. Problém s pamětí, brnění hlavy a rukou, tinnitus, únava, bolesti svalů... Různá vyšetření s negativními výsledky a nakonec antidepresiva.

       Po dalších testech, kdy jsem si požádal i o test na boreliózu, opět pozitivní a následná léčka antibiotiky. Neskutečná úleva a konec s antidepresivy. Po půl roce kontrolní odběr - a opět špatné. Antibiotika a za půl roku obdobně.

         Lékař se slovy, že neví, co se mnou mne poslal na infekční oddělení do Ústí nad Labem - cca před devíti lety. Vždy po půl roce opětovné odběry a po cca třech letech přeléčení antibiotiky s interpretací opětovné infikace (ačkoli jsem si nebyl ničeho vědom).

         Vždy po léčbě antibiotiky se zdálo, že je vše na dobré cestě, aby se následně výsledky zhoršovaly. Do roku 2022 jsem se cítil i přes vyšší hodnoty na protilátky dobře. V roce 2022 se to však začalo, i když ne nijak dramaticky, zhoršovat.

           Po posledním přeléčení (listopad 2022) hodnoty stále vysoké (odběry květen a listopad 2023). Další návštěva naplánována na leden 2024.

          V současnosti mě trápí bolesti a brnění hlavy a rukou, paměť, tinnitus, únava, rozostřené vidění... Klouby a svalstvo myslím celkem v pořádku (občasné bolesti zad, zápěstí, problémy s krční páteří - výrůstky a meziobratlový prostor, nevím, zda s boreliózou souvisí), ale rozhodl jsem se to ve svých 42 letech řešit i jinak než pouze pomocí oficiální medicíny.

          Mail píšu z práce proto si nejsem jistý (papír od lékaře mám doma), že to napíšu správně, ale mám pocit, že IgG bylo při předposledním odběru 170. Můžu ještě mrknout a doposlat. Poslední zprávu budu mít v lednu, ale telefonicky mi bylo řečeno, že to dobré není a uvidí se podle dalšího odběru.

           Mohu-li Vás tedy poprosit o radu, popřípadě doporučení na léčebné produkty a způsob užívání.

           Je mi 42 let, vážím 70 kg a beru prášky na tlak (nic dramatického) jinak nic. Tel.: 7.......

           Velice děkuji za Váš čas a rady, K.........

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 20. 11. 2023 21:30:25. Klientu 1.4.2024 odeslán Protokol pro prevenci...

=====================================================

Mail: 25. 01. 2024, 17:25

Po 3 týdnech

Dobrý den,

nejprve bych Vám chtěl mnohokrát poděkovat za Vaše doporučení léčby.

Dle naší telefonické dohody jsem měl po 3týdnech užívání předepsaných preparátů napsat, jak se mi daří.

Zdravotní stav se výrazně zlepšil, odpadla únava, zlepšil se i spánek a bolest hlavy pociťuji jen při probuzení k ránu. Únava na mě padá prakticky jen po obědě, kdy i dost často usínám. Noční pocení asi po týdnu vymizelo a chodím v noci i méně na záchod a vydržím téměř až do 5hod. Začal jsem chodit na procházky a také jezdit na kole pro nákupy asi 8km. Dle mého pocitu léčba funguje a zabírá a chtěl bych se domluvit na dalším postupu léčby.

Mnohokrát děkuji.

S pozdravem....

Co tomu předcházelo:

Datum: 3. 1. 2024 13:54:55

Předmět: Prosba o doporučení vhodné léčby

        Vážený pane inženýre,

       na internetu jsem objevil Vaše stránky věnované borelióze a chtěl bych Vás požádat o doporučení jaké vhodné preparáty nasadit a jak je správně dávkovat.

        Pro Vaši představu uvedu mé dlouhodobé zdravotní problémy.

        Ve svém popisu zajdu poněkud dál, protože si myslím, že to může souviset i s mými současnými problémy.

        Kdysi jsem velmi trpěl na angíny a každoročně jsem je míval minimálně jednou do roka, poslední v květnu 2010. Vždy byly použita antibiotika na bázi p...... Zbavil jsem se jich alternativní léčbou a i s pomocí dubových kapek. Od té doby jsem angínu již neměl.

        Nevím již přesně, kdy to bylo, ale určitě ještě před tímto datem jsem si již stěžoval u svého lékaře na poměrně velkou únavu organismu, protože jsem býval aktivní sportovec a nedovedl jsem si to vysvětlit. Sportu jsem se věnoval dál, převážně již však jenom nohejbalu, kde fyzická zdatnost není tak rozhodující. Místo angín mě však začaly po nějakém čase trápit virózy. Z důvodu toho, že jsem podnikal a nemohl jsem si dovolit být dlouhodobě doma, mi lékař po dohodě předepisoval vždy jen 3 denní silná antibiotika ( 3 tablety po 24 hod ). Nevím přesně jak často, ale tipnul bych si asi jednou za rok.

        Někdy v roce 2015 jsem začal mít problémy se spánkem- chrápání, měl jsem pocit ucpaného nosu a divné pocity v hlavě, divné sny, probouzet se v noci, načež mi bylo ve spánkové laboratoři diagnostikováno spánkové apnoe. Po nějakém čase s odstupem několika měsíců se mi rozpadl i18 letý vztah a myslím si, že i na to mělo mé onemocnění zásadní vliv ( částečná změna osobnosti a deprese již v té době ).

        V roce 2017 v červenci jsem onemocněl mononukleózou. Měl jsem šílené bolesti hlavy a abnormální noční pocení. Velmi podobné bolesti - mírnější + naprosto stejné pocení jsem měl nyní při 21 denní nitrožilní léčbě boreliózy antibiotiky ( c...... 2g ) musel jsem se 2x za noc převlékat a měnit prostěradlo.

       Po ukončení léčby mononukleózy jsem znovu navštívil spánkovou laboratoř v roce 2017, kde mi bylo opět diagnostikováno apnoe středně těžké a dostal jsem přetlakový přístroj. Tuto léčbu jsem však nezvládal a po roce mi byl přístroj odebrán. Se svým onemocněním jsem nadále bojoval prakticky bez další lékařské pomoci. Pracoval jsem jako řidič a bylo to velice náročné a po nějakém čase jsem sám pochopil, že v tomto povolání nemůžu pokračovat, protože to bylo dále nezvladatelné.

        Dále jsem pracoval již jen jako dispečer dopravy až do února 2020. Trpěl jsem denní spavostí, usínal jsem i za počítačem, když jsem přišel z práce po 16hod zbytek jsem prakticky prospal. V tuto dobu jsem navštívil svého lékaře a oznámil mu, že nadále práci nezvládám a chci požádat o invalidní důchod. Byl mi přiznán druhý stupeň invalidity. Své problémy a zdravotní obtíže jsem pak přisuzoval diagnostikované nemoci dále neléčené spánkové apnoe.

        V dubnu 2021 jsem začal mít obtíže s kotníkem, začalo mě v něm pobolívat, měl jsem otoky a horkost. Specialista ortopéd mladý lékař mě asi půl roku léčil převážně analgetiky bez výraznějších úspěchů. Bolesti odeznívaly a opět se vracely. V létě 2022 jsem navštívil jiného specialistu, který mě okamžitě poslal na odběr krve a následně mi byla diagnostikována borelióza. Můj obvodní lékař mi nasadil antibiotika D........., což je zřejmě standardní léčba. Ulevilo se mi po druhé tabletě a zdálo se, že potíže ustupují.

        V dubnu 2023 se obtíže vrátily a byl jsem odeslán obvodním lékařem na infekční oddělení, kde jsem odmítl lumbální punkci a opět mi byl nasazen lék D........ Po nasazené léčby úleva, která však není trvalá.

        V prosinci 2023 jsem sám požádal o test na boreliózu a hodnoty byly mnohonásobně převýšeny Igg 240 IgM 49,4. Byl jsem znovu odeslán na infekční oddělení do ....., kde jsem opět odmítl lumbální punkci, načež mi byla zahájena nitrožilní léčba 21dní c........[ 2mg široko spektrální antibiotika. Asi třetí den léčby jsem do toho onemocněl covidem, ale léčba přesto pokračovala dál. 1.1.2024 jsem ukončil léčbu antibiotiky a jsem následně odeslán do poradny pro lymskou boreliózu.

        Prosím Vás o doporučení jaké přípravky a v jakém dávkování bych měl užívat.

        Děkuji a přeji hezký den.

        S pozdravem

        ... tel:

Zkrácený protokol odeslán po telefonické konzultaci 3. 1. 2024 16:07:59. 25. ledna 2024 doplněn protokol.

=================================================

Mail: 18. 12. 2023, 15:39

Re: borelioza

Dobrý den,

chci Vám moc poděkovat za všechny informace a rady... je mi opět líp, blížím se normálu. Mohu pro Vás něco udělat také já?

Přeji krásné svátky a hlavně hodně zdraví!

Ina...

Co tomu předcházelo:

Datum: 1. 11. 2023 15:55:17
Předmět: Re: borelioza

    Dobrý den pane Rozehnale,

    tak jen hlásím, že je mi zase o kousek lépe, mám radost, tak snad je to na dobré cestě.

    Jen musím přiznat, že po době, kdy jsem byla schopna režim dodržovat, teď nějak nastalo období, kdy toho nejsem schopna... ale to asi zná každý.  Čínské přípravky beru ale dál, i když i tady mám několik dní, kdy si tělo "řeklo", že nechce, tak jsem je nebrala.

    Až včera jsem doplnila ty zásadité minerály, nevím proč, ale nějak jsem je od začátku opomněla, tak to třeba pomůže od té kyselosti.

    A naopak nyní vůbec nemůžu už ten olej, ale zkusím se k němu zase vrátit.

    Ale co bych se chtěla poradit, jak se vlastně pozná, že se tělo té borelie zbavilo dokonale, když se prý umí tak maskovat a zalézá do buněk?  Někde jsem četla, že ani výsledky z krve nejsou důkazem.  Jsem domluvena na leden na kontrolu.

    Moc děkuji za zprávu, ráda Vás vždy i uslyším, ale tyto dny jsou nějak moc hektické a nemám chvilku na klidný rozhovor, tak případně příště.

    Krásný den přeji a vše dobré!

    S pozdravem,...

Datum: 15. 9. 2023 13:54:42

Předmět: Re: borelioza

Dobrý den, pane Rozehnale,

mluvili jsme spolu cca před měsícem, děkuji moc za všechny rady a recepty a píši, abych dala vědět, jak mi je.

Beru Coriolus, Cordyceps, Hericium, C-max, kurkumin a olej.

Byla jsem před týdnem na odběru krve, a dle lékařky mám výsledky lepší (ale bohužel mi k tomu už nedala žádné přesnější údaje).

Na těle mi zůstávají bolestivá (až brnivá) místa, záda u lopatky, za krkem a hrana chodidla, ale asi je to lepší, trochu si člověk zvykne, tak už to tak nevnímám... ale lepší to je.

Taková nepřirozená únava hlavně odpoledne a při chůzi do kopce funím jak lokomotiva... to jsem opravdu nemívala.

Mám otázku k užívání oleje - v návodu se píše rozředit ve vodě, ale olej se s vodou nesmísí, dala bych ho do lžičky medu, ale o tom píšete, že vůbec není vhodný.  Nějaký tip byste neměl?

Jinak i mažu bolestivá místa, to je ok.

Hubnutí - to mi moc nejde, ale chci, tak se snažím. Stravovací systém mi vyhovuje.

Zásaditost - měřím si pH, no, asi je to lepší než na začátku, ale na doporučené hodnoty se nedostanu, přes 7 ani jednou.

Dýchání - ano, praktikuji občas také, ale je co zlepšovat.

Celkově se kromě únavy a několika bolestivých míst necítím špatně, ale není to úplně ono.  Mám už od začátku potíží (po odeznění horečky) nízkou teplotu, 34,9-35,0.  Myslím, že je to také jedna známka, že něco není ještě ok.  Moje obvyklá teplota je aspoň 36,2.

Budu moc ráda za každou radu, jak proces uzdravení urychlit, ale je mi jasné, že to ještě může chvíli trvat.

Snad ne dlouho.

Děkuji moc

a přeji Vám hodně zdraví a krásný víkend,

S pozdravem,....

Datum: 23. 8. 2023 7:32:47
Předmět: borelioza

Dobrý den pane Rozehnale,

našla jsem Vaše stránky a také tuto adresu pro možné další informace o léčbě boreliózy, tak se na Vás obracím a prosím o zaslání bližších informací.

Borelióza se u mne projevila celkem dramaticky po operaci dělohy, kdy zřejmě stress vyvolaný operací v kombinaci s návratem do pracovního procesu probudil spící borelie k aktivitě.

Byla jsem na testech a lékařka mi podle výsledků sdělila, že to není nová infekce, ale právě už dlouhodobější.

Velké bolesti, pálení různých částí těla (pocit jako popáleniny), zpočátku i horečka 39 stupňů, zimnice... nyní naopak teplota dlouhodobě jen 34, brala jsem 3 týdny ATB.

Nyní jsem 3 týdny po ATB, ale přetrvává pálení kůže a bolesti v těle, hlavně záda a na nohou, únava a mravenčení, až necitlivost hlavně rukou... a celkově se prostě necítím fit.

K čínské medicíně mám kladný vztah a od firmy, kterou doporučujete již několik let nakupuji, dokonce mám doma některé přípravky (nyní neberu nic, nechtěla jsem to míchat s ATB).

Děkuji za rady, případně klidně volejte, moc ráda Vás uslyším.

Ina .....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 24.08.2023 08:41.

=============================================

Mail: 13. 12. 2023, 18:39

Re: Pomoc při léčbě boreliozy

Dobrý večer pane Rozehnale,

po měsíci léčby dle vašeho protokolu mám pozitivní výsledky. Mám hroznou radost, že se ty mé problémy obracejí ke zlepšení. Hlavně mně ustupuje to neskutečné pálení svalů dolních končetin.

Celkově se cítím v lepší kondici, lépe spím a již nejsem tak unavená. Důkazem je předvčerejší kontrolní EMG. Paní neuroložka konstatovala velké zlepšeni.

A proto Vás prosím o další postup léčby, jaké produkty si zakoupit.

Za vše mnohokrát děkuji a přeji hezký večer.

S pozdravem

Jana...

Co tomu předcházelo:

Datum: 7. 11. 2023 13:42:49
Předmět: Pomoc při léčbě boreliozy .

    Dobrý den pane inženýre,

    jako spoustě lidí , kteří se potýkají s boreliozou a kterým jste pomohl Vás o to prosím i já.

    Mé problémy začaly v roce 2019. Na jaře 2019 jsem dostala tinnitus. Podstoupila jsem veškerá vyšetření = orl , interna, mag.rezonance, lumb. punkce a vše negativní. Na návrh ORL jsem absolvovala 15 *barokomoru a léčbu kortikoidy.  

    Ulevilo se mně, ale přišly jiné bolesti, kloubů, hlavně kolen, hlavy a pálení dolních končetin.

    Dle praktické lékařky to mám řešit vitamíny, milgamou atd.

    Trápila jsem se 2 roky a navštívila neurologii. Po sérii vyšetření z krve zjištěna borelioza.

    Likvor neuroboreliozu nepotvrdil.

    V srpnu přeléčena ant. D.......... na 20 dní. Bohužel žádné zlepšení nenastalo. Mám hrozné pálení končetin, hlavně v noci po zahřátí, spánek tedy minimální. Stále je mně zima, zebou nohy a těl.teplota nepřekročí 34 st.

    Proto Vás prosím o radu jaké bylinky zakoupit a jak si trochu pomoci.

    Je mně 75 let a doposud jsem byla zdravá.

    Tlak bez léčby, cholesterol též, pouze žluč. kameny .

                                    Předem mockrát děkuji. Jana ....   tel....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci: 8. 11. 2023 12:11:49. Paní se pustila do zdravého způsobu života tak vehementně, že zhubla za měsíc o 3 kg, přičemž měla na počátku cca 10 kg nadváhu (170 cm, 80 kg).

==================================================

Mail: 05. 12. 2023, 06:53

Re: Prosba o poradenství

Dobré ráno,

podle domluvy píšu zprávu ohledně mého zdravotního stavu. Výrazně zlepšen, cítím se mnohem lépe, klouby již téměř nebolí, bolesti hlavy nemám, zadýchávání i únava odezněly. Jediné co mě snad ještě "trápí" je šumění v uších, které mám po celou dobu od výskytu mých problémů. Jinak bych řekla, že je mi dobře, pomalinku jsem zařadila i občasné procházky pro radost. 

Vámi doplněné přípravky jsem zatím nezařadila, pokud to ale vidíte jako vhodné, přidám. Pokud jde o dávkování dalších doplňků beru je zatím stále podle doporučení. Mám v tom nadále pokračovat nebo dávky nějak upravit?¨

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Renata ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 31. 10. 2023 10:29:19
Předmět: Re: Prosba o poradenství

    Dobrý den,

    posílám informace k mému zdravotnímu stavu po uplynutí 4 týdnů od zaslání Vašeho protokolu. Stav zlepšen, bolesti hlavy minimální, klouby přetrvávají, ale zlepšeno. Únava také menší, svalové křeče téměř vymizely. Tlaky na hrudníku se objevují nadále.

    Omezila jsem fyzickou námahu, upravila jídelníček, beru vše, jak jste mi doporučil.
    Prosím tedy o informaci, zda mám pokračovat nadále podle protokolu níže, nebo něco upravit.

    Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

    Renata ...

Datum: 22. 9. 2023 9:47:53
Předmět: Prosba o poradenství

    Dobrý den, pane Rozehnale,

    obracím se na Vás s žádostí o radu...aktuálně se již měsíc potýkám s akutní fází boreliozy, beru antibiotika. Od června však pociťuji problémy s bolestí kloubů, hlavy, občasné zdvojené vidění, závratě, obrovská únava. Z odběrů mi byly navíc zjištěny i plícní chlamydie a to jak hodnoty IgA, IgG i IgM. Nasadila jsem si bylinky, beru štětku, lichořeřišnici a ořešák, k tomu jsem si přidala Coriollus. Zatím však bez nějakého efektu.

    Doporučil byste nějakou jinou léčbu, se kterou máte dobré zkušenosti? Myslím, že boreliozu už mám v těle delší dobu, protože jsem byla pro různé zdravotní problémy vyšetřována už dříve, a vždy byl výsledek negativní, že jsem zdravá..../ revma, štítná žláza, roztroušená skleroza, lékař mi dokonce chtěl nasadit antidepresiva, prý ta moje únava bude psychického původu/. 

Podotýkám, že jsem celoživotní sportovec, do té doby bez zdravotních komplikací..... 55 let, 53 kg, 163 cm.

    Pokud byste měl nějakou radu, budu vděčná.

    Předem moc děkuji a přeji krásný den

    Renata ..., t.č. 604 ........

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 22. 9. 2023 14:26:44.

=====================================================

Mail: 6. 11. 2023, 13:34

Re: Re: Chlamydie zánět prostaty

Dobrý den Zdeňku, píši vám po cca 14 dnech užívání superionherbs přípravků, cítím, že se můj stav výrazně zlepšil až je to neuvěřitelné, ale ukazují to i "tvrdá data" výsledky PSA. V červnu jsem měl PSA 7 v srpnu už 8 a nyní po cca 1 týdnu užívání suprionherbs PSA 2,5 doktorka se nestačila divit, tuto hodnotu jsem měl cca před 15 lety, jinak vždy okolo 4. Chtěl bych Vám tímto moc poděkovat a pokračuji v užívání dle protokolu. 

Dnes budu dělat další objednávku suprionherbs, předpokládám, že budu budu pokračovat ve stejném protokolu. Chtěl bych vás ještě poprosit o doporučení pro moji matku, která jde 15.11. na operaci odstranění prsu z důvodu nezhoubneho nádoru.., abych i pro ni mohl koupit tyto léky k zlepšení stavu a hojení, je jí 74 let.. 

Děkuji R...

Co tomu předcházelo:

Datum: 24. 10. 2023 19:03:49
Předmět: Chlamydie zánět prostaty

    Dobrý den Zdeňku,

    velice mě zaujal Váš web o zkušenostech z léčby chlamydií a dalších zánětlivých infekcích.

   Je mi 49 let a cca 25 let se trápím s chronickým zánětem prostaty (chodím každou hodinu na WC přes den a v noci každé 2h, cítím bolest v prostatě a otok), kdy jsem spolykal spoustu antibiotik a jednou u mne byly potvrzeny chlamydie v prostatě, které byly přeléčeny antibiotiky na 14 dnů. Vyšetření spermatu i moči nevykazují žádný zánět pouze vyšší PSA.

    Můj stav se postupně zhoršuje a musím na noc brát b.... a d....., abych se vyspal, potom třeba jdu na WC 1x za noc, ale to vždy vydrží jen chvíli a pak se stav zase zhorší a pak zase zlepší...

    Při akutnější formě mi pomáhá koloidní stříbro, ale nejsem schopen to tím vyléčit.

    Dnes jsem použil cordyceps a hericium Vámi doporučovanou kombinaci 2+1, cítil jsem velkou úlevu a pálení v prostatě, otok během chvíle ustoupil a močil jsem proudem, jako v první třídě...to samé jsem cítíl po Chlamydilu extra.

    Do léčby už jsem investoval přes. 100 tis. kč, mám plné 2 police různých léků a doplňků stravy zatím nic nepomohlo, jako tato kombinace, proto jsem se rozhodl Vám napsat. Co se týče jídla, jsem už od června hlavně na zelenině bez kávy, alkoholu, červeného masa , sladkostí atd. zhubl jsem o 12kg...

    Měl bych na Vás prosbu ohledně dávkování přípravků a jejich kombinaci, abych se léčil efektivně.

    Nyní mám :
    Chlamydil extra
    cordyceps
    hericium
    Cmax komplex
    betaglukan    

Děkuji Vám předem ...

R... tel....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 24.10.2023 20:23:55. PSA sice rychle kleslo, ale v dalším by měla klesnout také frekvence močení.

Podpora imunity před a po operaci prsu - Reishi a Coriolus - Klinická onkologie 6/2020

==================================================

Mail: 31. 10. 2023, 10:29

Re: Prosba o poradenství

Dobrý den,

posílám informace k mému zdravotnímu stavu po uplynutí 4 týdnů od zaslání Vašeho protokolu. Stav zlepšen, bolesti hlavy minimální, klouby přetrvávají, ale zlepšeno. Únava také menší, svalové křeče téměř vymizely. Tlaky na hrudníku se objevují nadále. Omezila jsem fyzickou námahu, upravila jídelníček, beru vše, jak jste mi doporučil.

Prosím tedy o informaci, zda mám pokračovat nadále podle protokolu níže, nebo něco upravit.

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

S....

Co tomu předcházelo:

Datum: 22. 9. 2023 9:47:53

Předmět: Prosba o poradenství

    Dobrý den, pane Rozehnale,

    obracím se na Vás s žádostí o radu...aktuálně se již měsíc potýkám s akutní fází boreliozy, beru antibiotika. Od června však pociťuji problémy s bolestí kloubů, hlavy, občasné zdvojené vidění, závratě, obrovská únava. Z odběrů mi byly navíc zjištěny i plícní chlamydie a to jak hodnoty IgA, IgG i IgM

     Nasadila jsem si bylinky, beru štětku, lichořeřišnici a ořešák, k tomu jsem si přidala Coriolus. Zatím však bez nějakého efektu.

    Doporučil byste nějakou jinou léčbu, se kterou máte dobré zkušenosti? Myslím, že boreliozu už mám v těle delší dobu, protože jsem byla pro různé zdravotní problémy vyšetřována už dříve, a vždy byl výsledek negativní, že jsem zdravá..../revma, štítná žláza, roztroušená skleroza, lékař mi dokonce chtěl nasadit antidepresiva, prý ta moje únava bude psychického původu/. 

Podotýkám, že jsem celoživotní sportovec, do té doby bez zdravotních komplikací.....

    Pokud byste měl nějakou radu, budu vděčná.

    Předem moc děkuji a přeji krásný den.

    S....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 22. 9. 2023 14:26:44.

==================================================

Mail: 15. 10. 2023, 16:54

Re: Re: Neuroborelioza

Dobrý den, pane inženýre,

ve středu to byly 4 týdny, co můj syn užívá Vámi doporučené produkty a dodržuje režimová opatření. S radostí Vám musím oznámit, že jeho stav se zlepšil! Bolesti jsou sice stále celodenní, ale v tomto týdnu měl pár chvil, z nichž nejdelší trvala 30 minut, kdy žádnou bolest necítil...= zázrak! 

Zmírnily se bolesti hlavy a očí, které má jen sem tam a malé, bolesti od pasu dolů včetně horší citlivosti nohou pokračují, ale už nejsou tak hrozné. Předtím nemohl ani sedět ani chodit, teď vydrží sedět, jen to musí být na měkké podložce. V pátek šel s kamarádem dokonce na procházku. Předtím měl opakovaně pravou nohu od půlky lýtka dolů studenou v porovnání s levou, teď už se mu to dva týdny nestalo. 

Problém s krátkodobou pamětí a převrácený denní režim má stále. Jelikož největší bolesti má večer a v noci, většinou usíná po půlnoci, ale párkrát už usnul i mezi 21. a 23. hodinou. Dodržuje vše, co jste doporučil, a tím, že se vyplnila Vaše předpověď, že by se to mělo pomalu zlepšovat, je na tom lépe už i psychicky! Dokonce opět dělá vtipy, směje se, zahraje si s kamarády střílečku na počítači, anebo se domluví s kamarády, kteří přijdou na návštěvu a v pátek tedy byl dokonce venku na dlouhé procházce!

Jsem šťastná, že jsem na internetu objevila odkaz na Vás a moc Vám děkuji za Vaše rady a doporučení!

Přeji krásný zbytek neděle. 

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 23. 9. 2023 15:41:04

Předmět: Re: Re: Neuroborelioza

    Dobrý den,

    ozvu se a moc děkuji. Rozhovor s Vámi ho trochu uklidnil.

    Přeji krásný víkend. S pozdravem...

Datum: 22. 9. 2023 15:50:23

Předmět: Re: Neuroborelioza

    Dobrý den, pane inženýre,

    omlouvám se, jestli Vás ruším, ale chci Vás poprosit, jestli byste si nemohl promluvit s mým synem. On by se Vás rád zeptal na průběh léčby boreliózy. V posledních 4 týdnech má zase velké bolesti, předtím asi měsíc to celkem šlo, že i chodil ven a cvičil. Teď ale většinu času leží a zase má ty černé myšlenky, že mu nic nepomůže a nikdy se z toho nedostane. Vámi doporučené bobule nám přišly 12. 9. a večer si hned vzal první dávku. Jídelníček dodržuje.

    Mohl byste mu, až se Vám to bude hodit, prosím, zavolat? Když si popovídá s Vámi, který jste také prošel peklem boreliózy, možná ho to povzbudí.

    Kontakt: ...

    Moc děkuji a přeji krásný den a víkend.

Datum: 8. 9. 2023 18:42:22

Předmět: Re: Neuroborelioza

    Děkuji za odpověď. To jsem moc ráda! Dám Vám telefon přímo na syna. Jmenuje se ...., má 20 let, vždycky byl magnet na klíšťata, ale žádný ohraničený rudý flek nikdy neměl, nebo aspoň o tom neví. V roce 2018 byl na dětském táboře jako instruktor a z jedné akce v lese si přinesl 30 klíšťat, všechna byla tentýž den vytažena. A žádné potíže však následně neměl. 

     Problémy začaly v říjnu 2019, když mu na diskotéce někdo dal do pití zřejmě tekutou ...., jak sdělili lékaři v nemocnici, kam jsem ho musela vzít s dýchacími potížemi týden na to. Následovaly další potíže - bolesti různých částí těla, zhoršená citlivost pravé poloviny těla, zvýšené slinění, sem tam zhoršení vidění nebo sluchu, občasný třes, závratě. Tři a půl roku chodil po doktorech, ale ti ne a ne najít příčinu zdravotních potíží, přišlo se jen na tetanii. Dostával často odpovědi, že je mladý a zdravý a jeho praktický lékař se vyjádřil, že je simulant a nechce se mu pracovat, tak to sváděli na psychické potíže.

     Stav se zhoršil v dubnu 2022, kdy byly bolesti 24hodin den co den a stěhovaly se po celém těle. Nezabíraly žádné léky na bolest, dokonce ani ty na předpis (...)! Poslední sobotu v květnu 2022 jsem syna musel pozdě večer vézt na pohotovost do nemocnice, protože bolesti se nedaly vydržet, navíc přestával cítit nohy a ruce, třes rukou byl takový, že se neuměl ani napít, aniž by nápoj nerozlil. Hospitalizovali ho na neurologii a v pondělí mu udělali lumbální punkci. Následující den ho pustili domů. Prvotní výsledek na boreliozu byl negativní. Za tři týdny mu ale volali, že se jedná o přechozenou a neléčenou boreliozu, infekce v pásmu IgG 2,70, protilátky v likvoru 2,08 v IgG, v IgM nic.

    Jelikož měl v těle protilátky, které bývají při borelioze i roztroušené skleroze, nejdřív dostal ATB D.... Žádná pozitivní změna se po jejich dobrání nekonala. Pak dostal 10 infuzí kortikoidů, kdyby to náhodou byla RS. Taky žádná změna. Stav se postupně spíše zhoršoval. Syn celé měsíce jen ležel na lůžku, prakticky od toho dubna 2022. V prosinci ještě zkusili infuzně ATB C....

    Po dvou dnech žádná změna, třetí den se zhoršily bolesti a nastal třes a záškuby celého těla. Čtvrtý den po čtvrté dávce se vše ještě zhoršilo, takže pátý den jsem volala neuroložce, popsala jí stav syna, protože ten nebyl schopný ani mluvit, a ona další dávky ATB zrušila.

    Syn má nadále 24-hodinové bolesti, které vycházejí z pánevní oblasti a vystřelují do nohou a nahoru po páteři až do hlavy a často mu vystřelí až do oka (jednoho nebo druhého), vedou také po břiše přes hrudník nahoru do hlavy. Od dubna do prosince 2022 zažil bez bolesti max. deset minut, a to jen párkrát. Letos se mu už několikrát stalo, že ho to přestalo bolet na hodinu. Zkoušíme všechno možné, nyní chodí i na akupunkturu. Když mu paní doktorka napíchá jehličky, rázem ho přejdou všechny bolesti. Syn prošel všemi možnými vyšetřeními: magnetické rezonance všech částí páteře a mozku - negativní, CT břicha a pánve - negativní, markry na rakovinu - negativní, kolonoskopie a gastroskopie - negativní, srdce - zdravé, urologie - vše OK. Dostal i antidepresiva. Poslali ho k psychologovi - 6 sezení - mírná deprese plynoucí z celkového stavu, který už trvá přes rok. Je toho ještě víc. 1. 8. 2023 test na borélie Elisa protilátky v IgG 5,63 a v IgM 1,46.  

    4. 9. 2023 Boreliová poradna - infektoložka se vyjádřila, že považuje onemocnění za dostatečně přeléčené, protože měl vloni ATB D... a C.... Doporučení - revmatologické vyšetření. Tři lékaři nezávisle na sobě se vyjádřili, že v důsledku boreliozy má syn zablokované nervy a hlavně dráhu žaludku. Užívá Nápoj z pravého ženšenu, Sídlo středu, tinkturu ze Štětky soukenické a nově i z Kotvičníku, Dračí krev, Asea nápoj. Od neurologa párkrát dostal uvolňovač svalů - trochu to ulevilo bolestem. Užíval vitamíny, Coriolus, ayurvédské čaje a další doplňky.

    Ještě jsme nezkoušeli Buhnerův protokol, protože to jsou tinktury a syn měl potíže se střevy a hemoroidy, bolela ho střeva - i když kolonoskopie byla v pořádku. Byla mu doporučena dieta - nic ostrého, alkohol, mléko, bílý cukr, bílé pečivo, rýže, těstoviny. Je zde také problém s mužskou funkcí - dle urologa, androloga, sexuologa to souvisí s následky boreliozy a zablokováním nervů, všechna vyšetření týkající se toho problému jsou v pořádku. Syn má lehkou formu astmatu (teď třeba vůbec nepoužívá sprej a nic se neděje), má tetanii - neuroložka mu předepisuje M..., je alergický na roztoče, pyly některých rostlin, peří, srst koček, peckoviny a mandle. Problémů má syn hodně, ale to Vám řekne sám. Víte, já ho z toho musím dostat! Vždyť je to mladý kluk a měl by pracovat a bavit se a ne být už přes rok na nemocenské a ležet doma, jen občas někam vyrazit, když je mu líp. Budeme Vám oba neskutečně vděční, pokud nám pomůžete tu boreliozu porazit!

    Kontakt na syna: ...

    Moc děkuji!

    S pozdravem...

Datum: 8. 9. 2023 15:39:56

Předmět: Neuroborelioza

    Dobrý den, pane Ing. Rozehnale,

    na internetu jsem články o tom, jak pomáháte lidem s neuroboreliozou, kterou jste si také prošel. Já hledám pomoc pro svého syna (20 let), který má potíže popsané v článcích a ještě řadu dalších. Než se rozepíšu o synových problémech, prosím o zpětnou vazbu, zda e-mail: manta9@seznam.cz je skutečně Váš a zda skutečně pomáháte lidem s neuroboreliozou. Při svém hledání pomoci na internetu jsem už bohužel narazila i na jednoho podvodníka. Chci synovi pomoct a ne mu přidělat další starosti. Děkuji za pochopení.

    S pozdravem a přáním krásného dne...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 08.09.2023 21:15:24. Standardní zlepšení za 4 týdny při plném dodržování doporučených opatření. Předpokládám, že v horizontu dalších 2 měsíců dojde k uzdravení.

Mail: 25. 09. 2023, 21:17

Re: Rada k užívaní produktů Superionherbs

Dobrý večer pane Rozehnal,

  tři týdny Vámi nastavené léčby mám za sebou a jak bylo domluveno posílám informace k probíhající léčbě. Prvních deset dní bylo docela drsných, reakce na podávané produkty byla intenzivní. Silná bolest v levém uchu, které prostupovala až do levé čelisti. Intenzivní bolest, která mě vždy paralyzovala a trvala tak 10min, poté pomalé odeznívání. Vnímám to jako pozitivní signál reakce těla na podávané produkty. Dnes po třech týdnech je reakce těla na podávané produkty o dost mírnější i když stále pociťuji mírnou bolest v levém uchu a levé čelisti.

V oblasti mentální, paměť, koncentrace zlepšení. Bolesti varlat o něco mírnější a né tak časté,ale stále přetrvávají. Stejně tak svalové záškuby a písek v očích se objevují méně častěji. Co se týká únavy a energie tam cítím největší posun, přesto to stále ještě není zdaleka ono. Hodnota PH měřené moči je konstantní na hodnotě 7. Dodržuji Vámi zaslané rady i dávkování produktů + jsem nechal zařazenou i čagu, kterou jsem užíval již dříve a která měla pozitivní reakci těla. Věřím že dosavadní léčba je odražením od dna, vykročení správným směrem a je jen otázkou času než dojde k dalšímu zdravotnímu posunu. Pochopitelně budu rád za Váš názor i případné další rady k probíhající léčbě.

S pozdravem a přáním klidného večera, Jaroslav.....

Co tomu předcházelo:

Datum: 31. 8. 2023 21:11:36
Předmět: Rada k užívaní produktů Superionherbs

    Dobrý den pane inženýre,

    po přečtení vašich stránek "úspěšná léčba" si Vás dovoluji oslovit a poprosit o doporučení při léčbě chlamydií trachomatis, které bych měl mít dle lékařů víc jak dva roky vyléčené. Vychází tak z opakovaných testů, které dle tvrzení lékařů jsou negativní, respektive s hodnotami které jsou prý po prodělané infekci běžné. Jeden z posledních testů který mám k dispozici přikládám.

    Nemohu s lékaři souhlasit a jsem přesvědčen že k vyléčení chlamydií nedošlo. I nadále pociťuji bolesti varlat, zad v oblasti pánevní, urinální diskomfort, svalové záškuby, tiky, trávící a zažívací potíže, občasný pocit písku v očích, únava, malátnost, vyčerpanost bolesti zubů, píchání v uchu, občasné bolesti hlavy, bílý povlak na jazyku,.....atd.

    Během poslední třech let léčen antibiotiky d..., a...., s....., žádný posun k lepšímu, naopak došlo k dalšímu oslabení imunity a spíše zhoršení zdravotního stavu. Při hledání jiné cesty v léčbě jsem zakoupil produkty Superionherbs konkrétně Chagu, Betaglukan, C-MAX, Cordiceps a Enoki.

    Začal jsem užívat ráno a večer v poměru 2*2*2*1*1 v pořadí jaké jsem uvedl. Pociťuji reakci odezvu těla a mírnou změnu k lepšímu, která ve mě probudila určitou naději. Poprosil bych o radu k možné kombinaci přírodních produktů a hub, tak aby léčba chronicity chlamydií byla co nejúčinnější.

    Popřípadě další rady k léčbě. Dočetl jsem že doporučené dávkování je jedna dávka 500 mg na 10 kg hmotnosti. Proto uvidím váhu 84 kg při 181 cm výšky. Z toho důvodu vycházím, že by bylo vhodnější zvýšit dávku. Požádám o vyjádření k užívané kombinaci produktů  Superionherbs a množství, případnou změnu nebo úpravu produktů na základě vašich osobních zkušeností. Uvědomuji si že léčba bude vyžadovat trpělivost a čas a také vyváženou pravidelnou stravu o kterou se snažím dlouhodobě. Pokud by bylo třeba doplnit jakékoliv informace, jsem plně k dispozici na emailové adrese ......@seznam.cz nebo tel. 606......... Předem děkuju za vaši ochotu a čas který nám nemocným věnujete.

    S přáním klidného večera Jaroslav...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci  31. 8. 2023 22:58 (z původního ponechán Cordyceps a C max komplex + doplněny další 3 extrakty). Klient navíc navýšením extraktů o 2 kapsle Čagy denně si způsobil herx reakci, kterou poměrně dobře překonal.

V rámci režimních opatření doporučeny další 3 přírodní přípravky se zaměřením na oči a zažívání.

Každopádně dvojité extrakty z hub Superionherbs nemají v kvalitě konkurenci. Navíc jsou jediné, které mají od roku 2015 zveřejněné Certifikáty, v nichž je uvedeno skutečné množství účinných látek. Smutné je, že to dnešní doby žádná jiná firma neučinila.

Otázkou je, jakou to kvalitu extraktů z hub z Číny vozí?

=================================================

Mail: 18. září 2023, 11:10

Re: BORELIÓZA A ÚSPĚŠNÁ PŘÍRODNÍ LÉČBA - předem děkuji za Vaši pomoc

Dobrý den,

ozývám se po 3 týdnech léčby. Pociťuji zlepšení týkající se bolestí kloubů. Bolesti hlavy a problémy se zrakem již prakticky vymizely. Plánuji v léčbě pokračovat v současných dávkách.

Martina...

Co tomu předcházelo:

Datum: 18. 8. 2023 19:47:36
Předmět: BORELIÓZA A ÚSPĚŠNÁ PŘÍRODNÍ LÉČBA - předem děkuji za Vaši pomoc

    Vážený pane inženýre,
    narazila jsem na vaše internetové stránky a na váš kontakt pro konzultaci.

    Je mi 27 let a od 24.6.2023 mě začaly bolet klouby, začalo to koleny a velmi rychle přešlo v prakticky všechny klouby v těle (kotníky, kolena, kyčle, ramena, lokty, zápěstí, klouby prstů). Jednalo se a doposud se jedná o migrující bolest těchto kloubů. Po odběrech krve vyšla 13.7. pozitivní borelióza (S_Ab/Borrelia b.s.l. lgM 38,25-pozitivní AU/ml,  S_Ab/Borrelia b.s.l. lgG <5,00 -  negativní).

    Dostala jsem antibiotika D... 200 mg 10 tablet. K tomu různé léky na bolest, které však nefungovaly. Po dobrání těchto tablet se potíže s klouby nezlepšily a praktická lékařka mě poslala na infekční oddělení. Druhý den jsem tedy jela na kliniku infekčních nemocí fakultní nemocnice ....... Tam mi byli předepsány další antibiotika + udělány další rozbory krve. Tentokrát  Z... 500 mg 2 tablety denně na 10 dní.

    Během užívání druhých antibiotik se můj stav velmi zlepšil a byla jsem schopná prakticky 100% fungovat. Opět jsem jela na konzultaci na infekční oddělení, kde jsem radostně hlásala zlepšení. Také mi řekli, že podrobnější výsledky krve ukazují Borelozu jako hraniční (S-B burg lgM ELISA: 1,039 - hraniční) a že v tuto chvíli se mnou nemohou více dělat, že se mám dostavit za 2-3 měsíce na další odběry krve. 

     Nicméně zhruba 3 dny po dobrání a po návštěvě infekčního oddělení jsem byla zase na tom stejném.

    Nutno ještě dodat, že hned při prvních rozborech krve mi také vyšla hraniční hodnota S_ANA lgM IF 1:100 (kdy ref. meze je <100) - z toho důvodu mi byla také sdělena pravděpodobnost autoimunitního onemocnění - v tomto ohledu čekám na vyšetření revmatologa, který mě vezme až 15.11.2023.

    Veškeré zprávy Vám zasílám v příloze emailu.

    V současné době tedy dále bojuji s bolestmi kloubů, nejhůře jsou na tom kolena, která mě omezují nejvíce. Dále mám zhruba 2 týdny problém s rozostřeným zrakem, který, jak jsem se dočetla, může být také způsoben touto nemocí. Co se týká únavy, tak se snažím dlouho spát (min. 9 hodin), ale přes den velkou únavu nepociťuji, spíše potřebu odpočinku skrz bolest.

    Bude velice ráda za doporučení léčby, dávkování atd. I přes laxnost lékařů to nevzdávám a bojuji dál. Nechci nic podcenit a čekat na zázrak.

    Velice vám děkuji, přeji krásné dny.

    S pozdravem,

    Martina....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 18. 8. 2023 20:25. 19. září 2023 19:16 odeslány podrobnosti k doléčení a Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty.

========================================================

Mail: 15. září 2023, 13:54

Re: borelioza

Dobrý den, pane Rozehnale,

mluvili jsme spolu cca před měsícem, děkuji moc za všechny rady a recepty a píši, abych dala vědět, jak mi je.

Beru Coriolus, C-max, kurkumin...., dle rozpisu níže.

Byla jsem před týdnem na odběru krve, a dle lékařky mám výsledky lepší (ale bohužel mi k tomu už nedala žádné přesnější údaje).

Na těle mi zůstávají bolestivá (až brnivá) místa, záda u lopatky, za krkem a hrana chodidla, ale asi je to lepší, trochu si člověk zvykne, tak už to tak nevnímám... ale lepší to je.

Taková nepřirozená únava hlavně odpoledne a při chůzi do kopce funím jak lokomotiva... to jsem opravdu nemívala.

Mám otázku k užívání oregánového oleje - v návodu se píše rozředit ve vodě, ale olej se s vodou nesmísí, dala bych ho do lžičky medu, ale o tom píšete, že vůbec není vhodný.  Nějaký tip byste neměl?

Hubnutí - to mi moc nejde, ale chci, tak se snažím.  Jíst třikrát denně a mezi jídly nic mi vyhovuje.

Zásaditost - měřím si pH, no, asi je to lepší než na začátku, ale na doporučené hodnoty se nedostanu, přes 7 ani jednou.

Dýchání - ano, praktikuji občas také, ale je co zlepšovat.

Celkově se kromě únavy a několika bolestivých míst necítím špatně, ale není to úplně ono.  Mám už od začátku potíží (po odeznění horečky) nízkou teplotu, 34,9-35,0.  Myslím, že je to také jedna známka, že něco není ještě ok.  Moje obvyklá teplota je aspoň 36,2.

Budu moc ráda za každou radu, jak proces uzdravení urychlit, ale je mi jasné, že to ještě může chvíli trvat.

Snad ne dlouho.

Děkuji moc

a přeji Vám hodně zdraví a krásný víkend,

S pozdravem,

Ina ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 23. 8. 2023 7:32:47
Předmět: borelioza

    Dobrý den pane Rozehnale,
   našla jsem Vaše stránky a také tuto adresu pro možné další informace o léčbě boreliózy, tak se na Vás obracím a prosím o zaslání bližších informací.

    Borelióza se u mne projevila celkem dramaticky po operaci dělohy, kdy zřejmě stress vyvolaný operací v kombinaci s návratem do pracovního procesu probudil spící borelie k aktivitě.

    Byla jsem na testech a lékařka mi podle výsledků sdělila, že to není nová infekce, ale právě už dlouhodobější.
    Brala jsem 3 týdny D....
    Velké bolesti, pálení různých částí těla (pocit jako popáleniny), zpočátku i horečka 39 stupňů, zimnice... nyní naopak teplota dlouhodobě jen 34,9.

    Nyní jsem 3 týdny po ATB, ale přetrvává pálení kůže a bolesti v těle, hlavně záda a na nohou, únava a mravenčení, až necitlivost hlavně rukou... a celkově se prostě necítím fit.

    K čínské medicíně mám kladný vztah a od firmy Superionherbs již několik let nakupuji, dokonce mám doma některé přípravky (nyní neberu nic, nechtěla jsem to míchat s ATB).

    Děkuji za rady, případně klidně volejte, moc ráda Vás uslyším.

    Ina ...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 24.08.2023 08:41. 15. 9. 2023, 22:01 po telefonické konzultaci upřesněno složení Protokolu... doplněn Cordyceps. Je nutné odkyselit tělo. Klientka se už douzdraví.

U oregánového oleje stačí přidat do vody pár kapek mléka.

======================================================

Mail: 10. 7. 2023, 14:04:28

Předmět: Re: Re: dotaz

    Po třech týdnech užívání doporučených přípravků a dodržování dalších opatření se cítím lépe po fyzické i psychické stránce, už zvládnu větší zátěž, ujdu už tisíc metrů, dýchání je lepší i nervy se zlepšily, usínám už bez prášků, občas mě bolí celé tělo ale už se netřesu.

     Prosím jak pokračovat dál.

     Zdravím vás...

Co tomu předcházelo:

Datum: 8. 6. 2023 17:01:33
Předmět: dotaz

    Dobrý den,

    jmenuji se ...., narozen 1951. Četl jsem Váš článek o borelioze a moc mě to zaujalo.

    Boreliozu mi léčili před deseti lety a potom za tři roky znovu. Myslím, že po přeléčení se už žádné krevní testy nedělaly.

    Byl jsem před šesti lety na operaci rakoviny hrtanu, od té doby nemluvím, patřilo k tomu i ozařování.

    Asi po dvou letech po operaci mě začal bolet krk a bolest se časem zhoršuje. Nejhorší je únava, ujít 500 metrů je energie na celý den, doprovázejí to nervové pocity, nemůžu se na nic soustředit, velký neklid, chvílemi se třesu.

    Občas mě bojí všechny části těla a klouby. Vyzkoušel jsem všechny možné lékařské odborníky, snědl asi tunu léků, ale bez výsledku. Proto se obracím s prosbou o radu, jaký produkt by mi mohl pomoci.

    Děkuji.

    S pozdravem...

Zkrácený Protokol odeslán 09.06.2023 12:24:17. Upřesnění 17.06.2023 18:57:23 - odeslány režimní opatření. Za 3 týdny úžasný pokrok.

========================================================

Mail: 14. 06. 2023, 9:00

Re: Re: neuroborelioza

Dobrý den pane Rozehnal

Tož Vám píši po 14 dnech užívání všech přípravků, jenž jste mi doporučil. Před užívaním jsem vysadil všechnu chemii, co jsem měl a i ty výtažky z bylin.

Můj zdravotní stav se zlepšil. Je pravda, že první 3 dny jsem trpěl-hlavně bolestma kostrče a okolí a kyčlí, byly fakt nesnesitelné a uvažoval jsem si vzít t na bolest, ale odolal jsem a vydržel. Po třetím dnu užívání se bolesti zmírnily.

Dnes Vám píši, že už bez problémů dojdu na wc, dokonce se dokážu projít po vesnici. Sice jen kousek cca 150-200m a chvíli postát, než nastoupí bolesti, pak si na cca půl h lehnu a mohu jít zpátky. O víkendu se chodím koukat na naše děti jak cvičí na hasičské závody (sám děti nemám). Moje chůze se každným dnem zlešuje.  Už jsem i rychlejší než želvy bych řekl.

Též se zmirnili bolesti kolem prostaty, stydké kosti, třísel, podbříšku, střev, zadních i vnitřních partií stehen.

Už jsem dokázal navozit hlínů cca 5 koleček denně po 3 dny. Po každém kolečku jsem musel odpočívat. Nesmím to přehnat na nohách, jinak jsem 2 dny nepoužitelný- osobně vyzkoušeno nechtěně.

Sednout si je stále pro mne nereálné bohužel. Bolesti kolem hráze jsou fakt velké. Včera jsem si zkusil sednout na 5 minut na sedačku, ktérá má měkké polštáře, sic jsem to vydržel, ale od té doby se mi zvětšili bolesti. Takže prozatím to zkoušet ani nebudu.

Večerní horečky ani velké pocení už nemám.

Jo a málem bych zapomněl neustále je mi zima. Včera, ikdyž jsem ležel pod pergolou ale na slunci, jsem přemýšlel o zimní bundě. I v takových vedrech co jsou, jsem oblečený jako eskymák. Teplé tepláky, ponošky mikyna, vesta a někdy i čepice a to bylo u nás 20 přes. V takových teplotách jsem chodil jen nátělník a šortky.

Mám na Vás jednu otázku. Mohl bych si dát občas pivo? Doplnil bych vytamíny B a mám na něj hroznou chuť.

S pozdravem J.....

Co tomu předcházelo:

Datum: 31. 5. 2023, 15:49

Re: Re: neuroborelioza

A tady máme rok 2023. Vynechal jsem myslím ty nepodstatné věci. Posláno také 19 dokumentů.

S pozdravem J......

Datum: 31. 5. 2023, 15:10

Re: Re: neuroborelioza

Dobrý den

Posílám Vám některé dokumenty aby jste si udělal patřičný obrázek postupu mých problémů.

Včera odpoledne mi došli objednané věci, tak jsem je dnes začal používat, jak jste psal v prvním mailu.

k těm mým problémům se přidala ještě bolest břicha uprostřed (jak jsem měl při chlamídii) a jakoby zánět rohožek v očích

Takže celkem mě výrazně bolí kyčle, kostrč, hráz a oči. Ráno je to kolem prostaty, na velkou chodím cca 6x denně a vždy je to jen takové malé nic. Vše je z roku 22

Posláno 19 dokumentů.

Datum: 26. 5. 2023 15:40:06

Předmět: Re: Re: neuroborelioza

    Dobrý den děkuji za přečtení a odpověď, zkusím to objednat. Jinak je mi 35 let a na neurologii mi řekli že si mám vyřídit invalidní důchod. Kontakt přes Skype je možný kdykoliv jsem tam po stejným jménem J....

    S pozdravem J........

Datum: 26. 5. 2023 05:44:04

Předmět: neuroborelioza

    Dobrý den

    Jmenuji se J...... Nevím co mě to napadlo vzít ve 3 ráno telefon do ruky, abych se podíval na léčbu neuroboreliózy a vyběhl mi článek o vás a vašich recenzí. Ale co už za zkoušku nic nedám a zkusím Vám tedy napsat.

    Byl jsem montér a servisní technik výtahů, když lidí nejezdili výtahem my jsme šli a opravovali různé poruchy těchto strojů. Než jsem onemocněl, do 6 patra jsem vyběhl s nářadím cca 30 kg bez zadýchání. Teď sotva ujdu 50 m po rovině a musím si lehnout.

    Před rokem přesně 2.4.2022 jsem měnil střešní krytinu u mé bývalé přítelkyně. Večer už jsem měl horečky ale ještě v neděli 3.4.22 jsem to dodělal ať náhodou nenaprší do sklepa. A to už mi bylo fakt zle. Navštívil jsem tedy patologa (autor má na mysli asi praktika) hned v pondělí. Po prozkoumání mne s ATB (antibiotiky) poslal domů. Takhle jsem k němu chodil měsíc a půl pokaždé s jiným výskytem potíží. Blbě a těžce se mi dýchalo, po dalším týdnu začly bolesti u srdce, další týden opět jsem nemohl dýchat, a do toho dutiny další týden mě chytli ledviny až nakonec to skončilo u prostaty. Zjednodušeně něco se mi honilo celým tělem a po měsíci a půl to skončilo u prostaty. Navštívil jsem tedy urologa a další antibiotika myslím že to byl C. Testován na covid 19 jsem byl do toho měsíce a půl 5x z toho 2x v nemocnici a nic.

    Řekl jsem si ,, tak už je to u spodku, tož to vychčiju a bude to už konečně v pohodě,, .

   Avšak jsem se zmýlil. To mě trápení teprve začalo. Po přeléčení prostaty se mi sic ulevilo, už jsem nečůral ježky, ale zůstala bolest u levého varlete. Jakoby od hráze k němu. Ta se po týdnu tříslama rozšířila k levé kyčli, po dalším týdnu podbřiškem k pravé kyčli, až nakonec ke kostrči. Pomalu ale jistě jsem čím dál tím míň chodil, protože to ,, omlouvám se za slova,, kurevsky bolí, a sedět pro mne byl a je bolestí hodně vyčerpávající. Ale i tak mne doktoři posílali od čerta k ďáblu.

    Nejprve jsem ležel týden ve FN ...... na interně - opět vyšetřen urologem a neurologem nic nenašli. Pak Homeonkologie, také nic. Opět zánět prostaty to už jsem sotva chodil. Tak opět antibiotika, diagnostika chronické prostatitidy, ale nikdo nevěděl proč nemohu sedět ani chodit. Viděl mě chirurg, ortoped, další urolog a už nevím kdo ještě, krve jsem odevzdal jak na jatkách, moč jsem odevzdal v kyblech a nikdo nic.

Jen mi bylo hůř a hůř. Každé vyšetření jsem trpěl bolestma a domů jsem vždy přijel vyřízeny a 2 dny jsem vstřebával bolesti než se daly do nějaké únosné roviny abych mohl opět si někam k doktorovi vyrazit.

    Na každé vyšetření jsem čekal měsíc, 2 a někdy i 3 měsíce než se jim uvolnil termín. Mám za sebou MR bederní a pánevní oblasti, RTG, Sono, CT, PetCT, nikde nic nemohli najít zdravý jak 20-ti letý chlap a v krvi jen se objevili chlamydie (přeléčeny ATB) a mírné zvýšení protilátek na borelii prý takové množství má každý v těle a borelii nemám!!!!. Můj patolog už mě posílal jen na centrum bolesti, tam jsem volal - prý žádné vyšetření jen napsání léků od bolesti (opiáty) tohle rázně odmítám, jsem jim řekl, chci mít čistou hlavu a zavěsil sem.

    V prosinci po čertech jsem od někoho chytil covid 19 vím to i když jsem nebyl testovaný bo jsem přestal cítit. Ale byla to jakákoliv rýmička což běžně člověk chytí kdekoliv.

    V lednu jsem se objednal k neurologovi ať si i on u mne udělá čárku bo to chtěli z úřadu práce, jelikož jsem zažádal o invalidní důchod. Tak jsem vyrazil. Donesl jsem vše co jsem u sebe měl za zprávy od všech doktorů. Po h čtení řekl co s vámi mám dělat? Jste proskenovaný z leva, z prava, od shora dolů, krev nic, moč nic. Sotva chodíte sedět s bolestí, tak ještě nemáte lumbálku. Objednal jsem se tedy na lumbální punkci. V únoru mi tedy dělali lumbální punkci. Čekání na výsledky měsíc. Tam zjistili, že mám borelii ale všechny  nějaké 3 formy. Nevím nikde jsem o tom nečetl nejsem na to studovány. A tak nástup do nemocnice má infekční. Hospitalizovaný jsem byl letos 17.4.2023.

     Po jejich prý úspěšné léčbě 3 týdny jsem odcházel ještě v horším stavu než jsem byl. Už jsem nedokázal sedět a chodit s velkými obtížemi. Týden před propuštěním jsem jim to říkal, prý je to následek té neuroborelioza. Propustili mne avšak hned jsem zamířil na urgent jelikož každým krok byl pro mne utrpení. Vzali mě na chirurgii- udělali RTG, Sono prst do řitě (to už jsem brečel bolestí) a převezli mě na neurologii nebyl jsem schopen chůze. Po týdnu opět nějakých sraček do žil hlavně na bolesti mě udělali MR pánve a nic se zase nenašlo. Tak mne propustili z nemocnice v ...... Bohužel sanitkou v leže bo sednout si je pro mě utrpení a chodit také.

    Takže výsledek rok neléčené neuroboreliózy je chronická prostatitida, bolesti kyčlí, kolem kostrče, hráze, podbřišku, zadních a vnitřních partií stehen. Zjednodušeně celá pánevní oblast, k tomu mám pískání v uších, a začínají bolesti okolo jater. Beru prášky na bolesti G. a Z. Před týdnem jsem dostal kontakt na  pí. Podhornou z Brodku u Konice (kousek od nás) a ta mi poslala nějaké výtažky z bylin.

    Poslední klíště jsem měl 5.6.2021 bez nějakého průvodního jevů (skvrna, bolesti kloubů atd). do 2.4.22 naprosto zdravý. Momentálně po roce ležení vážím 124 kg, 176cm. Vím že je to blbě, ale i když jím méně než jsem chodíval do práce, tak mne chybí pohyb.

     Dokážete mi něco doporučit? Můj telefón je 7......., ale mám špatný příjem, u nás je blbý signál na jakoukoliv síť co je v ČR. Proto lepší napsat na mail jenž je ......

    Děkuji za ochotu tohle přečíst.

    S pozdravem J........

Zkrácený "Protokol - B" odeslán po telefonické konzultaci 26.05.2023 13:34:00.

Tento klient je můj nejpostiženější od roku 2012. Je na tom zdravotně hůř, než jsem byl já. Navíc má cca 50 kg navíc. Docela jsem měl obavy, co nastane po nasazení Protokolu, třeba herx reakce. Naštěstí je to v pohodě a za 14 dnů došlo k výraznému zlepšení. Mám ohromnou radost. Z adepta na plný invalidní důchod se pravděpodobně stane zdravý člověk a já budu moci stále tvrdit, že se nestalo od roku 2012, že se někdo z boreliozy,  chlamydiozy... neuzdravil.

Od klienta jsem obdržel celkem 38 dokumentů, týkající se jeho léčby za roky 2022-2023. V celém období se prolíná trvalá pozitivita v IgG hodnotách na 3 typy borelií, přičemž nejvýraznější byla a je Borrelia afzelii, hodnota přes 6, druhá Borrelia burgdorferi. Pozitivní  IgM hodnoty  na borélie nezjištěny a lumbální punkce údajně neg. Zánětlivý faktor CRP (norma do 5) po celou dobu nadlimitní. 3.5.2022 - 11,34. 1.7.2022 - 40,5. 6denní hospitalizace 15,8 - pokles na 11,9, propuštění 29.8.2022. 5.3.2023 CRP 10,4.

7.7.2022 diagnostikován Non-Hodgkinův lymfom dg. C 859 - asi se spletli, onkologická léčba nezahájena.

Co mě překvapilo u klienta byly leukocyty (bílé krvinky). V roce 2022 v normálních hodnotách, ale 22.2.2023 mini překročení na 10,06 (norma do 10), ale 5.3.2023 už 11,97. Takže tělo klienta se začíná bránit, ale lékaři to vzdali, protože ortodoxní antibiotika selhala, tak mu předepsali 2 léky na bolest. Každopádně za jeden rok stál klient zdravotní pojišťovnu nemálo peněz. No, a v rámci prvního hovoru mně klient sdělil, že mu bílé pláště předepsali na bolest 3. lék.

Ještě mu měli poradit, aby se vydal do Pelhřimova... ve Vesničce střediskové.

Bílý plášť - "mírné zvýšení protilátek na borelii prý takové množství má každý v těle a borelii nemám!!!!" Borrelia afzelii IgG přes 6 nemá každý a není to normální. To je zvýšení pane "expert" cca o 500% nad horní povolené rozpětí. Strop 1,1. Borelie afzelii 6,820, B. burgdorferi 2,.. B. garinii 1,830 - vše IgG - odběr 3.5.2022.

Lékaři, když neví, tak mají tendenci situaci zlehčovat, někdy i pacienta zesmněšňovat nebo bezdůvodně posílat pacienty na psychiatrii.

Jinak se u klienta také objevila chlamydie pneumoniae, jako u mě v roce 2007. Němci již tehdy uváděli - kdo má chronickou boreliozu, tak má v 80 % pozitivní chlamydii pneumoniae. A to je pěkně svinská bakterie.

==========================================================

Datum: 12. 5. 2023 9:27:10

Předmět: Re: Dávkování Cordyceps + Hericium + vit C komplex

    Dobrý den, pane Rozehnale,

    rozhodl jsem se užívat dále jak Cmax tak Curcumin,...asi to noční buzení a vše co se děje má spojitost s vylučováním škodlivin z těla.

    Můžu zásadně řící, že zmizely záškuby svalstva, bolesti kolenou při chůzi do schodů, bolesti ramen, exémy na nohou. Jak jsem psal, že mám nutkání na močení, to již není, zcela pominulo. Cítím se nejlépe za posledních 30 let!

    Jediné co potřebuji je zlepšit spánek.

    Melatonin jsem si nechtěl dávat a to vzhledem k tomu, že dnes v noci jsem se vzbudil po 5hod spánku a pak když jsem ulehnul, tak jsem opětovně usnul. Občas se stalo, že jsem neusnul, ale většinou usnu a pokračuji ve spánku dál.

    Před spánkem používám tyto brýle proti modrému světlu. https://www.brainmarket.cz/…or/

    Po ulehnutí usínám okamžitě a pak to probuzení po 5hod spánku, je takové zvláštní, jako pomalé probouzení-plíživé, jako by jsem již měl vstávat, ale chce se mi spát....

    Vyzkouším Melatonin asi teď o víkendu,....Děkuji.

    S pozdravem.....

Co tomu předcházelo:

Datum: 10.05.2023 08:15

Předmět: Re: Dávkování Cordyceps + Hericium + vit C komplex

add: stolice pevný tvar, oči - výraznější barvy duhovek, bělmo bělší, fitko 3x /týden. Piju jenom čistou vodu, občas ráno čaj. Libido-erekce jsou skvělé.

Dýchání je dokonalé, pocituji to při ranní meditaci, když dělám dýchací cvičení. Občas si odkašlu, ale málo v porovnání z dřívější dobou.

S pozdravem...

Datum: 10.05.2023 08:02

Předmět: Re: Dávkování Cordyceps + Hericium + vit C komplex

Dobrý den, pane Rozehnale,

píšu s odstupem 3 měsíců.

Stěhovavé bolesti ustaly, bolest ramene jak pravého i levého odezněla před 3 dny. Praskání v kolenou - odeznělo. Občas mi praskne ale jen jednou, a pak již při dalším-druhém podřepu nic. Občasné záchvevy různě po těle ve svalech ustaly.

Krátkodobá pamět je lepší, ale vzhledem k tomu, že nemám ucelený spánek, tak je to nic moc.

Kvalita zraku se zlepšila (lepší ostrost vidění, lepší vidění i za šera, dávkuji koloidní stříbro dle doporučení.), ale taky to záleží na kvalitě spánku.

V roce 2004 jsem měl i Chlamídie, pak jsem bral tablety, to již nevím jaké a pak kontrola a vše bylo OK. Píši to z důvodu ať jste informován.

Cítím se lépe ale v případě uceleného spánku, jsem úplně a zcela jiný člověk (sebejistý, zdravé sebevědomí, rozhodnost, pokora atd....).

Stalo se mi, že jsem spal dvě noci za sebou pokaždé 7,5hod., nyní jsem spal 5 1/2 hod a dostanu budíček ca kolem 03:10hod. Nevím proč se budím, ale pak samozřejmně jdou automaticky na WC.

V současné době jsem účelově vysadil C max a curcumin a to z toho důvodu, že pokaždé když jsem jej dávkoval, tak jsem měl na obličeji vpravo pod pravým okem na pravé straně červené fleky, které se mi vždy stávali když jsem byl něčím předávkovaný a tělo - ledviny to v noci vylučovaly a mě to budilo.

Dávkuji Coriolus 2-0-0,  Cordyceps 2-1-0, Hericium 0-1-2. Doporučíte nějaké změny (přidat, odebrat) s cílem docílit uceleného spánku 7 a vice hodin?

Děkuji

S pozdravem...

Datum: 13. 2. 2023 13:54:16
Předmět: Re: Dávkování Cordyceps + Hericium + vit C komplex

    Dobrý den,

    Současný zdravotní stav: lepší krátkodobá paměť, lepší spánek (6h nepřetržitý spánek), lepší zrak, lepší psychická pohoda, stěhovavé bolesti zdá se, že hodně odezněly, klouby nohou se hodně zlepšili, časté nutkání na malu (WC) zcela odeznělo, tinitus přetrvává, ale v menším síle.

    Chci objednat další sadu Cordyceps + Hericium + vit C komplex, Curcumin.

    Chcete dělat nějaké dodatečné změny v seznamu používaných produktů-?

    S pozdravem....

Datum: 18. 1. 2023 11:37:47

Předmět: Re: Dávkování Cordyceps + Hericium + vit C komplex

    Dobrý den,

    - tinitus v levém uchu pociťuji nadále, ale jinak než tomu bylo dřív, slabší praskání v pravém a vrzání v levém kolenu při podřepu, občasná bolest mozku-hlavy která ihned p 1-2s odezní, občasná mozková mlha, pozoruji ještě částečně rozostřené vidění při čtení (dávkuji koloidní střbro dle dopručení), po ca 1,5 týdnu užívání vznikl na zádech u pravé lopatky červený bolák o průměru 1cm s ložiskem nažloutlé vody, v pondělí tento týden zarudlý nos v pravo zvenčí u nosní dírky s otevřenou kůží-jako opar ale nebyl to opar (výtok zažloutlé vody), nyní sklidnění v místě-rána se hojí

    - stěhování spirochet (kmitání lýtka levé/pravé nohy) při ulehnutí ke spánku již nepozoruji, bolesti ramenních kloubů i při záťěži se zlepšily-dá se říci, že skoro zcela vymizely, pociťuji že se něco v mozku děje.

    Celkově mám pocit, že jsem nyní v zlomovém bodu-fázi přechodu a razatního zlepšení zdravotního stavu po X letech.

    Mám lepší kvalitu pleti, pleť je hladká, oční bělmo je bělejší, nárust vitality, zdravější a jistější sebevědmí, erektilní funkce se zlepšují.

    Cítím se celkově lépe, nemám potřebu jíst sladké. Při usednutí již neklepu nohou-nohama jako tomu bylo dřív.

    S pozdravem...

Datum: 17. 1. 2023 6:25:42

Předmět: Re: Dávkování Cordyceps + Hericium + vit C komplex

    Dobrý den,

    souhlasím, vynechávám zcela veškerou suplementaci, mimo Protokol.

    Nadále pokračovat v nastaveném dávkování níže, anebo je potřebná změna v dávkování?

    Započetí dávkování 28.12.2022.

    Coriolus 2-0-0, Cordyceps 2-1-0, Hericium 0-1-2, C-max komplex 1-1-1.

    Kurkumin 0-2-2 při obědě a večeři.

    Děkuji

    S pozdravem....

Datum: 5. 1. 2023 10:26:30

Předmět: Re: Dávkování Cordyceps + Hericium + vit C komplex

    Dobrý den,

    včera jsem měl nejkritičtější den od doby co užívám (28.12.2022) houby.

    Dal jsem si adaptogen Sibiřský ženšen a pak na oběd Rozchodnici růžovou a na spaní hořčík 1 kapsli. Dnes je to lepší v porovnání ze včerejškem,

    spal jsem do 05:00hod 05.01.

    Kdy počítáte, že navýšíme Cordyceps + Hericium na 8-9 kapslí?

    S pozdravem....

Datum: 27. 12. 2022 10:13:02

Předmět: Dávkování Cordyceps + Hericium + vit C komplex

        Dobrý den, pane Rozehnale,

        Trpím stejnými příznaky které jste popsal: tinitus, chabá krátkodobá paměť, občasné záškuby svalstva hlavně při ulehnutí k spánku, únava, mozková mlha, rozostřené vidění, nedokážu se koncentrovat, buzení ve spánku.

        Rozhodl jsem se pro nasazení Cordyceps + Hericium + vit C komplex.

       Přečetl jsem si Vaše doporučení ohledně dávkování:" Terapeutická dávka ve výše odkazované certifikované kvalitě Cordycepsu a Hericia se osvědčila až na 50 mg na 1 kg hmotnosti (1 kapsle na 10 kg) v součtu obou produktů denně. Standardně většinou platí poměr Cordyceps:Hericium 2:1.

        https://www.uspesna-lecba.cz/lymska-borelioza/osvedcena-kombinace-pro-lecbu/

        Moje hmotnost : 82-84kg

        Múžu dávkovat:
        1) 3 kapsle Cordycepsu a 2 kapsle Hericia na jednou ráno na lačno a pak 2 kapsle Cordycepsu a 1 kapsli Hericia před obědem? (celkem 5+3kapsle/den)

        anebo lze dávkovat i

        2) 5 kapslí Cordycepsu a 3 kapsle Hericia na jednou ráno na lačno?

        můžu dávkovat i o něco více než je má skutečná váha? T.j: 6 kapslí Cordycepsu a 3 kapsle Hericia na jednou ráno na lačno anebo raději toto množství rozdělit na 2x?

        3) lze užívat vitamín C max komplex současně s Cordycepsem + Hericiem? Jaké množství?

        Děkuji

        S pozdravem....

Datum: 23.12.2022 11:40

Předmět: Re: https://www.uspesna-lecba.cz/…hi/

Dobrý den,

Pocity mnou popsané níže doplním:

- mozková mlha

- únava

- nekvalitní krátkodobá paměť

- rozostřené vidění

- tinitus

- občas zaškubání nohy v lýtku při ulehnutí ke spaní, ale.záškub jsem již delší dobu nepozoroval vzhledem k asi vysokým dávkám vit C ph neutrál který užívám a sučasně rán piju na lačno čaj ze šalvěje a Ginkgo biloba (střídám je)

- nekvalitní spánek-jednou za noc se vždy vzbudím.

Dnes jsem si objednal CORDYCEPS + HERICIUM + C max komplex a potřebuji radu.

Je mi 57let, vážím 82kg.

Jak dávkovat?

Cordyceps 5 kapslí   +   2-3 kapsle Herium   denně na lačno ráno 20 min. před jídlem?

C max komplex - jak dávkovat, kdy?

S pozdravem....

Datum: 23.12.2022 08:31

Předmět: https://www.uspesna-lecba.cz/…hi/

Dobrý den,

přečetl jsem si Vaše slova:" ...od šílené únavy, tinitus, záškuby svalstva až po rozostřené vidění."

Nyní užívám vysokén dávky vit C (8-9g) který si sám vyrábím, rána na lačno piju Šalvěj lékařsku a střídám to s Ginkgo biloba a to za účelem detoxikace mozku,

Užíval jsem i Kurkumu k detoxikaci mozku (Viridian, Curcumin Complex), Sibiřský ženšen, Ashwagandha, Rhodila Complex, ale přestal jsem, protože mi to snižovalo LDL choleserol.

V noci se budím ca v tomto rozpětí 01:30-02:00hod, pak po návratu z WC opětovně usnu.

Stalo se mi i to, že jsem spal v celku 7:30h a to bylo minulý týden z neděle na pondělí.

Jinak mám tinitus již 21let, rozostřené vidění a občas záškuby svalstva, a jsem unaven.

Týče se Borélií, tak jsem byl na odběr kapky z krve a následně jsem užíval vysoké dávky vit C a pomohlo to.

Nicméně nemám kvalitní spánek.

Dokážete účinně pomoci?

S pozdravem...

Protokol "A" odeslán 27.12.2022 12:53. Doplnění Protokolu: 13.02.2023 17:50.

=============================================================

Mail: 11. 3. 2023, 23:58

Re: Borelioza - co zakoupit - léčebný protokol

Dobrý den pane inženýre,

v pátek 10.3. tomu bylo právě 14 dnů, co jsem zahájil Vámi doporučenou léčbu boreliózy.

Píšu tedy, jak jste říkal, abych se ozval.

Aktuální stav: bolesti hlavy odezněly, už nejsou ani "záchvěvy". Stěhovavé bolesti kloubů rovněž nezaznamenávám. Bolest za očima nebo v levém uchu, není. Únavu nepozoruji, spíše dostatek energie.

Krátkodobá paměť se pomalu zlepšuje. Jediné co pozoruji, je občasné pískání v levém uchu, odezní po pár minutách. Cca 2x denně.

Mám tedy upravit dávkování? Nebo pokračovat v protokolu, jak bylo doporučeno.

Děkuji Vám za vše.

Se srdečným pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 21. 2. 2023 0:57:41

Předmět: Borelioza - co zakoupit - léčebný protokol?

Dobrý den pane Rozehnale,

rád bych se před nákupem přípravků poradil, jakou kombinaci a optimální dávkování zvolit.

Ve stručnosti: muž, 48 let, váha 76 kg, výška 179 cm. Bývalý sportovec, ale nyní jen rekreačně.

Borelioza již podruhé v životě, nyní však daleko horší průběh. Zjištěno v lednu z krve, aktivní protilátky. 2x Klíště v srpnu, bez příznaků, bez pozorovatelné reakce.

Nyní zřejmě druhá fáze nemoci.

září - nyní, bolesti kloubů, ramene, zad, stěhovavé... klasika. Rameno postiženo nejvíce, zde bolest zůstává trvale, omezena hybnost.

Největší problémy jsem měl s bolestí hlavy, cca od 4. ledna - 8 února, šílené bolesti levé strany hlavy, vycházející od cca 2. obratle v zátylku do horní části hlavy, levého oka a levého ucha. Jediná úlevová poloha byla vleže na zádech s hlavou v mírném záklonu.

Po zjištění LB nasazena antibiotika 20 dnů + následně ATB na 3 dny proti chlamidiím.

Bolesti hlavy prakticky odezněly, jen při stresu a dlouhodobém předklonu je cítím. Nicméně stěhovavé bolesti kloubů přetrvávají. Únava spíše mírná, nepociťuji zásadní omezení.

Mám prosím koupit základní kombinaci 3 přípravků, nebo byste doporučil něco přidat?

Moc děkuji.

Se srdečným pozdravem...

Protokol odeslán 21. 2. 2023 20:25 (doporučeno 5 přípravků). "Rameno postiženo nejvíce" - zjištěno prasklé kloubní pouzdro.

=====================================================

Mail: 20.2.2023, 14:46

FW: Výsledky

Dobrý den,

Mám vynikající zprávu, v příloze zasílám  výsledek  krevního testu našeho německého ovčáka a velmi děkuji. Ještě doléčit kulhání a budu nesmírně spokojen. Hlavně Vám chci tímto za vše poděkovat.

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 9. 1. 2023, 14:22

RE: Annaplasma

Dobrý den,

Prosím Vás o informaci, jak máme pokračovat v užívání Coriolusu u našeho NO. Budeme končit s 3 balením a chci se zeptat, jestli nemáme udělat přestávku a popř. jak dlouhou. Koncem ledna jdeme na odběr krve kvůli Annaplasmě. Současné dávkování: Coriolus 2-0-2, Curcumin 0-0-2, Alavis Celadrink 1-1-1. zde se chci zeptat, jestli můžeme dávat vyšší dávku, protože rozcházení ještě není dobré, prvních 3-5 kroků  kulhá na levou zadní nohu. Děkuji.

S pozdravem...

Datum: 7. 11. 2022, 21:14

Re: Annaplasma

Dobrý den,

Děkuji za zavolání informací na léčbu Coriolusem, ale nezapamatoval jsem si pořádně dávkování. Podle návodu má brát 4 tablety/den. Mluvil jste až o 6 tabletách , ale zapomněl jsem, jak dlouho.  Mám prosbu, můžete mi doplnit dávkování Coriolusu , Cordyceps (kdy ho nasadit) . Máme ještě na 5 dnů ATB, jak brát Coriolus s ATB a Cordyceps. Jak dlouho brát C+C a potom, čím doléčit. Prosím o rozpis dávkování. Pejsek váží 35 kg. Hlavně jestli  mohu obě C+C  dávat, když dobírám ještě ... (steroid), přibližně jestě 3 týdny.  

Coriolus dnes dorazil a večer už dostal tabletu.

S pozdravem

Datum: 3. 11. 2022, 14:14

Annaplasma

Dobrý den,

Četl jsem Váš článek na stránkách “úspěšná léčba.cz“ o léčení boreliozy. Je možné se na Vás obrátit také ohledně léčby pejska NO - 7 let, u kterého už rok a půl bojujeme s nemocí Annaplasma. Podle veterinárních lékařů je tato nemoc velmi podobná Boreliose.  V současné době končíme další léčbu ATB (D... 200 mg) v dávkování 2-0-2. + P... 10 mg, ½ tablety denně. Pes již přestává  přijímat potravu a hlavně pije-chodí hodně čůrat, průjem nemá. Přestávám věřit , že  neustálé léčení ATB povede k uzdravení, protože už máme  4.  ATB. Používal  jsem také bylinku Štětku , ale je asi slabá + je v alkoholu. Začátkem září měl podle laboratoře  90 titrů, údajně hodnota aktivity nemoci. Budu rád, když  mi pomůžete, abych mohl pejskovi ulevit a ne ho pomalu zabíjet.

S pozdravem...

Dávkování upřesněno 7. 11. 2022, 22:13 - Coriolus denně 6 kapslí 10 dnů, potom trvale 4 kapsle a později přidán Kurkumin 4 kapsle denně. Prostě úžasný čínský a italský extrakt, které uzdravují nejen lidi, když selhávají antibiotika.

V lednu 2023 (kulhání) doporučeno doplnění Boswelie 2 kapsle denně k Celadrinu.

Se souhlasem majitele pejska uvádím kontakt pro případné dotazy: cink.lubomir@gmail.com

=====================================================

Mail: 20.2.2023, 07:45

Předmět: borelioza

Dobrý den pane Rozehnal. Píši Vám kontakt na manžela ... Uběhly již 3 týdny. Z mého hlediska pozorovatele je změna nesmírná. Manžel již nespí přes den a nabývá zpět energii. Sem tam posmrkává, ale už to nemá takzvaně v očích. Musím říct, že jsme už přestávali doufat. Za tři týdny taková změna!!! Já osobně jsem Vám nesmírně vděčná za Vaší práci a podporu a vím jak je cesta k úspěšné léčbě často nesmírně dlouhá, těžká a klikatá. Píši Vám můj názor, protože manžel je méně emotivní a výřečný v tomto směru. Zatím mnohokrát děkuji a těším se na další komunikaci s Vámi s pozdravem Zuzana...

Co tomu předcházelo:

Datum: 23. 1. 2023 11:40:41
Předmět: Re: borelioza

    Mockrát děkuji, produkty jsou objednány. Pak se ozve. Budeme doufat že to pomůže přeji pěkný den s pozdravem Žaneta Žourková. Jen takový dotaz užívá druhým měsícem tinktury te echynacei a štětky má užívat dále nebo máme nyní vypustit?

Datum: 20. 1. 2023 18:31:45
Předmět: borelioza

    Dobry den, dostala jsem na Vás email. Prosim moc o radu jak na pozdě zajištěnou boreliozu. Manžel 53 let, 5 měsíců má strašnou únavu musi spat i přes den a ma neustale rýmu a skleněné oči a do prace nechodi. Marodi. Užívá druhým měsícem tinktury echynacei a štětky. Uvítáme jakoukoliv radu. Dekuji s pozdravem Zuzana ...

Protokol "B" odeslán 21. 1. 2023 19:28:53. Tinktury echinacei a štětky doporučeny vyřadit. Na základě telefonické konzultace 20.2.2023 - subjektivní zlepšení zdravotního stavu o 60 %, klient pocitově cítí již možnost nastoupit do práce. Protokol 20.2.2023 doplněn o režimní opatření.

=================================================

Mail 7.2.2023, 15:14

Re: léčba boreliozy

Dobrý den.

Po třech týdnech užívání dle zaslaného protokolu následující stav. Únava již není tak velká, zvládnu jít bez opory holí cca 1 km. Stěhovavá bolest zmizela. Přetrvává jen bolest za kolenem levé nohy a mravenčení silné v levém chodidle + pocit chladu v levém chodidle. Bederní páteř uvolněná, ale po kratší chůzi začnou bolet bedra. Není to už ale palčivá bolest jako dříve. Ruce přestaly brnět. Jsem pořád zahleněn bez rýmy a kašle.
....

Co tomu předcházelo:

Datum: 10. 1. 2023 13:14:14
Předmět: léčba boreliozy

    Dobrý den, je mi 73 let, před 10 lety jsem prodělal boreliozu. Léčba tehdy začala až po třech měsících a po mé neustávající urgenci. V první fázi klasika antibiotika bez velkého úspěchu. Po té léčba v .... na infekční klinice. 14 dní antibiotických infuzí co 4 hodiny. Po propuštění snížená hladina protilátek na polovinu.

    Kontaktoval jsem Dědka kořenáře (Břetislav Nový). Ten mi doporučil Chlamydyl Extra, ostropestřecovou kaši a další bylinky. Po půl roce měsíčních kontrol  v nemocnici byla hladina protilátek neměřitelná. Pan primář mi řekl, že mne nemohly žádné bylinky uzdravit. Já vím ale své.

    Nyní po 10 letech po prodělaném bezpříznakovém kovidu se mi objevila tachykardie, únava, zablokovaná bederní páteř, stěhovavá palčivá bolest kloubů a svalů. Po návštěvě neurologa následovaly kapačky na uvolnění, CT, Magnet, PRT. Po čtyřech měsících mi konečně nechal udělat krevní rozbor. A byly tam opět borelie i s chlamydiemi. Brní mne ruce i nohy, jsem celý roztřesený. Prosím o doporučení užívání přírodních přípravků. Do nemocnice se mi znovu nechce.

    Ondřej Z. 7........

    děkuji

Zkrácený Protokol-B odeslán po telefonické konzultaci 10. 1. 2023 18:42:27. Na základě následného mailu (klasické zlepšení) doporučeno dávkování ponechat a přidat režimní opatření, odesláno 7.2.2023, 20:57.

===========================================================

Mail 26.1.2023, 9:20

Re: LB - stav po 3 týdnech užívání doplňků

Dobrý den, pane inženýre,

ozývám se dle domluvy, i když trochu se zpožděním, přípravky beru dle protokolu od Vás od 30/12 dosud.

Po jejich nasazení na konci roku jsem pocítila výraznou úlevu asi do 4-5 dnů od zahájení užívání; záda v bederní oblasti přestala bolet úplně (!), loket je stále beze změn - ale jen velmi mírné potíže (někdo by tohle možná ani neřešil); únava také odezněla.

Podotýkám na okraj, že s loktem jsem byla na RTG, zpráva ze dne 23/1 uvádí: "projevy arthrozy loketního kloubu naprosto minimální...", loket jinak bez patologického nálezu.

Výsledky posledních odběrů na Borellie v prosinci byly opět pozitivní, i když došlo ke snížení hodnot IgM i IgG.

Odběr 20/12:  IgG ELISA: 3,52, IgM ELISA 1,64.
Odběr 27/10   IgG ELISA: 6,38, IgM ELISA: 1,93.

Dle odběrů ze dne 20/12 bylo i CRP mírně zvýšené (6,5); testovaly se i Chlamýdie : všechny tři hodnoty ovšem pod hraniční mezí (0, něco). Ostatní (ASLO): vše v normě.

ATB mi v prosinci předepsána nebyla, přestože jsem dr. informovala o úporné bolesti bederní části zad (připadalo mi to jako nějaký houser); dle slov lékaře nejsou další ATB indikována (?). Dr. mi stran dalšího postupu navrhl, že mi může vystavit případně doporučení na neurologii a poté případně i na infekční lékařství, budou-li potíže trvat a budu-li chtít. Zatím jsem to nevyzvedla, když akutní potíže ustoupily.

Úleva tedy nastala a to významná (po doplňcích), nicméně krátce po zaznamenání výrazné úlevy jsem po novém roce prodělala ještě COVID (pozitivní domácí test, očkovaná nejsem, a to už podruhé - poprvé COVID před 2 lety).

Přípravky jsem užívala i během COVIDU, myslím, že mi taky dost pomohly (vystřídali jsme se doma všichni a manžel musel brát ATB).

Objednala jsem si už další balení C-max komplexu a Kurkuminu a zatím pokračuji v užívání stále stejným způsobem.

Připadala jsem i nějaká další režimová opatření (např. infrasaunový oblek 2-3x týdně, do pitného režimu jsem zařadila 1 sklenici denně s jedlou sodou, snažím se večer už nejíst, zvládla jsem i procházky 5-6 km s kočárem).

Objednala jsem si teď i Fenuprin a Chitomax, protože bych aspoň něco chtěla zhubnout. Přišlo to včera, s užíváním posledních 2 uvedených přípravků jsem ještě nezačala.

Takže tolik v kostce aktuálně o mně. Za Vaše doporučení i přípravky jsem velmi vděčná, přípravky mi pomohly skoro zázračně a šířím se o nich dál v rámci širší rodiny...

Tlf. na mne je: 7......... Budu ráda, jestli se ozvete s dalším doporučením a děkuji Vám předem a moc.

S přáním všeho dobrého a ještě jednou velký dík!

Mgr. Jana...

Co tomu předcházelo:

Datum: 30. 12. 2022 19:52:35

Předmět: Re: LB - dotaz, prosba (optimální dávkování doplňků)

    Dobrý den, pane inženýre,

    děkuji Vám velmi za informace, zahájila jsem užívání, ozvu se za 2 týdny.

    S přáním všeho dobrého...

Datum: 25. 12. 2022 22:12:58

Předmět: LB - dotaz, prosba (optimální dávkování doplňků)

    Pane inženýre, dobrý večer,

    dovoluji si Vás oslovit s prosbou o radu, četla jsem Vámi publikované zkušenosti s léčbou LB na webu uspesna-lecba.cz

    V červnu t.r. mne něco štíplo na dovolené u moře v Chorvatsku. Následně skvrna v místě bodnutí se držela několik týdnů. Poté lékař a odběry potvrdily pozitivní borélie (IgM i IgG). 3 týdny jsem brala v srpnu t.r. antibiotika - K..... (2x denně 500 mg). D... mi lékař nedal, kontraindikováno při kojení. Subjektivně jsem v létě neměla vážnějších potíží - snad jen lehké brnění horních končetin jsem zaznamenala, k lékaři jsem šla, protože mne spíš znepokojila dlouhotrvající skvrna po štípnutí. Po vybrání ATB skvrna ustoupila a zdálo se mi, že jsem bez potíží.

    Kontrolní testy po 3 měsících - v listopadu t.r. - znovu potvrdily pozitivní borélie (IgM - došlo ovšem snížení, ale laboratoř krevní nález v poznámce přesto i tak hodnotí jako "trvající akutní infekci s možností terapie ATB dle klinického stavu", IgG jsou v listopadu zvýšené oproti stavu v srpnu. Další ATB mi zatím předepsána nebyla, praktický lékař uvedl, že došlo k výraznému snížení IgM, IgG jsou údajně dlouhodobé protilátky a nic nevypovídají o skutečném aktuálním stavu s tím, že ještě vyčkáme pro případnou další ATB terapii. Výsledky 3. odběrů, realizovaných ještě před Vánocemi,  mají být příští týden, zda-li bude vůle mi předepsat další ATB,  nevím. ...Testy lékař navíc ještě rozšířil i o chlamýdie, ASLO, CRP a revmatoidní faktor (zmínila jsem mu při poslední návštěvě potíže s loktem od podzimu).

    Nicméně začínám mít zásadní subjektivní potíže... Od podzimu pozoruji bolest pravého loktu, nic dramatického, ale stabilní zatuhnutí. Někdy to bolí víc, jindy méně. Bez jakékoliv úrazové či námahové příčiny, pomohl mi kostival, loket se dost zlepšil, ale úplně o.k. to není, ale kvůli tomu bych Vám asi nepsala.. V posledních 2 týdnech (až po poslední návštěvě u lékaře) mne ovšem překvapila opakovaná doslova urputná bolest bederní páteře...prakticky zničehonic. Poprvé to odeznělo asi po 3 dnech (aplikovala jsem ještě ten den tělové svíce, biolampu a na noc bandáž z kostivalu); téměř úplně to přešlo - ale teď asi po 10 dnech mám znovu akutní potíže - zase výskyt zničehonic, trvá to už 3 den a zatím se mi nedaří, aby to povolilo...Kdybych chodila do práce, nejsem prakticky absolutně schopna (naštěstí jsem s malou ještě doma).

    Podotýkám, že jsem až do teď byla v relativně dobré kondici, s ničím se dlouhodobě neléčím, žádné léky neužívám; snažím se o sebe v rámci možností starat. Je mi 37 let a mám 3 letou dceru, kterou ještě stále doplňkově kojím.

    Chci si objednat Vámi doporučený CORDYCEPS, HERICIUM a C-MAX KOMPLEX; zaujalo mne i rdesno. Vcelku pravidelně užívám: lipozomální vitamín C, kapky z grepu, dlouhodobě beru Bioaktivní Pycnogenol; příležitostně dle potřeby i koloidní Ag; téměř denně piju kopřivový a zelený čaj, dodržuji pitný režim (čistá voda, bylinkové neslazené čaje).

    Mám cca 64 kg a 164 kg, byla bych Vám vděčná, kdybyste mi poradil optimální dávkování vzhledem k výše popsanému.

    Děkuji Vám předem a velmi za čas, který věnujete mému e-mailu i případnou odezvu. Omlouvám se, pokud jsem Vám nějak zahltila informacemi, snad to píšu vše dostatečně srozumitelně.

    S přáním všeho dobrého

    Mgr. Jana.....

Protokol - B odeslán na základě popisu zdravotních obtíží 27. 12. 2022 20:19:53. 27. 1. 2023, 12:25 odeslán po telefonické konzultaci (klientka se cítí zdravá) Protokol pro prevenci.

=======================================================

Mail: 24.1.2023 11:42

Předmět: Borelioza

Dobrý den, jsem lékař, od 8/2021 mám boreliózu a každých půl roku recidivy, kde antibiotika mají jen dočasný efekt a spoustu vedlejších účinků. Už jsem si něco o tom za těch 1,5 roku stihla zjistit a vím, že bohužel tradiční medicína je v tom bezmocná. Jako lékař si mohu představit co bude když cestou velkých dávek antibiotik půjdu dál…

Objednala jsem si u Vás houby a spolu s úpravou životosprávy zkusím se tomu bránit jinak.

Děkuji, že takto lidem pomáháte.

Děkuji, jsem s pozdravem,

MUDr. ...

==================================================

Mail 24.1.2023, 11:15

Re: Pomoc a rada

Dobrý den.

V první řadě bych Vám chtěla poděkovat, moc jsem tomu na začátku nevěřila, ale skutečně je Vaše doporučení užívání působivé a funguje. Ty dva, tři týdny mi nestačily, potřebovala jsem více času, abych zaznamenala nějaké změny. Nicméně mi došel curcumin a dochází mi c-max, tak se chci zeptat na preventivní užívání, ať vím kolik a čeho si mám objednat.

Jediná věc mně teda dala zabrat, a to je množství tekutin. Musela jsem si to pak upravit, začaly mě zlobit ledviny, asi toho bylo moc. Takže ranní užívání jsem přesunula na odpolední.

Abych to zhrnula, srdce je úplně v pořádku, cukání po těle minimální, jediné co mě ještě zlobí jsou občas klouby a cestují mně po těle bolesti. Jsou chvilkové, pokaždé jinde.

Ale celkově se cítím mnohem lépe a už alespoň nemám pocit, že tady nechci být. A co se týče té psychické stránky, tak je to o 100% lepší.

Závěrem Vám chci moc poděkovat, za přístup, rady, ochotu.

Hezký den

Romana...

Co tomu předcházelo:

Datum: 10. 12. 2022 21:40:28

Předmět: Pomoc a rada

    Dobrý den pane Rozehnal,

    Ani nevím přesně kdy problémy začaly, ale vzpomínám si na jaro 2021.

    Nebyla jsem úplně zdravá, měla jsem zvýšené teploty a nebylo mi dobře. Můj lékař mi vzal krev, že mám vyšší CRP a nasadil mi antibiotika. Pomohlo to tak na 14 dní. Poté začal kolotoč problémů a pořád se něco přidávalo. Motala se mi hlava, bolela mě záda (krční páteř, bederka) - což přisuzoval mé práci (za volantem). Zvětšné uzliny v tříslech, podle něj to nic není. Srdce mi nezvykle začalo bušit, občas přeskočí - dle přístrojů mám srdce v pořádku. Pak jsem měla zánět achilovky, zánět v očích, bolest a křupání kloubů, průjmy, bolest břicha, zhubla jsem 6 kilo.....já už si asi na vše nevzpomenu.

    Nicméně letos v květnu jsem se dostala k úžasné paní homeopatce, byla jsem u ní na přístroji, řekla mi, že moje tělo zná boreliózu, mám sklon k autoimunitnímu onemocnění, a mám alergii na mléčnou bílkovinu. Poté co mi nasadila léčbu, se mi dost ulevilo (jedna kúra co jsem měla v létě mi hodně pomohla, chvilku jsem si připadala jako zdravý člověk), ale poslední dobou se mi toho spoustu vrací.

    Nyní mě trápí motání hlavy, ztuhlost zad, křupou mě klouby, cuká mě po těle, přeskakuje a buší mě srdíčko, jsem unavená, psychicky vyčerpaná, v uších slyším jakoby tep. Ráno vstávám z postele jak kdyby mě bylo 100 let.

    Je mi 30 let, nyní vážím 57 kg, měřím 165 cm.

    Jsem velmi aktivní člověk plný optimismu a životního elánu, ale poslední dobou chodím do práce a pak už se musím hodně nutit do dalších aktivit.

    Moje číslo je ..., kdyby jste se potřeboval na něco doptat. Ale myslím, že jsem napsala vše co si pamatuji.

    Děkuji, že si můj příběh přečtete a kdyby ste poradil co s tím, budu velmi ráda.

    S pozdravem

    Romana...

Zkrácený Protokol-B odeslán 11. 12. 2022 14:56.

==================================================

Mail: 29.12.2022, 14:25

Re: Filip

Dobrý den pane Rozehnale,

chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za pomoc a popřát hodně zdraví a všeho nej v Novém roce.

Zároveň podávám krátkou zprávu. Ekzém postupně vymizel a dále se neobjevuje. Žádné jiné obtíže, kromě té mírné nespavosti, nemám. Pokračuji ve Vámi nastaveném dávkování doplňků. Jen prosím o informaci, zda pokračovat ve stejných dávkách či v této době respiračních onemocnění něčeho nenastavit více?

Předem Vám děkuji a přeji Vám pěkný zbytek dne.

S pozdravem

Filip...

Co tomu předcházelo:

Datum: 1. 11. 2022, 10:07:08

Předmět: Re: Filip

    Dobrý den pane Rozehnale,

   samozřejmě, budu navazovat na předchozí e-maily. Nevydal, jen jsem něco přidal, protože mi nevyšly dobře jaterní testy. Vzhledem k tomu, že nemám slezinu a její funkci převzaly z části játra, potřebuji jim více ulevit. V nemocnici mi na zhoršené kožní problémy chtěli minulé pondělí nasadit kortikoidy. Faktem ale je, že po týdenním užívání Enterosgelu a ostropestřce ekzém po těle prakticky vymizel a to i zarudlá ložiska a nic mě v současnosti nesvědí (bez antihistmatik), což je až nezvyklá úleva.

    Kombinace doplňků z hub s upraveným jídelníčkem a celkové detoxikace mi v tuto chvíli skutečně pomohla na rozdíl od léků.

    Ještě jednou děkuji a přeji Vám pěkný den.

    S pozdravem

    Filip...

Datum: 28.10.2022, 10:38

Předmět: Filip

Dobrý den pane Rozehnale,

omlouvám se, píši později, než jsem měl. Koncem září jsem dobral ta několikatýdenní antibiotika a vrátil se z dovolené. Po počátečním zlepšení po nastavené medikaci se mi o něco zhoršili kožní problémy a více mě vše svědí S odkyselovacím programem se trošku peru, ale je to dobrá cesta. Jen to bude na delší dobu. Zjistil jsem, že když si tělo navykne na tento typ stravy, a vše vychytám, navíc každé odbočení mi zhorší kožní problémy. Třeba se musel úplně vyřadit kávu. Přidal jsem si k tomu detoxikaci a začal s 3 týdenní kůrou  Enterosgelem a 12ti týdenní kůrou s Ostrostřepcem. Je ale složitější, hlídat si odstupy mezi doplňky, jídlem a gelem. Spánek zatím bez výrazného zlepšení, ale nejsem ráno tak unavený. Zjistil jsem ale, že s Melatoninem je kvalita spánku lepší než bez něj (měl jsem několikadenní výpadek, tak mohu srovnat). Jak projdu určitý kus detoxikace a více zabere odkyselení, dám Vám vědět.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji pěkný den.

Filip...

Datum: 30. 8. 2022, 17:31:35

Předmět: Filip

    Dobrý den pane Rozehnale,

    nejdříve bych Vám rád poděkoval za informace a postupy, o kterých jsem si mohl přečíst. Zároveň si Vás dovolím poprosit o radu. 

    Nakoupil jsem Cordyceps, Hericium a Cmax komplex. Nevím si ale rady s dávkováním (váha 77kg). Houbičky jsem koupil zejména díky příznakům boreliozy a možných plicních chlamydií. Klíště před 3 měsíci, bez erythemy migrans, boreliózu jsem měl přeléčenou již jedenkrát cca. před 7 lety (to už bylo s typických flekem). V posledních 5 letech neustále zhoršování nespavosti. Nyní zhoršení kožních problémů, ekzémů atd. včetně pálení kůže, prakající a otekající kůži nad kouby rukou a lůžkách nehtů.

    Před 22 let jsem prodělal transplataci kostní dřeně z důvodů myloidní chronické leukemie a v 17 letech jsem přišel, díky úrazu, o slezinu. Mám tedy o něco sníženou imunitu, i když nemocný v posledních letech nebývám. Dále postupné zhoršování alergií. Prosím o informaci, kolik čeho asi brát, aby to mělo nějaký smysl a zda přikoupit ještě něco jiného. V neposlední řadě Vás poprosím o informaci, zda je možné brát tyto produkty při léčbě ATB. Pevně věřím, že přírodní cesta si dovede s problémem, při troše trpělivosti a dodržování určitých zásad, poradit.

    Předem Vám moc děkuji a přeji Vám pěkný večer.

    S pozdravem

    Filip...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 31. 8. 2022 13:16:15.

========================================================

Mail: 13.10.2022, 09:39

Krásný den pane Rozehnal,

píši po delší odmlce, chtěla bych poprosit o protokol o prevenci.

Stal se ze mne abstinent, omezila jsem i kávu, nejím sladkosti a zhubla jsem asi 5 kg. Cordyceps je super, funguje i Váš rozpis ostatních doplňků.

Ráda bych se Vám alespoň částečně revanžovala, zdraví se nedá zaplatit, pokud je to možné. Protože pracuji ve zdravotnictví, tak se snažím nabízet ostatním to, co mi pomohlo a co funguje.

Pro zajímavost si odeberu protilátky na boreliozu.

Moc děkuji za Váš čas s přáním krásných skuníčkových dní.

Zuzana...

Co tomu předcházelo:

Datum: 23. 5. 2020, 9:33

Předmět: Prosba o radu s boreliózou.

Hezký den pane inženýre,

posílám zprávu po měsíci užívání, jak jste mi poslal rozpis.

Chci moc poděkovat, prakticky hned po zahájení léčby se mi všechny zdravotní problémy zlepšily o 90%.

Hlavně jsem přestala být unavená - super. Asi po 3 týdnech se občas nějaké kloubní problémy ozvou, asi bych měla víc odpočívat, moc to neumím.

Tak budu pokračovat dál v užívání.

Ještě jednou Vám moc děkuji.

....

Co tomu předcházelo:

Datum: 21. 4. 2022 20:06:21
Předmět: Prosba o radu s boreliózou.

    Dobrý den pane Rozehnal,

    chtěla bych vás poprosit o pomoc vypořádání se s boreliózou. Začalo to asi před necelými 2 roky, návštěva neurologie pro brnění a pálení na kůži, pálení očí, únava a špatný spánek. Do té doby jsem nikdy nestonala, je mi 55 let, neberu žádné léky. Otekla jsem po kousnutí nějakým hmyzem a dostala jsem ..., po něm alergická reakce a dostala ....

    Po nějaké době kousanec opět svěsí a je aktivní. Asi víc jak rok mě bolí klouby , větší únava .... Nechala jsem si odebrat revmatoidní faktor a pro pozitivitu autoprotilátek navštívila revmatologii - zase nic. Tak jsem si nechala odebrat  12/ 2021 protilátky na boreliozu  IgG  1,26 / 0,00-0.89/   IgM 0,89 /0,00- 0,89/ , Bylo mi doporučeno znovu opakovat za  6 týdnů. Výsledek dopadl IgG - 0,87 a IgM - 1,65 tak že pozitivní a praktik mi okamžitě nasadil ... 100mg po 12 h. na 3 týdny.

    Kromě toho, že mám vytlučenou mikrofloru skoro všude se nic nestalo, stěhovavé bolesti, svědění, pálení, bolest hlavy, nespavost... Chystám se objednat  CORDYCEPS a  HERICIUM, proto bych Vás chtěla poprosit o radu ohledně dávkování. Opravdu se mi nechce skončit na invalidním vozíku ani na psychiatrii.                              

Děkuji za Váš  čas  a radu.

...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 21. 4. 2022 22:59:45. 13.10.2022 odeslán Protokol pro prevenci...

======================================================

Mail: 15. 09. 2022, 09:03

Dobrý den pane Rozehnal,

ozývám se dle domluvy po 14 dnech. Jsem nyní na dovolené v Turecku, ale protokol striktně dodržuji.

Je mi opravdu výrazně lépe. Hlavně ta únava hodně odešla. Brnění nohou je menší nebo vůbec. Stěhovavé bolesti také velmi ustoupily.

Výrazně mě trápí jen rozostřené vidění a mám velmi červené oči až krvavé.. Můžete mi prosím poradit?

A není to pobytem na slunci a u moře. Měla jsem to i u nás..

Na příjmu telefonicky budu až v úterý 20.9.

Velmi děkuji

Mějte hezké dny ...


Co tomu předcházelo:

Datum: 26. 8. 2022 11:11:32
Předmět: Dotaz

Dobrý den pane Rozehnale, (dám na příjmení - je vypovídající, neb jméno je náš osud).

Obracím se na Vás s problémy, které už trvají nějaký čas a stále se mi zhoršují. Popíši následně. Kamarád léčitel mě přivedl na možnost, že se jedná o chlamydie.

Na úvod bych chtěla říci, že je mi 47 let, jsem štíhlá, sportující, myslím, že mohu říci se zdravým životním stylem. Nekouřím, nepiji, dýchám (dech je důležitá část bytí). Jsem odpůrce klasické "západní medicíny" K lékaři tedy moc nechodím. Jen když jsem měla zlomenou ruku.

A k mým problémům:

Již asi 3/4 roku mám  komplex příznaků. Bolí mě lýtka. Je to něco mezi bolestí, brněním a křečemi. Mám na nich zatvrdlé svaly. Je to takové pnutí nebo neklid. V případě pohybu o nich moc nevím. Nejhorší je to ráno po probuzení. Nemohu se zvednout z postele. Jak se říká bolí mě celý člověk. Mám totálně zalepené oči. Mám ztuhlý krk. Často mě bolí klouby - kolena a lokty. Často je mi trochu nevolno od žaludku. Ráno cvičím jogu, Tak většinou rozhýbám.

Rozhodně nejsem člověk, který fňuká. Vždy to tak nějak rozhýbám. Dodržuji pitný režim. Vodu výhradně ze studánky (prověřené).

Cítím celkovou únavu a někdy hodně velkou.  Chtěla bych normálně fungovat a tak to "rvu" a vždy se to poddá. Můj stav není normální. Něco se  děje.

Byla jsem na vyšetření. Borelku prý nemám. Tedy není v akutním stavu. V minulosti jsem ji prodělala. Byla léčena ATB. Je to zpátky už 5 let. Nyní jsem si  nechala  udělat běžná vyšetření a vše v pořádku. Křečové žíly to prý také nejsou.

Má výpověď je trochu chaotická. Tak mě omluvte. Jak to přichází na mysl.

Nechci žádná ATB.

Chtěla bych si objednat Cordyceps + Hericium + C-max komplex a nejdříve to s Vámi chci zkonzultovat?

Budu ráda, když se mi ozvete. Případně doplním nějaké info ohledně mých problémů.

Předem velmi děkuji za Vaši reakci.

Krásné dny...

Zkrácený protokol - B odeslán 27.08.2022 09:27 po telefonické konzultaci.

======================================================

Mail: 20. 07.2022, 13:57

Re: Bolesti zad

Dobrý den, pane Rozehnal.

Píši  vám po dobrání a užívání léků na základě protokolu od vás. Můj zdravotní stav se výrazně zlepšil a to hlavně po stránce únavy. S tím se mi zlepšila i určitá vitalita s psychikou. Jsem schopný během dne se zapojit a postarat o sebe pří běžných činnostech. To dříve vůbec nešlo.

V mém případě je to hlavně o tom že jsem se vrátil nějakým způsobem opět aktivně řešit mé bolesti zad. Dostal jsem se na spondylochirurgii k prof. Š..... Mám za sebou scintigrafii páteře. Jsou tam určité degenerativní změny obratlů které možná nepůjdou řešit konzervativně rehabilitací a cvičením a bude mi nabídnuta operace.

Výsledky jsou pro mě určitým smutným zadostiučiněním vůči lékařům, kteří mě léčili doposud a v počátku mých problému neudělali základní zobrazovací metody a jiné. Díky vám jsem začal být zase trochu fyzicky aktivní rehabilitovat a cvičit, ulevit si od nepřetržité bolesti. Posílám vám v příloze výsledky krevních testů před začátkem užíváním léků dle vašeho protokolu. Na tyto testy mě poslali lékaři soukromé fyzioterapie kam v současnosti chodím.

Bez určitých dávek léku ... se po vetší fyzické námaze bohužel neobejdu ale důležité je že v noci se již v klidu vyspím, což dříve šlo jen za pomoci silných dávek léků na bolest. Ted už vím, že mimo změn na páteři jsem prodělal i infekce viz krevní testy. Moc vám děkuji za pomoc a léčbu která mně pomohla se fyzicky zvednout a bojovat s nemocí.

Děkuji za další rady a doporučení.

....

Co tomu předcházelo:

Datum: 20. 4. 2022 18:08:24
Předmět: Bolesti zad

    Dobrý den pane inženýre. Četl jsem několikrát váš příběh na internetu. Mám asi dvouleté bolesti zad. Začalo to banální operací tříselné kýly. Po operaci jsem se probudil s velkou skoliozou zad. Od té doby běhám po neurochirurgii, rehabilitace, revmatologie, bohužel i psychické problémy. Na snímcích z rezonance byly a jsou určité změny. Nicméně protože jsem hodně dříve sportoval tak jsem hodně poctivě někdy i přes velké bolesti cvičil. Něco se samozřejmě zlepšuje i podle posledních snímků. Ale ty bolesti hlavně klidové jsou hodně psychicky náročné.

    V létě 2020 jsem dokonce skončil na invalidním vozíku v té chvíli mi v noci z ničeho nic záda ztvrdly v jeden blok. Po odběrech krve jsem měl velké crp, leuko. Nicméně mě v chodícím ale značně bolestivém stavu propustili.

    Léčba atb žádná neproběhla. Při těch hospitalizacích jde mi objevila v tříslech vyrážka. Řešil jsem to jako banální věc opruzeniny atd. obyčejným pudrem. Během této doby doby už mám za sebou taky dva uroinfekty močových cest. Atb zabraly i na chvíli proti bolesti zad.

    Je toho hodně chtěl bych se s vámi tel nebo i osobně spojit. Jsem už hodně psychicky vyčerpaný. Důležité je a to pošlu v příloze. Mám obrovskou únavu. V té příloze jsou hlavně výsledky na protilátky chlamidie pneumanie IgG které mi dělali při těch urologických potíží. Crp mám stále lehce zvýšené. Do práce vzhledem k fyzické únavě nechodím. Test na bolerie mi dnes zdělil neurochirurg negativní. Je toho hodně vše asi napsat nemohu. Strašně rád se s vámi spojím.

    Asi tušíte v jaké jak vy říkáte bublině přežívám. Strašně rád vaší pomoc finančně ocením. Předem děkuji za jakoukoliv radu pomoc. Děkuji nashledanou...

...

Protokol 2022-A odeslán po telefonické konzultaci 22. 4. 2022 12:25:50. Klasická ukázka ignorace ortodoxní medicínou - vyšší CRP, leukocyty, pozitivní chlamydie v IgG hodnotě a žádná léčba.

==================================================================

Mail: 13. 06. 2022, 08:10

Předmět: Re:

Dobrý den, děkuji za doporučenou léčbu, je mi lépe. Se srdečným pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 27. 4. 2022 7:59:40
Předmět: Re:

    Dobrý den, pokračuji v léčbě ale bohužel jsem prodělala covid, takže se potýkám s větší únavou. S přáním hezkého dne...

Datum: 11. 3. 2022 14:17:24
Předmět: Re:

    Dobrý den, cca po měsíci léčby se cítím o něco lépe zlepšení psychické krátkodobá soustředěnost je také lepší, v únoru jsem prodělala virózu s bolestmi kloubů a svalů. V současnosti setrvává otok dlaní a chodidel s bolestmi svalů. Se srdečným pozdravem a přáním krásného dne...

Datum: 9. 2. 2022 15:10:30
Předmět:

    Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu  na léčbu zánětlivých kloubů. Prodělala jsem rozsáhlou infekci asi před pěti lety jejíž příčina nebyla zjištěna. Na revmatologii proběhla léčba kortikoidy, ale bolesti nezmizely. Při zmáhání jsou bolesti velké a trpím nesoustředěností. Dlouhodobě používám ganodermu a vitamíny, ale  bolesti se vracejí. Se srdečným pozdravem...

Zkrácený Protokol - A odeslán po tel. konzultaci 9. 2. 2022 20:12:14. 27. 4. 2022 8:05:02 doporučeno navýšení Cordycepsu a zařazení vitamínu D.

=================================================

Mail: 12. 06. 2022, 12:04

Dobrý den,

mnohokrát Vám děkuji za zaslání protokolu.

Již 14 dní užívám doplňky dle doporučení.

Jednoznačně se vyřešilo/zlepšilo následující:
Zmizela občasná zimomřivost a již nemám studené končetiny.
Téměř zmizelo pálení a brnění končetin.
Zlepšilo se soustředění.
Výrazně se zlepšilo zhoršené až rozmazané vidění.
Zlepšila se bolest za levým okem a v okolí levé čelisti.
Mám větší energii a cítím se duševně více v klidu.

Stále přetrvává:
Bolesti zad.
Bolesti levé kyčle a obecně svalů u nohou, hlavně nártů (zejména po cvičení nebo zátěži).
Urologické problémy.
Stále trochu problém s nosními dutinami (ale zlepšení cítím).

Co se týče obecně režimu, který nyní dodžuji:
Piji pouze čistou přefiltrovanou vodu (první sklenka ráno s vymačkaným citronem) + občas nějaký bylinný čaj.
Denně piji 0,5l kefíru z tibetské houby (+ drcené lněné semínko a mletá skořice).
Úpně jsem vyřadil rafinovaný cukr.
Snažím se více vyhýbat zpracovaným potravinám.
Mám zvýšený příjem ovoce a zeleniny, maso jsem velmi omezil.
Zařadil jsem každý den fermentovanou zeleninu (zejména Kimchi).
Každý den si najdu čas na cvičení, meditaci a dechová cvičení.
1x až 2x denně proplachuji nosní dutiny solným roztokem nebo Vincentkou.
Na doporučení od praktického lékaře užívám také hořčík a vit. B1+B6.

Zde na sebe zasílám tel. kontakt:
723 ...

Bylo by vhodné upravit dávkování a režimní opatření?

Předem Vám děkuji za další rady a doporučení.

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 27. 5. 2022 10:09:36
Předmět: Prosba o doporučení léčby

    Dobrý den, pane inženýre,

    rád bych Vás oslovil s prosbou o doporučení léčby.

    Již cca 2 roky trpím bolestí hlavy a zad (hlavně za krkem a mezi lopatkami), které doprovází zhoršené soustředění. Dle vyšetření na neurologii zjištěn jen malý výhřez ploténky na krční páteři - dalším vyšetřením (evokované potenciály) nebyla prokázána porušení míchy a nervů. Doporučeny tedy byly rehabilitace.

    Na přelomu 2020/2021 jsem prodělal COVID-19 a od té doby se stav výrazně zhoršil. Někdy bylo lépe, někdy hůře.
    Navštívil jsem dokonce i imunologii, kde mi byly dělány velké odběry na všechno možné (CRP, krevní obraz, biochemie, alergie, autoimunita, borelióza atd.), vše v pořádku.

    Letos v březnu jsem začal mít také bolesti v bedrech, podbřišku a celkově diskomfort v pánevní oblasti. Proběhla kontrola u praktického lékaře a také na urologii (odběry krve, moči, stěry z močové trubice) - vše v pořádku. Byl jsem tedy odeslán na neurologii, zde kontrola bederní a krční páteře na mag. rezonanci - žádný nový nález - doporučeny rehabilitace nebo lázně. Poté se přidaly větší bolesti a křupání celých zad. Pálení a brnění rukou a levé nohy. Bolesti levé kyčle a obecně svalů u nohou, hlavně nártů. Špatné soustředění, rozostřené vidění a špatná nálada. Do toho jsem byl také přeléčen ATB na zánět dutin, po kontrolním RTG prý vše v pořádku, ale stále mě bolí za levým okem a oblast levé čelisti. Navštívil jsem tedy zubaře, jestli problém není od zánětu zubu, ale vše v pořádku.

    Znovu jsem si nechal udělat testy na boreliozu, biochemii, krevní obraz, štítnou žlázu atp. - vše v normě.

    Myslím, že se jedná o nějakou nedoléčenou infekci. Jelikož jsem ale v klasické zdravotnictví již ztratil důvěru, rád bych vyzkoušel alternativní medicínu.

    Je mi 38 let, vážím 89 kg, měřím 202 cm.

    Snažím se jíst zdravě, vynechávat především cukry a dodržovat pitný režim (čistá voda, bylinné čaje).

    Mohu Vás poprosit o doporučení nějakých přípravků a jejich dávkování?

    Předem mnohokrát děkuji!

    S pozdravem...

Zkrácený Protokol - B odeslán 27. 5. 2022 21:48:56. 12.4.2022, 20:54 odeslány po tel. konzultaci režimní opatření, dávkování ponecháno beze změn.

======================================================

Mail: 8. 6. 2022 11:35:34

    Dobrý den pane Rozehnal zítra je to 14 dní co jsem začal s protokolem který jste mi předepsal tak se ozyvam, abych Vás informoval a zeptal se co dál.

    Po prvním týdnu se mi docela ulevilo, ale poslední dva dny se to všechno jak kdyby vrací do starých kolejí. Sice mám více energie, ale mám pořád takový pocit jako když jsem pořád nervózní a mám mlhu před očima tak se Vás chci zeptat jestli pokračovat nebo to mám nějak upravit?!
...

Co tomu předcházelo:

Datum: 19. 5. 2022 17:22:52

Předmět: Dobrý den pane Rozehnal - nedávno jsem našel Váš článek na internetu kde popisujete své zkušenosti s neuroboreliozou a velice mě zaujal, proto Vám píšu tento mail a tajně doufám že mi dokážete pomoci. V roce 2015 mi diagnostikovali neuroboreliozu a od té doby se můj život obrátil vzhůru nohama.

Všechny příznaky které popisujete v tom článku mám plus ještě nespavost a když mě přepadne nejhorší stadium tak mi vůbec nefungujou nohy . Prošel jsem si peklem, doktoři si mě přehazují jak horký brambor a skončilo to tak že navštěvuji psychiatrii a beru antidepresiva, ale moc mi to nepomáhá ...

Tímto jsem se chtěl zeptat jestli mi nemůžete poradit co dál jsem už docela zoufalý. Kdyby ano byl bych Vám moc vděčný. S pozdravem...

Zkrácený Protokol - B odeslán 19. 5. 2022, 20:11. Po tel. konzultaci odeslány režimní opatření 13.06.2022, 10:13, dávkování ponecháno beze změn.

========================================================

Datum: 3. 6. 2022, 14:07

Předmět: Neuroborelioza přípravky

Vážený pane Rozehnale,

Zhruba tři týdny užívám medicínu, kterou jste mi doporučil. Některé potíže se zmírnily, některé přetrvávají. Nicméně se cítím lépe. Měl jsem Vám napsat po dvou týdnech, ale chtěl jsem si být jistý.

Zlepšilo se:
- soustředění a otupělost není tak velká
- únava je mírnější, bolest kloubů rovněž

Přetrvává:
- bolesti hlavy, ale je zlepšení
- hučení v uších
- třes (zlepšení)

Největší zátěž je pro mne práce, kde se musím soustředit celý den a obvykle jsem ke konci dost vyčerpaný a někdy i podrážděný (bez vnějšího podnětu). Dle krevního obrazu se mi slepují červené krvinky a špatně se mi okysličuje organismus, tudíž orgány nepracují, jak by měly.

To je snad vše, co jsem Vám chtěl. Většinou něco zapomenu.

S pozdravem,...

Co tomu předcházelo:

Datum: 3. 5. 2022 21:47:57
Předmět: Re: Neuroborelioza přípravky

    Dobrý večer,

    užíval jsem Chlorellu, Reishi, ječmen, šťávu z celeru, Spirulinu.
    Výška: 187 cm
    Váha: 88 kg

    S pozdravem,...

Datum: 3. 5. 2022 19:40:51
Předmět: Neuroborelioza přípravky

    Vážený pane Rozehnale,

    Obracím se na Vás s prosbou.

    Zhruba před rokem mi byla potvrzena neuroborelioza, přičemž první příznaky jako bolesti kloubů a lehká únava, jsem registroval roky předtím. Během posledního roku jsem orálně užíval několikatery ATB a 20 dní nitrožilně C... (já v roce 2006 také iv. C... 21 dnů bez efektu). Můj stav se spíše zhoršil. Aktuální potíže jsou bolesti svalů a kloubů, šílená únava (ještě tři roky zpět jsem pravidelně běhal, jezdil na kole, atd.), zhoršený zrak, hučení v uších, špatná paměť, otupělost, neschopnost se soustředit a třes. Klasickou léčbu jsem zavrhnul zhruba v listopadu 2021 a začal zkoušet přírodní přípravky. Pravděpodobně jsem nikdy nezvolil správnou kombinaci a můj stav se nelepší.

    Dokázal byste mi poradit konkrétní doplňky, bylinky a podpůrný režim? Budu Vám vděčný za jakoukoliv radu.
    Věk: 38

    S přáním krásného dne,...

Protokol "B" odeslán 4. 5. 2022 v 9:20. Protokol "A" odeslán 3.6.2022 v 17:57. Klient uvádí "Dle krevního obrazu se mi slepují červené krvinky..." - klasika po vakcinaci mRNA, klient 2x Pfizer.

=======================================================

Mail: 25. 5. 2022, 8:34

Krásný den, pane Rozehnale,

moc Vám děkuji za Váš protokol, už po týdnu užívání cítím zmenšení otoku v koleni a konečně po 1 roce mohu chodit bez bolesti. To je naprosto neuvěřitelné a velice to nakoplo mou chuť do života. Další příznaky (brnění končetin) ještě neustupují, ale jsem trpělivá, vím, že to chce čas.

Obracím se na Vás ještě s jedním problémem, který se u mě vyskytl dnes, a raději bych zavčasu užívala vhodný preparát, než čekat za měsíc, až se uslyšíme. Nevím, kde se u mě vzaly, ale objevila jsem 2 genitální bradavice. Zřejmě to bude souviset se sníženou imunitou. Poradil byste mi prosím nějaký preparát k těm, co již užívám?

Děkuji za Vaše rady, pomoc a cestu ke zdraví.

S úsměvem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 17. 5. 2022 23:01:06
Předmět: Borelióza

    Krásný večer, pane Rozehnale,

   obracím se na Vás s prosbou o pomoc. Před rokem jsem měla úraz levého kolene a protože na ortopedii mi nedokázali pomoct s delší rekonvalescencí a zánětem v koleni, začala jsem pátrat, proč tomu tak je. Přístrojem EAV mi byly nalezeny borelie v levém koleni, ač si nevzpomínám, kdy jsem mohla mít klíště. Do toho se v poslední době přidala bolest kloubu levého prsteníčku na noze a bolest levého kloubu na malíčku u ruky.

    Únavou procházím snad od dětství, vlastně si nepamatuji, kdy bych se cítila ve své síle a vitalitě. V poslední době se přidaly záškuby končetin a brnění. Nevím si rady se svým zdravotním problémem a jelikož jsem na internetu našla Vaše stránky s úspěchy lidí s podobnými problémy, obracím se na Vás se žádostí, jak by se dal řešit můj zdravotní stav přírodní cestou.

    Moc Vám děkuji a přeji nádherný večer.

    S pozdravem...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 18.05.2022 13:12.

=======================================================

Mail: 23. 5. 2022, 11:04

Dobrý den pane Rozehnale,

ozývám se po měsíci užívání. Cítím se dobře, klouby nebolí...

Volat prosím po 17 h.

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 22. 4. 2022 18:02:36
Předmět: Re: Fwd: Re: protokol

    Dobrý den pane Rozehnale,

    ozývám se po 14 dnech. Bolesti kloubů ustoupily (užívám současně i léky na osteoartrozu). Rozostřené vidění ještě v mírnější formě přetrvává. Nyní po úmrtí otce 19.4. veliký stres.

    S pozdravem...

Datum: 2. 4. 2022 15:03:58
Předmět: protokol

    Dobrý den pane Rozehnale,

    obracím se na Vás s prosbou o zaslání léčebného protokolu.

    V loňském roce jsem měla přisáté klíště bez příznaků. Na podzim loňského roku mi začali bolet klouby na rukou a nohou, bolesti zad,  rozostřené vidění, pocit strachu. Po návštěvě revmatologie zjištěná borelioza (nález přiložen) a 4 týdny přeléčená ATB.

    Nyní jsem prý zdravá, předepsány léky na osteoartrozu. Nadále přetrvávají bolesti kloubů (i když jsou mírnější ) a hlavně rozostřené vidění.

    Je mi 65 let, měřím 157 cm a vážím 64 kg. Užívám antidepresiva pro špatné usínání.

    Na bolesti zad trpím od mládí.

    Předem děkuji...

Zkrácený Protokol odeslán 2. 4. 2022 18:43:02, doplnění po tel. konzultaci 26. 4. 2022 11:50:10. Tel. konzultace 29.5.2022 - zlepšení spánku, lékař snížil antidepresiva na polovinu, perspektivně budou vyřazeny. Klientka zhubla o 4 kg, což je výsledkem přísného dodržování režimních opatření. Rozostřené vidění již jen občas. Bez pocitu strachu.

Odesláno doporuč ení pro lepší usín ání, účinky A švagandy a doporučen postupný přechod na Prot okol pro prevenci.

===============================================

Mail: 23. 5. 2020, 9:33

Předmět: Prosba o radu s boreliózou.

Hezký den pane inženýre,

posílám zprávu po měsíci užívání, jak jste mi poslal rozpis.

Chci moc poděkovat, prakticky hned po zahájení léčby se mi všechny zdravotní problémy zlepšily o 90%.

Hlavně jsem přestala být unavená - super. Asi po 3 týdnech se občas nějaké kloubní problémy ozvou, asi bych měla víc odpočívat, moc to neumím.

Tak budu pokračovat dál v užívání.

Ještě jednou Vám moc děkuji.

....

Co tomu předcházelo:

Datum: 21. 4. 2022 20:06:21
Předmět: Prosba o radu s boreliózou.

    Dobrý den pane Rozehnal,

    chtěla bych vás poprosit o pomoc vypořádání se s boreliózou. Začalo to asi před necelými 2 roky, návštěva neurologie pro brnění a pálení na kůži, pálení očí, únava a špatný spánek. Do té doby jsem nikdy nestonala, je mi 55 let, neberu žádné léky. Otekla jsem po kousnutí nějakým hmyzem a dostala jsem D..., po něm alergická reakce a dostala P.......

    Po nějaké době kousanec opět svěsí a je aktivní. Asi víc jak rok mě bolí klouby , větší únava .... Nechala jsem si odebrat revmatoidní faktor a pro pozitivitu autoprotilátek navštívila revmatologii - zase nic. Tak jsem si nechala odebrat  12/ 2021 protilátky na boreliozu  IgG  1,26 / 0,00-0.89/   IgM 0,89 /0,00- 0,89/ , Bylo mi doporučeno znovu opakovat za  6 týdnů. Výsledek dopadl IgG - 0,87 a IgM - 1,65 tak že pozitivní a praktik mi okamžitě nasadil D.... 100mg po 12 h. na 3 týdny.

    Kromě toho, že mám vytlučenou mikrofloru skoro všude se nic nestalo, stěhovavé bolesti, svědění, pálení , bolest hlavy, nespavost... Chystám se objednat  CORDYCEPS a  HERICIUM, proto bych Vás chtěla poprosit o radu ohledně dávkování. Opravdu se mi nechce skončit na invalidním vozíku ani na
    psychiatrii.
                                               Děkuji za Váš  čas  a radu.

...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 21. 4. 2022 22:59:45.

======================================================

Mail: 17. 5. 2022, 18:31

Předmět: Re: dotaz

Dobrý den,

další měsíc byl zase lepší, řekl bych o dalších 30-40%. Snad tempo vydrží. Nejpomaleji to jde na té levé očkované ruce, sem přesvědčenej, že za to může ta vakcína proti covidu (možná v kombinaci s chronickou boreliózou)

S pozdravem a s díky...

Co tomu předcházelo:

Datum: 7. 4. 2022 19:18:08
Předmět: Re: dotaz

     Dobrý den,

     cca po měsíci jsem jen chtěl dát vědět, jak to jde. Myslím, že to jde dobře, je to zase o něco lepší, než předchozí měsíc. Problémy se v průběhu měsíce pohybují průměrně na cca 40-50%. Dokonce jsem měl cca v půli března cca 3 dny, kdy jsem byl tak na 20%. Byl to krásnej pocit, jako když mě opouští nějaký prokletí nebo démon :) Obecně je to nejhorší ráno a během dopoledne. Pohyb a protažení sice bolí, ale čím víc se hejbu, tím rychleji se to zmírní.

    Takže pojedu dál v zaběhnutém.

    Doufám, že se Vás to nedotkne, nikdy jste se o tom ani nezmínil, ale rád bych Vám poslal nějaké peníze za Váš čas a telefonáty (např. na účet). Jste jediný, kdo mi pomohl.

    děkuji

    S pozdravem...

Datum: 1. 3. 2022 09:11

Dobrý den,

doporučené doplňky jsem objednal a začal užívat od úterý 15.2. večer. První týden byl beze změn, ale cca od čtvrtka minulého týdne se mi začalo ulevovat - trošku to kolísá, ale v průměru bych řekl, že jsem na těch 60%, občas 50 % nejhorších stavů. Takže super.

Pokračuju v protokolu.

děkuji moc

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 13. 2. 2022 18:33:35
Předmět: Re: dotaz

    Dobrý den pane inženýre,

    po dalším měsíci nemám bohužel tak dobré zprávy jako minule.

    režim si myslím, že se mi taky daří dodržovat, ale bolesti se postupně trochu zhoršily, průměr tak 70%, poslední týden spíš 80%.

    Každopádně v protokolu pokračuju.

    S pozdravem...

Datum: 11. 1. 2022 18:57:10
Předmět: Re: dotaz

    Dobrý den pane inženýre,

    chtěl bych Vám moc poděkovat za pomoc. Snažil jsem se hned od začátku dodržovat vše co bylo uvedeno v e-mailu od Vás a v odkazech. Už od Vánoc se mi začalo se mi ulevovat. Bolesti, které jsem popisoval, se o dost snížily. Řekl bych, že se posledních 14 dní pohybují v průměru na cca 60% původní intenzity.

    Upravil jsem jídelníček, stravovací návyky, ... Snažím se vše nové zautomatizovat. Věřím, že je to správná cesta, i když bude ještě asi trnitá. A taky věřím, že po nějaké době ty bolesti ještě trochu ustoupí. V protokolu budu pokračovat.

    ještě jednou moc děkuji za rady a za naději

    S pozdravem...

Datum: 9. 12. 2021 11:27:24
Předmět: dotaz

    Dobrý den pane inženýre,

    obracím se na Vás s dotazem na dávkování přípravků proti chron. borelióze a připojuji svůj příběh.

    Jestli boreliózu opravdu mám, nevím, ale v letos v srpnu jsem měl pozitivní test na protilátky IGg na borélie a většina příznaků tomu odpovídá. Samozřejmě to může být i něco jiného.

    Už přes 4 roky tak trochu zápolím s bolestmi zad a kyčlí. V červnu 2017 jsem měl velký výhřez bederní plotýnky (L5S1-přes 1cm), na operaci mě přímo neposlali, tak sem to rozcvičoval. Sice se to po cca 7 měsících podařilo, ale plotýnka má pořád menší výhřez cca 4- 5mm a je poloviční na výšku. K tomu poškozený nerv do pravé nohy. Cca po 2 letech se přidaly velké bolesti kyčlí, zjistili, že mám artózu 3 stupně na obou. Nicméně i přes tato omezení, jsem docela normálně fungoval - mohl sem chodit, plavat, cvičit, trochu posilovat; pošk. nerv řešila + večer léčebné konopí.

    Od začátku letošních letních prázdnin se to ale z ničeho nic výrazně zhoršovalo a poslední 2 měsíce je to fakt špatný. Stávající problémy se zhoršily a přidaly se další nové. Poslední týden před prázdninama, mě začaly z ničeho nic bolet klouby na prstech rukou, až mě to budilo ze spaní. Za další týden se přidaly ukrutné bolesti kyčlí – zase bez příčiny, bez námahy. Jako kdyby ty kyčle přirezavěly. Zhoršili se stáv. problémy zad a dlouhodobá bolest, co sem měl za pravou lopatkou. Od září se přidaly bodavé bolesti v kyčlích, bolesti obou ramen, paží pod ramenama, vlevo přes loket až k zápěstí, trnutí krku s bolestí šlach a svalů od hlavy přes krk až do zad za lopatkou, hodně mě bolí levé koleno z vnější strany a dělá se mi tam boule, pravé se začíná přidávat, píská mi v uších, brní a bolí chodidla, mám rozostřené vidění, trvalá únava, v kloubech mi víc křupe. Poslední 2 měsíce bolestma moc nemůžu spát, oblíkání a chůze jsou očistec, zvedání ze sedu je podobný. Prášek na bolest uleví tak na 24 h. Někdy se to trochu zlepší, ne moc, ale aspoň trochu spím. Nemůžu bohužel cvičit, jakékoliv protahování strašně bolí. Bolesti se stěhují, někdy se to na některém kloubu zmírní, ale začne víc jinej atp.

    Doktoři mi nevěří, ale já si myslím, že za těma hroznýma bolestma, co teď mám, je něco víc, něco dalšího.

    V srpnu sem byl na pár prohlídkách. Tehdy sem měl hlavně velký bolesti kyčlí a kloubů na rukou:
    -   9.8. pravidelná kontrola na neurologii – veškeré bolesti jsou od zad a kyčlí
    - 11.8. pravidelná kontrola v Centru léčby bolesti – veškeré bolesti jsou od zad a kyčlí
    - 12.8. vyšetření na revmatologii – toto vyšetření bylo přínosný, odebrali mi hromadu vzorků krve, udělali hromadu testů a prý nemám žádné závažné zánětlivé onemocnění (rev. artritida, Bechtěrev, ...) – to mě potěšilo, ale nevyřešilo to můj problém – neboli veškeré bolesti jsou od zad a kyčlí, pozitivní výsledek testu protilátek na borélie znamená jen to, že jsem ji prodělal

    Rozhodl jsem se, že dávkování stanovím podlé terapeutické dávky uvedené v článku o borelióze na stránkách úspěšná-léčba.cz.

    Mám 80 kg, tzn. až 8 tablet denně, takže beru 2+1 / 1+1 / 2+1  (Cordyceps +Hericium) + 1/0/1 C-MAX

    K tomu beru 2x denně zelené potraviny chlorelu + zel. ječmen - ve snaze o snížení kyselosti žaludku - zatím mám pH ale pořád na 6 (mám ale jen ty jednoduché lístečkové testy). Snažil jsem se upravit i jídelníček. Možná mi to pH kazí i špatná nálada, frustrace a špatný spánek. Ale poté době, co jsem bojoval se zády, se teď přidá tohle, jsem už docela rezignovanej a na hraně sil. Nevím pořádně co mi je a nevím na koho se obrátit. Obvoďák mi před pár dny řekl, že je mu moc líto, že mám takové bolesti, ale vzhledem k těm provedeným vyšetřením už ho nenapadá nic, čím by mohl pomoci.

    Denně beru ještě nějaké klasické vitamíny z lékárny (konopí jsem před 2 měsíci vysadil, protože jsem měl pocit, že mi nepomáhá).

    Cordyceps, Hericium, C-MAX + chlorelu a ječmen beru 4 týdny a bohužel zatím bez nějakého zlepšení, poslední týden je mi spíš hůř. Chtěl jsem se tedy zeptat, jestli mám to dávkování nějak upravit?

    Pozn.

    Problémy začaly 3 týdny po první dávce očkování proti Covidu. Možná to s tím nesouvisí, ale možná to to očkování způsobilo nebo třeba jen něco spustilo, nějakou autoimunitní poruchu. Prej o tom pár článků vyšlo, ale zatím sem nic nečetl.  

    Velice děkuji za Váš čas.

    S pozdravem...

Zkrácený protokol odeslán po telefické konzultaci 12.12.2021 16:23. 13.2.2022 doplněny další přípravky.

Co "umí" rádoby vakcína mRNA popisoval na přednášce patolog dr. Ryan Cole již 27. července 2021.

========================================================

Mail: 14. 5. 2022, 15:55

Předmět: Re: Dotaz na možnosti léčby boreliózy

Dobré odpoledne Vám přeji pane inženýre,

mnohokrát Vám děkuji za doporučení vhodných přírodních produktů a dalších opatření. Po měsíci užívání Vám píší k jakým změnám došlo v mém zdravotním stavu.

Největší změna nastala ve zmírnění únavy. Před více než měsícem jsem byl každý den tak unavený že jsem sotva byl schopný něco dělat a kolikrát mi bylo až na omdlení. Nyní jsem schopný zvládat práci téměř jako dříve, avšak jelikož únava ještě stále přetrvává tak s určitou mírou sebezapření. Dále se zmírnily bolesti svalů a kloubů. I nadále mě ovšem pobolívají kolena a svaly na rukou v oblasti ramenního kloubu. Spánek se taktéž zlepšil. Dříve jsem buď nemohl usnout nebo se několikrát za noc budil. I když v posledním týdnu se to opět trochu zhoršilo. Včera jsem byl vzhůru od půl čtvrté a dnes v půl páté.

Naopak co se zhoršilo jsou bolesti hlavy. Nejhorší je to po ránu cca 3 hodiny a pak se to teprve trochu zlepší. Jsou to takové pulzující bolesti v oblasti čela které přechází i do obou stran hlavy.

Také jsem už více než tři týdny nachlazený a stále se toho nemůžu zbavit. Zvýšenou teplotu nemívam.

Po 3 týdnech užívání došlo k výraznějšímu zlepšení, poslední týden pocitově jako by docházelo ke stagnaci pozitivních účinků.

V příloze si Vám dovoluji poslat výsledek vyšetření krve v nemocnici na konci dubna.

Kurkumin a C-MAX jsem načal již druhé balení, ostatní přípravky ještě mám první balení. Moc Vás prosím o Vaše doporučení jak dále pokračovat v léčbě. Pro případnou zpětnou konzultaci jsem Vám k dispozici na telefonu ......

Děkuji Vám mnohokrát za Vaši pomoc.

Příjemný zbytek víkendu Vám přeje...

Co tomu předcházelo:

Datum: 28. 3. 2022 20:04:51
Předmět: Re: Dotaz na možnosti léčby boreliózy

        Dobré odpoledne přeji pane inženýre,

našel jsem Vaše krásné a zajímavé stránky.

       Víte, já blázen jsem se loni nechal naockovat proti Covidu. Nebylo to ze zištných důvodů jako dovolená a cestování. Byla to velká chyba a hluboce toho lituji.

        Asi měsíc po druhé dávce jsem začal být unavený a bolely mě kolena. Jelikož jsem měl 3 týdny předtím klíště tak jsem se nechal vyšetřit u obvodní lékařky a měl jsem přítomné jak IgG tak IgM protilátky. Dostal jsem antibiotika a bral je 2 týdny. Jelikož ani po měsíci mi protilátky neklesly byl jsem odeslán do infekční ambulance. Tam mi vzali krev a i metoda Western Blott potvrdila protilátky. To bylo v prosinci.

        Pak jsem v lednu byl na odběru mozkomíšního moku, v něm se borelie nenašly.

        V únoru jsem byl vysetren na imulogii a výsledek v séru pozitivní IgG 15,8 H, IgM pozitivní 35,1 H. Kromě toho mi byly zjištěny IgG protilátky viru EBV, chlamydií a Cytomegaloviru.

        Blott IgG i IgM pozitivní. Na infekčním jsem dostal na měsíc antibiotika, ale ty mi nezabírají. Řekli mi, že zvýšené IgM při dlouhodobých potížích nejsou normální.

        Trpím obrovskou únavou - jako kdybych týden nespal. Ráno vstanu ve stavu jako když večer jdu spát. Boli mě kolena a svaly kolem kolen, svaly na rukách - hlavně v předloktí. Dále mám potíže se soustředěním a vše vnímám jako bych prožíval sen.

        Už takto dále nemohu žít. Je to o to horší že máme dvě malé děti a manželka je na vše v podstatě sama.

        Moc Vás prosím dokázal byste mi pomoci jak se z tohoto naprosto zoufalého stavu dostat. Každé ráno se probouzim s obavami jak ten den přežiji.

        Mnohokrát Vám děkuji za odpověď.

        Pěkný zbytek dne přeje...

Protokol odeslán 30. 3. 2022 13:24 na základě popisu zdravotních obtíží.

Tel. konzultace 14.5.2022. Podle popisu jednoznačně neuroborelioza, i když lumbální punkcí nepotvrzeno. Bolest hlavy není typická u chronické boreliozy, jakož i některé popisované zdravotní problémy. Otázkou je, co způsobil 2x Pfizer (ponižuje imunitu) - "Také jsem už více než tři týdny nachlazený a stále se toho nemůžu zbavit" (u mé blízké příbuzné 2x Pfizer - rakovinu oka, je bez oka).

Úprava dávkování, doporučeno navýšení Hericia a úzkostlivé dodržování režimních opatření. Klient se už vrátil do života, při hovoru byl na pískovišti s dětmi.

===============================================

Mail: 12. 5. 2022, 13:40

Dobrý den,

děkuji za vaše rady, manžel vše užívá podle vašeho návodu už třetí týden a cítí se výrazně lépe. Uvádím telefon na něj...

Děkuji...

Co tomu předcházelo:

Datum: 12. 4. 2022 8:43:36
Předmět: Re: Borelióza

    Dobrý den,

   děkuji za odkazy, dívala jsem se do nich a pro úspěšnou léčbu jsou tedy dobré tyto produkty, Kurkumin, Cordyceps, Vitamin C s Camu Camu, Hericium, Coriolus. Mohl byste mi, prosím, poradit dávkování a nejvhodnější kombinace?

    Můj manžel je nemocný zhruba dva, možná tři roky. Bolí ho především kolena, má je někdy horká. Občas ho bolí za krkem, na hrudníku, v rameni, u srdce. Je velmi unavený, už dlouho zvažujeme únavový syndrom. Bývá i bez nálady, bral i antidepresiva. Stav je občas lepší, občas špatný. Je obecně vyčerpaný. Je mu 34 let, váží zhruba 95kg. Je potřeba ještě jiných informací? Moc děkuji. 

    Hezký den...

Datum: 10. 4. 2022 10:52:33
Předmět: Borelióza

    Dobrý den,

   oslovuji vás s prosbou o pomoc. Vyhledala jsem kontakt na netu a četla o vašich zkušenostech s boreliózou. Můj manžel má boreliózu, potvrzenou krevním odběrem. Obvodní lékař nasadil ATB na 21 dní. Úspěch nulový. Teď si s ním házejí z jednoho odd na druhé, neurologie, imunologie... Léčil se chvíli i na psychiatrii, dostal antidepresiva.

    Co se týká historie, nevíme, jak dlouho je manžel nemocný. Odhadujeme zhruba dva roky. Cítí se velmi unavený, vyčerpaný, bolí ho především kolena, ale i u srdce, rameno, na hrudi. Už půl roku nemůže pracovat, je na neschopence.

Přišli jsme na to náhodou, nikdy neměl žádný flek. Obávám se, že se u něj již vyvinula neuroborelioza. Trpí i depresemi.

    Moc vás prosím o radu, co můžeme dělat.

    Předem děkuji...

Odpověď odeslána 11. 4. 2022 17:27:27, následně Protokol 12. 4. 2022 20:37:41 zatím bez režimních doporučení.

======================================================

Datum: 8. 5. 2022, 15:59:06

Předmět: Re: Borelioza - žádost o radu

    Dobrý den pane inženýre,

    opět se ozývám po dvou měsících a stav je takový, že únava je na normálním stavu. Zlepšilo se asi o 70% pískání v uších. Co přetrvává, tak je střidavá bolest krční páteře s tím související bolest pravé ruky a bolest bederní páteře. Nově se přidala občasná bolest lýtek.  Byl jsme i na krevních testech a u IgM je pokles z 4 na 2,4 a u IgG z 36 na negativní. Celkově je ten stav zase o kousek lepší, ale není to pořád na 100%.

    Prosím o posouzení dalšího postupu.

    Pěkný den s pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 30. 3. 2022, 22:04

Dobrý den pane inženýre,

mám za sebou měsíc užívání doporučených postupů. Stav je takový, že se podstatným způsobem zlepšila únava. Do odpoledních hodin se cítím skoro normálně pak nastupuje lehká únava. U dalších projevů jako pískání v uších brnění ruky, krční páteř je jen mírné zlepšení resp. je to nestálé. Tři dny podstatně lepší pak dva dny horší.

Chci vás požádat o posouzení dalšího dávkování.

Děkuji a pěkně vás zdravím...

Datum: 24. 2. 2022 21:32:13
Předmět: Borelioza - žádost o radu

    Vážený pane inženýre,

    při procházení internetu ze zoufalství nad svým stavem jsem narazil na vaše stránky, kde se zabýváte přírodní léčbou boreliozy.

    Od června 2021, kdy jsem měl klíště, jsem absolvoval celkem 3x léčbu ATB bez valného výsledku. Problémy přetrvávají. Neustálá únava, tlak za očima, ztuhlá sanice, brnění ruky (hlavně v noci), vnitřní třes, pískání v uších, různě putující bolesti např.  pod žebry, červené konečky prstů, psychika na dně. Po krevních testech je borelióza stále přítomná. Ostatní hodnoty v normě kromě nízké hladiny zinku. V klasickou medicínu jsem již ztratil důvěru.

    Chtěl bych vás požádat o radu, co kromě základní doporučované kombinace Cordyceps+Hericium+Cmax (předpokládám 3+3+3 tbl.) ještě užívat. Jestli doplňovat zinek (někde jsem četl, že při borelioze to není vhodné). Jestli je vhodné používat frekvenční přístroj.

    Velmi děkuji za odpovědi.

    S pozdravem...

Protokol odeslán po tel. konzultaci 27. 2. 2022 20:01:43, změněno dávkování Cordycepsu, Hericia a  C max komplexu v množství a času. Přidán Coriolus... 9.5. doporučeno snížení Cordycepsu (ústup únavy) a navýšení Hericia (tinnitus).

======================================================

Mail: 27. 03. 2022

Re: Prosba o pomoc

Krásný den, pane Rozehnale,

budou to téměř 2 měsíce, kdy jsem začala s Vaší doporučenou léčbou.

Na úvod bych Vám chtěla moc poděkovat, neboť můj zdravotní stav se výrazně zlepšil, troufám si říct, že jsem se minimálně za posledních 10 let necítila tak dobře jako nyní.

Vše jsem zvládla, prášky brala pravidelně, dodržovala pitný i stravovací režim. Jediné, na co jsem úplně zapomněla, byla ta jedlá soda.

Byla jsem překvapená, že již po 7-10 dnech užívání jsem pocítila příval energie a nemusela jsem přes den chodit “spát”. Měla jsem i pocit, že jsem se “uklidnila”, nebyla jsem ve stresu a vše bylo prostě v pohodě.

Střevo se zřejmě uzdravilo, protože můžu jíst více věcí a není mi pak těžko. Cítím se skvěle. Bolesti kloubů odezněly úplně. Ráno se vzbudím a NIC mě nebolí.

Byla jsem i na vyšetření u gynekologa ohledně té chlamydie, protože jsem tomu stále nevěřila. Všechny testy a stěry byly negativní a pan doktor mě informoval, že jsem ani žádnou pohlavní chlamydii nikdy neměla.

Na výsledcích, o kterých jsem Vám psala, nebyla totiž chlamydie tr., ale chlamydie sp., což jsem se později dozvěděla, že se nejedná o pohlavní, nýbrž o kloubní chlamydii. To by také vysvětlovalo ty mé dlouhodobé problémy s klouby a různými bolestmi kloubů. Další věc, co jsem pocítila, bylo to, že mě za 2 měsíce bolela hlava ca. 2x. Před tím jsem měla bolesti hlavy min. 2x do týdne.

Pane Rozehnale, chtěla jsem se Vás zeptat, zda-li mám v léčbě pokračovat nebo ji nějak upravíme. Je trochu pravdou, že posledních pár dní jsem zase více unavená, ale může to být větším zápřahem a samozřejmě tomu ani nepřispívají negativní informace, které velmi emotivně vnímám a jsem na ně citlivá. Hlavně co se války na Ukrajině týká. Objevují se opět občasné stavy strachu a obav včetně únavy.

Ještě jednou Vám moc děkuji.

S pozdravem z hor...

Co tomu předcházelo:

Datum: 26. 1. 2022 23:10:25
Předmět: Prosba o pomoc

    Dobrý den, pane Rozehnale,

    dostala jsem na Vás kontakt od pana Capouška ze Sněžníku, a tak si Vás dovoluji oslovit touto formou.

    Odkázal mě i na Vaše webové stránky a musím říci, že jsem se v mnoha článcích našla a věřím, že by mi mohly Vaše produkty pomoci v úspěšné léčbě.

    Zkusím Vám zkráceně popsat můj problém, pokud to takto bude stačit k určení léčebných přípravků, které by byly pro mě vhodné.

    Je mi 38 let, jsem matkou 3 dětí, žiji a pracuji na horách a jsem mj. i velký sportovec.

    Mé zdravotní problémy začaly již před 10 lety bolestmi kloubů při sportování, resp. kolen.

    Ostrá bolest se dostavovala zejména při chůzi z kopce, což patří mezi mé nejoblíbenější sporty (vysokohorská turistika, skialpinismus, lyžování, kolo, horolezení).

    Řešila jsem to několik let s různými lékaři, nicméně závěr byl nijaký a skončilo to doporučením: “Tak přestaňte chodit po horách a začněte třeba plavat …. “.

    Tím skončila “má pouť” v hledání pomoci. Sportovat jsem samozřejmě nepřestala, jen jsem si to upravila tak, aby to pro mě bylo únosné.

    Bohužel pak přišlo období, kdy jsem měla problémy s rameny. Došlo to až tak daleko, že mi po půl roce velkých bolestí, užívání všech možný léků proti bolesti, injekcí, atd., bylo diagnostikováno “zmrzlé rameno”.

    Dalších cca. 18 měsíců trvalo, než jsem začala s rukou hýbat a dosahovala jsem konečně 90% rozsahu. Byla mi doporučena i operace, což jsem odmítla a teď jsem za to ráda, jelikož rameno je OK.

    Cca. před rokem a půl mě začalo bolet i druhé rameno. Protože jsem už věděla, že se bude zřejmě jednat o další chronický zánět, objednala jsem se k ortopedovi, který mi dal do ramene nějaké protizánětlivé injekce a byl to

    první lékař, který mi odebral i krev se slovy, že se mu něco nezdá. Bohužel jsem se dozvěděla, že krev odhalila Boreliozu a zároveň Chlamydie Trachom. Vůbec netuším, kde a hlavně kdy jsem k tomu přišla.

    Začala léčba ATB, ovšem neúspěšně. Výsledky i po půl roce byly pořád stejné se závěrem: Suspektní reinfekce nebo chronická perzistující infekce.

    Po neúspěšné léčbě ATB jsem oslovila kliniku, kde doporučují alternativní medicinu a začali jsme u střev, což vím, že je “alfaomega” pro celkové zdraví. Dalším testem přišlo nepříjemné zjištění a to, že mám velké intolerance potvravin a nemůžu jíst téměř nic. Asi jsem na to šla dost radikálně a změnila jsem celý svůj jídelníček. Opět to skončilo zdravotními problémy. Po požití čehokoliv mi bylo těžko, nevolno, přišla vždy obrovská únava a já ztrácela chuť k jídlu. Možná vyvoláno psychikou, že mi zase bude “nekomfortně”. Zhubla jsem z 68 kg na 60 kg a cítila jsem se hrozně. Bez energie, věčně unavená, nemožná normálně fungovat, natož sportovat.

    Přijímání potvravy se již zlepšilo, nicméně si musím dávat pozor na to, co jím (stále se objevuje nafouknutí břicha, bolení a únava). Užívám i léky proti pálení žáhy, které mě trápilo asi 2 měsíce. Momentálně vážím 64 kg.

    Celé toto období jsem byla ve stresu, v úzkostech a ve strachu z jídla, z nemocí, z mé “nemožnosti fungovat”, atd.

    Řekla jsem si, že už nic řešit nebudu, nebudu chodit nikam k doktorům a zase jsem začala sportovat. Cítím se lépe, ale největší problém, se kterým nyní bojuji, je obrovská únava a nedostatek energie.

    Nejsem vůbec schopná fungovat bez toho, aniž bych si přes den i několikrát lehla.

    Moc bych Vás chtěla poprosit, zda byste mi nedoporučil nějaké produkty, které by mi pomohly se znovu zapojit do normálního pracovního i osobního života.

    Pročítala jsem si Vaše stránky a je tam toho tolik, z čeho mám pocit, že bych zrovna toto potřebovala, ale bojím se, abych nezkombinovala něco nevhodně.

    Za jakoukoliv odpověď nebo radu či doporučení “čím začít” Vám budu velmi vděčná.

    Moc se omlouvám za tak obsáhlý mail.

    Děkuji Vám předem za Váš čas i ochotu.

    S pozdravem...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 27. 1. 2022 v 10:41. Kvalitní přírodní přípravky a dodržování režimů prostě funguje.

================================================

Datum 16. 3. 2022 10:28

Předmět: Dotaz na dávkování

Dobrý den pane Rozehnale,

ozývám se po cca měsíci užívání přípravků. Bolesti ve svalech nohou a rukou jsou při zátěži stále - ale výrazně slabší (subjektivně jiný pocit) a mnohem lépe je překonávám - cítím se nyní celkově lépe, vrací se síla, únavu necítím žádnou. Přetrvává však časté svědění na různých částech těla, nejčastěji na zádech a bocích.

Děkuji za zprávu a přeji příjemný den.

S pozdravem

Co tomu předcházelo:

Datum: 8. 2. 2022 14:47:19
Předmět: Dotaz na dávkování

    Dobrý den pane Rozehnale,

    cca od května 2021 mě trápí při pohybu v zátěži bolesti ve svalech nohou a nyní i rukou (od ramen až po předloktí), zkoušel jsem vše možné, abych se toho zbavil, bolesti nepřestávají, v noci mě pomůže lépe spát pouze Ibalgin. Nedá se s tím normálně fungovat, bolí vše i při minimální zátěži, např. zvedání nohou při oblékání kalhot, zvedání těžších předmětů, zvedání těla z polohy vleže atd.. Další příznaky, které jsem na internetu v souvislosti s boreliózou našel, jako časté svědění kůže na zádech, několik tmavších skvrn v bocích, které též často svědí, zhoršený Tinnitus aj, se též vyskytují.

    Žádné typické příznaky po přisátí infikovaného klíštěte jsem loni na jaře neměl, pouze koncem března mě pokousaly takové ty malé černé mušky z trávy při ošetřování trávníku na zahradě. Nechal jsem si tedy v prosinci 2021 u svého praktického lékaře udělat kompletní krevní testy, výsledky ukázaly u boreliózy výskyt protilátek IgG - viz dokumentace s příslušnými daty v příloze. Doporučené následné vyšetření na neurologii nebylo nijak přínosné, zmínka byla pouze o možnosti lumbální punkce, kterou však odmítám podstoupit. Tak nějak podvědomě již doktorům přestávám věřit, obzvláště v této covidfanatické době (očkován nejsem), proto hledám veškeré dostupné informace o tomto onemocnění na internetu. Zde jsem mimo jiné stránky také nalezl váš web.

    Po pročtení stránek zkouším nyní alternativu léčby pomocí doporučené trojkombinace přípravků z léčivých hub (Cordyceps + Hericium + C-MAX komplex), začal jsem tedy s dávkováním po 1 kapsli od každého přípravku denně dopoledne (1 - 0 - 0). Můžete doporučit vhodné dávkování bez zdravotního rizika (nerad bych to s denními dávkami nějak přehnal)?

    Děkuji za zprávu a přeji příjemný den.

    S pozdravem...

Po telefonické konzultaci odeslán Protokol 8. 2. 2022 21:33:01.

=======================================================

15. 03.2022 20:01

Re: Konzultace

Dobrý večer,  pane Rozehnale,

léčila jsem se podle vašeho Protokolu a musím říci tedy napsat, že jsem zatím v pořádku. Obracím se na vás o radu ohledně dcery. Od puberty trpí ekzémem, v té době jen podkožní jamky. Nicméně co bylo tenkrát minimálně se v posledním roce zhouplo do extrému a Jarka v posledních měsících trpí zánětem kůže po celém těle.

Jarce je dnes dvacet let a studuje v Brně. Dospělo to do takových rozměrů, že jsem pro ni do Brna musela dojet a dávám jí teď doma dohromady. Prvotní bylo upravení stravy (včetně probiotického jídla) a pitného režimu, bylinné obklady a čaje. V tomto se orientuji dobře, ale už  si nejsem jistá, která antimykotika a účinné narušovače biofilmů vybrat. Máte v tomto ohledu přehled, případně doporučení na produkty nebo někoho kdo se této problematice věnuje?

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď, ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 2. 1. 2022 20:57:49

Předmět: Re: Konzultace

    Dobrý večer,

    jste hodný, děkuju. Nemám problém s váhou, měřím 166 a vážím 60 kg. Do svých 22 let jsem byla silná anorektička, v těhotenství pak něco seplo a já od té doby nejím, ale žeru. Přestože již 30 let jím a ne málo, tak jsem nikdy neměla problém s váhou, naopak. Moje tělo prostě všechno spálí a já mám pořád hlad. Jsem zvyklá na pravidelnost, v podstatě jím po dvou hodinách. Jím kvalitní a vyváženou stravu, kvůli borelce a dlouhodobé léčbě ATb  jsem toho hodně nastudovala a stravu přizpůsobila. Jsem v ID takže se tomu poctivě věnuju. Vaše doporučení jíst jen třikrát denně bude pro mě trochu náročné, ale vyzkoušíme a uvidíme. Myslím, že tělo si řekne co mu skutečně vyhovuje. Tohle musím připsat k dobru borelce, naučila mě lépe porozumět a naslouchat svému tělu.

    Hezký večer,...

Datum: 1. 1. 2022 12:42:40

Předmět: Re: Konzultace

    Stravu jsem výrazně upravila již před rokem. Teď se ještě pokusím omezit na 3 denní dávky. Ja mám totiž pořad hlad. No a dýchání je pro mě velké a zajímavé téma, protože jsem začala s  intenzivní sebeléčbou.

    Děkuji za vaše rady a přeji vše dobré v Novém roce,...

Datum: 31. 12. 2021 9:42:27

Předmět: Konzultace

    Dobrý večer, pane Rozehnale,

    našla jsem váš kontakt na internetu a obracím se na vás ohledně neuroboreliozy.

    Před třemi lety mi byla diagnostikována neuroborelioza, následovala 3 týdenní léčba atb, pak rok různé bylinné protokoly a doplňky.  Další rok přežívání, pak opět léčba, která trvala  9 měsíců a byla to kombinace různých Atb. Od srpna jsem bez léků a tři měsíce i bez symptomů. Bohužel v posledním měsíci začínají opět bolesti kloubů, brnění, pálení kůže a řezání v očích. Tuhne mi šíje, záda v bedrech a vazy v okolí kolen. V testech je infekce borelie a anaplasmy (příloha). Protože se v současné době necítím na braní ATb. hledám jiné alternativy léčby, proto se obracím na vás. Můžete mi prosím doporučit některé doplňky stravy...?

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 1. 1. 2022 9:36:06.

=========================================================

Datum: 11. 3. 2022, 14:17

Předmět:

Dobrý den, cca po měsíci léčby se cítím o něco lépe, zlepšení psychické krátkodobé soustředěnost je také lepší, v únoru jsem prodělala virózu s bolestmi kloubů a svalů . V současnosti setrvává otok dlaní a chodidel s bolestmi svalů.

Se srdečným pozdravem a přáním krásného dne...

Co tomu předcházelo:

Datum: 9. 2. 2022 15:10:30¨

Předmět:

    Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu  na léčbu zánětlivých kloubů. Prodělala jsem rozsáhlou infekci asi před pěti lety jejíž příčina nebyla zjištěna. Na revmatologii proběhla léčba kortikoidy ,ale bolesti nezmizely .Při zmáhání jsou bolesti velké a trpím nesoustředěností. Dlouhodobě používám ganodermu a vitamíny  ,ale  bolesti se vracejí.

Se srdečným pozdravem...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 9. 2. 2022 20:12:14.

===================================================

Datum: 10.3.2022 16:41

Vážený pane Rozehnal,

máme za sebou další měsíc kúry dle Vašich doporučení, poměrně úspěšně se snažíme vše dodržovat. Zdravotní stav manželky se stále zlepšuje, i když pomaleji než z počátku. Za poslední měsíc měla tři nebo čtyři záchvaty "třesavky", ale slabší a rychle se z toho vzpamatovala.

Jak říká, už je to zase k životu po 20 letech!

Prosím napište, zda bude třeba upravit na další období nějakým způsobem dávkování přípravků, nebo zda pokračovat dál stejně.

Moc děkuji a zdravím...

Co tomu předcházelo:

Datum: 7. 2. 2022 10:47
Předmět: Re: Chronická borelióza

Vážený pane Rozehnal,

píši Vám trochu dříve než za měsíc. Nejprve bych Vám chtěl poděkovat za Vaše rady. Zdravotní stav manželky se zlepšil, záchvaty "třesavky" téměř ustaly, pokud se vyskytnou je jejich intenzita velmi nízká a rychle odezní (a neztrácí při nich schopnost mluvit, jako dříve). I co se týká energie a únavy došlo k viditelnému zlepšení jejího stavu. Stále trvají výkyvy krevního tlaku od nízkých hodnot - 90 na 60 až po vysoké - 200 na 110 a zvyšování tepu za klidu.

Aby nedošlo k přerušení kúry, prosím Vás o informaci jak pokračovat dále po prvních třiceti dnech - přípravky a dávkování. Jedná se mi o to, abych včas objednal potřebné přípravky v dostatečném množství.

Ještě jednou děkuji a zdravím...

Datum: 12. 1. 2022 19:51:53
Předmět: Re: Chronická borelióza

    Dobrý večer,

    ještě jsem se ženou řešil možnost dědičného zatížení. Žena je nejmladší ze čtyř dětí, uvedené problémy se vyskytují pouze u ní a jejího bratra, který se narodil jako třetí dítě. Její dvě starší sestry včetně jejich dětí žádné problémy nemají. U její matky začaly problémy až po narození prvních třech dětí. To by mělo vyloučit dědičné zatížení.

    Zdraví...

Datum: 12. 1. 2022 13:57:41
Předmět: Chronická borelióza

    Vážený pane Rozehnal,

    dovoluji si Vás požádat o radu ohledně problémů manželky.

    Manželka má diagnostikovanou chronickou boreliózu z vyšetření mozkomíšního moku. Trpí v podstatě všemi popisovanými problémy. Zatím se aplikované léčebné postupy zcela minuly účinkem, i na toho psychiatra už došlo. Touto nemocí s velkou pravděpodobností trpěla už i její matka, která měla stejné symptomy. Vypadá to, že se nemoc přenesla i na naše děti, které začínají mít obdobné problémy. K přenosu z matky na dítě prý dochází v době těhotenství a při porodu.

    Manželce je 71 let, obtíže má už od dětských let, k výraznému zhoršení u ní došlo zhruba před 20-ti roky, kdy jí byl přiznán i částečný invalidní důchod. Od té doby se její stav pomalu zhoršuje, přibyly stále častější záchvaty, při kterých není schopna mluvit a ovládat končetiny (silný třes až křečovité stahy), výkyvy krevního tlaku od extrémně nízkého až po velmi vysoký, spojené s náhlými vzrůsty srdečního tepu.

    Zkoušeli jsme i léčbu u MUDr. Josefa Jonáše, který potvrdil diagnózu a doporučil léčbu svými přírodními přípravky. Po několika návštěvách nám sdělil, že manželku nedokáže z důvodu extrémního rozvinutí nemoci vyléčit a její stav se bude nadále zhoršovat.

    Další informace, pokud je budete potřebovat, Vám sdělím.

    Děkuji a zdravím...

Zkrácený protokol odeslán po telefonické konzultaci 12. 1. 2022 14:57:11.

Po tel. konzultaci 7.2.2022 navýšeno Hericium na 0-1-2. Na zácpu doporučen kefír z tibetské houby a probiotika. Doporučeno úzkostlivě dodržovat režimová opatření. Za rovné 3 týdny velice dobré zlepšení.

Po tel. konzultaci 11.3. 2022 opět navýšeno Hericium, doporučeno se zaměřít více na střevo a opatrnost po markantním zlepšení zdravotního stavu - pomalu přidávat zátěž (paní má již radost ze života a má tendenci  přetěžovat tělo jako "za mlada"a následně se objeví záchvat).

Podle dr. Josefa Jonáše je za kolísavým krevním tlakem špatná činnost nadlevinek, takže uvidíme, co provede další detoxikace souběžně s posilováním imunity.

Může se tento případ zdát jako zázrak, ale není. Je nutné vzít na vědomí, že chronická ortodoxní medicína podle MUDr. Hnízdila nezjistí ve 40% případů správnou příčinu zdravotních obtíží. Tedy pacienti jsou v těchto případech léčeni špatně nebo vůbec. Mně také bylo 5 let tvrzeno, že jsem zdráv "ať chodím běhat do lesa". A v roce 2006 dg. neuroborelioza, chronický únavový syndrom.

Obdobných případů od roku 2012 jsem zažil několik desítek, kdy došlo k "zázračnému" uzdravení, z celkových cca 7 000 klientů. Nezapomenu kauzu více než 70leté ženy, která měla mnoho zdravotních obtíží. Nejvíce ji vadilo, že nemohla zdvihnout levou ruku nad pas. Lékař jí řekl: To víte stáří, cvičte. A to bylo z jeho strany vše. Žena měla podle jejího popisu všechny příznaky chronické boreliozy. Po 3 a půl měsících uzdravování mně řekla, že se cítí úplně zdravá.

Následně jsem s ní několikrát telefonicky hovořil, cítí se báječně, naučila se správně žít. Vyřadila trvale ze stravy vysoce průmyslově zpracované potraviny, odkyselila tělo a aplikuje preventivně pro ni správné přírodní přípravky s ohledem na věk.

====================================================

Datum: 7. 3. 2022 8:51:14

Předmět: Re: prosba o pomoc-borelioza a chlamydie

Dobrý den,

říkal jste, že mohu psát i dříve než až po měsíci. A protože se okolnosti změnily a stav se zlepšil, píšu už teď. Celkově se cítím dobře, ráno bez únavy, spím dobře, občas i 10 hodin. Snažím se denně cvičit, dodržovat správné dýchání v rámci možností (ještě si to musím vědomě připomínat) a chodit na procházky před prací. Stravu si držím, jen občas malý výkyv, když jsem na cestách. Na sladké mám chuť jen výjimečně, když ho vidím před sebou na stole. Je to škola vytrvalosti.  Další doplňky stravy jsem si dokoupila...

Prosím o zvážení, zda už pomalu nepřejít na udržovací protokol, o kterém jste mluvil, když je zase posun o krok dál.

Děkuji a přeji klidné dny v tomto neklidném světě.

Marie...

Co tomu předcházelo:

Datum: 23. 2. 2022 15:11:24

Předmět: Re: prosba o pomoc-borelioza a chlamydie

    Dobrý den, pane Rozehnale,

    po měsíci léčby se ozývám s informací, jak je po těle. Vzhledem k tomu, jaký jsem nesystematit a neřád, mě samotnou překvapilo, jak důsledná jsem byla a dokázala jsem o 180 stupňů otočit své návyky a život. Asi po týdnu léčby jsem cítila výrazné změny. Povolilo napětí v těle, bolest kloubů se zmírnila, necítila jsem přeplněnost žaludku, v noci a ráno jsem měla ruce mnohem méně nateklé než dříve, lépe jsem spala a únava byla výrazně menší. Ranní úzkosti, které jsem měla dříve téměř denně, se zmírnily. Také bušení srdce zejména v noci, v klidu, bylo méně časté. Měla jsem obrovskou radost a cítila, jak se mi energie vrací. Psychicky jsem se cítila velmi dobře. Tento lehký stav bytí však trval asi týden a pak se bolesti vrátily. Sice v menší míře, ale měla jsem pocit znatelného propadu, který trval asi 10-12 dní a pak opět mírné zlepšení. Přes dva měsíce mě trápí bolesti bederní páteře. Fyzioterapie zatím nepomáhá. Nejsem schopná rozlišit, zda bolesti nemají spojitost s mechanickým poškozením páteře a ruky nebo s boreliemi. Ale ten týden výrazného zlepšení je mi záhadou. V tomto týdnu mě sice bolela záda a ruka, ale celkově mi bylo dobře.

    Pozitivní je úbytek váhy, cítím se lehčeji, žaludek je také od započetí léčby stabilně dobrý, tato strava mi vyhovuje. Přidala jsem 2x v týdnu ponor do ledové vody, denně studená sprcha a 1x týdně klasická sauna. Infra u nás na dosah není. Ale i tato mi dělá dobře. 1x za 14 dní plasma, mluvili jsme o ní, vím, že jí nepřikládáte velký význam, ale mám tu možnost, tak zkouším i to. Dechové cvičení dělám takové moje speciální-se zvuky. Cítím se po něm velmi dobře, uvědomila jsem si, jak jsem byla přidušená.

     Zapomněla jsem zmínit svědění kůže (záda, břicho, kolem očí, pusa... nejvíc), které bylo před léčbou a i nadále pokračuje. Doufala jsem, že detoxikací toto zmizí. Bohužel. Toto stále trvá.

    Snad jsem na nic nezapomněla.

    Zdravím a přeji pěkný den...

Datum: 18. 1. 2022 20:46:36
Předmět: prosba o pomoc-borelioza a chlamydie

    Vážený pane Rozehnale,

    obracím se na Vás s prosbou, zda byste mi mohl pomoci s léčbou boreliozy a chlamydií. Našla jsem Vaše webové stránky a Váš příběh mi dává naději, že se uzdravím.

    Boreliozu jsem prodělala v roce 2020, nebyla jsem léčena, neměla jsem žádné příznaky. V roce 2021 mi na kontrolních testech vyšly vysoké protilátky, tedy informace o jejím prodělání. V březnu a květnu 2021 jsem byla na očkování proti covidu a můj zdravotní stav se poté výrazně zhoršil. Bolesti hlavy, kloubů, páteře, svalů, velká únava, vyčerpání, brnění rukou. Prosila jsem paní doktorku o další podrobnější krevní testy a těmi se zjistilo, že mám reaktivovanou boreliozu a pozitivní titr slizničních protilátek proti Chlamydiím. Beru nyní 3 týdny antibiotika, o dalším medicínském postupu mě bude paní doktorka informovat po dobrání léků. Asi pět let mám vleklé bolesti páteře, kloubů, svalů.

Obešla jsem mnoho terapeutů, ale žádná léčba nebyla úspěšná. Zkusila jsem Dornovu metodu, kineziologii, plazmu, rodinné konstelace. Nakonec jsem skončila u psychologa. Teď mi docházejí souvislosti. Pravděpodobně mám v těle chlamydie už delší čas a nikdo na ně nepřišel a takto mě postupně ničily tělo. A od loňska se přidala borelioza. Jsem zoufalá a prosím o radu, o pomoc, zda by byla možná alternativní podpůrná léčba. Cítím, že jen antibiotika nepomohou. Jinak jsem vegetariánka 25 let. Nepiju, nekouřím.  Přikládám výsledky krevních testů.

    Děkuji za odpověď...

Zkrácený protokol odeslán po telefonické konzultaci 19. 1. 2022 10:13:09.

24.2.2022 po konzultaci doporučeno přidat další přípravky, a také se zaměřením na psychiku. O ranních úzkostech... klientka při první konzultaci vůbec nehovořila, jakož i o kožních problémech.

8.3.2022 odeslán Protokol pro prevenci.

====================================================

Mail: 27. 1. 2022, 11:26

Re: Léčba chronické boreliozy

Dobrý den pane Rozehnale,

ozývám se vám po delší době a dalších odběrech serologie.

Musím Vám moc poděkovat za vaše doporučení v užívání vašeho protokolu.

Můj zdravotní stav se lepší. Aspoň to pociťuji já, hlavně v tom, že už nemám mozkovou mlhu, výpadky paměti - prostě vše, co se týkalo hlavně v hlavě. Neříkám, že je to 100% už v pohodě, sem tam jen malé ataky jsou, ale je to podstatně lepší.

Byla jsem na oběru serologie, hodnoty sice nižší nejsou, ale jiné hodnoty se snižují, viz.tabulka  emailu, kterou jsem si vytvořila pro srovnání.

Mohla bych Vás poprosit co znamenají hodnoty, které jsou pozitivní?

A ještě jedna prosba - jak mám pokračovat dál s vašimi produkty? Mám dál v užívání pokračovat ve stejných dávkách?

Jak dlouho se budou produkty užívat?

Děkuji moc a přeji Vám krásný den...

Co tomu předcházlo:

Datum: 15. 9. 2021 12:34:11

Předmět: Re: Léčba chronické boreliozy

    Dobrý den,

    mám na Vás velkou prosbu.

    Dnes jsem byla na kontrole boreliózy - (po odběru serologie) jsou mé hodnoty jsou horší. Minule cca 2,7  a teď ...Borrelia rekom.IgG index 8,74, IgM 1,40.

    Užívám vaše kapsle teprve týden, tj. coriolus, hericium a cordyceps, takže při odběru jsem je ještě nebrala.

    MUDr. mi znovu už potřetí nasadila ATB, jednou tablety, pak nitrožilně na 21 dni - to nezabralo a teď znovu tablety na 21 dní. Jsem z toho velmi smutná, protože po atb můj organismus je vyčerpaný a mám pocit, že ATB mi vůbec nepomáhá.

    Dle lékařky si myslí, jestli mě znovu nekouslo klíště,....nekouslo, možná jen komám nebo muška snad - nevím.

    Zažívání mám úplně v háji, přibrala jsem cca 5kg, cítím se jak těhotná a slabá.

    Chci si dokoupit i další vaše produkty, ale teď jsem na váškách.

    Nebudou Vaše produkty vadit ATB? může se to brát zároveň a nebo se rovnou vykašlat na ATB a dál bojovat s tou borelkou dle vašeho protokolu a dokoupit zbývající produkty?

    Děkuji moc za radu a odpověď.

    Markéta...

Datum: 3. 8. 2021, 13:29

Předmět: Léčba chronické boreliozy

Dobrý den pane Rozehnale,

obracím se na Vás s prosbou ohledně boreliozy. Narazila jsem na Vás na internetu, že nabízíte osvědčenou léčbu boreliózy, příznaky jaké jste v článku popisoval, mě úplně vystihuje.

Jsem po lumbální punkci, kde se botelióza potvrdila. Po té jsem absolvovala 21 denní léčbu nitrožilně ATB - to bylo do konce května 2021. Na kontrolu mám přijít začátkem září - prý mám být už vyléčená.

Necítím se vůbec v pohodě, jsem strašně unavená, nohy mě natékají, páteř bolí, oči řežou-mám rozostřené vidění, krátkodobá paměť, apod. Mohl by jste mi prosím poradit co brát + postup užívání?

V příloze zasílám testy z krve a likvoru.

Děkuji moc.

Hezký den...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 10. 8. 2021 9:34:08.

==========================================================

Mail: 17. 1. 2022 17:39

Dobrý den pane inženýre,

léčbu jsme zahájila ihned po doručení zásilky, tj. 22.12.2021. Asi tak od 11.01.2022 bolesti kloubů (hlavně kolen) odezněly a cítím se již dobře. I únava ustoupila.

....

Co tomu předcházelo:

Datum: 18.12.2021 20:51
> Předmět: léčba boreliózy

     Dobrý večer pane Rozehnal,

v září tohoto roku mně byla po odběru krve potvrzena  borelióza. Cítila jsem únavu a hlavně  bolesti kloubů. Poté mi lékař předepsal na 3 týdny lék .......

Po dobu užívání léku příznaky ustoupily. V listopadu mi lékař udělal další odběr krve, podle výsledku je borelióza stále aktivní. Nyní mám hlavně bolesti kolen, únavu.

Bolesti kolen sílí. Potřebuji od Vás poradit s léčbou pomocí extraktů z hub.

Dále ještě bych chtěla pro moji známou, která trpí poruchou spánku během menopauzy, doporučit také vhodný extrakt z hub.

      Děkuji...

Zkrácený Protokol odeslán 19.12.2021 11:29, včetně doporučení, jak na poruchu spánku pro známou. 17.1.2022 po tel. konzultaci s klientkou sníženo dávkování a odeslán Protokol pro prevenci.

=======================================================

Mail: 11. 1. 2022 18:57

Dobrý den pane inženýre,

chtěl bych Vám moc poděkovat za pomoc. Snažil jsem se hned od začátku dodržovat vše co bylo uvedeno v e-mailu od Vás a v odkazech. Už od Vánoc jsem měl pH 7 a začalo se mi ulevovat. Bolesti, které jsem popisoval, se o dost snížily. Řekl bych, že se posledních 14 dní pohybují v průměru na cca 60% původní intenzity.

Upravil jsem jídelníček, stravovací návyky, ... . Snažím se vše nové zautomatizovat. Věřím, že je to správná cesta, i když bude ještě asi trnitá. A taky věřím, že po nějaké době ty bolesti ještě trochu ustoupí. V Protokolu budu pokračovat.

Ještě jednou moc děkuji za rady a za naději

S pozdravem....

Co tomu předcházelo:

Datum: 9. 12. 2021 11:27:24

Předmět: dotaz

    Dobrý den pane inženýre,

    obracím se na Vás s dotazem na dávkování přípravků proti chron. borelióze a připojuji svůj příběh.

    Jestli boreliózu opravdu mám, nevím, ale v letos v srpnu jsem měl pozitivní test na protilátky IGg na borélie a většina příznaků tomu odpovídá. Samozřejmě to může být i něco jiného.

    Už přes 4 roky tak trochu zápolím s bolestmi zad a kyčlí. V červnu 2017 jsem měl velký výhřez bederní plotýnky (L5S1-přes 1cm), na operaci mě přímo neposlali, tak sem to rozcvičoval. Sice se to po cca 7 měsících podařilo, ale plotýnka má pořád menší výhřez cca 4- 5mm a je poloviční na výšku. K tomu poškozený nerv do pravé nohy. Cca po 2 letech se přidaly velké bolesti kyčlí, zjistili, že mám artózu 3 stupně na obou. Nicméně i přes tato omezení, jsem docela normálně fungoval - mohl sem chodit, plavat, cvičit, trochu posilovat; pošk. nerv řešila 2x denně L...a  + večer léčebné .....

    Od začátku letošních letních prázdnin se to ale z ničeho nic výrazně zhoršovalo a poslední 2 měsíce je to fakt špatný. Stávající problémy se zhoršily a přidaly se další nové. Poslední týden před prázdninama, mě začaly z ničeho nic bolet klouby na prstech rukou, až mě to budilo ze spaní. Za další týden se přidaly ukrutné bolesti kyčlí – zase bez příčiny, bez námahy. Jako kdyby ty kyčle přirezavěly. Zhoršili se stáv. problémy zad a dlouhodobá bolest, co sem měl za pravou lopatkou. Od září se přidaly bodavé bolesti v kyčlích, bolesti obou ramen, paží pod ramenama, vlevo přes loket až k zápěstí, trnutí krku s bolestí šlach a svalů od hlavy přes krk až do zad za lopatkou, hodně mě bolí levé koleno z vnější strany a dělá se mi tam boule, pravé se začíná přidávat, píská mi v uších, brní a bolí chodidla, mám rozostřené vidění, trvalá únava, v kloubech mi víc křupe. Poslední 2 měsíce bolestma moc nemůžu spát, oblíkání a chůze jsou očistec, zvedání ze sedu je podobný. Prášek na bolest uleví tak na 24 h. Někdy se to trochu zlepší, ne moc, ale aspoň trochu spím. Nemůžu bohužel cvičit, jakékoliv protahování strašně bolí. Bolesti se stěhují, někdy se to na některém kloubu zmírní, ale začne víc jinej atp.

    Doktoři mi nevěří, ale já si myslím, že za těma hroznýma bolestma, co teď mám, je něco víc, něco dalšího.

    V srpnu sem byl na pár prohlídkách. Tehdy sem měl hlavně velký bolesti kyčlí a kloubů na rukou:

    -   9.8. pravidelná kontrola na neurologii – veškeré bolesti jsou od zad a kyčlí

     - 11.8. pravidelná kontrola v Centru léčby bolesti – veškeré bolesti jsou od zad a kyčlí

    - 12.8. vyšetření na revmatologii – toto vyšetření bylo přínosný, odebrali mi hromadu vzorků krve, udělali hromadu testů a prý nemám žádné závažné zánětlivé onemocnění (rev. artritida, Bechtěrev, ...) – to mě potěšilo, ale nevyřešilo to můj problém – neboli veškeré bolesti jsou od zad a kyčlí, pozitivní výsledek testu protilátek na borélie znamená jen to, že jsem ji prodělal

    Rozhodl jsem se, že dávkování stanovím podlé terapeutické dávky uvedené v článku o borelióze na stránkách úsepěšná-léčba.cz.

    Mám 80 kg, tzn. až 8 tablet denně, takže beru 2+1 / 1+1 / 2+1  (Cordyceps +Hericium) + 1/0/1 C-MAX

    K tomu beru 2x denně zelené potraviny chlorelu + zel. ječmen - ve snaze o snížení kyselosti žaludku - zatím mám pH ale pořád na 6 (mám ale jen ty jednoduché lístečkové testy). Snažil jsem se upravit i jídelníček. Možná mi to pH kazí i špatná nálada, frustrace a špatný spánek. Ale poté době, co jsem bojoval se zády, se teď přidá tohle, jsem už docela rezignovanej a na hraně sil. Nevím pořádně co mi je a nevím na koho se obrátit. Obvoďák mi před pár dny řekl, že je mu moc líto, že mám takové bolesti, ale vzhledem k těm provedeným vyšetřením už ho nenapadá nic, čím by mohl pomoci.

    Denně beru ještě nějaké klasické vitamíny z lékárny a tu L..... (k..... sem před 2 měsíci vysadil, protože jsem měl pocit, že mi nepomáhá).

    Cordyceps, Hericium, C-MAX + chlorelu a ječmen beru 4 týdny a bohužel zatím bez nějakého zlepšení, poslední týden je mi spíš hůř. Chtěl jsem se tedy zeptat, jestli mám to dávkování nějak upravit?

    Pozn.

    Problémy začaly 3 týdny po první dávce očkování proti Covidu. Možná to s tím nesouvisí, ale možná to to očkování způsobilo nebo třeba jen něco spustilo, nějakou autoimunitní poruchu. Prej o tom pár článků vyšlo, ale zatím sem nic nečetl.  

    Velice děkuji za Váš čas.

    S pozdravem...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 12.12.2021 16:23. Klient 40+. Trojkombinace Cordyceps-Hericium-C max komplex snížena, přidány další přípravky.

V textu klienta:
"pozitivní výsledek testu protilátek IgG na borélie znamená jen to, že jsem ji prodělal". Já jsem od roku 1997 do 2006 měl také pouze pozitivitu v IgG hodnotě a bílé pláště tvrdily totéž. V srpnu 2006 jsem absolvoval na vlastní žádost odběr mozkomíšního moku, který potvrdil neuroboreliozu. Uplynulo 15 let a situace se nezměnila.

=================================================

Mail: 6. 1. 2021, 20:36

Dobrý den,

tak se ozývám opět po měsíci. Únava už se neobjevila. V prvním týdnu jsem ještě pociťovala občasné slabé pálení končetin.

Další dva týdny zázrak, vůbec nic, všechno v pořádku. Ale teď ten poslední týden se opět zase trochu pálení objevilo (asi 4 dny). Možná k tomu přispělo trochu hektičtější a náročnější období kolem Vánoc. Chci se zeptat, jak tedy s dalším dávkováním? Mám nějak upravit či ještě pokračovat dál stejně?

Děkuji za odpověď.

Pěkný večer,...

Co tomu předcházelo:

Datum: 02. 12. 2021 20:57

Předmět: Borelioza - dotaz

Dobrý den,

tak píšu po třech týdnech od zahájení léčby. Brnění/mravenčení končetin vymizelo, zůstalo "pouze" občasné pálení končetin (a to spíš nohou, ruce už téměř nepálí). V současnosti mě už končetiny nepálí každý den, je to tak, že třeba dva tři dny to skoro necítím a pak se to zase jeden den ozve, ale je to mnohem mírnější než předtím. Předtím mě to budilo i v noci a nemohla jsem spát, teď už to v noci necítím a spím dobře.

Přijde mi, že pálení souvisí s mírou únavy, když jsem ten den víc aktivní, tj. pak víc unavená, tak se pálení ozve.

Také musím zmínit, že jsem si předtím ani neuvědomila, jak moc jsem ještě byla pořád unavená, teď po třech týdnech můžu říct, že únava vymizela. Chtěla jsem se zeptat na další léčbu, mám nějak upravit dávkování?

Jak dlouho je ještě vhodné s léčbou pokračovat?

Moc děkuji za odpověď,

S pozdravem,...

Co tomu předcházelo:

Datum: 30. 10. 2021 23:22:31
Předmět: Borelioza - dotaz

    Vážený pane Rozehnale,

    velmi mě zaujaly Vaše stránky a ráda bych se zeptala na doporučené dávkování v mém případě.

    Letos na jaře mi byl diagnostikován únavový syndrom (měla jsem bušení srdce, nespavost, obrovská nezvyklá únava) Tento stav trval zhruba měsíc, pak jsem se po měsíčním nefungování, ládování vitamíny dala nějak dohromady. Na konci srpna přišla nezvyklá obrovská únava až malátnost a poté se přidalo brnění/mravenčení a pálení v končetinách (ruce i nohy). Neuroborelióza nebyla potvrzena, lékaři našli "pouze"zvýšené protilátky na Borelie IgG i IgM v krvi. Nasadili antibiotika na 20 dní. Brnění a pálení postupně ustávalo, také ustupovala únava. Po dobrání antibiotik  se ovšem postupně brnění a pálení končetin začalo vracet. Klíšťata mívám pravidelně každý rok. Bojím se, že když nemoc nepodchytím včas, rozvine se v chronickou boreliózu (lékaři tvrdí, že antibiotická léčba byla dostatečná a není důvod k další léčbě).

    Moc děkuji za odpověď,...

Zkrácený protokol odeslán po tel. konzultaci 1. 11. 2021 9:55:25.

===================================================

Mail: 10. 12. 2021, 16:43

Předmět: Léčba chlamydií

Zdravím pane inženýre, chtěl bych vás informovat o pokroku při léčbě chlamydií. Jak jste navrhoval rozpis užívání se ukázal jako velmi dobrý. Nyní se mně rapidně zlepšil stav plicí a průdušek a nosohltanu-nevykašlávám nemám žádné zahlenění. Ale ještě mírně přetrvávají bolesti hlavy hlavně v čelní oblasti a oční bulvy. Zdá se že a to nechám na vaše posouzení pokračovat v této kombinaci nebo ještě vhodně posílit. Vím když mě tyto problémy trápí dlouhou dobu že měsíc na nápravu bude málo.

V každém případě pozoruji veliký pokrok, cítím se i v lepší kondici vůči změnám počasí a psychiky. Navíc jako bonus pozoruji i zmírnění bolestí zánětu střeva-snížil jsem podstatně dávkování tablet ... No začínám vidět (konečně) světlo na konci tunelu...

Jsem Vám nesmírně vděčný a zatím přeji vše nejlepší a děkuji za Vaši nevšední obětavost při řešení mého problému i ostatních pacientů. Děkuji ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 6. 11. 2021 15:44:26

Předmět: Léčba chlamydií

    Zdravím pane inženýre prosím o Vaše doporučení k mým potížím.Už jsem trochu zoufalý a pohybuji se v začarovaném kruhu. V loni jsem dostal infekci plicní chlamydie byl jsem léčen po telefonu antibiotiky. Vždy nastalo malé zlepšení klinicky jsem se cítil od té doby velmi zle. Prošel jsem všechna možné vyšetření, RTG plic, ORL, hematologii, urologii... Potíže stále přetrvávaji letos přeléčen chinoidy-v květnu, v srpnu ATB ... problémy zústávají. Silné bolesti hlavy a očních bulv, pokašlávání, pocení.

     Můj praktický lékaž mě nevěří říká že jsem byl přeléčen. Když jsem chtěl kontrolní testy na chlamydie tak řekl že je to drahé  zbytečné. IgG se pohybují vždy nad hodnotu 4 někdy 12 - tedy měřeno v loni a letos na jaře. Trochu je asi komplikace že jsem léčen revmatoidní atritidu v současné době beru jednou týdně 2.5mg ... a 2x týdně 2mg ... s tím že jej po novém roce vypustím. Ještě v srpnu mně imunolog předepsal na posílení buněčné imunity ... 10mg. Navíc se mně od léta zhoršilo vidění, vidím rozmazaně a to jsem září prodělal operaci šedého zákalu a dostal nové čočky.

     Nyní jsem v patové situaci naděje vyléčení od lékařů je mizivá a nechci jíst pořád léky na bolest a čekat ...na co? No vím že takových případů máte strašně moc přesto bych byl vděčný kdyste mě jak Vám to vyjde poradil. Velmi bych se revanžoval.

      Děkuji a jsem s pozdravem ze Zlína...

Zkrácený protokol odeslán po telefonické konzultaci 9. 11. 2021, 19:09.

Mail: 3. 12. 2021, 10:48

Předmět: borelióza

Dobrý den pane Rozehnale,

moc Vás zdravím a současně děkuji za Vaše rady a doporučení. Dobrala jsem antibiotika a užívám houbičky podle Vašeho rozpisu. Chci Vám moc poděkovat, protože se cítím velmi dobře a vše se zase vrátilo do normálu. Mám ještě Vaše užívání určitě na 3 týdny a tak je doberu a myslím, že to bude dostatečná doba. Pokud budete mít jiný názor, budu ráda, když mi napíšete.

Přeji Vám hodně zdraví a krásně prožitý vánoční čas.

S poděkováním...

Co tomu předcházelo:

Datum: 18. 10. 2021 20:59:09

Předmět: borelióza

     Vážený pane Rozehnale,

    obracím se na Vás s prosbou o radu při léčbě boreliózy. Letos v červnu jsem měla klíště, typický flek, únavu a bolest hlavy. Po 14 dnech jsem vybrala atb po dobu 21 dnů. Asi po týdnu po dobrání se objevily bolesti šlach, svalů, kloubů, hlavy, nespavost. Po dvou měsících jsem měla  krevní testy WB, ve kterých byly prokázány pozitivní protilátky IgG i IgM, podle paní Dr. "akutní borelioza" a jsou mi předepsány antibiotika na dalších 30 dnů. Paní doktorka uvedla, že testy ukazují, že jsem již boreliozu prodělala. Chtěla bych poprosit o Vaši radu, nenám příliš důvěru další ATB brát. Chtěla bych poprosit o doporučení léčby podle Vašich zkušeností.

    Nechci Vás příliš unavovat psaním, ale musím se vrátit ještě o 30 let zpět, protože se domnívám, že těchto 30 let žiji s chronickou boreliózou. Ve svých 30 letech jsem začala mít zvláštní problémy: slabost, únava, bušení srdce, vidění jakoby za clonou, úzkost, deprese, hubnutí, brnění končetin, zácpa, bolesti v pravém podžebří, nucení na močení. Všechna vyšetření byla negativní. Boreliozu nikdy nezjišťovali. Ani onemocnění štítné žlázy tehdy nebylo pozitivní. Po hospitalizaci v nemocnici konečná diagnóza "roztroušená skleróza".

     Po 6 letech těchto problémů CT ve FN ......... roztroušenou sklerózu nepotvrdilo. Stav se mírně normalizoval (vše ale opakovaně přetrvávalo) a po 10 letech další diagnóza "autoimunitní onemocnění štítné žlázy" - hyperfunkce. Po dalších 5 letech "reflux". Léčím tedy štítnou žlázu, reflux ne, žaludek je bez nálezu a střeva také.

    Nevím, jak se k současné nové infekci postavit a jak ji léčit. Prosím o radu a doporučení léčby a vyjádření, zda je po tolika letech možné boreliózu vyléčit.

    S přáním všeho dobrého...

Zkrácený protokol odeslán po tel. konzultaci 22. 10. 2021 17:41:31.

===========================================================

Mail: 15.11.2021 13:34

Vážený pane Rozehnale,

opět se Vám ozývám po 10 týdenním užívání Vaší doporučené léčby, a znovu musím s velikou radostí konstatovat další zlepšení příznaků chronické boreliózy. Povolilo dokonce i zatuhlé svalstvo na levé straně krku. Jediné co ještě přetrvává jsou záškuby ve svalstvu (jsou podstatně mírnější a méně četnější). Rovněž pískání v uchu se začíná lepšit, jsou dny kdy v uchu nepíská vůbec a potom zase den či dva píská a pak třeba zase den ne a takto se to stále střídá. Od včerejšího rána mě trápí bolesti bederní páteře, ale doufám že to není vlivem boreliózy.

Před týdnem jsem byla na odběru krve a dnes mi lékařka oznámila výsledky, všechny hodnoty jsou v pořádku včetně borélií, které se prý snížily.

Prosím o Vaše pokyny, zda snižovat dávkování, nebo raději nadále užívat ve stejné výši. V současné době mě trochu zlobí zažívání (jelikož mám 40 let vyoperovaný žlučník, tak se občas přihlásí potíže) a momentálně mi vadí i kapsle na lačno. Tak se Vás  chci ještě zeptat, zda je možné obsah kapslí vysypat třeba na lžičku a užívat takto jen vnitřní obsah bez kapsle. Nevím ale zda se tím nenaruší účinek přípravků na léčbu boreliózy.

Předem Vám moc děkuji za vaši odpověď.

Se srdečným pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 27. 9. 2021, 9:22

Re: borelióza

Vážený pane Rozehnale,

musím s velkou radostí konstatovat, že příznaky chronické boreliózy výrazně ustoupily. Rozostřené vidění a řezání v očích téměř vymizelo, stěhovavé bolesti kloubů a ve svalech podstatně nižší, rovněž se zklidňuje bušení srdce, hodně mě trápily záškuby ve svalech - zde se rovněž snížila intenzita i četnost. Trochu více ještě zlobí pískání v levém uchu, které bývá po ránu mírnějsí, občas téměř neslyšitelné, ale během dne opět zesiluje a také zatuhlé a bolestivé svalstvo na krku, rovněž na levé straně.

Jen se musím přiznat, že jsem si dovolila udělat změnu v užívání Hericia, u něhož jste doporučil užívání 0-1-2. Jelikož jsem měla dojem, že záškuby svalstva bývaly dopoledne intenzivnější dovolila jsem si brát jednu kapsli i po ránu (tedy 1-1-2).

V prvním emailu jsem zapoměla zmínit časté motání hlavy, kvůli kterému jsem ani neměla odvahu jezdit autem na delší vzdálenosti, dá se říci, že až na drobné vyjímky zcela vymizelo. K průběhu léčby musím ještě zmínit - bylo pro mně velmi zvláštní, že po necelém týdnu užívání se příznaky hodně zmírnily a následně po dalších cca 3 dnech se vše opět prudce zhoršilo. Poté následovalo postupné mírné zlepšování až do současného výše popsaného stavu.

Moc Vám děkuji za to, že se celkově cítím vítálnější a podstatně méně unavená a prosím o Vaše další pokyny k léčbě.

Předem děkuji za Vaši odpověď.

Se srdečným pozdravem...

Datum: 29. 8. 2021 16:32:06

Předmět: borelióza

    Vážený pane Rozehnale,

    obracím se na Vás s prosbou ohledně léčby boreliózy. V minulosti jsem měla několik klíšťat, ale před dvěma lety se mi přisálo klíště, po němž se mi vytvořila kolem místa přisátí zarudlá skvrna. Kontaktovala jsem lékařku, která mi předepsala užívání tetracyklinových ATB po dobu 3 týdnů. Žádné zdravotní potíže jsem na sobě nepozorovala, z odběru krve cca po následujících dvou měsících byly bakterie boreloózy neaktivní (omlouivám se za případné neodborné vyjadřování). Vše bylo v pořádku, až do letošního dubna, kdy jsem absolvovala vakcinaci proti Covidu, po pár dnech začaly bolesti v křížové oblasti, které byly především v noci a to tak intenzivní, že jsem nemohla spávat. Lékařka mi naordinovala prášky proti bolesti, jelikož nepomáhaly, tak po dalším týdnu mi přidala ještě další léky proti bolesti, s tím, že léky proti bolesti jsou prý základ. Po dalším týdnu, kdy jsem se dožadovala vyšetření mi předepsala antidepresiva, následně se přidala i zimnice, opět jsem navštívila lékařku. Udělala odběr krve, z něhož bylo zjištěno, že bakterie boreliózy se opět zaktivovaly. Znova jsem dostala tetracyklinová ATB na 3 týdny (a injekce proti bolesti). Bolesti postupně ustávaly, pro posílení imunity jsem začala brát N-Acetyl Cystein, po kterém jsem se začala cítit výrazně lépe.

Současně (již dlouhodobě) užívám i zelené potraviny (zelený ječmen, spirulina, chlorela). Před asi dvěma týdny jsem vysadila N-Acetyl Cystein (abych si udělala pauzu). Postupně jsem ale na sobě začala pozorovat, že se začaly projevovat stěhovavé bolesti kloubů, řezání v očích a rozostřené vidění, pískání v uchu a bušení srdce. Další týden se přidaly záškuby ve svalstu (které se stále zintenzivňovaly). Hledala jsem na internetu a na Vašich stránkách jsem narazila na výčet projevů chronické boreliózy. S vyděšením jsem zjistila, že se ztotožňují s mými potížemi.

Podle příspěvků na vašich stránkách jsem si nasadila (tento týden) Hericium (2-0-1) a Cordyceps (1-0-1), současně jsem opět začala brát N-Acetyl Cystein (1x denně). Záškuby ve svalstvu se snížily i stěhovavá bolest v kloubech. Nevím však, zda užívám Hericium a Cordyceps ve správné výši. Proto Vás tímto MOC PROSÍM, zda mi můžete doporučit správnou léčbu.

Je mi 48 let, měřím 165 cm, vážím 60 kg. Mimo výše uvedených doplňků stravy užívám i B12 3x denně, MSM na klouby a pro detoxikaci organismu Zeolit (každé ráno na lačno).

    Moc Vám předem děkuji za Vaši odpověď.

    S pozdravem...

Zkrácený protokol odeslán po telefonické konzultaci 30.08.2021 08:55. Celý protokol odeslán 29.09.2021 21:39.

=================================================

Mail: 30.10.2021 10:15

Re: Prosba o pomoc

Dobrý den, pane Rozehnale,

tak se hlásím po třetím měsíci.
Cítím se celkem dobře, jen fyzička není moc dobrá, tak chodím a cvičím, abych se zase dostala do formy.
Loket se ozývá jen někdy, takže ústup potíží je vidět.
Únava je taky pryč.
Cordyceps i Hericium mám na posledních pár dní, tak se ptám, jestli bude léčba stačit nebo mám objednat další balení a jak pokračovat s dávkováním? Stále beru od obojího 2 cps denně.
PN budu mít určitě do konce roku a podle toho, jak se budu cítit, půjdu do práce v lednu nebo taky ne. Záleží i na tom, zda se z našeho oddělení stane opět Covid ARO nebo zůstaneme normální ARO. To pro mě bude další zásadní věc v rozhodování ukončení PN.

Díky.

S pozdravem

Vlasta

Co tomu předcházelo:

Datum: 30. 9. 2021 12:01:56
Předmět: Re: Prosba o pomoc

Dobrý den, pane Rozehnale,
ozývám se téměř po dalším měsíci. Situace vypadá následovně:
    Cítila jsem se opravdu dobře, až tedy na ten zmiňovaný loket. Nechala jsem si udělat RTG, který byl naprosto v pořádku. Dle lékařů je to následek infekce a regenerace šlachových úponů bude pomalejší. Pravděpodobně mě lékařka pošle na rehabilitaci. Chodila jsem denně na procházky, doma jsem byla schopná ( v rámci možností lokte) fungovat normálně. Stále jsem v pracovní neschopnosti a nadále budu. Sice jim v práci chybím, protože i tak je zdravotníků málo, natož když někdo na tak dlouhou dobu vypadne, ale zdraví mám jen jedno!
    Tento týden na mě skočila viróza, nic strašného, chrapot, nosohltan, tlak v dutinách, bez teploty. Ovšem s tímto se vrátily i bolesti svalů, únava a velká bolest postiženého lokte. Takže mě to zase hodilo zpět. Nevím, co mám udělat, jen doufám, že to bude přechodné a stav se zase zlepší.
    Celkově mě to trochu rozhodilo i psychicky, protože už samozřejmě ten stav, ve kterém jsem byla nechci, ale snažím se a věřím, že to bude přechodné a zase se to zlepší.
    ATB již neberu 3 týdny, takže jedu kompletně dle protokolu. Jen Curcumin beru 0-1-1.
    Děkuji.
    S pozdravem
    Vlasta...

Datum: 31. 8. 2021, 16:26

Re: Prosba o pomoc

Dobrý den, pane Rozehnale,

za pár dnů to bude měsíc léčby, tak se ozývám, jak bylo domluveno.

Můj stav se zlepšíl, ale na skákáni přes kaluže to ještě není.

Zlepšení: úplně přestaly záškuby svalů, v uších už mi hučí jen výjmečně a málo, subfebrilie již nemám, únava - z celodenního ležení jsem schopná jít na krátkou procházku (max. 2km) a doma něco málo udělat, nicméně spánek po obědě je nezbytný, jinak bych byla dost unavená. Se spánkem jsem schopná do večera tak nějak fungovat. Ale opravdu všeho s mírou.

Bolesti kloubů - bolesti mám už jen v P lokti ( kde vlastně byly od počátku), jsou to úponové bolesti, které ale limitují funkci P ruky. Před 10 dny jsem byla na obstřiku, protože hybnost ruky (omezená bolestí) byla na 50 procentech. Efekt obstřiku dobrý, ale krátkodobý.

.....

Co mě velmi mile překvapilo, začaly mi mizet pigmentové skvrny na rukou, mám jich o polovinu méně. Vypadají jako stařecké, ale vzhledem k mému věku a že je mám už pár let, to budou skvrny asi z jiného důvodu. Mám jich pár i na obličeji, ale tam se zatím drží beze změny. A atypický flek, který se mi objevil v červnu na L stehně při vzniku mých celkových potíží, už je téměr neviditelný.

Někdy mívám stav celkové slabosti, objevuje se tak 4x do týdne, trvá tak hodinku. Může to být způsobeno poklesem glukózy, ale to je jen můj odhad.  Diabetik nejsem.

Pravidelný denní režim dodržuji. Jsem stále v PN a zatím vůbec nepřemýšlím, že bych šla do práce.

Léčbu beru dle Vašeho rozpisu.

Prosím Vás o zhodnocení a případnou úpravu léčby.

Děkuji.

S pozdravem a vděčností

Vlasta...

Datum: 12. 8. 2021 10:31:53
Předmět: Re: Prosba o pomoc

    Vážený pane inženýre,

    dle kompletních výsledků krve doplnuji informace, prosím o jejich zhodnocení v souvislosti k nasazené léčbě.

    Borellie IgG pozitivní
    Chlamydie pneum. IgG pozitivní
    EBV IgG pozitivní- hlášeno při telefonické konzultaci

    nové:
    Parvovirus B19 IgG pozitivní, VP-N a VP -1S silně pozitivní
    Chlamydie trach. IgM hranicni

    Co se týká mého stavu po týdnu vaší léčby - PH ranní moči zvýšeno z 5,5 na 6. Únava o fous menší, bolest kloubů střídavá, některý den lepší, některý horší. Subfebrilie již nejsou celodenní.

    Doporučení striktně dodržuji, úbytek váhy 1, 5 kg.

    Od tohoto týdne Klacid - po, st, pá.

    Mám pokračovat v medikaci stejně nebo mám něco, vzhledem k novým výsledkům, změnit?

    Děkuji.

    S pozdravem

    Vlasta...

Datum: 1. 8. 2021 12:13:45
Předmět: Prosba o pomoc

    Vážený pane inženýre,

     dovoluji si Vás kontaktovat s prosbou o pomoc.

    Jsem zdravotní sestra ve směnném provozu na oddělení ARO. Poslední rok byl neskutečně psychicky i fyzicky náročný díky neustále plnému oddělení pacienty s Covid 19. To, co jsme si v práci všichni zažili opravdu nejde ani popsat. Nicméně k ....  bylo naše oddělení překlopeno do normálního režimu. Myslím, že jsem ani moc nepocítila úlevu, jak jsme byla vyčerpaná. Toto píší jen aby byla vykreslená celá situace mého problému.

    V červnu jsem měla klíště, bez reakce v okolí kousance (P rameno). Po 14 dnech se mi udělal rudý nepravidelný atypický flek pro boreliózu na L stehně. Po dalším týdnu mě začalo bolet P rameno a postupně se bolest šířila do lokte a prstů, poté to samé na druhé ruce, dále kolena prsty nohou, subfebrilie a neskutečná únava. Bolesti byly opravdu kruté a když jsem už nemohla ani vstát, odvezli mě k lékaři. Kompletní náběry - nic neukazovalo na příčinu. Dokonce i Borelie a Chlamydie negativní. Dostala jsem kortikoidy, které s mým stavem za týden nepohnuly. Poté mi lékařka, prý pro jistotu, kdyby to byla Borelióza, která vyjít v náběrech nemusí, nasadila ATB na 8 dní. Po 3 dnech braní ATB se přidala něco jako viroza- průdušky, rýma, zalehlé uši. Ale celkově došlo ke zlepšení. Z rudého fleku se stal flek hnědý, po okrajích mírné vyblednutí. Ovšem 3 den po dobrání ATB se stav vrátil ještě ve větší síle.

    Byla jsem poslána na revmatologii. Tam vyšly Borelie a Chlamydie - ale pozitivní jen IgG. Pro akutní infekci byly výsledky hraniční, takže v medicíně negativní. Revmatické onemocnění nevyšlo žádné. Nicméně mi lékařka nasadila Klacid - na 14 dni. Opět se historie opakuje, došlo k úlevě od bolesti, je tak na 20%, ale začaly potíže s průduškami a trvají subfebrilie. Dle RTG jsem v minulých měsících prodělala zánět plic, ani o tom nevím a je zvýrazněna kresba průdušek. Jinak nic patologického.

    Lékařky se prý nemají čeho chytit a nálezy Boreliózy a Chlamydií, jaké mám, by mi tohle prý způsobovat neměly. Spíše se shodly na tom, že to sice bude bakteriální, když to reaguje na ATB, ale neví, co....prý by to mohla být nějaká agresivní brebera z práce....ale už neví, jak to zjistit....

    Já jejich závěr nezastávám.

    Vzhledem k tomu, že mi nikde nic jiného nevyšlo a dělaly se i kultivace všech tělních tekutin, bolesti se stěhují, mám vysokou únavu, subfebrilie a vzhledem k tomu, jakým jsem si prošla stresem, kterým jsem jistě oslabená, tak se můj imunitní systém sám nepopral s nákazou a jsem přesvědčená, že za můj stav mohou výše uvedené dvě brebery.

    Své tělo dobře znám, vnímám a vím, že sebemenší odchylku mi vždy dá najevo, cítím, že aktuální braní těchto ATB je jen oblbování nákazy, která zase udeří. Úplně se bojím, až doberu ATB, jak to zase přijde... hlavně Klacid - není na léčbu Boreliózy a asi ani ne na léčbu Chlamydií, ale dle lékařů i z Infekcni kliniky, je léčba ATB na Boreliózu dostatečná, tudíž jestli jsem ji měla, jsem dle lékařů zaléčena.

    Když měl člověk někdy ATB třeba na angínu, tak cítil, že zabrala a člověku se ulevilo a celkově se postupně stav zlepšoval. Ale tentokrát cítím, že dochází k úlevě jen do určité míry a dále to nepostupuje.

    Co se týká prodělaného pracovního stresu, určitě mě oslabil, o tom nepochybuji, ale že by mé potíže byly psychosomatické, to si tedy opravdu nemyslím.

    Nedává mi smysl to, že mám kruté bolesti svalů a kloubů, začnu brát ATB, bolesti poleví a potíže se přesunou na průdušky, ač výše zmíněný Klacid - se dává právě na záněty plic a průdušek. Je to celé nepochopitelné a postavené - jak se říká - na hlavu. Zákony fyziky fungují vždy a všude. Ale pokud jsem léčena a potíže jsou migrující, opakující a neustanou, pak je léčba k ničemu.

    Přesné výsledky budu mít v ruce zítra. Informace, které mám, mi lékařka sdělila telefonicky.

    Možná se opravdu mýlím já, proto bych Vás moc žádám o názor a případně léčbu.

    Je mi 53 let, váha 68 kg, výška 171 cm. Covid 19 jsem neprodělala, očkovat jsem se nenechala.

    Děkuji.

    S pozdravem

    Vlasta...

 Protokol odeslán po telefonické konzultaci 3. 8. 2021 21:44. Po 3 měsících naprostá většina zdravotních problémů odezněla. Nicméně tělo bylo značně vyčerpáno, takže odhaduji ještě 3měsíční rekonvalescenci.

==========================================================

Mail: 1.9.2021 17:40

Předmět: Borreliose

Dobrý den pane Rozehnale

Vámi stanovenou kúru jsem započala 15.7.2021. Cítila jsem se velice rychle lépe. Potíže hodně ustoupily, hlavně bolesti, a ustupuje i chronické vyčerpání.

23.8. jsem kúru upravila, něco málo tobolek vyřadila a místo nich zařadila chlorellu, tinkturu ze zeleného koriandru a česnek. Také jím vlastní fermentovanou zeleninu.

Od pondělka 30.8 užívám odpoledne 1 Čagu.

Pociťuji v průběhu kúry většinou slabší bolesti a únavu, ale v souvislosti s detoxikací, vnímám ten rozdíl. Také další projevy jako občas zhoršená pleť nebo motání hlavy.

Zvládám ale denně více aktivit, jsem znovu soustředěná, vyrovnaná a spokojená.

Řekla bych, že z nejhoršího - borreliosy/RS jsem už venku, zbývá dotáhnout do konce celkovou detoxikaci organismu. To hodlám přibližně rok (prostě podle potřeby) praktikovat, jak to popisuje Dr. Klinghardt z Německa/USA.

Také si potřebuji znovu vybudovat fyzickou kondici, ta mi stále chybí. Po troškách denně cvičím a chodíváms naším pejskem na procházky.

V porovnání s hrůzou minulých let se cítím skvěle. 

Kompletní uzdravení mám opravdu na dosah ruky. DĚKUJI!

S přátelským pozdravem a přáním všeho dobrého

Elen...

Co tomu předcházelo:

Datum: 1. 7. 2021 7:06:59
Předmět: Re: Žádost o radu/ borreliose

    Dobrý den pane Rozehnale

    Velice Vám děkuji za zaslané informace.

    Určitě se Vám později ozvu, abych Vás informovala o průběhu léčby.

    Už teď mohu zmínit, že co jsem si minulou neděli (27.6.) ucelila informace a rozhodla se pro tento druh léčby (detoxikace, zbavení parazitů a následná regenerace), se mi ulevilo a cítím se lépe. Ti paraziti - to mi uniklo.

    Dlouhá léta se potýkám s různými obtížemi, vyzkoušela jsem mnoho alternativních, přírodních i duchovních metod, ale vše vedlo jenom k přechodnému zlepšení stavu a ne k uzdravení. Dělala jsem i yogu, dechová cvičení a meditace. To byl patrně důvod, proč jsem po tak dlouhé době ještě neskončila v invalidním vozíčku. Projevují se u mě už i symptomy roztroušené sklerozy. Stravu mám už upravenou dávno, a s manželem jsme už několik let vegetariani.

    Takže teď jsem konečně našla pravé kořeny příčin.

    Tento měsíc mám v jedné místní lékárně termín na vyšetření parazitů z krve - "dark field". Do té doby, a taky než mi přijdou objednané produkty, konzumuji od pondělka denně syrový česnek.

    S pozdravem do Česka

    Elen...

Datum: 29. 6. 2021 8:50:43
Předmět: Žádost o radu/ borreliose

Dobrý den pane Rozehnale

    Přečetla jsem si Váš příběh o utrpení, i o Vašem uzdravení. Prožívám něco podobného.

    Zaujalo mě Vaše doporučení produktů Hericium a Cordyceps a rozhodla jsem se je vyzkoušet.

    Můžete mi prosím poradit:
     - jaké množství od obou produktů potřebuji na jednu kůru (na jak dlouho mám kůru nastavit)
     - jak mám tobolky denně dávkovat

    Loni mi bylo 50 (ročník 1970), vážím 64 kg na výšku 168 cm.

    Zdravotní potíže mám už velmi dlouho, borreliose u mě byla diagnostikována v roce 1993 a následně léčena antibiotiky. Poté bylo údajně vše v pořádku.

    Tehdy, 1993, jsem měla oslabený organismus po těhotenstvích a kojení mých dvou dcer. Klíště samotné mě napadlo o dva roky dříve - 1991.

    Momentálně užívám pouze rostlinný přípravek na potíže klimakteria, jsou to tabletky z kořene rostliny Cimifuga racemosa = Black Cohosh = Ploštičník. Píšu to kvůli možné kontraindikaci (?). Ještě užívám vitamin D. Léky momentálně neužívám žádné.

    Byla bych Vám zavázána, kdybyste mi mohl co nejrychleji odpovědět. Ráda bych s kúrou okamžitě začala.

    Bydliště mám v zahraničí, tak si netroufám po Vás žádat, abyste mi zavolal. Zavolala bych já Vám v dobu, kterou si stanovíte. Moje číslo je 0041 ........... Ale asi bych telefonovala z manželova mobilu - on mívá volné minuty do zahraničí. Mám také WhatsApp, kdyby Vám vyhovovalo telefonování po internetu. Rovněž uvítám odpověď mailem. Nechám to na Vás.

    Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji příjemný den.

    Elen....

Zkrácený Protokol odeslán po telefonické konzultaci 30. června 2021, 20:32. Nebylo nutné zasahovat do režimových opatření. Kvalita certifikovaných produktů s garancí účinných látek se opět potvrdila.

==================================================

Mail: 26.8.2021 20:59

Re: zpráva

Dobrý večer pane Rozehnale,

chci Vám napsat, že po všech doporučených produktech došlo k výraznému zlepšení. Žádné křeče, brnění, mnohem menší bolesti kolen, ustoupila únava, žádná arytmie, stres. Pobolívá jen kyčel, dle doktora to je artróza. Momentálně jsem si zlomila pravé zápěstí, tak mám zase o čem přemýšlet.

Ráda bych si vyslechla Váš názor na případnou další léčbu. Děkuji a přeji příjemný večer.

Jana...

Co tomu předcházelo:

Datum: 7. 7. 2021 16:36:26

Předmět: zpráva

    Dobrý den pane inženýre Rozehnale.

    Dojíždím na metodu C.I.C. MuDr.Jonáše již 7 let. Vždy se objeví nějaký ten parazit, vir nebo bakterie. Vlastním přístroj Zapper, který společně s kapkami používám. Již 2x mně byla zjištěna borelioza, podle terapeutky byla vyléčena, nohy prý mám v pořádku. Přikládala jsem své zdravotní problémy k pádu na běžkách, stresu, nedostatku minerálů a vitamínů.

   11.5.2021 byla na přístroji EAV naměřena borelioza b. ve vazivu, úponech, žilách, tepmách,v krčních gliích, v neuro.systému, dále cytomegalovirus, EB virus, nedostatek hořčíku, mědi, manganu, chromu, křemíku a nějaký parazit... již nevím název. 20.7.21 jdu opět na kontrolu. Necítím žádné zlepšení, mám velké stěhovavé bolesti nohou....kolena, kyčle, lýtka..záškuby, brnění, křeče, chvění. Občas srdeční arytmie, bolest hlavy, výkyvy nálad...až deprese, stálá únava, v noci nespím bolestmi. Nevydržím dlouho stát, dřep je mojí noční můrou.

    Cítím se duševně na 20 let, fyzicky na 100. 1.5. mně bylo 71let, vážím při své výšce 165 cm...75kg. Jím málo masa/ krůtí, ryba/, dost zeleniny, ovoce, vločky, pohanku atp. Žádné omáčky, knedlíky, pečivo minimálně. Snažím se udržovat pH 7.

    Přečetla jsem si na Vašich stránkách všechny informace a zkušenosti léčených klientů, a jsem nadšena. Prosím Vás tímto o pomoc s léčbou mých dlouhodobých neduhů. Děkuji, budu netrpělivě čekat na Vaši odpověď. Přeji příjemný večer.

Jana...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 8. 7. 2021 9:19. 7 let aplikace kapek Joalis nepomohlo jako mně. Naopak certifikované extrakty z Coriolusu, Cordycepsu, Hericia... s garancí účinných látek cca po 7 týdnech aplikace zásadně pozitivně zlepšily zdravotní stav klientky.

=======================================================

Mail: 24. 8. 2021, 20:28

Re: borelioza

Dobrý den pane Rozehnale,

ozývám se po delší době, léto bylo trochu hektické a prostoru na psaní málo. Po doporučených preparátech se můj zdravotní stav podstatně zlepšil, skoro se až bojím napsat, že jsem se takhle dobře necítila několik let. Bolesti kloubů ustoupily, pobolívají mě jen občas na prstech ruky, brnění mezi lopatkou a páteří už se neozvalo, mravenčení v celém těle také ne, oči mám bez zamžení a pocitu písku. Večer usnu a probudím se až ráno, tedy na vyjímky způsobené spíš aktuálními starostmi, únava také ustoupila. V létě jsem zvládla turistické výlety po horách, s ortézou na operovaném koleni, když jsem cítila, že by to bylo už moc zůstala jsem doma a odpočívala. Jinak chodím jednou až dvakrát týdně do posilovny, cvičím maximálně s patnácti kily, jak jste řekl, nic nepřehánět. Jediné s čím jsem bojovala byl jídelníček. Třicet let jsem byla zvyklá jíst čtyřikrát denně malé "školkové" porce, když jsem jedla jen třikrát s rozestupy šesti hodin mezi jídly, měla jsem stále hlad, zvětšit porce moc nešlo, to jsem pak měla pocit přejedení a bylo mi těžko. Pomalu si zvykám, vytvořila jsem si šablonu co kdy jíst a teď po dovolených už bude režim jednodušší dodržovat. Na krevních testech jsem ještě nebyla, musím co nejdříve. V užívání doporučených preparátů chci pokračovat, ráda bych věděla zda je potřeba upravit dávkování nebo ještě nechat stejné?

S přáním hezkého večera

Romana...

Co tomu předcházelo:

Datum: 15. 6. 2021 20:53:07

Předmět: borelioza

    Dobrý den pane Rozehnale,

    Mám zdravotní problémy a objevila jsem Vaši stránku s přírodní léčbou, kterou bych chtěla zkusit a obracím se proto na Vás s prosbou o pomoc. Nevím jaké preparáty by pro mě byly nejvhodnější a jaké dávkování zvolit. Po pěti letech zdravotních problémů mi byla diagnostikována borelioza, anaplasma, bartonella, plicní chlamydie, ureaplasma a zánět štítné zlázy. V současné době jsem po dvouměsíční léčbě antibiotiky, za měsíc mám mít kontrolní krevní testy. Po antibiotikách se zdravotní stav zlepšil, ovšem některé potíže přetrvávají, bolest a otok kloubů, únava, Pro informaci ještě uvádím popis předchozích potíží. Nikdy jsem nebyla moc nemocná, problémy začaly v roce 2017, bolesti hlavy, bolesti v krku, dlohodobé zvýšené teploty a únava, dle lékařky jsem byla v pořádku a požadovaný test na boreliozu odmítla udělat, prý je to zbytečné. V témže roce byla operace polypu na hlasivkách, z neléčených zánětů. Rok 2018 a 2019 jsem řešila záněty močových cest, bakterie e coli které jsem se nemohla zbavit. V roce 2020 zánět kloubů na prstech rukou, kolene, které bylo v roce 2021 akutně operováno, utrhané menisky. Na ortopedii vyslovili možnost boreliozy a začalo se to řešit na revmatologii, kde potvrdili prodělanou boreliozu, léčbu navrhovali kortikoidy, které jsem odmítla. Našla jsem si imunologa který mi udělal komplexní krevní vyšetření jehož výsledkem byly různé infekce, stále pozitivní, následovala léčba antibiotiky. Letos jsem ještě prodělala koronavirus, s lehkým průběhem, při němž jsem měla silné mesnstuační krvácení a byla mi provedena kyretáž. Jako poslední byla diagnoza autoimutního onemocnění štítné zlázy, zatím bez léků. V současné době se léčím jen s vyšším tlakem. Od roku 2017 do roku 2020 jsem měla téměř patnáctery antibiotika, letos troje.

    Pracuji v kanceláři, občas vyjíždím do firem, celý život sportuji, teď jen co zvládnu a s ohledem na stav kloubů, vážím 55 kg, věk 55 let.

    Předem Vám děkuji  a přeji pěkný večer

Romana...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 16. 6. 2021 11:51:20.

====================================================

Mail: 22. 8. 2021, 8:18

Re: chronická borelióza

Dobrý deň,

píšem Vám po 3 týždňoch liečby. Miernejšie bolesti hlavy pretrvávajú. Vysadila som všetky 3 lieky od neurológa. Takže veľký úspech zvládnuť celý ten čas bez liekov od bolesti. Protokol sa snažím dodržiavať. Najväčším problémom bolo pre mňa jesť len 3-krát denne a neujedať nič medzi jedlami. To som bola dosť nervózna hlavne večer. Verím, že sa to bude už len zlepšovať.

Chcem Vás poprosiť o radu pre moju mamu. Má 60 rokov. Momentálne má veľké problémy s trávením. (bolesti pod ľavým rebrom. (príčinu bolestí po týždennej hospitalizácii na chirurgii ani na neurológii nezistili) Mama je onko pacientom. Pred 7 rokmi karcinóm hrubého čreva. Vyšetreniami zistené pľúcne chlamýdie. To sme rozprávali, že by mohla taký istý protokol ako ja + reischi. Viete mi poradiť aké švédske kvapky by som jej mohla na to trávenie? Keďže na trhu je mnoho druhov.

Ďakujem veľmi pekne.

Lenka ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 26. 7. 2021 14:44:36

Předmět: Re: chronická borelióza

Dobrý deň,

moje meno v skype: ......

môžete mi zavolať. Neviem kedy Vám vyhovuje. Ja som dnes od 16:30 doma..

Ďakujem veľmi pekne.

Lenka ...

Datum: 24. 7. 2021 13:12:25

Předmět: chronická borelióza

Dobrý deň,

píšem Vám so žiadosťou o zaslanie protokolu pre liečbu chronickej boreliózy. Mám 40 rokov, 169 cm a 65 kg. Od roku 2000 mám potvrdené autoimunitné ochorenie - sclerodermia circumscripta.

V roku 2010 zistená borelióza. Preliečená 21 dní. V auguste 2015 tŕpnutie končatín, tváre, bolesti hlavy, hrudnej a krčnej chrbtice, sucho v ústach, problémy s prehĺtaním, búšenie srdca.

Liečená antidepresívami - záver tetanický syndróm. V roku 2018 som fungovala bez antidepresív. V novembri 2019 návrat príznakov "tetánie" (teraz už viem že boreliózy) - bolesti hlavy, šije, zahmlená myseľ, rozmazané videnie, citlivosť na svetlo, bolesti kĺbov, svalov, hučanie v ušiach atď.

V 6/2021 zistená reaktivácia boreliózy, pozit. yersínie, ureaplazmy. Prekonané chlamýdie a mycoplazmy bez liečby.

Za vašu odpoveď Vám ďakujem. Po prečítaní príbehov na vašej stránke svitlo vo mne svetielko nádeje, že je možné začať znovu život žiť a nie len prežívať..

S pozdravom

Lenka ...

PS. V prílohe posielam výsledky testov

Protokol odeslán Mon, 26 Jul 2021 18:59:54 po konzultaci přes skype.

=================================================

Mail: 11.08.2021 11:52

Předmět: Po druhém cyklu

Dobrý den pane Inženýre,

dobral jsem druhé kolo přípravků, které jste mi doporučil. A po striktním užívání přípravků a dodržování režimů po 3 měsíce Vám musím moc a moc poděkovat. Bolesti v pravé noze jsou již dobře měsíc naprosto pryč.

Opravdu děkuji mnohokráte za Váš čas a doporučení a hlavně za vyléčení.

Přeji Vám pěkný den a ještě jednou děkuji moc!

Jindra z Chomutova

Co tomu předcházelo:

Datum: 5. 6. 2021 18:00:30

Předmět: Po měsíci užívání přípravků

Dobrý den pane Inženýre,

píši Vám po měsíci užívání přípravků C-Max, Cordyceps, Coriolus a Curcumin, včetně dodržování doporučených opatření. Dávkování jsem ponechal základní. CRP test jsem si udělal hned na začátku a byl negativní. Měřil jsem i kyselost těla, pohybuji se mezi 6,5 a 7,0.

Chci Vám moc poděkovat: již teď je ta pulzující bolest v pravé noze o hodně lepší. Tak jak jsem před tím musel v klidu hledat polohu, kde mne noha nebolí, tak teď spíše musím hledat polohu, kde bolí.

Přípravky samozřejmě doberu a předpokládám, že mi doporučíte, abych si zakoupil druhou sadu na další měsíc a půl?

Ještě jednou moc děkuji a přeji pěkný víkend.

Jindra z Chomutova

Datum: 30. 4. 2021 19:15:40

Předmět: Podezření na boreliózu

Dobrý den pane Inženýre,

narazil jsem na Vaše stránky a musím říct, že na mne udělaly velký dojem.

Oproti pisatelům jsou mé potíže malé, ale mám obavy ze zhoršení. Vloni v létě jsem do pravého stehna dostal klíště. Otok ani reakce nebyla.

Klíště jsem odstranil a nepozoroval jsem na sobě žádné příznaky. Teď však přibližně od Nového roku mne překvapuje bodavá pulzující bolest v pravém koleni a kyčli nebo holeni, která se mi stěhuje po noze. Zajímavé je, ze pouze v klidu. Při fyzické aktivitě o bolesti nevím. Mám podezření na boreliózu.

Je mi 35 let, výška 180 cm, váha 82 kg. Jsem aktivní, denně běhám 10-20 km, posilovna, kolo, brusle, bojová umění. Budu vděčný, za jakoukoliv radu.

Děkuji předem a přeji pěkný den.

Jindra z Chomutova

Protokol odeslán po telefonické konzultaci  1.5. 2021 13:30:37. Klient má profesi, která vyžaduje bezchybný zdravotní stav, proto nenavštívil lékaře a neabsolvoval krevní test. Obával se, že by mu lékař vystavil pracovní neschopnost.

Jestli za obtížemi byla borélie nebo jiný patogen, to ví jen Bůh. Hlavní je, že se uzdravil.

Odeslán "Protokol 2021 pro prevenci".

============================================

Mail: 11.08.2021 11:06

Dobrý den Zdeňku,

Děkuji za odpověď na můj předchozí email. Jak jste psal, ozývám se po měsíci od našeho telefonátu. Pomalu mi budou docházet některé přípravky jako je Cordyceps, Hericium, C-Max, Kurkumin.

Co se týče stavu, musím říct, že se cítím lépe než kdykoliv předtím. Brnění končetin, především v noci, skoro úplně odeznělo, jen přes den se to občas ozývá v konečcích prstů. Volali jsme spolu v době (mám pocit, že za 5 dvanáct) kdy mne již asi 2 týdny bolela pravá část mozku a měl jsem prapodivné pocity v pravé ruce a pravé noze. To se s nástupem léčby také velmi zlepšilo. Některé dny mi to však stále dává vědět, někdy i na straně levé a zatím se nedaří se toho úplně zbavit. V noci mívám cukavé pohyby při usínání. Dlouhou dobu mne také trápil ztuhlý a bolavý krk/šíje. To je poslední dny lepší - snažím se mazat oreganovym olejem a hřát. Rozmazané vidění se zatím nelepší - jedenkrát denně do něj kapu stříbro (musím častěji). Podrážděný krk je také zatím stejný. Celkově tedy mnohem lepší.

Cvičím, ale musím být opatrný. Snažím se najít balanc mezi takovým posilováním, které nevyčerpá (mám tendence vše přehánět) a takovým, aby svaly nechably. Stravuji se podle zásad, snažím se dýchat. Mám velmi rychlý metabolismus, tak mám občas velký hlad, ale ukájím to vodou. Pěstuji pohodu a jednoduchost v životě.

Jedna otázka, i když jím velmi zdravě a vyhýbám se lepku a mléčným výrobkům na které se mi vyvinula intolerance, i tak mám často nafouklé břicho a trpím nadýmáním. Máte zkušenosti s kandidózou, která se objevuje jako přidružená "infekce"? Pozoruji v tomto smyslu reakci na sladší ovoce i na doplňky hub.

Budu moc rád, když  mi doporučíte další kroky v léčbě, případně úpravy dávkování.

Přeju hezké léto,

Mirek ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 13. 7. 2021 18:35:11
Předmět: Re: borelioza

    Dobrý den Zdeňku,

    Píši Vám po hned po začátku léčby mám však pouze malý dotaz ohledně dávkování Cordyceps a ostatních hub. Coriolus, Cordyceps a Hericium dohromady dávají 5 tobolek, což je trochu méně než uvádíte ve vašem článku, kdy by měl součet houbových přípravků dávat přibližně 1tobolka/10kg. Chtěl bych se tedy jen zeptat z jakého důvodu jste to nastavil tak jak jste nastavil.

    Moc děkuju za odpověď.

    Mějte se hezky

    Mirek...

Datum: 9
. 7. 2021 14:47:15
Předmět: Re: borelioza

    Dobrý den pane Rozehnale,

    právě jsem se vrátil z Finska do Čech a chtěl bych začít léčbu  neuroboreliozy dle vašich rad. Přivezl jsem si i několikero zmiňovaných houbových  tinktur, ale bohužel se mi nepodařilo přesně zjistit obsah látek, na které jste se ptal. Po dotazu mi bylo odpovězeno takto (viz příloha). Myslím, že výrobky jsou kvalitní, ovšem nevím jak dávkovat.

Když jsem si přečetl písemnou odpověď, mohl jsem konstatovat, že ty předmětné finské přípravky z hub lze nazvat neúčinný šunt. V odpovědi klientovi vůbec neuvedli množství účinných látek, na což se přímo ptal, jenom kecy okolo - že chtějí zvýšit kvalitu atd. Závěrem uvedli: "Doufáme, že brzy zveřejníme dobré výsledky naší řady soma, takže zůstaňte s námi!"

    Píši vám ale s prosbou o radu co se týče dávkování a celkově doplňků/cvičení/stravování. Již mám mnoho načteno a myslím si, že rozumím základním principům stravování, dýchání a škále doplňků, velice rád však přijmu konkrétní doporučení, kterého se mi nepodařilo najít.

    Momentálně se nacházím ve stavu, kdy se mi zhoršilo vidění na jedno oko a začaly bolesti pravé části mozku, pravé ruky a nohy. Myslím, že jde do tuhého, ale jsem připraven tomu čelit. Myslím si také, že mám přidružené přemnožení kvasinky candidy.

    Začínám brát prozatím jedlou sodu (půl lžičky ve sklenici vody 2x/den), chci začít dechová cvičení (budu vděčný za doporučení), cílím na zásaditou stravu. Doplnky zatím nemám (pouze cistus incanus, colostrum, vitamin c, magnesium).

    Předem děkuji za váš čas a přeju krásné letní dny.

    Mirek

Datum: 18. 4. 2021 16:01:38
Předmět: Re: borelioza

    Dobrý den,

    Po konzultaci s doktorem, který mi naordinoval antibiotika jsem po dobu této léčby raději houbové tinktury a atb nekombinoval především kvuli zátěži na játra. Antibiotika jsem však před pár dny po 3 měsících dobral a bohužel se stav nezlepšil. Stále mne bolí v krku a momentálně mi brní nohy i ruce každý den, ráno se pak probouzím s pocitem přeleželých končetin do takové míry, že je skoro necítím. Únava a pocity unaveného těla, skelných očí také přicházejí skoro denně.

    Po ATB léčbě nyní nasazuji 4 tinktury z hub: shittake, hericium, reishi, čaga. Podle navodu společnosti, která tyto tinktury prodává jako doplněk stravy by se tinktury měly brát denně po 1ml. To znamená ráno 1ml čaga, dopoledne 1ml hericium, odpoledne 1ml shittake, večer 1ml reishi. Chtěl bych vás poprosit, jaké byste doporučil dávkování v případě léčby, pokud uvážíme že zmíněný 1ml je dávka pro běžného zdravého člověka? Na obale udávají max denni davka 2ml. Případně, zda-li byste doporučil dokoupit ještě cordyceps či jiné doplňky.

    Toto je případně stránka odkud jsem tinktury pořídil. KÄÄPÄ Health (kaapahealth.com)

    Velice vám děkuji za odpověď.

    Mirek

Datum: 8. 1. 2021 11:05:24
Předmět: Re: borelioza

    Myslíte tedy, že je příhodné kombinovat klasickou antibiotickou léčbu s těmito doplňky? Jaké doplňky byste tedy ještě doporučil?

    Zde si chci zakoupit tyto tinktury: Hericium, Chaga, shiitake, reishi.
    S sebou mám:  lipozomální vitamin C, probiotika, colostrum, cistus incanus

    Mockrát děkuji.

Datum: 8. 1. 2021 7:25:38
Předmět: Re: borelioza

    Děkuji. Chtěl bych se vás zeptat, zda-li byste mi Doporučil místo prášku také tinkturu z hub. Mám možnost se dostat k velmi kvalitním tinkturám odsud přímo ze severu Finska a myslím, že by bylo příhodné toho využít.

    Děkuji

    Mirek

Datum: 5. 1. 2021 v 17:45

    Dobrý den pane Rozehnale,

    Právě jsem narazil na váš článek ohledně léčby boreliozy ze stránky uspěšná-lečba.cz. Po přečtení vašich doporučení a ostatních příběhů mě zaplavil hezký pocit.

    Píši Vám s prosbou o pomoc a radu. Nevím však jak to probíhá, zda-li je interakce s Vámi s poplatkem či bez.

    Můj stručný příběh zde:

    Jmenuji se Mirek ... a je mi 24 let. Od roku 2013, kdy jsem si oslabil imunitní systém nedostatkem spánku a vyčerpáním, trpím bolestí krku a postupným chřadnutím těla. V průběhu času se k bolesti krku přidaly neurčité neurologické problémy (zvýšená citlivost kůže, již pul roku mě brní končetiny). Všímám si také problémy s koncentrací a krátkodobou pamětí. Občas vynechávám v textu písmena či celá slova. Dále pak zvýšená únava, zvláštní mravenčení v kloubech, které mi už druhým rokem pěkně lupou a skřípou. Horší a lepší stavy chodí ve vlnách. Mám podváhu a kruhy pod očima.

    K léčbě: podstoupil jsem nespočet vyšetření a vyzkoušel jak léčbu klasickou tak alternativní. Výsledky: chodím momentálně do neurologické ordinace Tomáše ... v Praze. Byl jsem u něj již před pěti lety, kdy podezříval boreliozu a nasadil antibiotika (ty jsem bral ve velké míře asi 3 týdny, bohužel si nepamatuju, jestli jsem je dobral. Utekl jsem totiž od těchto smrtících dávek ATB, abych však ale nepochodil ani u léčby alternativní (čínská/bylinková) - nutno dodat, že jsem byl ze všeho vždy tak zmatený, že ani nevím, jestli jsem dělal vše dobře, byl jsem z toho ve stresu. Na nějaký čas jsem léčbu nechal a neřešil stav. Nyní jsem se znovu vrátil k doktoru ...., protože byl jediný, kdo alespoň tušil co mi je. Udělal mi lumbální punkci a na jejím základě mi nasadil antibiotika na 3 měsíce.

    Zrovna jsem přijel na 6-měsíční studijní pobyt do Finska. Měl jsem v plánu brát tyto atb, žít zdravě a vyléčit se. Nějak se mi ale tato kombinace s ATB v hlavě neslučovala. Náhodou jsem pak narazil na váš článek, když jsem zkoumal učinky jedlé sody. Jsem na rozpacích. Doktor říkal, že mám náběh na roztroušenou sklerózu, ve kterou borelioza často přeroste a nerad bych nebráním ATB tuto nemoc rozjel. Vím ale, že ATB boreliozu v takové formě jakou ji pravděpodobně mám já, stejně nikdy nezabije a jen ji zažene zpátky do buněk. Uvažuji tedy o tom, že bych si nechal z Česka poslat přípravky a vyzkoušel vaši léčbu. Již mám mnoho načteno a poslední dobou stále víc a víc věřím houbám.

    Prosím o radu: s sebou zde mám:
    lipozomální vitamin C, probiotika, colostrum, cistus incanus.

    Budu zde žít 5 měsíců a jsem připraven se z toho dostat, nikdy už takovou šanci mít asi nebudu. Myslíte že mám nejdříve 3 měsíce brát atb nebo začít rovnou s přírodní léčbou?

    Děkuji moc. Bůh s vámi

Mirek ...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 9. 7. 2021 v 18:00 hodin. Klient na první místo zařadil studijní pobyt ve Finsku. Snaha o uzdravení především antibiotiky a extrakty z hub finské firmy se minula účinkem.

Po měsíci skutečné léčby (ověřenými přípravky s Certifikáty s uvedením množství účinných látek) je už na dobré cestě k úplnému uzdravení. Určité nedodržování zaslaného "Protokolu" jsme si 11.8.2021 vyříkali. Problém se střevem - navýšeno Hericium a přidány 2 přípravky.

================================================

Mail: 30.07.2021 12:58

Dobrý den pane Rozehnal

Uběhl další měsíc a měl jsem se vám znovu ozvat.

Čím bych začal.., práci zvládám líp než bych čekal i když v ní jsem denně 12-13 hodin, k tomu je celkem fyzicky náročná, začal jsem hrát zase fotbal, už se jen zřídka kdy cítím opravdu unavený, ale to bude spíš tou prací a vším okolo, bolest hlavy už mě přestala taky konečně trápit, řekl bych, že se všechno začíná vracet do normálu , tak jak to bylo předtím, ještě jednou Vám chci moc poděkovat, pochybuju že bych na to byl bez Vaší léčby tak jak na tom jsem momentálně, chtěl bych se ještě zeptat jestli už se bude snižovat dávkování, děkuji.

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 22. 6. 2021 13:34:31

Re: Borelioza

Dobrý den, pane Rozehnal,

uběhl měsíc od začátku léčby a říkal jste, že se mám po cca měsíci ozvat a budeme řešit úpravu dávkování, měl jsem jít už do práce dřív ale zařídil jsem to tak, že do práce nastupuji až zítra takže první měsíc léčby jsem měl možnost dost odpočívat, chtěl bych Vám moc poděkovat protože už po měsíci užívání a dodržování této léčby se cítím mnohem lépe, spánek se neuvěřitelně zlepšil, záškuby a bolesti, které mi nedaly spát už skoro zmizely, únava je taky o dost lepší, stále jsou dny, kdy se cítím slabý a musím víc odpočívat, ale v porovnání před terapií je to mnohem méně a zvládám víc a víc věcí, bolesti kloubů přetrvávají ale v mnohem menší míře, než tomu bylo předtím, stále mne trápí bolesti hlavy, tuto věc jsem začal řešit i s očním protože když už jednou za čas přijde špatný den tak cítím jakoby ta bolest šla od očí do hlavy.

Když to shrnu, po všech směrech se toho hodně zlepšilo, v podstatě nebýt bolestí hlavy už bych si i připadal relativně zdráv.

Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem hezkého dne...

Datum: 16. 5. 2021, 22:51

chronická borelióza - dodatek

Ještě jednou dobrý večer,

v mém prvotním mailu jsem zapomněla zmínit, že přítel v minulosti bojoval s plicními chlamydiemi, nyní dle lékařky tento problém prý již nemá, ale z vlastní zkušenosti vím, že výsledkům se nikdy 100% věřit nedá. Příznaky, které popisujete na Vašich stránkách, přítel téměř všechny pociťuje také, proto raději píšu i o těch chlamydiích. Ještě doplním, že přítel už má bohužel pocit, že mu nic nepomůže a je z toho hrozně nešťastný, proto budeme vděční za jakoukoliv Vaši radu.

S pozdravem,.....

Datum: 16. 5. 2021 22:30:46

Předmět: chronická borelióza

Dobrý den, pane inženýre,

na Vašich stránkách jsem narazila na Vaše zkušenosti s léčbou chronické boreliózy a chtěla bych Vás poprosit o radu jaké přípravky užívat a jak je nejlépe dávkovat. Můj přítel, 26 let, v červnu 2020 onemocněl boreliózou. Byl přeléčen několikrát antibiotiky, absolvoval i lumbální punkci, avšak dle lékařů a výsledků by nyní měl být v pořádku a potíže které ho trápí prý vymizí postupně. Přítel ale trpí obrovskými bolestmi hlavy téměř každé ráno a má potíže vůbec vstát z postele. V noci trpí silnými záškuby svalstva, které mu často ani neumožní spát, takže je pořád vyčerpaný a unavený. Trápí ho i občasné bolesti kloubů a svalů. Zároveň i psychicky je na tom čím dál hůř. Po přečtení diskuze lidí na Vašich stránkách jsme zjistili, že se jeho příznaky shodují s příznaky ostatních, kterým Vámi doporučená léčba začla pomáhat.

Chtěla bych Vás proto moc poprosit, zda byste mohl i přítelovi doporučit dávkování tak, aby mohla být léčba co nejvíce účinná. Přikládám zde i přítelovo telefonní číslo: ......

Předem mnohokrát děkuju a přeju hezký večer!

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 19. 5. 2021 10:21:56. 22.6.2021 doporučeno navýšení Hericia a Ašvagandy kvůli přetrvávajícím bolestem hlavy.

======================================================

Mail: 26.07.2021 11:27

Re: dotaz

Dobrý den, pane Rozehnale,

asi po měsíci a půl Vám píši, jak protokol, který jste mně doporučil zabírá. Jsem překvapen, kolik problémů se buď zmírnilo nebo hodně zlepšilo.

Problém s lícním nervem - brnění až bolest levé poloviny obličeje např. při holení úplně zmizel a to je pro mě velká úleva. Dále se zlepšily oči. Už tolik neslzí a nepálí a  mám ostřejší zrak. Zdá se mě, že mně to lépe a rychleji myslí, jsem daleko klidnější a vše řeším v klidu a s nadhledem. Pravidelné a normální je i vyprazdňování.

Ale stále mně nejvíce trápí závratě a noční křeče a v pravidelných intervalech se opakující záškuby hlavně nohou, někdy levé a jindy pravé dk, což mně v noci budí. Tinnitus v levém uchu se zdá být mírnější, ale opakující se záškuby levého čelistního kloubu a lupání v levém uchu jsou nepříjemné, ale po provedení cviků na uvolnění čelistních kloubů, tak na 20 min. zmizí a pak se vše opakuje. Nejhorší je to večer, když je klid. Bolest v bederní části zad a krční páteře přetrvavá i když je mírnější. Cvičím. Močení po operaci prostaty je méně přerušované a lépe se vyprázdím. Nechodím, tak často. Ale náhlá urgence trvá. Musím hned na wc.

Ale mám více energie a chuti do života. Ráno po probuzení a  cvičení přemýšlím co budu všechno dělat, což před touto léčbou bylo skoro nemyslitelné. Ph moči mám ráno kolem 7,0 a např. v 16.00 a na večer mám ph 7,0-8,0.

Červené maso a mléčné výrobky jsem úplně vynechal a občas - 1x týdně si udělám rybu nebo kuře. Bílkoviny se snažím si hlídat a doplňuji je semínkama např. v ovesné kaši a konopným proteinem nebo tempehem, soj. boby, cizrnou nebo tofu přidáním do zeleninových salátů místo sýrů.

Celkově je mně lépe, tak o 40 proc. Snažím se vše dodržovat dle Vašeho protokolu. Na manželčiny narozeniny jsem vypil akorát 1 pivo. Jinak bez alkoholu a ani mně nijak nechybí. Jím 3x denně a mezi tím nic. Piji filtrovanou vodu bez chloru, pesticidů a težkých kovů - alespoň podle certifikátu ze st. zkušebny a kvalitní  zelený čaj - občas. Celkem asi 2l. Více nezvládnu kvůli časté urgenci močit. Sladím, když už, tak javorovým sirupem. Jinak ovocem. Ani nemám na sladké chuť. Věřím, že můj stav se bude dále postupně zlepšovat.

To by tak asi bylo vše.

Mnohokrát za vše děkuji a přeji krásné letní dny a taky to zdraví. To je nejdůležitější.

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Re: dotaz
Datum: 9.7.2021 9:51

Problém

Dobrý den neskutečně mě bolí v kříži. Co mám dělat? Prosím ozvěte se co nejdříve. Děkuji

Datum: 7. 6. 2021 9:17:15

Předmět: dotaz

    Dobrý den, pane inženýre

    pravidelně se  detoxikuji a snažím se zdravě stravovat a užívám i Hericium, Reishi a Coriolus mimo jiné a kvalitní řasu Chlorellu. Před 6 lety jsem byl operován - odstranění prostaty - roboticky. Nádor byl v počátečním stadiu odstraněn a momentálně mám PSA 0,3. Při užívání Chlorelly mám obavy z růstového faktoru CGF. Prosím poraďte, jetli je užívání Chlorelly pro mě bezpečné. Rakovinu máme rodovou. Otec zemřel - rakovina prostaty a moč. měchýře.

    Děkuji a přeji pěkný den. S pozdravem ...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 9. 6. 2021 14:57:45. Na počátku velice špatný zdravotní stav, v pracovní neschopnosti. Za 6 týdnů velice dobré zlepšení.

================================================

Mail: 25.07.2021 18:14

Re: Konzultace

Dobrý den,

na základě naší předchozí konzultace Vám píši ohledně pokroků u syna. Jeho stav se výrazně zlepšil, a to viditelně. Má mnohem více energie, únava je pryč, i problémy s pamětí vymizely. Je to skoro zázrak, úplně mu to vlilo energii do života. Dokonce se s přáteli vypravil na dovolenou, což znělo ještě před měsícem nereálně. Je vybaven dávkovačem s přípravky ještě na týden, proto bych se chtěla poradit, jak pokračovat dále. Jestli ponechat dosavadní dávkování nebo jej upravit. Musím už doobjednat přípravky.

Moc děkuji za odpověď. ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 20. 6. 2021 23:20:18
Předmět: Konzultace

    Dobrý den pane Rozehnale,

    velmi mne zaujaly Vaše stránky a ráda bych se s Vámi poradila o vhodné kombinaci přípravků pro mého syna.

    Synovi bude brzy 23 let. V 17 letech prodělal těžkou boreliózu. Začalo to poruchami krátkodobé paměti, únavou, mravenčením končetin. Až po 2 měsících vyšetření  (i MR) mu konečně udělali test na boreliózu a hodnoty byly vysoké. Byla mu udělána lumbální punkce, ze které se zjistilo, že má i anaplasmosu. Neuroborelióza ani RS se nepotvrdila. Téměř dva měsíce užíval silná antibiotika. Aby situaci zvládl, užíval i antidepresiva. Stav se podařilo stabilizovat, ale pořád si ztěžoval, že se necítí stejně jako dřív. Po dvou letech se mu problémy vrátily. Z krve mu znovu vyšly aktivní borelie, opět užíval antibiotika, ale problémy přetrvávaly. Zkusili jsme přírodní kapky - štětku soukenickou, topol, křídlatkou japonskou s koloidním stříbrem, zkusili jsme i  Bicom. Znovu začal užívat i antidepresiva. Stav se stabilizoval. Letos prodělal v lednu covid s mírnými příznaky. Koncem dubna se opět vrátily původní problémy. Znovu neurologie, z krve mu zase vyšly zvýšené borelie, ale ATB mu lékařka již nenapsala, poslala ho znovu k psychiatrovi.  Znovu jsme tedy zahájili léčbu kapkami, které se nám osvědčily plus jsme nasadili multivitamíny, omega 3 a hořčík. Syn byl dnes znovu i na MR, opět užívá antidepresiva. Stav se trochu lepší, ale stále si  ztěžuje na paměť, cítí se jako v bublině.

    Zaujal mě Váš popis problémů po borelióze a v mnohém je to popis naší situace. Zkusili bychom uváděné přípravky, ale chtěla jsem se poradit, které by byly nejvhodnější a v jaké dávce. Moc děkuji za odpověď...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 21. 6. 2021 21:01:53

==============================================

Mail: 21.07.2021 12:08

Dobrý den pane Rozehnale,

mluvili jsme spolu před cca osmi týdny, můj stav se díky vašim radám velmi zlepšil, mockrát děkuji. Byla jsem zoufalá, protože možnosti klasické léčby boreliózy mi moc nadějí nedávaly a neuměla jsem si představit, že za 7 týdnů to bude o tolik lepší. Nejlépe mi je, když se snažím dodržovat i obecná doporučení, což je samozřejmě to nejtěžší, ale snažím se. Myslím, že opravdu hodně pomáhá i jedení pouze 3x denně. V této chvíli mi některé preparáty už došly, jiné docházejí, zajímalo by mě jak nastavit nadále dávkování. Dokupuji si C-max, Kurkumin, Cordyceps a Hericium, Ashvagandu a další ještě mám.

Moc děkuji za zprávu,...

Co tomu předcházelo:

Datum: 27. 5. 2021 11:32:42
Předmět: borelióza - dotaz ohledně alternativní léčby

     Vážený pane Rozehnale,

    našla jsem váš článek o alternativní léčbě boreliózy na internetu, pokud se boreliózou stále zabýváte, budu moc ráda, pokud mi poskytnete konzultaci či přímo léčbu.

    Pokud to má význam, popíšu už teď svojí situaci. Mám zhruba rok, rok a půl trvající bolesti kloubů, svalů. Před cca 3/4 rokem jsem po skvrně na noze dostala ATB, bohužel si nepamatuji typ, brala jsem ve 3 týdenních dávkách s přestávkou několik dní mezi dávkami. Mezitím mě začalo bolet rameno, potíže s krční páteří. Protože cvičím aktivně jógu, přičítala jsem potíže celkovému přetížení organismu, že jsem se tzv. přecvičila. Potíže s pohybovým aparátem jsem tedy řešila obíháním rehabilitací, úpravou cvičebního programu, ale překvapovalo mě, že nic nepřináší úlevu. Bolesti přetrvávají, přidalo se tuhnutí krku. Ani masáž nepomáhá. Napadlo mě znovu zajít k praktické lékařce, byly mi naměřeny protilátky na boreliózu (pokud si správně pamatuji, co paní doktorka říkala, tak aktivní?) a dostala jsem ATB .... 1 balení 200 mg, beru 1 tb po 24 hodinách. Druhý den se potíže značně zhoršily, poté naopak zlepšily, dnes dobírám ATB, a potíže setrvávají. Mezitím se poptávám po známých po zkušenostech, zjišťuji, že je borelióza častý problém a lze si s ní lépe poradit alternativní cestou. Tomu jsem velmi nakloněná, mám z dřívějška jen ty nejlepší zkušenosti s homeopatií, bylinkami, TCM. V této souvislosti však předokládám, že čím více zkušeností má lékař či terapeut právě s boreliózou, tím lépe a proto se s důvěrou obracím na vás. Jsou dny, kdy poněkud propadám beznaději...

    Děkuji vám za zprávu,...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 27. 5. 2021 v 12:12. Klientka se už bez problémů douzdraví.

======================================================

Mail: 22.6.2021 19:54

Re: Dotaz

Dobrý den, užívám vše už 76. den a je mi báječně vše se zlepšuje, mám i chuť znovu sednout na kolo. Byla jsem na měření v kyčli nic nemám, ale dolní končetinu mi znovu potvrdila. Občas přichází únava, těžké nohy, ale zase to odezní. Pokračuji tedy dál až do vyléčení. Moc vám děkuji. Chtěla bych vás ještě poprosit o radu, jak se zbavit chlamydií. Synovi je 20 leta paní mu je naměřila. Pracoval rok v teletníku, tak jestli to tam chytl, nevím. Měl nějaké kapky od p.Jonáše, vyplachoval nos slanou vodou, už není tolik zahleněný, ale stále smrká. Pokud byste chtěl jeho číslo je ....

Děkuji ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 18. 5. 2021 20:40:05

Předmět: Re: Dotaz

Dobrý den, dobírám cordyceps můžu si objednat další nebo nějakou pausu? Kyčel bolí hlavně při rotaci a zvedání jinak je zlepšení. Pomáhá protahování a prodýchávání.

Děkuji ...

Datum: 23. 3. 2021 15:15:51

Předmět: Dotaz

Dobrý den, mám všechny ty příznaky co tam popisujete. Celá levá půlka těla mi chátrá slábne mi sluch i zrak na levé straně. Dost se to teď zhoršilo. Před půl rokem mi na EAV přístroji paní naměřila boreliozu, dala mi activ col a anti-B, tak střevo bych měla mít dobré, Chlorelu jím, kapu si dračí krev je to stěhovavá bolest o moc se to nelepší.

Zkusím vaše přípravky. Mám 50 kg, Stačí mi poměr 2:1, jak popisujete? Ten vitamín C jednou denně? Než objednám chtěla jsem se zeptat, jestli mi k tomu něco doporučíte? Moc vám děkuji...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 26. 3. 2021 10:46:47. Všelijaké kapky typu Jonáš, Podhorná... jsou na chronickou formu boreliózy neúčinné. Promořenost chlamydií pneumoniae je nejvyšší v zemědělství u lidí pracující se zvířaty.

======================================================

Mail: 22.6.2021 17:40

Re: Borelioza

Dobrý den pane Rozehnale, po dvou měsících užívání vašeho protokolu vám zasílám ke zhodnocení mého stavu.

První měsíc se vše velice zlepšilo ale tento druhý měsíc, posledních 14 dnů mám opět motání hlavy přes den až do večera, takové střední, u toho my nepravidelně zvoní v uších a mám rozostřené vidění, stolice je pevná, spím 6 až 7 hodin, otázka zní, jestli mám léčbu navýšit či ponechat, užívám to co jste předepsal, předem děkuji, s pozdravem ....

Co tomu předcházelo:

Datum: 8. 4. 2021 18:13:10

Předmět: Borelioza

Dobrý den !

Obracím se na vás s prosbou o léčbu neuroboreliozy, již 18. měsícem se léčím na MC Klinice u doktora Klubala a je mi čím dál hůře, cpu do sebe hodně atb a  bez výsledku, motá se mi stále hlava a jsem unavený, neujdu ani 200 metrů, ráno se probouzím jako zmlácený a přes den nejsem schopný nic dělat, takto to trvá třetí rok. Atb nezabírají a proto hledám nějakou jinou formu léčby.

Je mi 46 let, nekuřák, alkohol nepiji, před tím sportovec, teďka mrtvola, mohu vám také zaslat výsledky testů, jestli budete chtít.

Předem mnohokrát děkuji za cokoliv, s pozdravem p. ....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 09.04.2021 13:21. Zhoršení zdravotního stavu po 1. měsíci je výsledkem především používání nekvalitních přípravků, bez garance účinných látek. Druhou příčinou je nedodržování režimových opatření, týká se to hlavně mužů, když se jim zlepší zdravotní stav.

=================================================

Mail: 16.6.2021 11:28

Předmět: Objednanie prípravkov

Dobrý deň pán Rozehnal,

moc rada by som Vám poďakovala za Váš výber a kombináciu produktov. Objednala som si skoro všetko a včera som bola na infekčnom na kontrole po 3 mes. a svete div se, borelia, kt. som mala roky vysokú, je naraz iba na hraničných číslach, niektoré hodnoty úplne negatívne.

Mockrát teda ďakujem!!!

Využívala som 1 krabičku Cordycepsu, Hericia, C-max komplexu, Kurkuminu, Ašvagandy,...

Chcela som sa opýtať, mala by som pokračovať niektorým prípravkom ešte v nejakom udržovacom "režime"?

V prípade, že áno, napíšte mi prosím ktorý a dávkovanie.

P.S. Už som Vás odporučila i kamarátke, ktorá tiež už objednala prípravky na boreliózu od Vás a ozve sa Vám i moj muž, ktorý rieši boreliu a Crohnovu nemoc.

Ešte raz vďaka a krásne dni prajem, ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 25. 3. 2021 18:41:17
Předmět: Objednanie prípravkov

Dobrý deň pán Rozehnal,

veľmi rada by som vyskúšala Vašu liečbu houbami.

Pred dvomi rokmi mi bola zistená borelióza, myslím ale, že ju mám v sebe už o veľa rokov dlhšie.

Roky trpím silnou únavou, bez denného odpo spánku by som nebola schopná fungovať do večera. A i po výdatnom spaní som stále bez energie. Mám bolesti kĺbov, hlavne záda, krčné obratle, loket a zápestie.  Bolesti hlavy, kt. trvajú pár dní a potom je zas nejakú dobu klud.

Bola som 2x liečená atb po mesiaci, pred pol rokom som mala nastúpiť do  nemocnice na infúziové podanie atb, pretože hodnoty neklesli.

Kvoli covidu ale nie je stále volné lůžko a vlastne som i rada, že som narazila na Vás, pretože by som radšej skúsila liečbu s Vami ako byť 3 týždne na infúziách :-)

Mám 35 rokov, dve deti, 66kg, 174cm.

Iné zdravotné problémy nemám.

Veľmi pekne ďakujem za radu, čo si mám objednať ako ako liečivé prípravky dávkovať. Žijem v ČR, takže dodanie by bolo vrámci republiky.

Prajem krásny deň, ...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 29.03.2021 11:32. Klientka se cítí dobře, všechny bolesti odezněly, pouze má slabou únavu. Důvodem je po zásadním zlepšení následné ne úplné dodržování režimových opatření. A to jsme si telefonicky vysvětlili. Dávkování přípravků ponecháno, po úplném vymizení únavy doporučeno postupné jejich snižování.

=============================================

Mail: 14.6.2021 11:40

Re: žádost o pomoc

Zdravim pane Rozehnale, ozývám se zase po nějaké době ohledně svého zdravotniho stavu. Váha 87kg. Tlak původně 139-93, teď 120-80 bez prášků. Moč se mi taky zlepšila ráno 6.0 přes den 6.5 až 7.0. S tim dýchanim mám trochu problém, často zapominám. Stolice v pořádku, do očí si kapu a je tam výrazné zlepšení. Zvýšení cordycepsu na 3-2-0 byla dobrá volba. Od prvního dne jsem pocítil výraznou změnu k lepšímu. Únava začala ustupovat, cítím zlepšení tak o 70 procent, ale ještě to není úplně v pořádku. Proto píši, abyste mi poradil jak pokračovat ohledně medikace. Po výsledcich krevních testů mám všechno v normě i cholesterol se mi snížil. Celkově se cítím lépe, takže mi alkohol a maso už tak nechybi. Proto bych se potřeboval s vámi telefonicky spojit ohledně dalšího postupu. Děkuji s pozdravem Jiří

Co tomu předcházelo:

Datum: 19.4.2021 20:24

dotaz

Zdravim pane inženýre, před osmnácti dny jsem vas žádal o pomoc při léčbě chlamydií, kdy jsem nevěděl, který druh mám, že asi pneumonie. Zavolal jsem panu doktorovi a ten mi řekl, že jsem pozitivní na pneumoniae a že jsou tam i hodnoty na trachomatis. Tak se chci zeptat, jestli mám pokračovat v léčbě, kterou jste mi napsal nebo se pro mě něco mění. Děkuji

Datum: 2. 4. 2021 18:53:07

Předmět: žádost o pomoc

    Zdravím pane Rozehnal, využívám vaší nabídky o pomoc. V roce 2018 v září z ničeho nic únavový syndrom, bolest svalů a kloubů nic mě nebavilo. Po lékařskem vyšetřeni chlamydie antibiotika učinkovala jen krátkodobě, doktor řikal, že jsem zdravý. Když jsem chodil opakovaně se stejným problémem říkal, že hodnoty jsou lepši, že je to psychického původu a mám chodit na procházky. Od té doby jsem pořad unavený a to mám namáhavou práci, zhoršil se mi zrak. Je mi 47 roků. t.č. 603..... dekuji

Protokol odeslán po telefonické konzultaci: 5. 4. 2021 22:13:07. Paráda, navíc snížení hmotnosti ze 100 na 87 kg během 10 týdnů aplikace přírodního protokolu (detoxikace). Výška klienta 175 cm, takže má ještě rezervu. Klient je nadšený, protože pracuje ve výškách...

=================================================

Mail: 13.6.2021 17:24

Dobrý den pane Ing. Rozehnale

Dobral jsem Vámi doporučenou léčebnou kůru .

Nastalo zlepšení zdravotního stavu tak o 40-50% , v noci žádné pocení , ale tvrdý spánek , zlepšení bolestí kloubů , přestalo bolet oko . Přestaly nervové pulsy v horní části těla .Zmírnění pálení kůže , zmírnění únavy .

Chtěl bych poprosit o radu jak dál pokračovat .

......

Co tomu předcházelo:
Datum: 2. 4. 2021 19:41:31
Předmět: borelioza

Dobrý den pane Rozehnal,

Po přečtení Vašeho článku jsem se rozhodl Vás poprosit o radu v léčbě borelie.

Již před šesti lety jsem začal mít různé zdravotní problémy , bolesti kloubů , únava , motání hlavy , noční pocení , natékání kloubů , špatná viditelnost na jedno oko , hrozné pálení kůže , pískání v uchu a jiné neurologické problémy .

Po třech letech trávených u různých doktorů , mi byla zjištěna borelioza . Další tři roky jsem absolvoval antibiotickou léčbu . Nic nepomohlo . Dva měsíce po vysazení antibiotik , návrat všech problémů zpět.

Děkuji za odpověď

...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci  6. 4. 2021 8:42:32. Klasické projevy neuroboreliózy. Čtyřkombinace antibiotik 3 roky u klienta byla ztráta času. Obdobně byla u mě trojkombinace atb 18 měsíců také neúčinná. Delší dobu než 3 měsíce nemá cenu užívat kombinace atb, pokud nezaberou.

Klient se přírodním protokolem standardně uzdravuje. Bude to trvat ještě 2-3 měsíce, pokud bude dále přísně dodržovat doporučené, což zatím naplňuje. Jak řekl, po změně počasí si už v současnosti nemusí jít lehnou na 1-2 dny jako před přírodní léčbou. Imunita se mu podstatně navýšila.

====================================================

Mail: 27. 5. 2021 07:52

Předmět: Re: doporučení léčby

     Dobrý den pane inženýre,

     píšu po téměř půlročním dodržování protokolu léčby. Dá se říct, že můj stav se vrátil k normálu. Ovšem v dubnu jsem prodělala Covid, s lehkým průběhem, ale nyní měsíc po se začínají objevovat záněty na různých místech v těle. Zánět močového měchýře, zanět šlach na palcích obou rukou, afty v puse. Dodržuji dále protokol. Měla bych něco navýšit nebo nějaký lék přidat?? Děkuji za radu!! S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 4. 1. 2021 12:53:37
Předmět: Re: doporučení léčby

     Vážený pane inženýre,

     dle naší domluvy píšu po měsíci dodržování protokolu. Zatím mohu konstatovat snížení míry únavy, kdy vydržím dopoledne v pohodě fungovat. V případě větší fyzické či psychické zátěže jsem nucena si po obědě jít lehnout. Pracuji některé dny na home officu takže je to možné. Bolest ramenních kloubů je kolísavá, někdy menší někdy větší, co přetrvává je pálení jazyka. Snažím se myslet pozitivně a dodržovat protokol. Ovšem současně řeším i menopauzu. Nevim, jestli tento fakt nemůže mít vliv na pomalejší ústup potíží. Ráda bych Vás poprosila o radu, jak pokračovat dále.

    Děkuji,....

Datum: 16. 11. 2020 22:11:46
Předmět: doporučení léčby

    Vážený pane inženýre,

    obracím se na Vás s prosbou o pomoc při určení kombinace houbových produktů na léčbu boreliozy, chlamydie pneumoniae, mykoplazmat. Po léčbě antibiotiky, jsem prý zdravá. Ovšem již rok a půl se můj stav nezlepšil a přetrvávají potíže jako bolest kloubů, bolest celých paží, hlavy, rozostřené vidění, tlak na hrudi, pálení jazyka, všudypřítomná únava, vlčí hlad, motání hlavy, výkyvy nálad ... Po přečtení Vaší úspěšné léčby pomocí houbových produktů jsem se rozhodla, že to musim zkusit.

    Proto bych moc chtela poprosit o Vaši radu, které produkty a v jakém množství užívat. 44 let, 58 kg.

    Mnohokrát děkuji za odpověď.

    S pozdravem....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 20. 11. 2020, 14:56. Projev covidu - mírný průběh - rýma a kašel několik dnů, bez teploty. 27.5.2021 doporučeno přidání Coriolusu a navýšení Kurkuminu. Snížen Cordyceps (únava odezněla, doužívání), na afty koloidní stříbro.

Manžel klientky s covidem souběžně skončil v nemocnici. Nadváha a standardní český způsob života, bez suplementace přírodními přípravky.

=================================================

Mail: 15. 05. 2021, 20:42

Předmět: Re: Dotaz

Dobrý den pane Rozehnal,

píši vám jak jsem slíbila. Dne 7.5. jsem byla na kontrolním odběru ohledně boreliozy, a požádala jsem o CRP. ( jiná laboratoř ). 13.5. byla kontrola u pana doktora Neurologa, pane Rozehnal jsem zdráva. Tímto, Vám chci strašně moc poděkovat.

Tentokrát mi CRP vyšlo 1,3. Naposledy jak jsme spolu hovořili, jste se zmínil , že mi pošlete nový Protokol ( jestli jsem to dobře pochopila). Produkty vámi určené, užívám pravidelně. Moc, vám za ně děkuji.

Pane Rozehnal, manžel užívá na noc ..., a přesto nespí, prosím o radu. Manželovi je 68 let.

Ještě mám jednu velkou prosbu. Má dcera trpí kožní nemocí Rosacea (Růžovka), je možné, aby vám napsala svuj zdravotní příběh.

Pane Rozehnal, z celého srdce Vám děkuji.

Přeji krásné dny.

S pozdravem...

Co tomu předcházelo:

Datum: 8. 4. 2021 20:11:15
Předmět: Re: Dotaz

Dobrý den pane Rozehnal,

moc vás zdravím a píši , že nohy - svalstvo nebolí. Achillova pata - šlacha ještě malinko táhne ,ale mažu několikrát denně.
Byla jsem na kontrolním odběru ohledně cholesterolu, a nechala jsem si udělat CRP, hodnota je 0,9 myslím že hodnota je dobrá. Jak to vidíte, vy.?

V květnu jdu na neurologii, opět se vám ozvu .

Mějte se moc hezky, a s pozdravem...

Datum: 20. 3. 2021 17:40:39
Předmět: Re: Dotaz

Dobrý den pane Rozehnal,

opět vám píši o mém stavu s Boreliozou. Produkty, které užívám jsou velmi kvalitní, a také se cítím plna energie. Dobře spím a ráno nejsem ospalá.

Nohy stále trochu bolí, nejvíce achilova šlacha. Na kontrolní odběr jdu 11.5. prosím o radu: dobíram CORDY CEPS, HERICIUM, C-MAX, ASHWAGANDHU (tu jsem navýšila 2 kapsle + 2 kapsle ženšen) mohu ještě objednat a užívat. Prosím, jak to vidíte, vy.

Moc Vás zdravím, a děkuji...

Datum: 28. 2. 2021, 19:50
Předmět: Re: Dotaz

Zdravim pane Rozehnal ,

po naší domluvě vám píši o mém zdravotním stavu ohledně Boreliozy.

Určitě se mi hodně ulevilo, hlavně v nohách svalstvo. Ta bolest není tak výrazná. Přípravky užívám všechny, které jste mi nabídl v Protokolu.

pH ranní moči 7 a večer 6,5, mám to obráceně. Krátkodobá pamět zatím, nic moc., myslím že po měsíční kůře , toho chci moc:). Nejsem moc na psaní, pokud budete potřebovat doplnit informace, ráda odpovím. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat, za vaší laskavost a dobré srdce.

S pozdravem ...

Datum: 2. 2. 2021 19:23:13
Předmět: Dotaz

Dobrý den pane Rozehnal, obracím se na vás s prosbou o radu při léčbě boreliozy. V červnu 2020 jsem měla klíště, a má obvodní lékařka mi naordinovala antibiotika. To jsem užívala, a bez výsledků... Mám problémy s nohama, bolí mě svalstvo a klouby u palců. Navštívila jsem lékaře Neurologa, a opět antibiotika bez známek zlepšeni.

Děkuji moc za radu a odpověď. S pozdravem...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 5. 2. 2021 20:40:30

===========================================

Mail: 2.5.2021 19:58

Re: Žádám o radu

Vážený pane inženýre. Měsíční léčbu končím. Léčbu jsem začala asi o 14 dní později. Jednak, než jsem veškeré produkty zakoupila a potom, měla jsem plánované očkování na covid a nechtěla jsem po očkování alespoň týden nebrat žádné léky. Můj stav se rozhodně zlepšil. Jsem aktivnější, necítím se unaveně. Dokonce nemám žádné křeče v končetinách a ani žádné cukání, nebo brnění. Připadala bych docela zdravá až na to, že mi zůstala bolest páteře, bederní páteře. Z těchto důvodů jsem rychle vyčerpaná. Snažím se chodit a ujít alespoň jeden km. chůze. To ujdu pouze za pomocí hůlek a musím chodit tam, kde jsou sem tam lavičky na sednutí. Když se vrátím domů, musím odpočívat a druhý den se na vycházku nezmůžu. Nevím a asi to nebude mít nic společného už s boreliozou. V léčbě, kterou absolvuji, bych měla zřejmě pokračovat a proto by jsem potřebovala vědět, co si dokoupit a jak dlouho se léčit. Mám radost, že nekašlu, že nejsem tak udýchaná. Dokonce mohu udělat dřep a zase se zvednu, i když si trochu pomohu držení židle. Ale to jsem dříve vůbec nemohla.. Děkuji Vám za pomoc a děkuji za případnou další radu. Klára...

Co tomu předcházelo:

Datum: 15. 3. 2021 1:37:42

Předmět: Žádám o radu

Vážený pane, stále se odhodlávám k napsání  mého problému, který trvá už několik let. V roce 2005 jsem prodělala silně pozitivní boreliózu, s kterou jsem ležela v .... v nemocnici. Do roku 2018 jsem  byla 4x  léčena  atb, když jsem si stěžovala  na  velkou únavu. Na podzim v r.2019   jsem si opět nechala vzít  krev, opět jsem na sobě měla klíště  a  obv. lékařka mi sdělila, že žádnou  boreliózu nemám. Dále jsem si stěžovala, že při  sebemenší námaze jsem ihned zpocená, unavená, dušná a dělá mi zle chodit na slunce. Asi za týden jsem odjela  za rodinou do Čech, kde jsem se setkala s neteří a ta se podivovala  kolem mého zdraví a že  nemohu ujít  ani 10m. Pracuje v ... nemocnici jako primářka sice na kožním odd., ale hned mě vzala do nemocnice a nechala  provést vyšetření vč. odběru krve. Byla zjištěna aktivní borelióza a chlamydie. Z toho nálezu jsem byla zděšená a pátrala , kde jsem mohla přijít  ke chlamydiím. ........ Někde jsem se dočetla, že i ze zvířat je možná nákaza. A já jsem člověk, který se  stará o opuštěná zvířata a to hlavně o kočky. Koček mi prošlo rukama hodně, které jsem nechala léčit, kastrovat, očkovat. Dnes už další nepřijímám, mám věk a  doufám, ještě trochu rozum.

V ...... nemocnici jsem dostala silná atb a přesně si nepamatuji, ale několik balení to bylo. Ovšem stav se mi stejně nezlepšil. Četla jsem, co způsobují  chlamydie. a borelióza. Před měsícem jsem byla  na prevent. prohlídce a opět jsem žádala o  vyšetření na borelku. Výsledek mi sdělila  sestra, že mám  vše ok, ale že musím brát léky na dnu. Beru léky ještě na štit. žlázu, jinak žádné jiné.

Od začátku minulého roku jsem si objednávala  Hericium, Cordyceps a to jsem brala po jedné tbl. Ještě jsem brala další houby a co mi  zmírnilo stav bylo, že odešly  velké záškuby  ve stehnech, zmírnily se také křeče v zadní části stehen. To byly hotové záchvaty. Další problém, který mi potkal  bylo, že mi praskla cévka  v sítnici. Já jsem byla přesvědčena, že to bylo způsobeno krkolomným pádem, ale primář  očního odd. v ..... tvrdil, že ne. Vím, že se toto děje hlavně lidem s cukrovkou a vysokým tlakem. Ani jedno zatím nemám. Musela jsem tedy podstoupit 3x inj. do oka. Při druhé inj.  se vpich nějak nepovedl,oči  se mi nějak točily a viděla jsem nějaké barevné obrazce. Vše jsem viděla 3x až 5x. Místo jedné televize jsem měla  pět tel. vedle sebe. Jedna postava  byla 5x atd. Do dneška nemám odhad na  vzdálenost a připadala jsem si jako v nějaké bublině.

Po užívání Hericiem jsem měla pocit, že jsem se  bubliny zbavila. Nyní beru  již třetí balení, ale stále si myslím, že nemám správné množství. Proč jsem začala užívat Hericium? Pravděpodobně po vpichu do oka, mě byl napíchnutý  nějaký nerv do mozku a způsobilo to  slabší mozkovou příhodu. V těch ...... jsem se  nelíbila  paní lékařce  a nechala udělat vyšetření,/teď si nevzpomenu, jak se nazývá, ale je to v tunelu/. Tam  byl zjištěn  nález. Jen mi  nějakou dobu trvalo se podepsat, hůře se vyjádřit a v chůzi se motám, nemám stabilitu.

Roky rychle utíkají a i já vím, že mám věk. Od úmrtí mé matky u kterého jsem byla, nějak jsem  vše odnesla a  během týdne jsem nemohla pořádně  chodit, celé tělo, kosti, klouby  mě bolí. Nic neunesu, bolesti se  stěhují a já už nevím, co  by pomohlo.  Naše paní doktorka  nemá moc zájem důchodce posílat na  vyšetření a zvláště, když řeknu, že 50 km  na vyšetření nezvládnu. Sanitku pro mne, je  asi velká  finanční zátěž. Takže jak jsem byla vždy mluvná, vše jsem vyřídila, tak mám strach  si o něco říci, raději k paní doktorce nejdu.  

Dnes mám  nějaký strach  už ze všeho, nemám  zájem a vyhýbám se  i pozdravu se sousedy. Každý mě znal veselou, upovídanou, pracovitou a dnes nejsem schopná ničeho. Stále si myslím, že se musím  dát zase dohromady a docela doufám , že  mně pomohou houby. Nevím, zda stačí, co jsem napsala a zda vůbec má smysl hledat ještě nějakou léčbu. V případě odpovědi, moc děkuji. Mé jméno je: .... tl: ....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 15.3.2021 9:53:37. Paní je dost přes 70. Ukazuje se, že testům na boreliózu nelze věřit. Došlo k velkému posunu k lepšímu cca za měsíc. Zlepšila se i krátkodobá paměť. Sníženo dávkování Cordycepsu, Hericia a Kurkuminu. Coriolus a další přípravky ponechány.

Chlamydií pneumoniae jsou nevíce promořeni pracující v zemědělství se stykem se zvířaty. Podle německých studií lidé trpící chronickou boreliózou mají v 80% chlamydii pneumoniae.

=============================================

Mail: 01.05.2021

Re: prosím o radu

Dobrý den pane Rozehnal,

jsem už více jak měsíc na vašem protokolu. Zvýšila se mi energie, už dobře spím a probudím se tak 1x za noc na wc, přes den nejsem unavená. Bolesti v kyčlích a koleni mírnější, šlachy v tříslích a tuhnutí svalstva je také lepší. Užívám Cordyceps, Curcumin dle protokolu. Citlivost močového měchýře přestala, užívala jsem pár dní dvojitou dávku Curcuminu a pár dní kapky Lichořeřišnice. Ta ztuhlost svalů ustupuje, tak můžu jít i na delší procházku, koleno v orteze a s turist. holemi.

Také se mi zdá, že se mi zmírnily intolerance na lepek, užívám také Balanční olej Zinzino a poměr omega 6 a 3 mám už 2,5:1. Ještě některé hodnoty testu nemám v zelených barvách, ale to se také určitě zlepší, aby mohly buńky lépe pracovat. Tak už jen ty bolesti v kyčlích a opuchlé koleno, ale i to se lepší. Každý den jedu také na rotopedu.

Děkuji mnohokrát za vaše rady a přeji krásné jarní dny...

Co tomu  předcházelo:

Datum: 24.3.2021 14:32

Výsledky borelie .....

Dobrý den pane Rozehnal,

přišly mi další výsledky, všechno v červeným, vyděsilo mně to. Sama těmto výsledkům nerozumím, prosím jestli mi k tomu můžete něco říci. Zavolejte mi.

Děkuji.

Datum: 17. 3. 2021 12:14:12

Předmět: Re: prosím o radu

Dobrý den pane Rozehnal,

Děkuji za protokol, produkty jsem už objednala. Byla jsem ráno na odběru, CRP mám 13,2.... Kyselina močová je asi spojená s bílkovinami, že? Posílám Vám do přílohy výsledky, heslo je 1234. Na ty bakterie si musím počkat týden. Doporučili mi ty základní, tak uvidím co z toho bude vidět.

Datum: 13. 3. 2021 9:26:48

Předmět: prosím o radu

Dobrý den pane Rozehnal,

náhodou jsem si někde přečetla, že ty bolesti, které mám může způsobit chlamydie...a když jsem koukala na internetu jak se léčí, ukázali se mi Vaše rady. Mohu Vás požádat o radu?

Zatím nemám žádná vyšetření na chlamydii, boreliozu apod. Když čtu o těch všech potížích, tak se v tom vidím. Je mi 69 let. 89 kg/174 cm. Už po 50 roku věku jsem začala mít bolesti prstů, rukou, vřed na dvanácterníku, bolesti zad. Užívala jsem na radu dr. Erbena doplňky stravy na snížení hcy, kolostrum, reishi, aloe vera gel, odkyselení....dostala jsem se z toho, bylo mi lépe...

Snažila jsem se z těch stresů dostat, ale v květnu 2020 mně začalo bolet levé koleno, opuchlo a ty svaly okolo kolena neodpuchly ani po laparoskopické operaci menisku a trvají do dnes. Injekce S......., kortikoidy ani rehabilitace v lednu nepomohly. Na začátku prosince 2020 mně začaly hrozné křeče z tříslí do stehen, bolesti kyčlí. Lékař řekl jen artroza 3 a 2 st. Operace.

Ty bolesti z tříslí jsou každý den jinde, tuhne mi svalstvo jak stehen, tak kolena. Delší  pohyb mi  pak způsobí větší  bolesti. V noci mně to nenechá spát. Pomalu nezvládám domácnost. Každý den je to jinak a jinde. Užívám různé doplńky stravy, ale zřejmě dávkování nebude dobré, nebo jsou neúčinné. Mám udělané testy na intolerance, vadí mi lepek, vynechávám ho ze stravy a měla jsem i Candidu, tu nyní léčím N......., třetí měsíc. Mám alergii (po lécích na žaludek) na konzervanty v potravinách, už léta to eliminuji.

Poradil byste mi prosím, co si nechat vyšetřit a co případně užívat. Děkuji mnohokrát....

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 16. 3. 2021, 19:26, včetně doporučených vyšetření. 24.3. se potvrdilo, že paní měla pravdu. Chlamydie pozitivní jak pneumoniae, tak i trachomatis. Borrelia lehce nadlimitní, EB virus vysoce nadlimitní, oboje v paměťových protilátkách, C-reaktivní protein 13,2. Navíc nadlimitní glukóza a kyselina močová. Výsledky odpovídají zdravotním obtížím. Paní se celou dobu "uzdravuje" víceméně sama.

Teď už to zvládne, má ty správné přírodní přípravky a už i detailně ví, jak správně na prevenci.

==================================================

Mail: 30. 4. 2021 16:20:39

Předmět: Re: Fwd: únavový syndrom, infekce mycoplasma pneumoniae

Dobrý den, pane Ing.,

hlásím se zase zhruba po 14 dnech. V posledním týdnu se nyní můj stav znatelně zlepšil, mám velkou radost, únava se zmírňuje, bývá už jen ráno a večer, v průběhu dne je to lepší. Brnění hlavy a celého těla výrazně ustoupilo, tlaky ve šlachách ještě mám, ale mnohem méně přechází v bolesti a mnohem lépe se mi na cokoliv soustředí. Tlak na hrudníku přetrvává, ale je mírnější, inhaluji, natírám oregánovým olejem.

Jinak dodržuji celý Váš protokol. Prosím dejte mi vědět jestli mohu takto dál pokračovat nebo jestli mám něco změnit. Děkuji moc...

Co tomu předcházelo:

Datum: 11. 4. 2021 17:30:59

Předmět: Re: Fwd: únavový syndrom, infekce mycoplasma pneumoniae

Dobrý den pane Ing., zdravím Vás. Vámi stanovený protokol dodržuji 14 dní, zatím nepozoruji výraznou změnu k lepšímu, doufám že to není špatná známka, že mi nepomůže. Již předtím jsem jedla velmi zdravě, nyní ale dodržuji pitný režim, tak jak mi doporučujete a neuzobávám mezi jídly. Mám s prací už nůž na krku, ještě mi tu neschopenku prodloužili cca do konce května, ale pak již musím nastoupit a zatím toho teda rozhodně schopna nejsem, tak nevím co budu dělat. Snažim se myslet pozitivně, ale sám to znáte, že je to v tomto stavu obtížné. Chci se zeptat, jakou si můžu dovolit zátěž, abych to nepřehnala, chodím denně cca kolem 6 km výlet, procházka, pomalým tempem, občas tak 2-3x týdně cvičím jógu 1,5 hod. denně, k tomu odpočívám, vařím, starám se o domácnost, ale zátěž musím rozvrstvit do delšího času. Můžu takto, nebo je to moc, mám ubrat? Podle čeho poznám, že je to moc. Příznaky cítím stále, mají měnlivý charakter, tlak na hrudníku stále, občas kašel, teplota kolem 37 st., tlaky nebo lehké pobolívání šlach, brnění jemné stále, výraznější jen občas, po výletu mi občas i cukají svaly.

Děkuji moc za odpověď, S pozdravem ...

P.S: Vše co jsem brala předtím, jsem vysadila, beru teď jen Vámi doporučený protokol.

Datum: 7. 3. 2021 6:51:34

Předmět: únavový syndrom, infekce mycoplasma pneumoniae

Dobrý den pane Ing. Rozehnale, velmi Vás zdravím.

Jsem lékařkou ...., nyní ale již 1 rok v pracovní neschopnosti, kvůli infekci mycoplasma pneumoniae, která z mého hlediska nasedla jako superinfkt k prodělané chřipce nebo COVIDU, v té době se ještě netestovalo.

1. půlrok onemocnění byl doslova na vyskočení z kůže (ATB 2x 14 dní K..., A.... nezabrala, spíše naopak), nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala, pak se stav po nasazení bylinných preparátů a vitamínu + koloidní stříbro začal pomalu zlepšovat, ale jde to opravdu velmi pomalu a ani po roce mi není zdaleka dobře. Nyní se mé potíže ustálily na těchto potížích. tlak na hrudníku, hlavně vlevo, občasné pokašlávání, lehce zvýšená teplota kolem 37,0, občasné brnění hlavně v hlavě, ale někdy i celého těla, únava, která velmi pomalu ustupuje, ale stále nejsem schopna nastoupit do práce, občasné tlaky ve šlachách, nejvíc večer a ráno, jsem prostě v takovém stavu mezi zdravím a nemocí, mám únavový syndrom.

V posledních 10 letech před onemocněním jsem byla v naprosto nadstandartním zdravotním stavu, nepotřebovala jsem žádná antibiotika, byla jsem ale asi hodně vytížená, v posledním roce před onemocněním jsem měla psychicky náročné období - problémy v rodině, nemoc přítele, neshody v práci. Jinak zdravou stravu s vysazením polysacharidů mám dlouho, kdysi mně pomohla ze zdravotních problémů, piji čištěnou vodu, cvičím jógu, medituji, chodí do přírody, v zimě jsem již zkoušela i běžky, ale stále se nemůžu dostat do kondice.

Má současná léčba: Im..... 2x týdně předepsán na Imunologii, Ráno čaj z eukalyptu, odpoledne čaj z kořene pampelišky, koloidní stříbro přerušovaně 2x 100 ml denně 25 ppm, Diamond Yacca 4 tablety /d., extrakt z ženšenu 2x20 kapek denně, extrakt z žampionu 3x20 kapek denně, liposomatický C vitamín přerušovaně, Se, koloidní Zn a nyní jsem nově přidala ještě Chlorellu.

Byla jsem vždy příznivcem alternativní cesty ke zdraví, protože ta se mi z dlouhodobého hlediska vždy vyplatila a tak zatím nechci uvažovat, že bych musela začít s nějakým dlohodobým ATB protokolem, kde není jasné jestli by mně pomohl a naopak by mně zhuntoval organismus.

P.S. boreliózu, chlamydiózu nemám, ze serologických testů vyšla pozit. jen Mycoplasma pneumoniae a pak Ureoplasma ureolyticum, ale tu už mám dlouho, mé nynější potíže jsou v souvislosti s mycoplasmou.

Velmi děkuji za Váš čas a prosím o váš názor a radu...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 9. 3. 2021 9:27:05. 11.4. jsme lehce pozměnili protokol (bylo navýšeno Hericium a Kurkumin), včetně dodržování biorytmů a heuréka.

Kombinace všeho možného je k ničemu. Musí to mít hlavu a patu! Různé kapky, byť kvalitní jsou k ničemu. Pouze je to jako na houpačce. Jednou je líp, jednou je hůř, k celkovémi uzdravení nedochází, hrozí další chronické onemocnění. Kapky Joalis, kapky mgr. Podhorné, Energy dále třeba Chlamydil, Štětka... jsou v případě chronických stavů neúčinné. Přílišná fyzická aktivita také uzdravení nepomáhá. Chemická antibiotika v tomto případě selhala, stejně tak chronická ortodoxní medicína.

Paní doktorka mj. uvedla:

"P.S. boreliózu, chlamydiózu nemám, ze serologických testů vyšla pozit. jen Mycoplasma pneumoniae a pak Ureoplasma ureolyticum, ale tu už mám dlouho, mé nynější potíže jsou v souvislosti s mycoplasmou." Jedním z problémů správné diagnózy je přílišná důvěra ve výsledky serologických testů! Pravděpodobně se nejedná jen o mycoplasmata. Nicméně je to jedno, protože "Protokol" likviduje všechny patogeny.


Paní doktorka je chirurg. Jsem velice rád, že se brzy vrátí ke své oblíbené profesi v plné síle.

===============================================

Mail: 9. 4. 2021, 18:43

Aktuální info

Dobrý den pane,

A. Pomohl jste mi již dvakrát, zázračně:
- při neuroborelioze
- při zdánlivě nezničitelné plísni na noze, po provedení "odborné" pedikúry

Přitom v obou situacích jsem si já, ani běžná medicína nevěděla rady.

Nyní jsem po stupňujících se úporných bolestech v bederní oblasti, s postupující necitlivostí do levé nohy a po magnetické rezonanci bez závad, nasadil dle Vaší rady doporučené přípravky, a již se začaly projevovat šťastné změny, potíže jsou už jen v jakýchsi vlnách a časech, včera jsem ušel krajinou 20 km, dnes asi 15, i těžkým terénem a bezbolestně, po 4 dnech pečlivého užívání na postižené místo, odkud potíže vycházely.

Je dost možné, že jsem pod vlivem zhoršujícího se stavu mé "achillovy paty" poslal svojí partnerku "do háje" zbytečně, kdybych se Vám ozval dříve! Naštěstí jsme si dali pauzu jen měsíc a mám ještě šanci, poskytovat jí a nám společně, více partnerské trpělivosti, bez utajované bolesti zad a necitlivou nohou.

Dnes jsem navíc začal užívat refresh kúru, tak se těším na celkovou vzpruhu a ochranu před historickými prevíty v těle.

B. Před dvěma dny se mi ozval kamarád Filip, který po nějakém traumatickém rozchodu, ve kterém je i malé dítě, začal pociťovat, následkem půlročního těžkého stresu, příznaky nekontrolovaného třasu levé ruky a nohy, s předběžnou diagnozou z nemocnice - potenciální Parkinson.

Dal jsem mu na Vás spojení, mám za to, že i u něj budete vědět, jaký záchranný kruh by mu pomohl.

C. Ještě prosím o radu u mojí mamky, ročník 1943. Po operaci hlavy, při které ji vyndali nezhoubný nádor, byl zjištěn zánět mozkových blan, který napadl i část kosti. Hlavu ji tedy znovu otevřeli, vyčistili velké ložisko zánětu a pro jistotu odstranili část napadené kosti, kterou budou muset v budoucnu nahradit implantátem.

Po kultivaci zánětu, nasadili žilní léčbu ATB. Mamka je unavená, ale komunikuje v tlf dobře, ředí ji krev, takže je samá modřina po celém těle.

Doplňuji ještě, že je po chemoterapii nějakého druhu krevní rakoviny, určitá forma leukémie, s údajnou úspěšností, že je to nyní v pořádku.

Bohužel příhoda v hlavě téměř těsně navázala na doléčení chemoterapií, takže životní síla slábne.

Bude-li třeba, zjistím ještě další info, které případně napíšete. Faktem je, že zcela otevřená přírodní léčbě mamka není, nyní má být ještě 5 dní na žilních ATB v nemocnici, pak s uvidí. Kdyby ale byl nějaký snadný preparát na užívání, věřím, že by ho přijala. Moc nejí, užívá nějaké vita drinky které ji nosí táta do nemocnice. Jinak má běžnou nemocniční stravu, ze které moc nesní.

Dovolím si počítat s Vaší radou.

Přeji ať se daří, Vám osobně i hledajícím...

S vděčností...

A. Achillova pata u mužů to je prostata. Doporučený fytosomální kurkumin a Coriolus před 2 týdny je v tomto případě již poněkolikáté velice dobrá volba.

B. Kamarád Filip se sám ozval a byl mu po tel. konzultaci odeslán protokol.

C. Mamka - hlavně švédské kapky nejen pro zlepšení chuti k jídlu a Cordyceps s C max komplexem pro posílení imuity a zesílení účinků antibiotik.

==============================================

Mail: 27.02.2021 14:26

Dobrý den,

tak jsem absolvovala kůru, kterou jste mi poradil...

Cítím se lépe, unavená už nejsem. Nebyla jsem zatím na kontrolních krevních testech na Boreliozu, půjdu někdy za týden nebo 14 dní.

Snad se mě to pustilo:-)

Děkuji Vám za Váš protokol a ochotu:-)

Teď ještě nechytit Covid:-D

Moc Vás zdravím,...

Co tomu předcházelo:

Datum: 5. 12. 2020 11:10:44
Předmět: Prosba - Borelioza

Dobrý den,

četla jsem Vaše stránky a ráda bych Vás poprosila o radu.

Boreliozu mi diagnostikovali cca před dvěma měsíci. Byla jsem léčena antibiotiky a dle kontrolního vyšetření krve je tam stále... cítím lehkou bolest kloubů a velmi nepříjemnou únavu, která se objeví okolo osmé hodiny vecer.

Výrobky firmy Superionherbs znám. Jím Cordyceps a Reishi. I přesto jsem Boreliozu chytla... Reishi mi moc pomáhá uz dva roky. Témeř jsem nebyla nemocná oproti době předchozí. Až teď ta Borelioza...

prosim můžete mi poradit co mám brát? Do dalších ATB se mi moc nechce. Dost mě devastují.

Děkuji a zdravím Vás,...

Protokol odeslán po tel. konzultaci: 7. 12. 2020 13:57:16

NEŽ NAVŠTÍVÍTE LÉČITELE

ZAČNĚTE NEJDŘÍVE U SEBE

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypijte minimáně 3 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky sody bicarbony), v případě únavy a pro posílení imunity a energie můžete použít extrakt z  nejúčinnějšího Cordycepsu a nejdříve po 15 minutách

kefír z tibetské houby + lněné semínkomletá skořice

 0,3-0,5 litru + 1-3 lžíce čerstvě rozemletých semínek + 1 lžička-max.4 g za den!
 

===============================================

Datum: 25.02.2021 10:02:02

Předmět: Re: Borelioza

Dobrý den.

Tak nám uběhlo pár měsíců od naší poslední komunikace a rád bych vás informoval o současném stavu manželky a změnách.

Někdy po začátku tohoto roku byla manželka na celkové  kontrole doplněné magnetickou rezonancí kvůli zánětu v krční páteři. V loni jsem o tom psal a nejčerstvější závěr ze zprávy je v příloze.

Jinak manželka vypadá dobře a myslím, že se i cítí dobře. Chodí do práce, na masáže,  začíná sportovat a dodržuje vámi navržený protokol (C-max, cordyceps, kurkumin, hericium...)

Celkově si myslím, že je na tom lépe, než popisuje závěr ze zprávy.

Prozatím děkujeme moc...

Co tomu předcházelo:

Datum: 25. 6. 2020 22:02:42

Předmět: Re: Borelioza

Dobrý večer.

Tak trochu informací o současném stavu manželky.

Kortikoidy tento týden dokončujeme, navržené dávkování doplňků od Superionherbs dodržujeme přesné + vyvážená strava... Myslím, že je to lepší - hlavně energicky a mimo zátěž již není téměř žádné brnění končetin, tak se to snad nepokazí či nezhorší. Měli jsme o víkendu takový náhlý nával slabosti, pocit na omdlení a horkost, ale snad to bylo jen ojedinělé a cca za 15 min. se to spravilo.

Zatím se mějte a díky moc.

Datum: 31. 5. 2020 13:47:35

Předmět: Re: Borelioza

Dobrý den.

Tak jen krátké info. V dávkování pokračujeme podle předchozí domluvy, kromě cordycepsu. který dáváme kvůli kortikoidům až před obědem. Stav je asi trochu lepší, hlavně energicky. Mírně se zlepšila jemná motorika a nejlépe je na tom večer cca dvě hodiny po Hericiu. Ještě stále není problém dostat se do energetického dluhu, pak je to brnění a třas horší.

Zatím díky a mějte se. ..

Datum: 19. 5. 2020 15:15:11

Předmět: Re: Borelioza

Dobrý den.

Tak dnes mi přišel Kurkumin a C max, takže mám vše. Doposud jsem jí podával Cordyceps 0-2-0 kvůli kortikoidům, Hericium 0-0-2, plus dnes večer již s C maxem. Po večeři bere akorát Béčko, probiotika, takže  s tím Kurkuminem bych možná ještě počkal na dobrání kortikoidů, nebo alespoň na snížení jejich dávek. Co myslíte?

Jinak, manželka se dle jejich slov cítí asi stejně, což je  zřejmé k délce braní této kůry. Možná se jí méně třepou ruce a po Cordycepsu má asi trochu více energie.

Zatím díky moc a mějte se.

Datum: 16. 5. 2020 18:44:19

Předmět: Borelioza

Dobrý den. Včera, tj po pěti týdnech jsem přivezl moji ženu z neurologie, kde ji diagnostikovali boreliozu.

21 dní ATB kapačkou, kortikoidy atd.

Nyní je doma a její stav - no ujde, žije, ale ve starosti o domácnost a děti nepoužitelná. Má  brnění v končetinách, někdy méně a jindy více. Trochu se jí třepou ruce a  energie na nule, což je jasné.

Dostala koktejl prášků s sebou. Ráno kortikoidy, které se mají ubírat, 3x denně, hořčík, B- komplex a cosi na žaludek, aby to vše zvládla.

Koupil jsem na základě zdejšího doporučení v diskuzích Cordyceps a Hericium. Můj dotaz zní, kdy a v jakých dávkách tyto produkty podávat.

Velice děkuji za odpověď a omlouvám se za vyrušení.

Prvotní dávkování doporučeno po tel konzultaci: 17.05.2020 19:43:39. Protokol odeslán po tel. konzultaci: 01. 06. 2020 10:55:18. Manžel hodnotí stav v únoru 2021 (po 9 měsících) jako zázrak, zlepšení z více než 90%. Manželka funguje normálně, chodí do práce a stará se o děti. Nicméně zdravotní stav popsaný v lékařské zprávě vyžaduje vysokou obezeřetnost a přísné dodržování protokolu, což se po markantním zlepšení úplně neděje. Práce a starost o rodinu je na prvním místě a zdraví na druhém, protože vnímatelné obtíže prakticky odezněly.

Závěr z lékařského nálezu manželky klienta: MR krční páteře
Minule patrné ložisko v úrovni C6 na dnešním vyšetření přítomno není. Je patrné jiné nové susp.ložisko v etáži C1/2 stejného charakteru, vel. kolem 3 mm.
Meningoencefalitida při likvorologicky potvrzené neuroborelióze, klinicky meningeální syndrom (soubor subjektivních a objektivních příznaků vznikajících drážděním mozkomíšních plen patologickým procesem), parestezie horních končetin (může se projevovat jako brnění, mravenčení, apod. Vzniká při poškození nervového systému), ataxie (nespecifický klinický projev naznačující dysfunkci části nervové soustavy zodpovědné za koordinaci pohybů), kvadrupyramidový syndrom (kognitivní porucha), na MR izolované ložisko demyelinizace míchy v úrovni C6 (MR mozku a Th míchy bez ložisek), likvorologicky celkově hraniční nález, který by mohl odpovídat demyelinizačnímu on. typu RS (roztroušené sklerózy), nutno nadále sledovat. Kontrola za půl roku.

V tomto stavu je i po 9 měsících především důležitý kvalitní extrakt z Hericia. Používá se u všech neurodegenerativních chorob a to i pro jejich prevenci. Pomáhá i chránit hematoencefalickou bariéru před průnikem patogenů do mozku. Neporušená hematoencefalická bariéra prakticky znemožňuje prostup makromolekul do mozkové tkáně. Lidé ve vyšším věku ji mají mnohdy porušenou.

Pokud by paní nepřešla na můj Protokol, tak bychom s velikou pravděpodobností měli dalšího invalidního důchodce.

Intravenózní léčba cefalosporiny v délce 21 dnů v červnu 2006 byla u mě také neúčinná. Postup léčby neuroboreliózy ortodoxní medicínou se za 14 let nezměnil.

===================================================

Mail: 10.02.2021 17:36

Borelioza, prubeh lecby

Dobrý večer pán Rozehnal. Na začiatok Vam chcem napísať, že I keď Vas osobne nepoznám, ste aniel. Venoval ste mi svoj vzacny čas a na oplátku chcel iba moje uzdravenie. A tak podobne ste pomohol stovkám bezradných ludi bojujúcich s boreliozou. Veľmi Vam ďakujem.

Keď mám zhrnúť moj stav po mesiaci, cítim zlepšenie. Stravu som zmenila o 100%, protokol celkovo dodržujem na 95% vodu, tabletky, strava, pohyb, dýchanie, takže určite by som chcela pokračovať ďalej s liečbou. Jedine co ma trápi je ten konecnik, ktorý sa nejak nechce zhojit, mam pocit, že všetky tie prípravky, ktoré užívam, tak ztvrdsuju stolicu, vody vypijem denne cez 3 litre, nasadila som I psylium a zatiaľ bez výsledku... začína mi to doliehat na psychiku.

Za všetko moc ďakujem ešte raz, keby ste mal nejakú radu, budem moc rada.

Krasny večer, s pozdravom...

Co tomu předcházelo:

Datum: 29. 11. 2020 18:29:11

Předmět: borelioza

Dobry den, zaujali ma pribehy Vasich klientov, za co dakujem.

Je mi 41 a nikdy ziadny zdravotny problem, horecka, proste nic. Vyrastla som pod Tatrami, takze evidentne dobre zaklady.

Az tent  rok v lednu to zacalo. 1.Tyzden zanet dasni, 3. tyzden kasel neskutocny. 5. tyzden zase zanet dasni. 7. tyzden herpes. 9. tyzden zase herpes. Nemoci, ktore som nikdy nemala. Po vypuknuti Covidu, som zacala pocitovat ja, silna zena, kazde rano divne uzkosti az to jedneho dna vyvrcholilo a volali mi zachranku. Vobec som nechapala, co sa deje. Od vtedy som sa 5 mesiacov dopovala AD 1. mesiac som takmer nespala, nejedla, triaska, zachvaty paniky, busenie srdca a navstevovala psychiatriu v nemocnici. Sialene. Ja, stastna, spokojna, krasny dom, rodina, 3 deticky, dobry manzel.... nikto nechcel riesit, co je za tym, vzdy mi len predpisali dalsie lieky.

Konecne som si v srpnu zohnala svojho psychiatra.

1. otazka na mna bola, ci som v poslednej dobe nemala kliesta. Ano mala som pred 2 rokmi, moje prve kliesta vobec, ale testy negativne

Prvy dr., ktory mi nepredpisal dalsie lieky, ale hladal pricinu, v podstate ma zachranil....poslal hned na testy a samozrejme vysoke stadium boreliozy, takze ATB atd.

Po dobrani ATB par tyzdnov ok, ale postupne som citila, ze mi zas neni uplne fajn psychicky.

Zhruba pred mesiacom som narazila na tuto Vasu stranku, moc za to dakujem. Hned som si kupila Cordyceps a Hericium, citim zlepsenie, hlavne ten spanok je super, proste konecne tvrdo spim, mam viac energie. A hlavne verim, snazim sa naladit i psychiku na pohodu.

Len neviem, ci to dobre uzivam, mam 87 kg.

Mam doma, Cordyceps, Hericium, C-max komplex, Coriolus, Triperten max. Neviem jak spravne kombinovat, aby to malo tie spravne grady.

Prajem krasny vecer a moc dakujem...

Protokol "2021" odeslán po tel. konzultaci: 5. 1. 2021 v 11:18:25. 

Po telefonické konzultaci 10.2.2021 doporučen navíc Enterosgel,  kyselina listová,  kefír z tibetské houby a Gallotin - průnikový gel... (střevo není v pořádku). Nedávné vyšetření konečníku a střeva u lékaře nic nezjistilo, pouze nehojící se trhlinku. Klientka zapomněla napsat, že zhubla 7 kg (178 výška, z 87 na 79,9 kg, jak mně telefonicky sdělila) především díky dodržování režimů, prostě další benefit z kterého je pochopitelně také nadšená, protože mnoho let se jí zhubnout nepodařilo.

===============================================

Mail: 06.02.2021 07:45

Dobrý den

Po měsíci užívání přípravků dle protokolu Vás chci informovat a zároveň poděkovat. Cítím se mnohem lépe. Řekl bych, že na stupnici 0-10 jsem se subjektivně vyhoupnul ze 4 na 8. Přísně dodržuji předepsaný protokol, jím jak jste doporučil. Piju pouze čistou vodu. Jediný můj hřích je pivo během večeře. Stravu jsem upravil hlavně ve prospěch zeleniny.

Snížila se mi značně únava a tak jsem zařadil každodenní dlouhé procházky. 14 dní také 3x týdně zlehka posiluji s činkami. Tohle dříve vůbec nešlo. Kašel je také lepší, ale to jde spíše ve vlnách. Týden jsem bez kašle a další týden se zase vrací. Trochu mě trápí nadýmání a plynatost. Tady pozitivně působí ty procházky. Vedlejším efektem úpravy životosprávy je pak snížení váhy o 4kg.

Chci poděkovat a zeptat se zda mám pokračovat v nastaveném protokolu nebo něco upravit.

S poděkováním ...

Co tomu předcházelo:

Datum: 3. 1. 2021 10:50:10
Předmět: chlamidie

"Dobrý den

Prosím o laskavost a radu s dávkováním. Je mi 56 let a nikdy jsem netrpěl žádnými nemocemi ani alergiemi. Více jak rok trpím kašlem, únavou a žaludečními problémy s občasnými průjmy. Obtíže se během roku zmírňují a zase zhoršují. Absolvoval jsem nejrůznější vyšetření včetně nukleární medicíny. Jediné, co bylo nalezeno, byly plicní chlamidie. Všechny ostatní hodnoty i v krvi mám v normě. Byl jsem přeléčen loni v létě antibiotiky.

Chvíli se mi ulevilo ale obtíže se vrátili. Prosím o doporučení přípravků a dávkování.

Moc děkuji

Protokol "2021" odeslán po telefonické konzultaci: 04.01.2021 21:14. Klient má v únoru již vyhráno.

===============================================

Mail: 05.02.2021 13:27

Dobrý den pane Rozehnale, můj zdravotní stav je daleko lepší. Bolest  zad ustoupila po 14 dnech , únava se také zlepšila . Akorát problém z očima je pořád stejný . Jinak je to o mnohem lepší a chtěla bych vás poprosit jak mám pokračovat . Mnohokrát  děkuji za radu a pomoc. Milada J.

Co tomu předcházelo:

Datum: 28. 12. 2020 8:39:38
Předmět: Dotaz

Dobrý den , přečetla jsem si vás článek a měla bych zájem o léčbu .

Kdysi už jsem boreliozu prodělala ..

Nyní mám chronické příznaky ....hlavně pohybové , únavový syndrom atd.

Protokol odeslán po tel. konzultaci: 28. 12. 2020 19:41:42. Klientka je na dobré cestě. Trvající problém s očima se telefonickou konzultací vysvětlil. Klientka si omylem pořídila koloidní stříbro 50 ppm, tedy 5ti násobnou koncentraci oproti doporučené.

=========================================================

Mail: 18.01.2021 21:40

Re: Léčba boreliozy a chlamydie pneu

Dobrý den, pane Rozehnale,

píši Vám po dvou měsících, jak pokračuji v léčbě. Od listopadu jsem užívala Cordyceps, Hericium, C max... a v prosinci jsem ještě přidala... Ze stravy jsem vynechala cukr a smažená jídla. Omezila jsem mouku.

Cítím se mnohem lépe snad o 70%. Únava je menší a lépe usínám. Nemám už stavy zimnice a studené ruce a nohy. Svaly, klouby a páteř bolí vyjímečně. Odezněly i závratě, motání a záškuby ve svalech. Přetrvávají bolesti, brnění, mravenčení, pálení, svědění nohou, hučení v hlavě, vnitřní třes a chronické pokašlávání. Nicméně v léčbě budu dále pokračovat.

Dnes jsem se nechala kontrolně otestovat na boreliozu a různé další infekce, tak jsem zvědavá, jak dopadnou výsledky.

Moc děkuji za rady a přeji pěkný Nový rok.

Milada...

Co tomu předcházelo:

Datum: 10. 11. 2020 21:51:52

Předmět: Léčba boreliozy a chlamydie pneu

Dobrý den, pane Rozehnal,

obracím se na Vás s prosbou, jak přípravky Cordyceps, Hericium a C max dávkovat v mém případě?

Na základě doporučení mého kolegy, který také úspěšně bojoval s boreliozou s Vaší pomocí, jsem si zakoupila tyto přípravky.

Je mi 32 let, 75 KG, 175 cm.

Můj příběh začal někdy na podzim 2018. Začalo to tím, že jsem byla neustále unavená, pokašlávala jsem a dělaly se mi neustále opary. V lednu 2019 jsem byla na RTG plic a dutin. Plíce dle rentgenu v pořádku a v dutinách malý zánět, dle ORL lékaře nic závažného, přesto jsem dostala antibiotika na 10 dní. Krev v pořádku. Pak jsem v květnu 2019 měla úraz krční páteře a od té doby začalo peklo. Byla jsem na chirurgii, na rentgenu krční páteře žádný nález, dostala jsem léky na bolest. Po třech týdnech stále bolest vzadu na krku a přidala se bolest při polykání a špatně jsem slyšela. Na ORL sděleno, že je vše od krční páteře. Objednala jsem se na neurologii. Vzali mě za měsíc a poslali na rehabilitace. Vyzkoušela jsem snad všechno, co u nás nabízejí (cvičení, masáže, elektro, magnetoterapii), ale krk mě bolel stále.

Pak jsem začala mít problémy s tlakem (jednou nízký a jednou vysoký) a mívala jsem ataky rychlého pulsu v klidu, přidaly se zimnice v létě, únava a v noci mě budily křeče v rukách. Pak se mi udělal větší pupen na chrupavce ucha. Praktická lékařka mi vzala krev, kde borelioza měla všechny hodnoty negativní, ale vyšly mi chlamydie pneu pozitivní.

Nasadila mi atb na 20 dni a že na odběry už nemusím. Po antibiotikach mi bylo lépe, tak jsem se v říjnu vrátila do práce. Můj vedoucí naložil mi tolik práce, že se to nedalo zvládnout, takže po 14 dnech v práci plné stresu se tělo opět ozvalo a natekly mi krční uzliny. Na ORL mi napsali na týden antibiotika, stav se zlepšil, ale stále přetrvávaly občasné zimnice bez teplot, vyšší tlak a bolest za krkem. Nicméně o Vánocích, kdy jsem byla 14 dni v klidu doma, jsem byla v pohodě. Po návratu do práce začal opět stresový maraton, v půlce ledna mě manžel vezl do nemocnice na internu s podezřením na infarkt, bolela mě levá ruka a špatně se mi dýchalo, měla jsem nějaký záchvat paniky, všechna vyšetření byla v pořádku, krevní obraz ukázkový, ale nedělali na boreliozu nebo chlamydie. O infarkt se nejednalo. Nicméně jsem nasadila hořčík, B-Komplex, chlorellu a hlavně detox stravu. Po měsíci mi bylo lépe.

V březnu kvůli Covidu, jsem nastoupila na home office, do toho jsem měla doma dvě děti. Takže 8 hod u PC (s půlhodinovou přestávkou na uvaření rychlo oběda) a pak ještě tak 4 hodiny u PC s dětmi. Začala mě opět bolet krční páteř a přidaly se i kyčle a bederní páteř, bolest mi vystřelovala do chodidla levé nohy a začalo vrzat levé koleno. Začala jsem znovu rehabilitovat, bolesti v bedrech už nebyly takové. Pak mi začly hrozně padat vlasy, to jsem přisoudila častému saunovani. Od března do května (covid) jsme se saunovali obden, máme doma finskou saunu, ale minerály jsem stále doplňovala. V dubnu mi vysadila i menstruace na 3 měsíce. Neustále bolesti prsou. Dle gynekologa je vše v pořádku, hormonální profil v pořádku, v přechodu prý nejsem, ultrazvuk prsou bez nálezu, bolesti jsou prý od páteře, dal mi hormonální injekci na vyvolání menstruace. Stejně jsem to nedostala, což doktor nechápal. Pak jsem začala mít časté noční křeče v lýtkách, přidalo se pálení holení, svědění žil na nohou. Poté svědění a pálení předloktí, svědění obličeje. Občas i pálení moč. měchýře, bolest kostrče. Po sauně nervový třes. Přestala jsem se tedy saunovat. Začla jsem užívat Aescin na prokrvení. Po 14 dnech jsem dostala silnou menstruaci s bolestmi v bedrech, bolesti vystřelovaly do stehen. Začaly problémy se spaním, nemohla jsem třeba 2 hod usnout, vadil mi jakýkoliv hluk, a ráno jsem se brzy budila, takže se přidala únava. Občas jsem se v noci hrozně zpotila. Vždy večer jsem měla v posteli ledové ruce a nohy, a tak po půlhodině najednou začaly horknout, svědit, pálit a mravenčit. Do toho jsem se jakoby od páteře třásla. Doktorka fungovala jen na telefon a řekla mi, ať se objednám na neurologii. Termín jsem dostala v červenci.

V červenci nám skončil home office a musela jsem do práce, kde jsem trpěla neustálým mravenčením nohou a rukou. Musela jsem si vzít dovolenou. V červenci mi neurolog řekl, že to mám od páteře, napsal mi vit B a hořčík, rehabilitace a objednal mě na MR krční páteře, kde dali termín až na říjen. Takže celé léto jsem trpěla studenými nohami, rukama, zimnicemi, výkyvy tlaku, zrychleným pulsem, bolestmi SI skloubení, krční páteře, na dotek mě bolely i kyčle, lokty, zápěstí, bolestí hlavy a hlavně těmi pro mě nejhoršími neurologickými problémy (paleni, svědění, brnění, mravenčení, třes, nespavost, noční pocení, zhoršení citlivosti v nohou na holeních a na předloktí, úzkostí, depresemi, někdy i poruchy řeči, zakoktavání).

Na MR normální nález, žádný výhřez nebo zúžení kanálu, to se prý dá upravit cvičením. Neurolog mi ale po té rezonanci provedl EMG vyšetření a zjistil poruchu periferních nervů jen v dolních končetinách, horní končetiny jsou v prý v normě, tzv. Polyneuropatii. Nabral krev, aby zjistil příčinu, krevní testy na ledviny, cukrovku, játra, štítnou žlázu, boreliozu a chlamydie. A vše dopadlo dobře, až na boreliozu a chlamydie. Borelioza vyšla IGG neg. a IGM pozitivní ve Westernblot testu. Chlamydie pneu i trich. vyšly pozitivní v IGG, IGM negativní, napsali k tomu možná KO infekce.

Nasadil mi antibiotika na 3 týdny, které jsem včera dobrala. Na kontrolu na krev jdu 25.11.. Nicméně jsem k antibiotikům nasadila štětku soukenickou a Drags imun. Dále užívám probiotika, chlorellu, milgammu, hořčík, vápník s vit D. A dnes mi přišel Cordyceps, Hericium, a C max komplex.

Mám na Vás prosbu, když jsem pročítala, kolik máte pozitivních reakcí na Vámi doporučovanou léčbu, zda byste mi mohl poradit, jak ty infekce doléčit, co byste mi doporučil užívat a v jakých dávkách. Bolí mě teď bederní oblast a pálí, brní ty nohy, jakoby křeče. Občas svědění celého těla.

Jinak klíště jsem neměla, ani žádnou skvrnu nebo jiné ošklivé kousnutí.

Ale před rokem jsem dceři vyndavala klíště, a vůbec to nešlo, bylo strašně maličké a přetrhlo se a ty kusadla jí zůstala v kůži, jeli jsme s tím k doktorovi a ten nám dal jen mast, že to tělo samo pustí, měla to tam tak 3 dny a já ji to mazala. Tak jestli jsem to nechytla tímto způsobem.

Děkuji za Vaši odpověď a omlouvám se za tak dlouhý román, ale chtěla jsem popsat všechno, jak to se mnou šlo.

S pozdravem

Milada ...

Protokol odeslán po tel. konzultaci: 14. 11. 2020 v 12:04. Kapky Joalis, kapky mgr. Podhorné, štětka, produkty Energy - to jenom způsobí houpačku. Jednou hůř, jednou líp, ale neuzdraví vás z chronické boreliózy.

==================================================

Mail: 18.1.2021 9:42

Re: Prosba

Dobrý den! Moc Vás po delší době zdravím! Chci Vás požádat o rozpis dalšího dávkování přípravků. Jsem bez problémů a chtěla bych dál pokračovat v užívání. Krásný den a moc díky!

Co tomu předcházelo:

Datum: 4. 10. 2020 16:18:14

Předmět: Prosba

Dobrý den! Chci Vás poprosit o radu. Začátkem roku 2019 jsem byla léčebna 6 týdnů atb na Chlamydie pneumoniae (Cpn). Nyní, po 1,5 roce se mi nemoc vrátila. Prosím, můžete mi pomoci s léčbou? Moc děkuji! Léčím se na revmatologii s chorobou pojiv. tkání. Budu Vám vděčná za odpověď...

Protokol odeslán po telefonické konzultaci: Dne út 6. říj 2020 11:45. Po vymizení všech příznaků je vhodné ještě 3 měsíce pokračovat cca v polovičním dávkování při dodržování všech režimů.

===============================================

Mail: 7.1.2021

Předmět: Problém s borélií

Pane Zdeňku,

tímto Vám chci moc poděkovat za uzdravení, přičemž ještě pokračuji ve snížených dávkách přípravků, jak jste doporučil, ale už se cítím skoro měsíc úplně zdravá. Vánoce jsem zvládla, trochu jsem hřešila, ale nijak se to neprojevilo.

Přeji Vám hodně štěstí v životě a hlavně pevné zdraví. A také Vám děkuji za Váš přístup, za strašně detailní vysvětlení proč co, kolik, jak a kdy a i za to zprdnutí, ale měl jste pravdu, byla jsem neukázněná. Takhle se doktoři pacientům nevěnují jako Vy. Jste fajn člověk, ale to už Vám napsalo hodně lidí...

Co tomu předcházelo:

Datum: 30.11.2020 18.56

Dobrý den, pane inženýre,

jsem nadšená, já se prakticky cítím až na drobnosti úplně zdravá. Občas se ještě zabolí nějaký kloub, ale únava je úplně pryč, oči se mně úplně vyčistily. Ráda Vás uslyším...

Datum: 27.10.2020 20:13

Dobrý den, pane inženýre,

teď nastalo další zlepšení, udělala jsem doporučené změny a už se i těším na celý den. Únava je o mnoho menší, mravenčení vymizelo a cukr jsem už vůbec neměla. Děkuji předem za telefonát a za další upřesnění...

Datum: 24.09.2020 19:41

Dobrý den, pane Rozehnal,

píši po měsíci a mohu vám poděkovat, protože můj stav se zlepšil. Lépe spím, mám méně únavy a méně mě bolí hlava. Klouby také méně bolí a psychicky jsem se srovnala. Ta Ašvaganda je fakt dobrá. Oči se zlepšily a ty doporučené kapky jsou vynikající.

Se stravou jsem měla trochu problém, ale už jsem si zvykla. Cukr jsem skoro úplně z jídelníčku vyřadila. Snažím se dýchat, jak jste mi doporučil.

Děkuji za sdělení, jak dál pokračovat...

Datum: 14.08.2020 14:14

Předmět: Problém s borélií

Vážený pane,

objevila jsem Vaše stránky a prosím o pomoc.

Letos v dubnu jsem zjistila, že po vytažení klíštěte se mi udělal druhý den flek, který se další den rozrůstal. Tak jsem šla k doktorce a ta mně řekla, že mám přijít k odběru krve na boreliozu za 2 týdny. Asi za týden jsem se začala cítit unavenější, ale šlo to. Měla jsem dovolenou, tak jsem víc spala. Potom mně odebrali krev a za 10 dnů byla potvrzena borelioza. Dostala jsem antibiotika na 3 týdny, ale stav se začal zhoršovat. Únava se zvýšila, začaly mě bolet klouby a cítila jsem se celá nesvá.

Po dobrání antibiotik jsem byla na kontrole, říkala jsem doktorce, že to není ono, ale na to mi řekla, že to chvíli bude trvat než se to srovná. Ať užívám vitamíny, že jsem byla přeléčena. Po 14 dnech mně ještě jednou odebrala krev, prý pro jistotu a když jsem ji za 10 dnů volala, tak řekla, že už boreliozu nemám.

A teď, jak vám píšu, je to o hodně horší, jsem trvale unavená, pobolívá mě občas hlava, zamlžil se mi zrak, mám mravenčení končetin, bolí mě v zátylku a mnoho dalších problémů. A i psychicky na tom nejsem dobře. A k doktorce se mi nechce.

Je mi 54 let a vážím 76 kg. Děkuji předem za pomoc.

Marcela K.

Protokol odeslán po telefonické konzultaci 18.8.2020 14:56.

===============================================

Mail: 6.1.2021 08:23

Předmět: Borelióza manželky

Vážený pane,

tímto Vám chci moc poděkovat, co jste pro mě vykonal. Veškeré zdravotní problémy související s boreliózou v prosinci odezněly, jak jste přepokládal. V současnosti jsem již plná energie a cítím se zdravá.

Měla jsem spokojené vánoce, což byl můj nejlepší dáreček pod stromeček, ale nejen mně, ale i manželovi, který Vám také děkuje, a mým dětem, které mě velice milují.

Ještě jednou moc děkuji.

S přáním všeho dobrého v Novém roce a Bůh s Vámi.

Irena a Karel S...

Co tomu předcházelo:

Datum: 17. srpna 2020 13:05:14

Předmět: Borelióza manželky

Dobrý den, vážený pane,

obracím sa na Vás s prosbou o pomoc pro mojí manželku při odstraňování následků chronické boreliózy.

Borelióza u mé 64leté milované manželky v plném rozsahu vypukla na jaře tohoto roku. Začalo to poštípáním hmyzem (asi komáry) na noze na podzim 2019, po čemž se objevil mírný otok místa vpichů a velký začervenaný flek. Po 14 dnech začala manželka chřadnout. Do té doby velice aktivní důchodkyně najednou ztratila energii a snížil se zájem cokoliv dělat, většinou chtěla jenom ležet.  

Po pozitivních krevních testech následovala po 5týdnech od poštípání orální léčba postupně několika druhy chemických antibiotik. Stav se ale stále zhoršoval a manželka ještě více zeslábla. Z užívání antibiotík měla silné bolesti břicha a průjem, i když brala probiotika. Z tohoto důvodu jsme tuto léčbu museli ukončit a přešli jsme na přírodní postupy doporučované na internetu (např. štětka, kapky Joalis, kapky mgr. Podhorné...). Zkoušené přírodní preparáty byly a jsou do dnešní doby víceméně neúčinné.

Nastalo období jakéhosi "přežívání" (člověk je v jakési bublině), projevující se především silnou únavou, depresemi, tinitusem, bolestivými klouby a svaly, bolestmi na páteři především v oblasti krku a beder, záškuby a i problémy s očima.    

Když jsem objevil na internetu i Vaše úspěchy a doporučení při léčbě této nemoci, tak po následném hovoru s jedním Vaším bývalým pacientem jsem už skutečně nadšeně zajásal.

V závěru bych Vás chtěl znovu požádat o pomoc a poděkovat Vám za pomoc a ochotu, kterou poskytujete hlavně chronicky nemocným s boreliózou, jímž konvenční medicína neumí pomoci.

S úctou

Karel S...

Protokol odeslán: 20. srpna 2020 18:45 po telefonické konzultaci s detailním vysvětlením postupu. Následovaly další 3 konzultace v měsíčních cyklech, s úpravou přípravků a jejich dávkováním v závislosti na konkrétním zdravotním stavu v čase. Zároveň bylo upozorňováno na chyby při dodržování režimních opatření - to bývá většinou největší problém klientů.

Klientka je v současnosti prakticky uzdravena, ale v prosinci 2020 bylo doporučeno dodržovat nastavené snížené dávkování přírodních přípravků ještě 3 měsíce, včetně režimních opatření, které je dobré trvale dodržovat a tím udržovat imunitu na dobré úrovni.

Mohu zrekapitulovat, že od roku 2012, tedy za 8 let, se uzdravilo několik tisíc mých klientů s chronickou boreliózou, případně neuroboreliózou + dalšími koinfekcemi a jsem přesvědčen o své (jejich) 100% úspěšnosti. Navíc jsem přesvědčen o uzdravení dalších postižených, kteří se řídili mými doporučeními, aniž by mě kontaktovali.

V roce 2021 přeji všem lidem pevné zdraví a co nejméně závislostí na chemických lécích, protože jenom příroda a správný životní styl uzdravuje trvale

VŠECHNY PUBLIKOVANÉ PŘÍSPĚVKY (2018-2021)
NA "ÚSPĚŠNÉ LÉČBĚ"

ZDE

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY NA "ÚSPĚŠNÉ LÉČBĚ"

 

 NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdraví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

 

Reishi - to je mládí a zdravá dlouhověkost

 

Jak se uzdravit z Boreliózy, Chlamydiózy...

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter McCul lough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Lečte záněty a ne Cholesterol, Dr.Sircus

Zvrácení postupu diabetu 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Hallberg

Co Vám u lékaře neřeknou o Warfarinu?

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

   

 

Originální  100 % Čaga ze Si biře 

 

Protichůdné zprávy o Mamografu - PROČ?

Lékaři se vyléčili z Roztroušené sklerózy

Nejúčinnější přírodní antibiotika

Sandřina Úspěšná léčba rakoviny

PROTINÁDOROVÝ účinek ext raktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Tibetská houba a krystaly - darování, prodej

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Uzdravení se z diabetu 2.typu

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

NEJNOVĚJŠÍ ZKUŠENOSTI s Úspěšnou léčbou boreliózy, chlamydiózy, mycoplazmat, únavového syndromu a dalších koinfekcí

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

 

Úžasný: M UDr. Henry Bieler

 

 

DUANWOOD RED REISHI

EXTRAKT              SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Duanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenůDuanwood Red Reishi 100% spor

 

DUANWOOD RED REISHI

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!Triterpen MAx 20% triterpenů

 

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ ČERVENÁ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

  

FAKTA O R EISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY

CORDYCEPS

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

CORDYCEPS - video

 

ČAGA

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

ČAGA - video

 

HERICIUM

Duanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

HERICIUM - video

 

CORIOLUS - OUTKOVKA

Betaglucan MaxCellDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

SHIITAKE

Duanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

BETAGLUKAN

Betaglucan MaxCellDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

BETAGLUKAN - video

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

Juraj Orság

 

Standardní verze